Day sheets: Christmas Regatta
These are the day sheets for the 2011 Christmas Regatta.
click a filter below to remove it
Sunday, 18th December 2011
Race Z @ 07:25: Event 61, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race F @ 07:55: Event 5, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race L @ 08:25: Event 10, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
Race V @ 09:15: Event 17, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
Race W @ 09:20: Event 18, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race J @ 10:25: Event 28, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Cody Mercer (stroke), Matthew Jeffels, James Martin, William Zhang, Sam Attard, Kenneth Goodin, Ryan Mingard, Joshua Leaning + Thomas Moore (cox)
Coached by: Keith Page
|
Race N @ 10:45: Event 32, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
Race O @ 10:50: Event 33, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Madeline Seaman & Leigh Brown
|
Race P @ 10:55: Event 34, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race R @ 11:05: Event 35, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race W @ 11:30: Event 39, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#41
SGEC
Coached by: James Stokes
|
Race Z @ 11:45: Event 41, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race A @ 11:50: Event 41, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race I @ 12:30: Event 48, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Madeline Seaman & Leigh Brown
|
Race K @ 12:40: Event 50, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Race O @ 13:00: Event 53, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Alexia Swain (stroke), Makere Pohe, Charlotte Hepworth, Emily Hortop, Emma Crabtreee, Jodie Ryan, Annaliese Wheeler, Emily Wagstaff + Mariam Al Jawad (cox)
Coached by: Keith Hibberd
|
Race T @ 13:25: Event 57, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
Race X @ 13:45: Event 60, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Keith Page
|
Race Y @ 13:50: Event 60, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Page
|
Race D @ 14:10: Event 62, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
Race L @ 14:50: Event 70, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Page
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Keith Page
|
Social