You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2019, 2018, 2017, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2011, 2009, 2008, 2007.
Results: Lake Dunstan Rowing Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: John Parnell
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#3
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#10
NOEC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#3
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Tom Graves
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Rob Hamlin & Gareth Vaughan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Rob Hamlin & Gareth Vaughan
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Tom Graves
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#4
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#5
DUAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#6
DUAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#5
DUAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#4
DUAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#6
DUAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#7
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#7
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#8
OTAC
Coached by: Rob Hamlin & Gareth Vaughan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#8
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#8
OTAC
Coached by: Rob Hamlin & Gareth Vaughan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#3
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#3
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#4
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#6
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#5
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#3
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#4
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#6
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson & John Parnell
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Isabelle Robertson (stroke), Stella Keown, Alannah Hamilton, Melissa Gray + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson & John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Isabelle Robertson (stroke), Stella Keown, Alannah Hamilton, Melissa Gray + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Will Healey (stroke), Zak Healey, Cullam Smith, John Alabaster, Peter Schaap, Neil Sanders, Michael Barry, Kevin Anderson + Sophie Williamson (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Oliver Haig (stroke), Reuben McArley, Max Watt, Mitchell Duncan, Peter Rowe, Peter Keenan, Freddie Pankhurst, Riley Thompson + Brady Findlater (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Harrison Booth (stroke), George Procter, Max McCormick, Daniel Hughes, Archie O'Sullivan, Jordan Green, Ben Mills, George Stratton + Harry Brenssell (cox)
Coached by: Kelvin Maker
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUA*
DUA*
Otago |
Crew
#3
DUA*
Composite crew.
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
DUA*
DUA*
Otago |
Crew
#1
DUA*
Composite crew.
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Milly Nesbit (stroke), Abby Anderson, Callie Turner, Clora Quinlan-Thompson, Ella Smillie, Ellen Foley, Sophie Anderson, Millie Wright + Megan Maslin (cox)
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Georgia Clarke (stroke), Emma Wallace, Claudia Maker, Brieana Shea, Katie Atkinson, Rebecca Walker, Haylee Deblecourt, Amy Hinch + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: K Maker & C Deblecourt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Penelope Barnsdale (stroke), Sydney Telfer, Riley Homan, Natasha Bonham-Carter, Georgia de Raad, Claire McGregor, Ellie Murphy, Hayley Kettings + Hannah Duggan (cox)
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#4
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#6
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#5
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#4
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#6
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#6
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#5
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#5
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Jack Holland-Spinks (stroke), Thomas Ryan, Jack Webber, Sam Moore, Harry Hansen, Henry Wilson, Angus Hewett, Edwin George + Tate Drummond (cox)
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Jack McLaughlan (stroke), Alexander Byars, Nic Chamberlain, Will Edwards, Will Turner, Bailey Dowling, Angus Kenny, Josh Jukes + Michael Beattie (cox)
Coached by: Mitchell Parks
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Tom Graves
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Archie O'Sullivan (stroke), Max McCormick, Jordan Green, Harrison Booth + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Kelvin Maker
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Archie O'Sullivan (stroke), Max McCormick, Jordan Green, Harrison Booth + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Tom Graves
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Amber Cunningham (stroke), Abby Anderson, Ellen Foley, Tessa Campbell, Nakita Horne, Janey Gibbons, Abby Griffin, Millie Wright + Cara Busse (cox)
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Shaye Scott (stroke), Grace Ellis, Olivia Furrie, Grace Furrie, Paige Furrie, MacKenzie Ealson, Hanna Scarlet, Hariet Scherp + Sophie Williamson (cox)
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Annalise Cook (stroke), Genna Smith, Iona Morton, Emily Downey, Ella Creagh, Erin Calder, Shayla Alexander, Macaela Turfus + Sophie Smith (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Emily Hurdle (stroke), Katie Atkinson, Rachel James, Melissa Bonilla Casanas, Rebecca Walker, Haylee Deblecourt, Leah Anderson, Ella Montgomery + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Craig Deblecourt & P Farrell
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
Milly Nesbit (stroke), Clora Quinlan-Thompson, Ella Smillie, Callie Turner, Sophie Anderson, Claire Taylor, Ella Heffernan, Grace Small + Megan Maslin (cox)
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Isabelle Robertson (stroke), Melissa Gray, Josie Cook, Stella Keown, Molly Butt, Gabby Hunter, Kate Edwards, Georgia Hay + Tamara Mason (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Michael Goldsmith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#4
WNKC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#4
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Skye Morton (stroke), Abbie Harrison, MacKenzie Ealson, Meg Creagh, Olivia Furrie, Kate Hanning, Hanna Scarlet, Hariet Scherp + Sophie Williamson (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Janey Gibbons (stroke), Tessa Campbell, Claire Taylor, Rebecca Rietveld, Ella Heffernan, Grace Gardner, Niamh Paterson, Amelia Findlater + Cara Busse (cox)
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Emma O'Meara (stroke), Beth Anderson, Charlotte Chapman-Cohen, Caitlin Henderson, Harriet Jolly, Molly Marsh, Olivia Whelan-Henderson, Sophie Sinclair + Tamara Mason (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Anna Englebrecht (stroke), Charlotte Mason, Charlotte Williams, Katie Hawkins, Ann Grant, Aaliyah Cumming, Pippa Sparrow, Lucy Merriman + Lily Stedman (cox)
Coached by: S Taylor & Craig Deblecourt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#3
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Amanda Inkster
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#2
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#3
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#4
WNKC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Amanda Inkster
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#3
CROC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#3
CROC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#4
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#5
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#8
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#9
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#7
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#5
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#9
NOEC
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#6
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Charlotte Matheson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#8
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Mitchell Anderson (stroke), Jack Laney, Ryan Wilson, Mitchell Booth, Tony Lock, Campbell Booth, Joshua Parcell, Tom Jones + Tate Drummond (cox)
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Josh Smith (stroke), Lochie Bain, Bradley Leydon, Benjamin Timmings, Ben Macdonald, Max Gomez, Robert Sangster, Winston Brinsley + Oscar Cochrane (cox)
Coached by: Michael Goldsmith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Harriet Jolly (stroke), Charlotte Chapman-Cohen, Caitlin Henderson, Molly Marsh + Grace Beattie (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Aaliyah Cumming (stroke), Beth Anderson, Anna Englebrecht, Emma O'Meara + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Aaliyah Cumming (stroke), Beth Anderson, Anna Englebrecht, Emma O'Meara + Emily Lynch-Sutherland (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Harriet Jolly (stroke), Charlotte Chapman-Cohen, Caitlin Henderson, Molly Marsh + Grace Beattie (cox)
Coached by: Lauren Farnden
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PCUC
PCUC
Otago |
Crew
#1
PCUC
Coached by: Ray Sinclair
|
|||
Entity
CRO*
CRO*
Otago |
Crew
#1
CRO*
Composite crew.
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Tom Graves
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#3
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt & Lauren Farnden
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#3
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Craig Deblecourt & Lauren Farnden
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Kelvin Maker
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Jamie McKenzie
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Kelvin Maker & David Hanan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#3
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Ellen Kirkwood
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#3
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#4
OTAC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Mitchell Parks
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Matt Smail
|
Social