Saturday, 13th January 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9 Lane 10
A 07:00 1 W Opn 8X+
heat
Race: 1CGHS1NOEC1DUAC1DUAC2UNCC1
B 07:05 2 W Opn 1X
heat
Race: 1WRAC1RPCS1RPCC2RPCC3AVNC2AVNC3OGUC2
C 07:10 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2NOEC1RPCC1OGUC1RPCS2WRAC3AVNC1ASHC1SCR: WRAC2
D 07:15 3 W U19 4+
heat
Race: 1AVNC1COLC2STAN1WTUC1RRGS2STMG1
E 07:20 Fastest 10 -> FinalRace: 2COLC1CGHS1RRGS1STMG2TIMC1
F 07:25 4 W Clb 4+
heat
Race: 1CURC1NOEC1CTYC1TIMC41WTUC1
G 07:30 5 M U19 4+
heat
Race: 1CHCC1CBHS1AVNC1CHCC5CHCC3CHCC2CBHS2STAN1CHCC4CURC1
H 07:35 6 M Clb 4+
heat
Race: 1OGUC1AVNC2CHCC1AVNC1
I 07:40 7 M Opn 1X
heat
Race: 1RPCC2RPCS1RPCC5TIMC1STCC1NOEC1OGUC2AVNC5
J 07:45 1,2->A Final + 2 Next Fastest CrewsRace: 2OAMC1WTUC3AVNC3SCR: RPCS4
DUAC1
RPCC6AVNC6RPCS3RPCC4
K 07:50    Race: 3AVNC1RPCC1TIMC22AVNC2WTUC2OGUC1SCR: AVNC6
RPCC3
SCR: TIMC2
CTYC1
L 07:55    Race: 4AVNC4TIMC21RPCS2RPCC7WTUC1RPCC8
M 08:00 8 B U15 4+
heat
Race: 1STAN1OBHS1OBHS2CHCC1SCR: CBHS1
N 08:05 9 M Nov 4+
heat
Race: 1AVNC12CHCC1CTYC11SCR: AVNC11
CURC1
ASHC1
N   10 M Int 4+
heat
Race: 1NOEC1
O 08:15 11 M Opn 8X+
heat
Race: 1STAN1CBHS1TIMC31
P 08:20 12 B U16 2X
heat
Race: 1STCC2CBHS2NOEC1OBHS2WNKC1WTUC2TIMC22WTUC1DUAC1
Q 08:25 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2NOEC2WTUC3STCC1DUAC2SCR: OBHS1
TIMC31
STCC3TIMC21CBHS1
R 08:30 13 B U17 2X
heat
Race: 1SCR: CURC1
OBHS3
CROC1AVNC13CTYC12TIMC31STCC1OBHS1AVNC12SCR: WNKC1
S 08:35 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2CBHS1OBHS2AVNC11STAN1CTYC11SCR: TIMC21
OAMC1
SCR: CBHS2
TIMC32
T 08:40 14 G U16 4+
heat
Race: 1RRGS2RRGS1STMG2RRGS3COLC1STMG1NOEC1CGHS1CGHS2TIMC1
U 08:45 15 G U17 4+
heat
Race: 1CROC1STMG1CGHS1RRGS1CURC1TIMC2
V 08:50 Fastest 10 -> FinalRace: 2CTYC11COLC1RRGS2TIMC1MARN1
W 08:55 16 W U19 1X
heat
Race: 1TIMC41NOEC3ASHC1STAN1SCR: WTUC2NOEC2OAMC1
X 09:00 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2SCR: WRAC1
AVNC1
SCR: WTUC1TIMC21TIMC22DUAC1NOEC1ASHC2
Y 09:05 17 W Clb 1X
heat
Race: 1CTYC2MARN1CURC2CURC3WRAC2AVNC1NOEC1
Z 09:10 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2WRAC3CURC1OGUC1SCR: ASHC1
CTYC1
WRAC1SCR: CURC4
A 09:15 18 W Opn 2-
heat
Race: 1OGUC1AVNC2RPCS1AVNC1
B 09:20 19 M U19 2X
heat
Race: 1STCC1OAMC1CTYC11CROC2TIMC21OBHS1AVNC1WRAC1
C 09:25 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2ASHC1STAN1CTYC12CROC1TIMC31STCC2WTUC1CHCC1
D 09:30 20 M Clb 4X-
heat
Race: 1AVNC2WTUC1CURC1ASHC1AVNC1OGUC1
E 09:35 21 M Opn 4-
heat
Race: 1AVNC2OGUC1RPCS1RPCS2AVNC1WTUC1
F 09:40 22 W Nov 4+
heat
Race: 1RRGS1CURC1SCR: NOEC2
DUAC1
COLC1STMG1TIMC41CGHS1NOEC1
G 09:45 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2CURC2COLC2CTYC11CGHS2TIMC1CGHS3NOEC4NOEC3MARN1
H 09:50 23 W Int 4+
heat
Race: 1COLC1CURC1STMG1CTYC1RRGS1TIMC41
I 09:55 24 G U15 4+
heat
Race: 1DUAC1WTUC1NOEC1STAN1TIMC1RRGS1RRGS2CGHS1
J 10:00 25 B U16 8+
heat
Race: 1NOEC1OBHS1AVNC13STCC1AVNC12CBHS1STAN1CHCC1AVNC11
K 10:05 26 B U17 8+
heat
Race: 1CHCC1CBHS1CHCC2STCC1
L 10:10 27 G U16 1X
heat
Race: 1WNKC2SCR: NOEC3
NOEC2
DUAC1TIMC21OAMC1WTUC3
M 10:15 1,2,3->A FinalRace: 2WNKC3CROC2NOEC4STAN1WTUC1NOEC6SCR: WNKC4
N 10:20    Race: 3WNKC1TIMC41CROC1NOEC5NOEC1WTUC2
O 10:25 28 G U17 1X
heat
Race: 1WNKC2CTYC12NOEC2TIMC21AVNC1ASHC2TIMC22ASHC3SCR: DUAC2
AVNC2
P 10:30 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2CGHS1DUAC1ASHC1TIMC41WNKC1NOEC1WNKC3CTYC11
Q 10:35 29 M Nov 2X
heat
Race: 1CTYC13ASHC2CURC2SCR: OAMC1OGUC1SCR: WTUC1
CTYC12
R 10:40 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2ASHC1CTYC11CHCC1STCC1CBHS1CURC1TIMC31
S 10:45 30 M Int 2X
heat
Race: 1WTUC1ASHC1CROC1OBHS2OBHS1CTYC11WNKC1
T 10:50 31 B U15 2X
heat
Race: 1CROC1TIMC34TIMC32STAN3STAN2TIMC33OBHS1SCR: WTUC1
CHCC2
U 10:55 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2TIMC21OBHS2TIMC31STCC1WTUC2SCR: WTUC3
CHCC1
OBHS3STAN1
V 11:00 32 M Mst 1X (1000m)
heat
Race: 1DUAC3DUAC1DUAC2UNCC1
W 11:05 33 W Mst 1X (1000m)
heat
Race: 1WTUC2UNCC2ASHC1SCR: UNCC1SCR: CROC1
WTUC1
X 11:10 34 W U19 2-
heat
Race: 1SCR: MARN2
WTUC1
RRGS2CGHS1NOEC1STAN1RRGS1
Y 11:15 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2MARN1RRGS3AVNC1STMG1STAN2TIMC1
Z 11:20 35 W Clb 2-
heat
Race: 1CTYC2WTUC1CTYC1
Z   36 W Opn 4-
heat
Race: 1
A 11:25 37 M U19 1X
heat
Race: 1CTYC11TIMC23SCR: STCC3
CURC3
WRAC1OBHS1CROC3TIMC33CHCC2
B 11:30 1,2 + 2NF->A Final; 10 Next Fastest->B FinalRace: 2CTYC12TIMC21CROC1SCR: OAMC1WRAC2STCC1SCR: TIMC1
AVNC1
CURC1
C 11:35    Race: 3ASHC1CTYC13TIMC32OAMC2STCC2TIMC31CROC2CHCC1
D 11:40    Race: 4TIMC22WTUC1ASHC2CBHS1WNKC1SCR: CURC2NOEC1SCR: CURC4
E 11:45 38 M Clb 1X
heat
Race: 1AVNC1NOEC2SCR: OAMC2CURC1OGUC1WRAC2DUAC3TIMC2
F 11:50 1,2,3 + 1NF->A Final; 4,5,6 + 2NF->B FinalRace: 2TIMC1WRAC1DUAC1CURC2OAMC1SCR: OGUC3ASHC1
G 11:55    Race: 3CTYC1OGUC2AVNC2NOEC1ASHC2DUAC2WTUC1
H 12:00 36 W Opn 4-
heat
Race: 1AVNC1
H   39 M Opn 2-
heat
Race: 1RPCS2RPCS4RPCS1RPCS3RPCS5
I 12:05 1,2,3,4,5->A FinalRace: 2NOEC1AVNC2OGUC2AVNC1CBHS1OAMC1SCR: AVNC3SCR: OGUC1
AVNC4
J 12:10 40 B U16 4+
heat
Race: 1TIMC31SCR: DUAC1
NOEC2
CBHS1TIMC32OBHS1STAN2NOEC1TIMC33CHCC1STAN1
K 12:15 41 B U17 4+
heat
Race: 1CHCC1CBHS1OBHS1TIMC31CBHS2
L 12:20 42 G U16 8+
heat
Race: 1COLC1RRGS1STMG1RRGS2CGHS1
L   43 G U17 8+
heat
Race: 1TIMC1STMG1RRGS1NOEC1CGHS1
M 12:30 44 M Mst 4± (1000m)
heat
Race: 1DUAC1UNCC1
M   45 W Mst 4± (1000m)
heat
Race: 1ASHC1UNCC1WTUC1UNCC2
N 12:40 46 W Nov 2X
heat
Race: 1CURC1TIMC41TIMC42WTUC1STAN1NOEC3CTYC1DUAC3
O 12:45 1,2,3->A Final; 4,5,6->B FinalRace: 2TIMC1TWLC1DUAC1TIMC21CTYC11OAMC1MARN2
P 12:50    Race: 3TIMC22DUAC2TWLC2NOEC1MARN1NOEC2TIMC23
Q 12:55 47 W Int 2X
heat
Race: 1STMG1SCR: CTYC1CURC1CROC1TIMC41DUAC1WNKC1CTYC11CROC2
R 13:00 48 G U15 2X
heat
Race: 1NOEC1CROC1OAMC1DUAC2TIMC21WTUC2CROC3
S 13:05 1,2,3->A FinalRace: 2CROC2STAN1NOEC2WTUC3TIMC41DUAC3MARN2
T 13:10    Race: 3MARN1TIMC1WTUC1NOEC3CROC4DUAC1
U 13:15 49 M Nov 8+
heat
Race: 1AVNC12CHCC1AVNC11
U   51 B U15 8+
heat
Race: 1TIMC31STAN1OBHS1CHCC1
V 13:20 52 W U19 4X+
heat
Race: 1TIMC1MARN2NOEC2NOEC1STAN1OAMC1RRGS1WTUC1MARN1
W 13:25 53 W Clb 2X
heat
Race: 1WRAC1TIMC21TIMC41NOEC1WTUC2CTYC1OAMC2SCR: ASHC2
DUAC2
X 13:30 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2WTUC1STMG1OAMC1ASHC1OGUC1DUAC1AVNC1TIMC22
Y 13:35 54 W Opn 2X
heat
Race: 1WRAC1AVNC2RPCS1ASHC2AVNC3ASHC1RPCC1AVNC1ASHC3
Z 13:40 55 B U16 1X
heat
Race: 1NOEC1WTUC1DUAC1WTUC3TIMC21CBHS1WNKC2
A 13:45 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2SCR: CTYC11
DUAC2
TIMC31OAMC1TIMC22WNKC1WTUC2
B 13:50 56 B U17 1X
heat
Race: 1STCC1WNKC1TIMC32OBHS2TIMC21AVNC11DUAC1AVNC12OAMC1STCC2
C 13:55 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2DUAC2OBHS3OBHS1CROC1AVNC13CTYC11TIMC31STAN1STCC3
D 14:00 57 M U19 2-
heat
Race: 1CHCC4OAMC1CBHS1CHCC5CHCC3STAN1CHCC2CHCC1STAN2CHCC6
E 14:05 58 M Clb 2-
heat
Race: 1TIMC32NOEC1TIMC31SCR: CTYC1AVNC1CROC1
F 14:10 59 M Opn 4X-
heat
Race: 1RPCC1RPCS1RPCC2
G 14:15 1,2,3,4,5,6->A FinalRace: 2UNCC1STCC1AVNC1WTUC1CTYC1AVNC2WRAC1OGUC1
H 14:20 60 M Mst 2X (1000m)
heat
Race: 1DUAC2DUAC1UNCC1NOEC1SCR: UNCC2
I 14:25 61 W Mst 2X (1000m)
heat
Race: 1SCR: CROC1
ASHC1
UNCC3WTUC1UNCC5UNCC1ASHC2UNCC2UNCC4WTUC2
J 14:30 62 G U16 4X+
heat
Race: 1NOEC4TIMC41DUAC1TIMC42STMG1CROC1RRGS1NOEC1MARN1WTUC1
K 14:35 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2TIMC1CGHS1NOEC3NOEC2TIMC21STAN1WTUC2WNKC1CTYC11
L 14:40 63 G U17 4X+
heat
Race: 1WNKC1MARN1CGHS1DUAC1CURC1TIMC1NOEC1
M 14:45 64 W Nov 8+
heat
Race: 1CGHS1CURC1RRGS1NOEC1DUAC2COLC1DUAC1CGHS2RRGS2
N 14:50 65 W Int 8+
heat
Race: 1RRGS1TIMC1
N   66 G U15 8+
heat
Race: 1CROC1
O 15:00 67 B U16 4X+
heat
Race: 1WTUC3CTYC11DUAC1CHCC3OBHS1AVNC13CHCC4TIMC21WTUC2STCC1
P 15:05 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2WTUC1STAN1CBHS1CHCC1CHCC2AVNC11STCC2TIMC31AVNC12
Q 15:10 68 B U17 4X+
heat
Race: 1CBHS2STCC2AVNC12TIMC31SCR: CBHS1
CTYC11
OBHS2
R 15:15 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2CBHS3STCC1AVNC11OBHS1CHCC1CROC1
S 15:20 69 W U19 8+
heat
Race: 1COLC1OAMC1RRGS2RRGS1NOEC1STMG1
S   70 W Clb 8+
heat
Race: 1CTYC1UNCC1
S   71 W Opn 8+
heat
Race: 1WTU*1
T 15:35 72 M U19 4X+
heat
Race: 1SCR: OAMC1TIMC21CBHS1CROC1CURC1CBHS2CTYC11STAN1CHCC1
U 15:40 73 M Clb 2X
heat
Race: 1WRAC1CURC1AVNC3NOEC1STCC1SCR: WTUC1
TIMC1
OGUC1NOEC2
V 15:45 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2SCR: AVNC2CTYC1TIMC32OAMC1ASHC1AVNC1WNKC1TIMC31
W 15:50 74 M Opn 2X
heat
Race: 1RPCC2SCR: RPCC4RPCS1RPCC1RPCC3RPCS2
X 15:55 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8,9->B FinalRace: 2WTUC2INV*1WTUC1CTYC1AVNC2OAMC1DUAC1AVNC1NOEC1AVNC3
Y 16:00 75 M Nov 4X+
heat
Race: 1OBHS1TIMC21CHCC1CURC1CTYC11AVNC11
Y   76 M Int 4X+
heat
Race: 1WTUC1CBHS1ASHC1OBHS1
Z 16:10 77 B U15 4X+
heat
Race: 1SCR: OBHS2
STAN3
SCR: OBHS3
TIMC33
AVNC11STAN1SCR: WTUC2
CHCC1
TIMC32
A 16:15 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2CROC1STAN2WTUC1TIMC31OBHS1AVNC12
B 16:20 78 G U16 2X
heat
Race: 1WTUC2TIMC1CTYC11WNKC1TIMC2NOEC4STAN1SCR: STMG1
NOEC1
C 16:25 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2NOEC2WTUC1WNKC2TIMC42TIMC41NOEC3DUAC1SCR: MARN1
D 16:30 79 G U17 2X
heat
Race: 1NOEC2DUAC2CTYC11TIMC21CGHS1SCR: MARN1
MARN1
CURC1NOEC1ASHC1
E 16:35 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2MARN2DUAC1OAMC1WNKC1NOEC3TIMC1CTYC1AVNC1
F 16:40 80 W Nov 4X+
heat
Race: 1CTYC11TWLC1NOEC1CGHS3TIMC1CGHS2MARN1RRGS1
G 16:45 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2DUAC1WTUC1NOEC2CURC1TIMC21CGHS1TIMC41
H 16:50 81 W Int 4X+
heat
Race: 1CURC1WTUC1CROC1
I 16:55 82 G U15 4X+
heat
Race: 1TIMC21CROC1DUAC2STAN1RRGS1NOEC1
J 17:00 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2TIMC1CROC2WTUC1CGHS1DUAC1NOEC2
K 17:05 83 W U19 2X
heat
Race: 1OAMC2AVNC1TIMC21TIMC41RRGS1NOEC1SCR: WTUC2MARN2STMG2DUAC1
L 17:10 1,2,3,4,5->Final; Rest EliminatedRace: 2STMG1STAN1RRGS2OAMC3SCR: ASHC1
OAMC1
MARN1WTUC1TIMC1WNKC1
M 17:15 84 W Clb 4X-
heat
Race: 1CTYC2NOEC1CURC1DUAC1CTYC1WTUC1ASHC1
N 17:20 85 W Opn 4X-
heat
Race: 1UNCC2SCR: UNCC1RPCS1AVNC2OGUC1WRAC1ASHC1AVNC1
O 17:25 86 M U19 8+
heat
Race: 1SCR: STCC1
CBHS1
CHCC3CHCC1CHCC2AVNC12STAN1AVNC11
P 17:30 87 M Clb 8+
heat
Race: 1CHCC1AVNC1
P   88 M Opn 8+
heat
Race: 1CBHS1CBHS2CHCC1OGUC1RPCS1AVNC1

Sunday, 14th January 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9 Lane 10
A 07:00 1 W Opn 8X+
final
Race: AUNCC1DUAC2DUAC1NOEC1CGHS1
B 07:05 2 W Opn 1X
final
Race: AAVNC2RPCS1RPCS2RPCC3ASHC1RPCC2RPCC1WRAC1OGUC1AVNC1
C 07:10 3 W U19 4+
final
Race: ARRGS2STAN1TIMC1COLC1RRGS1WTUC1STMG1AVNC1CGHS1STMG2
D 07:15 4 W Clb 4+
final
Race: ATIMC41CTYC1CURC1WTUC1NOEC1
E 07:20 5 M U19 4+
final
Race: ACHCC2CURC1AVNC1CHCC1CBHS1CBHS2STAN1CHCC5
F 07:25 6 M Clb 4+
final
Race: AAVNC2CHCC1OGUC1AVNC1
G 07:30 7 M Opn 1X
final
Race: BNOEC1STCC1OAMC1RPCC5OGUC2OGUC1TIMC21AVNC2RPCC6AVNC5
H 07:35 Race: ADUAC1RPCC4RPCC8RPCC7RPCC3RPCS3RPCC2RPCC1RPCS1RPCS2
I 07:40 8 B U15 4+
final
Race: ASTAN1OBHS2OBHS1CHCC1
J 07:45 9 M Nov 4+
final
Race: AASHC1CHCC1CTYC11CURC1AVNC12
J   10 M Int 4+
final
Race: ANOEC1
K 07:50 11 M Opn 8X+
final
Race: ATIMC31CBHS1STAN1
L 07:55 12 B U16 2X
final
Race: AOBHS2WTUC3WTUC2DUAC2DUAC1STCC1WTUC1CBHS1TIMC22TIMC31
M 08:00 13 B U17 2X
final
Race: ASTCC1AVNC12OAMC1CBHS1TIMC32TIMC31OBHS3OBHS1AVNC11STAN1
N 08:05 14 G U16 4+
final
Race: ACGHS2RRGS2CGHS1COLC1STMG1RRGS1STMG2RRGS3NOEC1TIMC1
O 08:10 15 G U17 4+
final
Race: ACGHS1MARN1TIMC2STMG1TIMC1RRGS1RRGS2COLC1CURC1CROC1
P 08:15 16 W U19 1X
final
Race: ANOEC1OAMC1STAN1ASHC2AVNC1ASHC1TIMC41DUAC1TIMC21NOEC2
Q 08:20 17 W Clb 1X
final
Race: ACURC3CTYC1CURC2WRAC3WRAC1AVNC1WRAC2CURC1NOEC1OGUC1
R 08:25 18 W Opn 2-
final
Race: AOGUC1RPCS1AVNC1AVNC2
S 08:30 19 M U19 2X
final
Race: AWRAC1STCC1CROC1OBHS1TIMC21STAN1ASHC1OAMC1TIMC31STCC2
T 08:35 20 M Clb 4X-
final
Race: AASHC1AVNC2AVNC1OGUC1CURC1WTUC1
U 08:40 21 M Opn 4-
final
Race: AAVNC2OGUC1RPCS1RPCS2AVNC1WTUC1
V 08:45 22 W Nov 4+
final
Race: ATIMC41CURC2CURC1TIMC1STMG1CTYC11DUAC1CGHS2RRGS1MARN1
W 08:50 23 W Int 4+
final
Race: ACURC1SCR: TIMC41RRGS1STMG1COLC1CTYC1
X 08:55 24 G U15 4+
final
Race: ARRGS2TIMC1RRGS1CGHS1DUAC1STAN1NOEC1WTUC1
Y 09:00 25 B U16 8+
final
Race: AAVNC13NOEC1CHCC1AVNC11CBHS1STAN1OBHS1AVNC12STCC1
Z 09:05 26 B U17 8+
final
Race: ASTCC1CBHS1CHCC2
A 09:10 27 G U16 1X
final
Race: ANOEC1WTUC1TIMC21TIMC41STAN1OAMC1CROC1CROC2DUAC1
B 09:15 28 G U17 1X
final
Race: AASHC3TIMC41AVNC2WNKC1TIMC21ASHC1TIMC22WNKC3WNKC2DUAC1
C 09:20 29 M Nov 2X
final
Race: ACHCC1CTYC11ASHC1CURC2OGUC1CBHS1TIMC31CTYC13CTYC12ASHC2
D 09:25 30 M Int 2X
final
Race: ACTYC11CROC1WTUC1ASHC1OBHS1OBHS2WNKC1
E 09:30 31 B U15 2X
final
Race: ASTAN2OBHS3TIMC34TIMC21TIMC31OBHS1TIMC32OBHS2TIMC33WTUC2
F 09:35 32 M Mst 1X (1000m)
final
Race: ADUAC3DUAC2DUAC1UNCC1
G 09:40 33 W Mst 1X (1000m)
final
Race: AWTUC1UNCC2WTUC2ASHC1
H 09:45 34 W U19 2-
final
Race: ASCR: WTUC1RRGS2AVNC1MARN1TIMC1RRGS1CGHS1STAN1STMG1STAN2
I 09:50 35 W Clb 2-
final
Race: ACTYC1CTYC2WTUC1
I   36 W Opn 4-
final
Race: A
J 09:55 37 M U19 1X
final
Race: BCURC1CTYC11CROC1TIMC33CURC3CROC2CBHS1OAMC2TIMC32STCC2
K 10:00 Race: ATIMC23TIMC31TIMC22WRAC1TIMC21WNKC1ASHC1WRAC2OBHS1CHCC1
L 10:05 38 M Clb 1X
final
Race: BDUAC2ASHC2NOEC2AVNC2OGUC1CTYC1CURC1ASHC1DUAC3
M 10:10 Race: ATIMC2WRAC1TIMC1WTUC1DUAC1WRAC2AVNC1NOEC1OGUC2CURC2
N 10:15 39 M Opn 2-
final
Race: AAVNC2RPCS5RPCS3RPCS4AVNC1RPCS2CBHS1NOEC1OAMC1SCR: OGUC2
O 10:20 40 B U16 4+
final
Race: ATIMC33TIMC32NOEC2STAN2NOEC1OBHS1CBHS1STAN1TIMC31
P 10:25 41 B U17 4+
final
Race: AOBHS1SCR: CHCC1CBHS1CBHS2TIMC31
Q 10:30 42 G U16 8+
final
Race: ARRGS2COLC1STMG1RRGS1CGHS1
Q   43 G U17 8+
final
Race: ATIMC1STMG1RRGS1CGHS1NOEC1
R 10:35 44 M Mst 4± (1000m)
final
Race: ADUAC1UNCC1
R   45 W Mst 4± (1000m)
final
Race: AUNCC2WTUC1UNCC1ASHC1
S 10:40 46 W Nov 2X
final
Race: BNOEC3DUAC2TWLC1WTUC1MARN1OAMC1NOEC1TIMC42CTYC11
T 10:45 Race: ATIMC1CTYC1DUAC1TIMC22TIMC21DUAC3TWLC2TIMC41TIMC23
U 10:50 47 W Int 2X
final
Race: AWNKC1CROC2CROC1CTYC11DUAC1TIMC41CURC1
V 10:55 48 G U15 2X
final
Race: ACROC1TIMC41WTUC1DUAC3DUAC1DUAC2MARN2WTUC2TIMC1
W 11:00 49 M Nov 8+
final
Race: AAVNC11AVNC12
W   51 B U15 8+
final
Race: ATIMC31STAN1OBHS1CHCC1
X 11:05 52 W U19 4X+
final
Race: AOAMC1NOEC1STAN1MARN1WTUC1TIMC1RRGS1MARN2NOEC2
Y 11:10 53 W Clb 2X
final
Race: ASCR: CTYC1WTUC1DUAC1WRAC1OGUC1TIMC41AVNC1NOEC1TIMC21OAMC1
Z 11:15 54 W Opn 2X
final
Race: AASHC3ASHC2AVNC2AVNC1ASHC1RPCC1WRAC1RPCS1AVNC3
A 11:20 55 B U16 1X
final
Race: ATIMC22DUAC1TIMC31WTUC1NOEC1DUAC2OAMC1WTUC3WTUC2TIMC21
B 11:25 56 B U17 1X
final
Race: AOBHS2OBHS3CTYC11TIMC31OBHS1WNKC1OAMC1TIMC21AVNC11AVNC13
C 11:30 57 M U19 2-
final
Race: AOAMC1SCR: CHCC3STAN2CHCC2SCR: CBHS1STAN1CHCC5SCR: CHCC4
D 11:35 58 M Clb 2-
final
Race: ASCR: NOEC1CROC1TIMC32AVNC1TIMC31
E 11:40 59 M Opn 4X-
final
Race: ACTYC1AVNC2RPCC2AVNC1RPCC1OGUC1RPCS1WTUC1WRAC1STCC1
F 11:45 60 M Mst 2X (1000m)
final
Race: ANOEC1UNCC1DUAC2DUAC1
G 11:50 61 W Mst 2X (1000m)
final
Race: AASHC2ASHC1UNCC2UNCC3WTUC2WTUC1UNCC4UNCC5UNCC1
H 11:55 62 G U16 4X+
final
Race: ACTYC11STMG1NOEC3RRGS1TIMC1DUAC1STAN1TIMC41TIMC21NOEC1
I 12:00 63 G U17 4X+
final
Race: ASCR: MARN1TIMC1CURC1DUAC1WNKC1CGHS1NOEC1
J 12:05 64 W Nov 8+
final
Race: ARRGS2CGHS1NOEC1DUAC1DUAC2RRGS1CGHS2CURC1COLC1
K 12:10 65 W Int 8+
final
Race: ATIMC1RRGS1
K   66 G U15 8+
final
Race: ACROC1
L 12:15 67 B U16 4X+
final
Race: ATIMC21AVNC12WTUC1STAN1DUAC1AVNC11OBHS1AVNC13CTYC11CBHS1
M 12:20 68 B U17 4X+
final
Race: AOBHS1CBHS3AVNC11CHCC1STCC1CBHS2OBHS2TIMC31STCC2AVNC12
N 12:25 36 W Opn 4-
final
Race: AAVNC1
N   69 W U19 8+
final
Race: ASCR: NOEC1COLC1STMG1RRGS1RRGS2OAMC1
N   70 W Clb 8+
final
Race: ACTYC1SCR: UNCC1
N   71 W Opn 8+
final
Race: AWTU*1
O 12:30 72 M U19 4X+
final
Race: ACROC1CURC1CBHS2CBHS1TIMC21STAN1CTYC11
P 12:35 73 M Clb 2X
final
Race: AOGUC1NOEC1TIMC31ASHC1SCR: AVNC1WRAC1TIMC1CURC1WNKC1CTYC1
Q 12:40 74 M Opn 2X
final
Race: AAVNC2RPCC3OAMC1SCR: RPCS1DUAC1RPCC2INV*1RPCC1WTUC1RPCS2
R 12:45 75 M Nov 4X+
final
Race: ATIMC21OBHS1CHCC1CURC1CTYC11
R   76 M Int 4X+
final
Race: ACBHS1WTUC1ASHC1OBHS1
S 12:50 77 B U15 4X+
final
Race: AWTUC1STAN2CROC1OBHS1STAN1TIMC31TIMC33TIMC32CHCC1AVNC11
T 12:55 78 G U16 2X
final
Race: AWTUC2WTUC1TIMC42NOEC1TIMC41TIMC1DUAC1STAN1TIMC2NOEC2
U 13:00 79 G U17 2X
final
Race: ACTYC11NOEC2WNKC1DUAC2TIMC1TIMC21DUAC1NOEC1OAMC1AVNC1
V 13:05 80 W Nov 4X+
final
Race: ACURC1NOEC2TIMC41TIMC1DUAC1CTYC11TIMC21CGHS2MARN1TWLC1
W 13:10 81 W Int 4X+
final
Race: ACROC1WTUC1CURC1
X 13:15 82 G U15 4X+
final
Race: ATIMC21RRGS1TIMC1CGHS1STAN1DUAC1DUAC2CROC1WTUC1CROC2
Y 13:20 83 W U19 2X
final
Race: ARRGS1WNKC1RRGS2MARN1DUAC1STAN1AVNC1TIMC41TIMC21SCR: STMG1
Z 13:25 84 W Clb 4X-
final
Race: AASHC1DUAC1NOEC1CTYC2CURC1CTYC1WTUC1
A 13:30 85 W Opn 4X-
final
Race: ASCR: UNCC2OGUC1AVNC2RPCS1AVNC1ASHC1SCR: WRAC1
B 13:35 86 M U19 8+
final
Race: AAVNC12CBHS1SCR: CHCC1CHCC3AVNC11STAN1
C 13:40 87 M Clb 8+
final
Race: AAVNC1
C   88 M Opn 8+
final
Race: ASCR: OGUC1AVNC1CHCC1RPCS1CBHS1CBHS2
User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.