Gender
Class Masters
School class
Club (ability) intermediate
Boat and and
Seats

Friday, 13th December 2013

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 10:30 1 B U17 1X
heat
Race: 1 CAMC31 SKEC2 CLIC1 WESC1 KICC6 HKIC1
B 10:34 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 STAC1 WELC11 UNWC1 KICC2 HKIC2 WHAC2 CAMC33 WTMC1
C 10:38     Race: 3 UNWC2 WTMC2 BUNC3 SKEC4 KICC4 CAMC22 WELC1 KICC5
D 10:42     Race: 4 BPCC1 KICC1 BUNC1 SKEC3 TAWC1 WHAC1
E 10:46     Race: 5 GISC1 KICC3 CAMC21 WELC12 HWBC1 WESC31 COMC1 SSAS1
F 10:50     Race: 6 CAMC32 HWBC2 TAKA1 BUNC2 SKEC1 COMC2 WELC3
G 10:54 2 G U17 4+
heat
Race: 1 EGGS2 HAMC21 NSHC21 DIOC1 SKEC1 WKOC1 NSHC41 NSHC1
H 10:58 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WELC1 GISC1 HWBC1 WESC11 EGGS1 HKIC1 HAMC11 DIOC2
I 11:02 5 B U15 2X
heat
Race: 1 SPCC2 TAKA1 STAC1 ROTC1 CAMC32 AKGC1 MERC2 TGAC13
J 11:07 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 TAKA2 WELC11 CAMC21 CAMC33 WELC1 SPCC1 WHAC3 ROTC2
K 11:12     Race: 3 AWGC1 TGAC12 WHAC1 CAMC22 MERC1 CAMC31 BPCC1
L 11:17     Race: 4 BPCC2 WELC2 TGAC11 WHAC2 ROTC3 CAMC34 COMC1
M 11:22 6 G U15 4X+
heat
Race: 1 SKEC2 CAMC32 EGGS2 DIOC1 NSHC41 AWGC1 NSHC21
N 11:27 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 WHAC1 CAMC21 STAC1 SKEC1 WESC32 TGAC22 EGGS1
O 11:32     Race: 3 TGAC21 CAMC31 WELC1 HKIC1 EDWT1 ROTC2 WESC31
P 11:37     Race: 4 WHAC2 MERC2 TAKA1 NSHC22 SGEC31 MERC3
Q 11:42     Race: 5 DIOC2 SGEC11 BPCC1 ROTC1 MERC1 WESC11
R 12:00 8 B U18 2-
heat
Race: 1 ROTC2 HAMB4 AKGC1 HAMB3 WESC32 AKGC3 WELC1
S 12:04 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 SPCC1 WESC33 HAMB2 ROTC1 SKEC1 COMC1
T 12:08     Race: 3 AWGC1 STAC1 WESC31 AKGC2 HWBC1 HAMB1
U 12:12 10 G U18 2X
heat
Race: 1 SGEC11 TAKA1 CAMC23 ROTC3 MERC1 AKLC2 WTMC1 HAMC12
V 12:16 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 UNWC1 CMLC2 WELC2 CAMC22 BPCC1 CAMC31 NSHC41
W 12:20     Race: 3 BUNC1 WANC1 HAMC21 CMLC1 SKEC1 TGAC22 ROTC1
X 12:24     Race: 4 COMC1 ROTC2 BPCC2 CAMC21 TGAC21 VILC1 SKEC2
Y 12:28     Race: 5 AKLC1 TGAC23 DIOC1 CAMC24 AWGC1 HWBC1 TAWC1
Z 12:32 11 B U16 4X+
heat
Race: 1 SGEC31 CAMC31 AWGC2 SPCC1 WELC11 SGEC11 WHAC1 ROTC1
A 12:36 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 NSHC12 WELC12 KICC3 SHAK13 TAKA2 HAMB1 COMC2 WTMC1
B 12:40     Race: 3 SGEC32 MERC1 SKEC1 BPCC1 TAKA1 WESC23 KICC1 COMC1
C 12:44     Race: 4 WESC21 SKEC2 STAC2 SPCC2 TGAC11 MERC2 AKGC1
D 12:48     Race: 5 KICC2 SHAK11 WESC22 AWGC1 TGAC13 NSHC11 CAMC33
E 12:52     Race: 6 HAMB2 SHAK14 CAMC32 STAC1 TGAC12 WESC31 SHAK12
F 12:56 15 B U17 8+
heat
Race: 1 SPCC1 TGAC75 SGEC11 AKGC1 TAKA1
G 13:00 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SHAK11 WANC1 HAMB3 HAMB1 WELC1
H 13:04 16 G U17 4X+
heat
Race: 1 CAMC21 AKLC1 EGGS1 TAKA1 KICC1 NSHC1 GISC1
I 13:08 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 WKOC1 UNWC1 WANC1 ROTC2 MERC1 HAMG1 KICC2
J 13:12     Race: 3 TGAC21 EGGS2 SPCC1 DIOC1 WELC1 COMC2 CAMC32
K 13:16     Race: 4 WELC2 DIOC2 AWGC1 WHAC1 SGEC31 WESC31 CAMC31
L 13:20     Race: 5 CLIC1 HWBC2 SGEC11 COMC1 BUNC1 ROTC1 HWBC1
M 13:25 17 G U15 4+
heat
Race: 1 WKOC2 WESC11 NSHC24 HAMC11 EGGS2 STAC1 NSHC21
N 13:30 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 WELC1 AWGC1 NSHC23 HAMC12 WKOC3 NSHC41 TGAC75
O 13:35     Race: 3 NSHC22 WESC12 EGGS1 SGEC11 TAKA1 WKOC1
P 13:45 19 B U18 4X+
heat
Race: 1 SKEC1 HWBC1 CAMC21 TAKA1 NSHC11 WHAC1 KICC1
Q 13:49 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 AKGC1 TGAC11 WANC1 STAC1 WTMC1 HAMB3
R 13:53     Race: 3 STAC2 HAMB2 ROTC2 SGEC31 TAWC1 HAMB1
S 13:57 20 G U18 2-
heat
Race: 1 WESC11 BUNC1 WKOC1 HKIC1 WKOC2 AWGC1 COMC1 NSHC21
T 14:01 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 NSHC23 WKOC3 NSHC22 SKEC1 COMC2 NSHC41 HAMG1
U 14:05 22 B U16 4+
heat
Race: 1 WELC1 WESC21 STAC1 AKGC1 SGEC31 NSHC13 HAMB4 SHAK13
V 14:09 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 NSHC12 WANC1 TGAC1 SHAK11 HAMB2 HAMB3 MERC2 COMC1
W 14:13     Race: 3 TAKA1 HAMB1 MERC1 WELC11 CAMC31 STAC2 NSHC11
X 14:17     Race: 4 AWGC1 WKOC1 AKGC2 SPCC1 SHAK12 WESC31 WELC2
Y 14:21 24 G U16 8+
prelim
Race: 1 TAKA1 WESC11 ROTC1 TGAC75 DIOC1 HWBC1 SKEC1 NSHC21
Z 14:25 26 B U17 2X
heat
Race: 1 MERC2 ROTC1 SGEC31 BPCC1 AKGC2 HAMB1 WELC1 WESC1
A 14:29 1->Final + 1 Next Fastest Crew Race: 2 COMC3 CAMC31 BUNC1 SKEC1 SGEC11 COMC2 TAWC1 NSHC42
B 14:33     Race: 3 WESC21 AKGC3 NSHC41 STAC3 SPCC2 SKEC3 SHAK13
C 14:37     Race: 4 CAMC23 SPCC1 CAMC32 WELC11 TAKA1 BUNC2 KICC1
D 14:41     Race: 5 AWGC1 WTMC1 MERC1 WHAC1 TAKA2 TGAC11 STAC1
E 14:45     Race: 6 HWBC1 SKEC2 STAC2 AKGC1 WELC2 HKIC1 UNWC1
F 14:49     Race: 7 WESC22 WELC12 CAMC22 WANC1 BPCC2 HAMB2 SHAK11
G 14:53 27 G U17 1X
heat
Race: 1 AWGC3 KICC1 HAMG1 BPCC4 BUNC1 WHAC1 COMC2 CAMC32
H 14:57 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 HAMG2 HKIC2 COMC4 COMC6 WESC31 WHAC4 EGGS1 PORC1
I 15:01     Race: 3 SGEC11 COMC5 HKIC1 TGAC21 CLIC3 WHAC3 CLIC2 AWGC1
J 15:05     Race: 4 TAKA2 WHAC2 WANC1 SGEC12 MERC1 COMC1 SPCC1 CMLC1
K 15:09     Race: 5 AWGC2 AKLC1 BPCC2 EGGS2 SPCC2 COMC3 COMC7 TAWC1
L 15:13     Race: 6 WHAC5 ROTC1 CLIC1 WELC1 CAMC31 BUNC2 TAKA1 VILC1
M 15:20 28 B U15 8+
heat
Race: 1 WESC31 SHAK11 AKGC2 STAC1 SGEC11 TGAC75
N 15:25 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 SKEC1 TAKA2 NSHC11 CAMC31 WELC1 HKIC1
O 15:30     Race: 3 MERC1 HAMB1 TAKA1 SKEC2 AKGC1 WESC21
P 15:35 28A B U15 8X+
prelim
Race: 1 SHAK11 KICC1 HAMB1 ROTC1
Q 15:40 31 B U18 4+
heat
Race: 1 WESC32 TGAC11 SHAK11 TGAC75 HAMB2 ROTC2 AKGC1 STAC2 HWBC1
R 15:44 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WELC1 ROTC1 HAMB1 STAC1 STAC3 WESC31 NSHC11 AKGC2
S 15:48 32 G U18 4+
heat
Race: 1 ROTC1 EGGS1 NSHC22 NSHC41 WKOC2
T 15:52 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WKOC1 WANC1 NSHC21 AWGC1 EGGS2
U 15:56 33 G U16 4X+
heat
Race: 1 ROTC1 HWBC1 SGEC31 WTMC1 DIOC2 EGGS1 HKIC1
V 16:00 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 ROTC3 WESC13 ROTC2 TGAC75 WHAC1 HAMC21 SKEC1
W 16:04     Race: 3 DIOC1 TGAC21 AKLC1 UNWC1 CAMC31 NSHC21 TAKA1
X 16:08     Race: 4 WESC11 WKOC1 MERC1 HWBC2 WELC1 AWGC1 HAMG1
Y 16:12 35 B U16 2X
heat
Race: 1 ROTC1 CAMC33 KICC4 SGEC11 WTMC3 SPCC2 COMC1 SGEC31
Z 16:16 1->Final + 1 Next Fastest Crew Race: 2 KICC5 WELC13 WKOC1 SKEC1 CAMC35 AKGC3 WELC11 CAMC34
A 16:20     Race: 3 TGAC11 TAKA2 WTMC1 SPCC1 KICC2 HAMB2 KICC1 WELC12
B 16:24     Race: 4 SPCC3 MERC2 MERC1 AKGC2 SKEC4 WELC1 COMC3 TAKA1
C 16:28     Race: 5 SHAK13 COMC2 STAC1 TAKA3 WTMC2 CAMC31 WHAC1
D 16:32     Race: 6 HAMB1 STAC2 KICC3 SHAK11 CAMC32 WESC21 AWGC1
E 16:36     Race: 7 SGEC32 SKEC2 BUNC1 CAMC36 WANC1 SHAK12 AKGC1
F 16:40 37 G U18 1X
heat
Race: 1 BPCC1 AKLC1 COMC2 PORC1 TAWC1 TGAC21 WESC51 CMLC1
G 16:44 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 WHAC1 AKLC2 CAMC31 HAMC22 KICC1 CAMC22 NSHC21 BPCC4
H 16:48     Race: 3 COMC3 DIOC1 BPCC2 WELC1 MERC1 HAMG1 AWGC2 WTMC1
I 16:52     Race: 4 VILC1 TGAC22 ROTC1 HAMC21 BPCC3 COMC1 AWGC1 CAMC21
J 16:56 39 B U18 1X
heat
Race: 1 UNWC1 COMC1 WHAC1 SHAK11 AKGC1 CLIC1 STAC1 KICC1
K 17:00 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 UNWC2 NSHC41 CLIC2 SPCC2 WELC2 WESC1 COMC3 PORC1
L 17:04     Race: 3 HWBC1 SPCC1 SGEC31 AWGC1 AKGC2 KICC2 TAKA1 SSAS1
M 17:08     Race: 4 COMC2 GISC1 ROTC1 SKEC1 WTMC1 WELC1 WESC31 CAMC21
N 17:15 41 G U15 2X
heat
Race: 1 TGAC21 TAKA1 NSHC21 BPCC1 HKIC2 CAMC22 MERC1
O 17:20 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 MERC3 BUNC1 CAMC21 BPCC2 ROTC3 NSHC41 WHAC2
P 17:25     Race: 3 WHAC1 CAMC32 MERC2 COMC1 NSHC22 HAMG1 ROTC1
Q 17:30     Race: 4 ROTC2 COMC2 UNWC1 AWGC2 NSHC42 CAMC31 WHAC4
R 17:35     Race: 5 AWGC1 EGGS1 SGEC31 WHAC3 WELC1 HKIC1 WTMC1

Saturday, 14th December 2013

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 3 W Clb 4+
heat
Race: 1 BPC*1 PETC1 WKOC1 WELC2 ROTC1 HAMC11 NSH*2
B 07:34 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMC1 WELC1 NSHC1 HWBC1 CAMC1 WKOC2 AWGC1
C 07:40 3A M Nov 4X+
heat
Race: 1 PETC1 WESC22 AWGC1 NSHC11 HWBC1 CAMC1 NSHC1
D 07:45 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 WELC1 SGEC31 WESC21 HAMC1 TAKA1 HAMB2 WESC1 CAM*1
E 07:50     Race: 3 HKIC1 SHAK12 SKEC1 HAMC31 NSHC41 HAMB1 KICC1
F 07:55     Race: 4 CAMC31 HWBC3 SHAK14 KICC4 TGAC1 WESC31 TGAC11
G 08:00     Race: 5 TAKA2 SHAK11 STAC1 HWBC2 KICC2 SHAK13 BPCC1
H 08:04 4 W Snr 1X
heat
Race: 1 PORC1 WELC1 AKLC3 WESC1
I 08:08 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMG1 AKLC1 UNWC1 CAMC1
J 08:13 7 W Nov 2X
heat
Race: 1 HWBC4 MERC3 NSHC1 CAMC21 HKIC1 WHAC1 HAMC31 BPCC3
K 08:18 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 HWBC1 SGEC31 CAMC22 NSHC2 WELC1 MERC1 HAMG1
L 08:23     Race: 3 KICC1 TAKA1 VILC1 NSHC3 STAC1 CAMC31 CAMC23
M 08:28     Race: 4 AWGC1 KICC2 CAMC2 KICC3 HWBC3 PETC1 HWBC2
N 08:33     Race: 5 EGGS1 PORC1 BPCC1 CAMC32 CAMC1 CMLC1 MERC2
O 08:38     Race: 6 WESC1 NSHC21 WHAC2 SPCC1 STAC2 WESC12 TGAC1
P 08:43 9 M Clb 4+
heat
Race: 1 TGAC75 SHAK11 WANC2 TAWC1 AWGC1 MERC1
Q 08:48 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 COMC1 WESC31 WKOC1 NSHC1 WANC1
R 08:53 42 B U15 4X+
heat
Race: 1 TAKA3 TGAC12 MERC2 SPCC1 STAC1 SHAK13 KICC4 WESC31
S 08:58 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 KICC3 TAKA1 HAMB1 TGAC11 SKEC2 AWGC1 SHAK11 MERC1
T 09:03     Race: 3 SKEC3 KICC1 WESC21 BPCC1 HAMB3 KICC2 NSHC11 STAC2
U 09:10     Race: 4 TAKA4 SHAK12 WHAC1 HAMB4 CAMC32 SGEC32 ROTC1 AKGC1
V 09:14     Race: 5 SKEC1 TAKA2 SGEC31 ROTC2 CAMC31 HAMB2 CAMC21 WESC32
W 09:18 44 G U17 8+
prelim
Race: 1 WKOC1 EGGS1 HAMC11 HWBC1 WKOC2 EGGS2 DIOC1
X 09:22 12 M Snr 1X
heat
Race: 1 UNCC3 GISC1 AWGC1 AKGC1 GISC2 WELC1 HWBC2
Y 09:26 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 PETC2 PICC1 TGAC1 WKOC1 CAMC1 NSHC41
Z 09:30     Race: 3 BPCC1 WKOC2 HWBC1 PETC1 ROTC1
A 09:34 13 W Prm 2-
prelim
Race: 1 RPCA3 RNZX1 RPCS1 RPCA2 RPCC1 RPCA4 RPCA1
B 09:38 14 M Prm 2-
heat
Race: 1 RPCA2 RPCW1 RNZX7 HWBC1 RPCA3 RNZX1 RNZX3 RPCW5
C 09:42 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 RNZX2 RPCS1 RPCA1 RPCW4 RNZX5 HWBC2 RPCS2 RPCW2
D 09:46     Race: 3 RPCS3 RPCC1 RPCW7 RNZX4 RPCW6 RPCW3 RNZX6
E 09:50 47 B U17 4+
heat
Race: 1 WELC2 WELC1 SPCC1 WANC1 SHAK11 NSHC41
F 09:54 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 HAMB2 TAKA1 MERC1 CAMC21 SGEC11 CAMC31
G 09:58     Race: 3 NSHC11 HAMB1 WELC11 STAC1 AKGC1 SPCC2
H 10:04 18 M Nov 2X
heat
Race: 1 HKIC2 HWBC2 NSHC41 PETC3 HWBC1 SGEC32 NSHC1 AKLC1
I 10:09 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 AWGC1 CAMC21 CAMC31 WELC3 SGEC31 WELC4 VILC1 HWBC4
J 10:14     Race: 3 PETC2 CAMC32 HAMB1 WELC1 HKIC1 HWBC6 WELC2 AKLC11
K 10:19     Race: 4 NSHC42 SPCC1 TGAC1 HWBC5 MERC1 TGAC12 NSHC2
L 10:24     Race: 5 WESC3 AWGC2 PETC1 TGAC11 AWGC3 HWBC3
M 10:29 21A W Nov 4X+
heat
Race: 1 CAMC1 SGEC31 KICC2 MERC1 PETC1 HAMG1 WESC2 BPCC1
N 10:34 1,2->Final; 3,4->B Final Race: 2 AKLC2 KICC1 ROTC1 WELC1 SPCC1 WESC1 HWBC2 NSHC1
O 10:39     Race: 3 BPCC2 WHAC1 HAMC1 HWBC1 ROTC2 STAC1 AKLC1 CAMC31
P 10:44     Race: 4 CAMC21 HKIC1 AWGC1 VIL*1 WHAC2 CAMC32 ROTC3 CML*1
Q 10:49 21 W Snr 4-
prelim
Race: 1 HAMC1 WESC1 AWGC1
R 10:53 23 M Snr 4-
prelim
Race: 1 HWBC1 WKOC1 NSHC1
S 10:57 25 W Clb 2X
heat
Race: 1 TGAC1 MERC1 UNWC1 PORC2 TAKA1 WELC3 CAMC1 TGAC23
T 11:01 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 BPCC1 ROTC1 PORC1 CAMC2 PETC1 WESC1 AKLC1 HKIC1
U 11:05     Race: 3 CAMC32 AKLC3 WELC2 AKLC2 TGAC24 EGGS2 TAWC1 HAMC21
V 11:09     Race: 4 NSHC1 AWGC1 HWBC4 TGAC21 HWBC2 WELC5 CAMC31 HAMC11
W 11:13     Race: 5 WELC1 TGAC22 NSHC3 BUNC1 SGEC11 ROTC2 HWBC1
X 11:17     Race: 6 TGAC2 WESC2 NSHC2 WKOC1 EGGS1 HWBC3 HAMC1
Y 11:21 48 G U16 4+
heat
Race: 1 HAMG1 HAMC21 PETC2 WESC12 TAKA1 NSHC21 WESC11 WELC1
Z 11:25 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 PETC1 ROTC1 NSHC22 COMC1 HKIC1 UNWC1 TGAC75 WESC13
A 11:29 29 W Prm 2X
heat
Race: 1 RNZX9 RNZX2 RNZX8 RPCA2 RPCW2 RNZX3
B 11:33 1,2,3,4->Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2 RNZX6 RPCW1 RNZX1 RPCA1 RNZX4 RNZX7 RPCW3
C 11:37 30 M Prm 2X
heat
Race: 1 RNZX5 GISC1 RPCW1 RNZX1 RPCA2 RPCS1
D 11:41 1,2,3,4->Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2 RNZX2 RNZX6 RPCW2 RNZX4 RPCA1
E 11:45 34 M Clb 2X
heat
Race: 1 MERC1 TGAC1 SSAS1 CAMC1 HWBC1 WELC1 BPCC1 WESC1
F 11:49 1,2->Final; 3,4->B Final Race: 2 WKOC2 COMC3 WANC1 TAWC1 NSHC3 ROTC1 HKIC1 COMC2
G 11:53     Race: 3 AKLC2 MERC2 PORC1 NSHC1 WHAC1 COMC1 AKLC3
H 11:57     Race: 4 PETC1 CAMC2 WESC2 NSHC2 AKLC1 AWGC1 VILC1
I 12:01 77 Opn 1X (P)
prelim
Race: 1 WESC2 WESC1 HWBC1
J 12:05 36 W Nov 8+
heat
Race: 1 HWBC1 NSHC22 BPCC1 PETC1 STAC1 WKOC2 AKLC1 HAMC1
K 12:09 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 WESC1 NSHC21 WKOC1 HAMC11 HWBC2 ROTC1 AWGC1 TGAC21
L 12:13     Race: 3 WESC31 SKEC1 WESC12 TAWC1 NSHC1 DIOC1 CAMC21
M 12:17 50 B U18 2X
heat
Race: 1 CLIC1 BUNC1 AKGC1 TAKA1 SHAK12 SKEC1 WESC1 HAMB1
N 12:21 1,2->Final; 3,4->B Final Race: 2 SPCC1 CAMC21 STAC2 HAMB2 SPCC2 SGEC31 ROTC2 SHAK11
O 12:25     Race: 3 SKEC2 HKIC1 TAKA2 ROTC3 KICC1 STAC3 COMC1 WELC1
P 12:29     Race: 4 WANC1 ROTC1 SSAS1 STAC1 UNWC1 WHAC1 TGAC11 COMC2
Q 12:33 38 W Snr 4X-
prelim
Race: 1 HAMC1 HWBC1 WESC1
R 12:37 40 M Nov 8+
heat
Race: 1 HWBC1 AKGC2 SKEC1 HAMB1 TGAC1 PETC1 WELC1 TAKA1
S 12:41 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 NSHC1 NSHC11 WESC21 SHAK11 WESC31 WKOC1 WELC2
T 12:45     Race: 3 AKGC1 AWGC1 SGEC11 HKIC1 AKLC1 SPCC1 HAMC1
U 12:49 43 M Snr 4X-
prelim
Race: 1 AWGC1 TGAC1 NSHC1
V 12:53 45 W Prm 4-
prelim
Race: 1 RPCA1 RPCS1 RPCA2 RNZX1
W 12:57 53 G U15 8+
heat
Race: 1 NSHC22 WELC1 HAMC11 WESC31 EGGS1 MERC1 WKOC1 HKIC1
X 13:01 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WESC11 CAMC31 TGAC21 NSHC21 SKEC1 WTM*1 SGEC31
Y 13:05 53A G U15 8X+
prelim
Race: 1 WHAC1 AWGC1
Z 13:09 46 M Prm 4-
heat
Race: 1 RNZX2 RPCW2 RPCA2 RPCC1 RPCS1
A 13:13 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RPCW3 RNZX1 RPCA1 HWBC1 RPCW1
B 13:17 49 W Snr 2-
heat
Race: 1 HWBC1 SKEC1 WESC1 NSHC1 HAMC2
C 13:21 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 PETC1 HAMC1 HKIC1 CAMC1 NSHC21
D 13:25 51 W Clb 4X-
heat
Race: 1 NSHC2 AWGC1 TAWC1 BPCC1 HWBC1 WESC1 AWGC2 NSHC1
E 13:29 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HWBC2 HWBC3 WKOC1 PETC1 CAMC1 WELC3 WELC1 AKLC1
F 13:33 52 M Snr 2-
prelim
Race: 1 WANC1 NSHC1 GISC1 PETC1 WKOC1 HWBC1
G 13:37 55 B U16 8+
heat
Race: 1 AKGC1 KICC1 TGAC75 TAKA1 WELC1 TGAC11
H 13:41 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 MERC1 HAMB1 TGAC12 SHAK11 WESC21 AWGC1
I 13:45     Race: 3 STAC1 SHAK12 SPCC1 NSHC11 SKEC1 HAMB2
J 13:49 54 M Clb 4X-
heat
Race: 1 VILC1 AWGC2 NSHC1 WELC1 BPC*1 ROTC1 MERC2
K 13:53 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AWGC1 MERC1 COM*1 CAMC1 WESC1 AKLC1
L 13:57 57 G U18 4X+
heat
Race: 1 UNWC1 ROTC5 TGAC22 MERC1 AKLC1 HWBC1 ROTC3 CAMC31
M 14:01 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WANC1 NSHC21 ROTC2 EGGS2 CML*1 EGGS1 ROTC1 CAMC21
N 14:05 56 M Prm 1X
heat
Race: 1 RPCW1 RPCA4 BPCC1 RNZX2 RPCW5 WHAC1 RNZX4 RPCC3
O 14:09 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 RNZX3 RPCW2 RPCC1 HWBC1 WELC1 RPCW3 RPCA2 RPCC2
P 14:13     Race: 3 RNZX1 AKGC1 RPCA5 RPCA3 RPCA1 RPCW4 RNZX6
Q 14:17 59 W Prm 1X
heat
Race: 1 RPCS1 RPCW3 RPCA2 RPCW6 RNZX2 RNZX4
R 14:21 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 RPCW2 RPCS2 RPCS3 RPCA3 RNZX3 TAWC1
S 14:25     Race: 3 RNZX1 RPCW4 RPCW5 RPCA1 WELC1 RPCW1
T 14:29 60 B U15 4+
heat
Race: 1 TAKA2 SKEC2 AKGC2 HAMB2 SKEC3 STAC1
U 14:33 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 HAMB1 SPCC1 TAKA1 SKEC1 SGEC11 MERC2
V 14:37     Race: 3 NSHC11 MERC1 HKIC1 SGEC12 SGEC31 AKGC1
W 14:41     Race: 4 TAKA3 HAMB3 WELC1 SGEC32 TGAC11 NSHC12
X 14:45 58 W Snr 2X
prelim
Race: 1 HKIC1 TAWC1 HWBC1 TGAC1 BPCC1 PORC1 WESC1 BPCC2
Y 14:49 61 G U17 2X
heat
Race: 1 HWBC2 HAMG1 CMLC1 CAMC33 HWBC3 WESC32 BUNC1 BPCC1 VILC1
Z 14:53 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 COMC3 WHAC1 TAKA2 NSHC1 CAMC34 DIOC1 SGEC31 CAMC32
A 14:57     Race: 3 AKLC1 MERC1 SPCC2 WELC2 SKEC1 CLIC1 NSHC41 AWGC1
B 15:01     Race: 4 CAMC31 KICC1 GISC2 GISC1 COMC1 EGGS1 HWBC1 SGEC11
C 15:05     Race: 5 DIOC2 TAKA1 BPCC2 WHAC2 WANC1 WESC31 HKIC1 EGGS2
D 15:09     Race: 6 KICC2 COMC2 SGEC12 CAMC21 WESC11 SGEC13 SPCC1 WELC1
E 15:13 62 W Nov 4+
heat
Race: 1 PETC2 WKOC2 AKLC1 TAWC1 HAMG1 HAMC1 WELC1 WESC1
F 15:17 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 WELC2 WESC11 WKOC1 AKLC2 SGEC11 EGGS1 HWBC2 PETC1
G 15:21     Race: 3 HAMC11 AWGC1 HWBC1 NSHC1 DIOC1 WESC12 TAWC2 NSHC21
H 15:25 63 M Snr 2X
prelim
Race: 1 WELC1 AKLC1 WKOC1 TGAC1 PORC1 BPCC1 NSHC1 AWGC1
I 15:29 64 W Clb 8+
prelim
Race: 1 HWBC1 NSH*1 HAMC11 PETC1
J 15:33 65 B U17 4X+
heat
Race: 1 WANC1 STAC1 SGEC31 WELC1 WELC11 BPCC1 CAMC32 CAMC21
K 15:37 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 SKEC1 SGEC11 SPCC1 AKGC2 ROTC1 NSHC12 BUNC1 MERC1
L 15:41     Race: 3 WELC12 NSHC11 TGAC11 AKGC1 KICC1 MERC2 WHAC1
M 15:45     Race: 4 CAMC31 AWGC1 NSHC41 WESC21 STAC2 TAKA1 HAMB1
N 15:49 66 M Clb 8+
heat
Race: 1 NSHC1 TGAC75 WANC1 SSAS2 WKOC1
O 15:53 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SSAS1 KICC1 AWGC1 COMC1 HWBC1
P 15:57 67 W Prm 4X-
prelim
Race: 1 RNZX2 RPCW1 RNZX1 BPCC1
Q 16:01 68 M Nov 4+
heat
Race: 1 NSHC1 HAMB1 PETC1 AKLC2 WESC1 ROTC1 SKEC1
R 16:05 1,2->FA 3,4->FB Race: 2 HAMC31 AKGC2 WELC1 HAMC1 AKLC1 HAMB4
S 16:09     Race: 3 NSHC12 SPCC1 STAC1 SGEC11 CAMC31 HAMB2 NSHC41
T 16:13     Race: 4 WELC3 AKGC1 NSHC11 HAMB3 HKIC1 HWBC1 AWGC1
U 16:17 69 M Prm 4X-
prelim
Race: 1 RNZX1 RPCS1 RPCA2 RPCA1
V 16:21 70 G U16 2X
heat
Race: 1 COMC2 CLIC1 WESC11 HAMG2 MERC3 TGAC21 WANC1 HWBC2
W 16:25 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 BPCC1 AWGC1 HWBC1 COMC1 HKIC1 CAMC33 WESC12 COMC3
X 16:29     Race: 3 ROTC2 WESC32 CAMC31 WELC1 SGEC31 SKEC1 TAKA3 AKLC1
Y 16:33     Race: 4 MERC1 ROTC3 CAMC32 WTMC1 CMLC1 ROTC1 BUNC1 WESC31
Z 16:37     Race: 5 SKEC3 MERC2 UNWC1 PETC1 TAKA1 TAKA2 DIOC1 UNWC2
A 16:41     Race: 6 WHAC1 NSHC41 HAMG1 TGAC22 WELC2 ROTC4 AWGC2
B 16:45 71 W Clb 1X
heat
Race: 1 DIOC1 ROTC1 WHAC1 AKLC5 PETC1 AKLC4
C 16:49 1,2->Final; 3,4->B Final Race: 2 HAMC1 WELC1 TGAC2 HKIC1 WESC51 WELC2 PORC1
D 16:53     Race: 3 PORC2 TGAC3 WKOC1 AKLC3 WELC3 AKLC2
E 16:57     Race: 4 TGAC1 AKLC6 UNWC1 HKIC2 CAMC1 AKLC1
F 17:01 72 M Clb 1X
heat
Race: 1 BPCC2 HKIC1 VILC1 WESC5 PETC2 TGAC2 COMC3 WHAC3
G 17:05 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 WESC2 KICC1 BPCC1 AKLC1 AKLC3 COMC4 PETC1 TGAC1
H 17:09     Race: 3 CAMC2 UNWC1 HKIC2 KICC2 WESC4 CAMC1 CLIC1 ROTC1
I 17:13     Race: 4 WHAC1 CAMC3 COMC2 NSHC41 WESC3 WESC1 GISC1
J 17:17     Race: 5 MERC1 PETC3 WESC31 WHAC2 COMC1 WKOC1 AKLC2
K 17:21 73 G U18 8+
prelim
Race: 1 WKOC2 SGEC31 WKOC1 EGGS1 NSHC21 HAMC11 CAMC21
L 17:25 74 W Opn 8+
prelim
Race: 1 RPCA1 PETC1
M 17:29 75 B U18 8+
heat
Race: 1 STAC1 KICC1 NSHC11 ROTC1 HAMB2 SGEC31 HWBC1 SSAS1
N 17:33 74 W Opn 8+
heat
Race: 1 PETC1 RPCA1
N   75 B U18 8+
heat
Race: 1
N   1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WTMC1 HAMB3 AKGC1 SSAS2 WESC31 SHAK11 HAMB1
O 17:37 76 M Opn 8+
prelim
Race: 1 RPCW2 RNZX1 NSHC1 RNZX2 HWBC1 RPCW1

Sunday, 15th December 2013

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:26 1 B U17 1X
final
Race: B HWBC1 WELC3 WTMC2 WESC1 WHAC2 TAWC1 KICC2 BPCC1
B 08:30 Race: A CAMC32 WELC1 CAMC21 SKEC1 WHAC1 WTMC1 CAMC31 SSAS1
C 08:35 2 G U17 4+
final
Race: A SKEC1 NSHC21 HAMC21 NSHC1 WESC11 HKIC1 GISC1 DIOC2
D 08:40 3 W Clb 4+
final
Race: A ROTC1 WELC1 NSH*2 PETC1 NSHC1 AWGC1 CAMC1 WKOC2
E 08:45 3A M Nov 4X+
final
Race: B WESC21 HAMC31 HWBC1 SHAK12 TGAC1 HAMB2 SHAK13 PETC1
F 08:49 Race: A CAMC1 HWBC2 HAMB1 AWGC1 CAM*1 CAMC31 WESC1 SHAK11
G 08:54 4 W Snr 1X
final
Race: A WELC1 PORC1 AKLC3 WESC1 HAMG1 UNWC1 CAMC1 AKLC1
H 08:59 5 B U15 2X
final
Race: B BPCC1 MERC2 CAMC22 SPCC2 WELC1 BPCC2 WELC11 WHAC2
I 09:03 Race: A AWGC1 ROTC1 WHAC1 AKGC1 CAMC21 TGAC11 WHAC3 COMC1
J 09:08 6 G U15 4X+
final
Race: B WESC11 SKEC1 WESC31 DIOC1 NSHC22 EGGS2 WHAC2 TGAC22
K 09:13 Race: A SGEC11 CAMC21 AWGC1 TGAC21 SGEC31 MERC1 WHAC1 HKIC1
L 09:17 7 W Nov 2X
final
Race: B KICC3 KICC1 CAMC1 NSHC1 AWGC1 SPCC1 HWBC1 CAMC21
M 09:22 Race: A VILC1 PORC1 STAC1 WHAC1 HAMG1 PETC1 WESC1 SGEC31
N 09:27 8 B U18 2-
final
Race: A ROTC2 WESC31 WELC1 HAMB4 COMC1 HWBC1 SPCC1 STAC1
O 09:32 9 M Clb 4+
final
Race: A SHAK11 MERC1 WANC2 AWGC1 NSHC1 WANC1 WESC31 WKOC1
P 09:37 10 G U18 2X
final
Race: B DIOC1 TGAC22 CAMC23 AKLC2 HAMC21 CAMC31 ROTC2 NSHC41
Q 09:41 Race: A AKLC1 BPCC1 CAMC21 MERC1 AWGC1 BUNC1 BPCC2 CAMC22
R 09:46 11 B U16 4X+
final
Race: B TAKA1 NSHC11 WESC21 SGEC11 COMC1 HAMB2 CAMC31 NSHC12
S 09:50 Race: A WTMC1 TGAC11 STAC1 WHAC1 HAMB1 SKEC1 AWGC1 SHAK11
T 09:55 12 M Snr 1X
final
Race: A GISC2 PETC1 WKOC1 AWGC1 BPCC1 GISC1 PETC2 TGAC1
U 10:00 13 W Prm 2-
final
Race: A RPCA4 RPCA1 RPCS1 RNZX1 RPCC1 RPCA2 RPCA3
V 10:05 14 M Prm 2-
final
Race: B RNZX1 RNZX4 RPCW5 RPCC1 RPCW2 RPCW6 RPCW4 RPCS3
W 10:09 Race: A RNZX2 RPCW1 RNZX5 RNZX6 RNZX3 RPCW3 RPCS1 RNZX7
X 10:14 15 B U17 8+
final
Race: A TGAC75 SGEC11 AKGC1 SPCC1 HAMB1 HAMB3 WELC1 SHAK11
Y 10:19 16 G U17 4X+
final
Race: B CLIC1 CAMC32 CAMC21 WKOC1 COMC1 WANC1 CAMC31 DIOC2
Z 10:23 Race: A SPCC1 HAMG1 TGAC21 AWGC1 NSHC1 SGEC11 SGEC31 GISC1
A 10:28 17 G U15 4+
final
Race: A SGEC11 NSHC23 WKOC1 WESC11 HAMC12 EGGS2 EGGS1 NSHC24
B 10:33 18 M Nov 2X
final
Race: B TGAC11 AKLC11 SGEC32 NSHC41 TGAC12 AWGC1 NSHC2 AWGC3
C 10:37 Race: A CAMC32 MERC1 HAMB1 VILC1 AKLC1 PETC1 CAMC21 HWBC3
D 10:42 19 B U18 4X+
final
Race: A HWBC1 STAC1 HAMB1 WHAC1 WANC1 CAMC21 HAMB2 AKGC1
E 10:47 20 G U18 2-
final
Race: A WESC11 WKOC2 AWGC1 WKOC1 WKOC3 HAMG1 NSHC23 NSHC22
F 10:52 21 W Snr 4-
final
Race: A AWGC1 WESC1 HAMC1
G 10:57 21A W Nov 4X+
final
Race: B NSHC1 CAMC1 KICC1 PETC1 HWBC1 VIL*1 AKLC1 HKIC1
H 11:01 Race: A CML*1 HAMG1 CAMC21 STAC1 WESC1 SGEC31 WHAC1 ROTC1
I 11:06 22 B U16 4+
final
Race: B MERC1 HAMB4 CAMC31 AKGC1 SHAK11 SHAK12 NSHC12 AWGC1
J 11:10 Race: A HAMB1 STAC1 WELC11 WELC1 HAMB2 WKOC1 WANC1 SPCC1 NSHC11
K 11:15 23 M Snr 4-
final
Race: A NSHC1 HWBC1 WKOC1
L 11:20 24 G U16 8+
final
Race: A SKEC1 DIOC1 WESC11 HWBC1 TAKA1 ROTC1 NSHC21 TGAC75
M 11:25 25 W Clb 2X
final
Race: B NSHC1 AKLC1 WELC1 TAWC1 HWBC2 HWBC3 AKLC2 WELC3
N 11:29 Race: A HKIC1 TGAC1 PORC1 AWGC1 BUNC1 WELC2 WKOC1 UNWC1
O 11:34 26 B U17 2X
final
Race: C BPCC1 HKIC1 CAMC32 WANC1 STAC3 STAC1 AWGC1
P 11:38 Race: B SKEC1 UNWC1 WESC21 WESC1 TAWC1 BUNC2 CAMC22 HAMB2
Q 11:44     Race: A SGEC31 CAMC31 NSHC41 SPCC1 SHAK11 STAC2 ROTC1 WHAC1
R 11:49 27 G U17 1X
final
Race: B HKIC2 CLIC3 TAWC1 PORC1 WANC1 CAMC31 WHAC2 EGGS2
S 11:53 Race: A BUNC1 AKLC1 SGEC12 WHAC1 WESC31 AWGC1 ROTC1 SGEC11
T 11:58 28 B U15 8+
final
Race: A SHAK11 AKGC1 SGEC11 TGAC75 NSHC11 SKEC1 HAMB1 WELC1
U 12:03 28A B U15 8X+
final
Race: A SHAK11 HAMB1 KICC1 ROTC1
V 12:08 29 W Prm 2X
final
Race: B RPCA1 RPCW1 RPCA2 RPCW3 RPCW2
W 12:12 Race: A RNZX9 RNZX4 RNZX2 RNZX1 RNZX3 RNZX6 RNZX8 RNZX7
X 12:17 30 M Prm 2X
final
Race: B RPCA2 RPCW2 RPCW1
Y 12:21 Race: A RPCA1 RNZX5 RNZX6 RNZX1 RNZX4 RPCS1 RNZX2 GISC1
Z 12:26 31 B U18 4+
final
Race: A STAC2 WESC32 HAMB2 HWBC1 ROTC1 HAMB1 WESC31 NSHC11
A 12:31 32 G U18 4+
final
Race: A NSHC41 NSHC22 EGGS1 WKOC2 WKOC1 AWGC1 NSHC21 EGGS2
B 12:36 33 G U16 4X+
final
Race: B TGAC21 ROTC1 CAMC31 HKIC1 ROTC2 MERC1 TGAC75 WKOC1
C 12:40 Race: A AKLC1 DIOC2 DIOC1 HWBC1 HAMC21 AWGC1 WESC13 HAMG1
E 12:45 77 Opn 1X (P)
final
Race: A WESC1 HWBC1 WESC2
D 12:50 34 M Clb 2X
final
Race: B AKLC2 TGAC1 PORC1 WELC1 COMC3 WESC2 COMC2 AWGC1
F 12:54 Race: A NSHC1 HWBC1 COMC1 WESC1 WKOC2 PETC1 HKIC1 AKLC1
G 12:59 35 B U16 2X
final
Race: C CAMC32 SKEC2 TGAC11 WTMC3 CAMC34 MERC2 SHAK13 CAMC33
H 13:03 Race: B STAC1 AWGC1 KICC1 COMC1 WELC13 AKGC2 AKGC1 SHAK11
I 13:07     Race: A STAC2 WHAC1 SKEC1 SGEC11 WTMC1 BUNC1 MERC1 CAMC31
J 13:12 36 W Nov 8+
final
Race: A WKOC2 WESC31 WKOC1 HWBC1 WESC12 PETC1 WESC1 NSHC1 DIOC1
K 13:17 37 G U18 1X
final
Race: B AKLC2 COMC1 BPCC4 BPCC3 DIOC1 BPCC1 WELC1 PORC1
L 13:21 Race: A WHAC1 CAMC21 CAMC22 AWGC1 HAMG1 TAWC1 BPCC2 TGAC21
M 13:26 38 W Snr 4X-
final
Race: A HAMC1 WESC1 HWBC1
N 13:31 39 B U18 1X
final
Race: B KICC2 STAC1 SSAS1 KICC1 SPCC2 WESC31 NSHC41 ROTC1
O 13:35 Race: A HWBC1 CLIC1 SGEC31 WHAC1 PORC1 WTMC1 WESC1 CAMC21
P 13:40 40 M Nov 8+
final
Race: A AWGC1 AKLC1 HAMB1 WKOC1 SPCC1 NSHC11 HWBC1 PETC1
Q 13:45 41 G U15 2X
final
Race: B WTMC1 ROTC1 NSHC21 CAMC21 WHAC4 MERC3 AWGC2 WHAC2
R 13:49 Race: A TGAC21 MERC1 COMC2 BUNC1 MERC2 HKIC1 WHAC3 HAMG1
S 13:54 42 B U15 4X+
final
Race: B CAMC21 WESC21 MERC2 TGAC12 BPCC1 TGAC11 ROTC1 AWGC1
T 13:58 Race: A AKGC1 HAMB2 KICC4 HAMB1 WHAC1 HAMB3 SHAK11 SGEC31
U 14:03 43 M Snr 4X-
final
Race: A TGAC1 NSHC1 AWGC1
V 14:08 44 G U17 8+
final
Race: A EGGS2 HWBC1 HAMC11 WKOC1 WKOC2 DIOC1 EGGS1
W 14:13 45 W Prm 4-
final
Race: A RPCA2 RPCS1 RPCA1
X 14:18 46 M Prm 4-
final
Race: A RPCS1 RPCW2 RNZX1 RPCC1 RPCW1 RNZX2 RPCW3 RPCA1
Y 14:23 47 B U17 4+
final
Race: A SHAK11 AKGC1 SPCC1 SGEC11 HAMB1 HAMB2 WELC1 CAMC21
Z 14:28 48 G U16 4+
final
Race: A NSHC21 WESC11 HAMC21 TAKA1 WESC13 ROTC1 HKIC1 NSHC22
A 14:33 49 W Snr 2-
final
Race: A HAMC2 WESC1 NSHC1 HWBC1 NSHC21 PETC1 HAMC1 HKIC1
B 14:38 50 B U18 2X
final
Race: B TAKA2 WESC1 ROTC3 CLIC1 STAC1 CAMC21 UNWC1 ROTC2
C 14:42 Race: A WELC1 TAKA1 COMC1 HAMB1 SGEC31 WHAC1 SPCC1 ROTC1
D 14:47 51 W Clb 4X-
final
Race: A TAWC1 NSHC1 BPCC1 WELC1 AKLC1 HWBC2 WKOC1
E 14:52 52 M Snr 2-
final
Race: A HWBC1 PETC1 GISC1 NSHC1 WKOC1 WANC1
F 14:57 53 G U15 8+
final
Race: A WESC31 WELC1 MERC1 EGGS1 WESC11 SGEC31 NSHC21 WTM*1
G 15:02 53A G U15 8X+
final
Race: A WHAC1 AWGC1
H 15:07 54 M Clb 4X-
final
Race: A MERC2 BPC*1 AWGC2 WELC1 WESC1 COM*1 AWGC1 AKLC1
I 15:12 55 B U16 8+
final
Race: A TGAC11 HAMB2 HAMB1 AKGC1 NSHC11 SHAK11 KICC1 SPCC1
J 15:17 56 M Prm 1X
final
Race: B RPCW4 RPCA4 RPCA3 RPCW3 RPCC1 WHAC1 RPCW2 RPCC3
K 15:21 Race: A RPCW1 RNZX4 RNZX3 RNZX1 RNZX2 RPCC2 RPCA1 RPCA5
L 15:26 57 G U18 4X+
final
Race: A MERC1 ROTC5 CAMC31 AKLC1 CAMC21 EGGS1 NSHC21 EGGS2
M 15:31 58 W Snr 2X
final
Race: A HKIC1 HWBC1 PORC1 WESC1 BPCC1 BPCC2 TGAC1
N 15:36 59 W Prm 1X
final
Race: B RPCA1 RPCW6 RPCS3 RPCS2 RPCW3 RPCW5 RPCA3 TAWC1
O 15:40 Race: A RNZX4 RNZX1 RNZX3 RNZX2 RPCW1 RPCW2 RPCS1 RPCW4
P 15:45 60 B U15 4+
final
Race: B HKIC1 STAC1 MERC1 AKGC2 SKEC1 WELC1 TAKA1 TGAC11
Q 15:51 Race: A AKGC1 SKEC2 SGEC31 HAMB2 HAMB1 HAMB3 SGEC11 NSHC12
R 15:56 61 G U17 2X
final
Race: B WESC11 SGEC11 WANC1 WESC32 CLIC1 SGEC12 CAMC32 HAMG1
S 16:00 Race: A GISC1 BUNC1 WESC31 SKEC1 SGEC31 COMC1 SPCC1 DIOC1
T 16:05 62 W Nov 4+
final
Race: A WESC11 DIOC1 WKOC2 WKOC1 HWBC1 WESC1 SGEC11 NSHC1
U 16:10 63 M Snr 2X
final
Race: A TGAC1 WELC1 WKOC1 AWGC1 NSHC1 PORC1 AKLC1 BPCC1
V 16:15 64 W Clb 8+
final
Race: A NSH*1 PETC1 HAMC11 HWBC1
W 16:20 65 B U17 4X+
final
Race: B AKGC1 WANC1 NSHC11 STAC1 MERC1 NSHC41 ROTC1 WESC21
X 16:24 Race: A KICC1 SGEC31 WHAC1 CAMC21 SGEC11 CAMC31 SKEC1 HAMB1
Y 16:29 66 M Clb 8+
final
Race: A WKOC1 WANC1 NSHC1 SSAS2 SSAS1 AWGC1 KICC1 HWBC1
Z 16:34 67 W Prm 4X-
final
Race: A RPCW1 RNZX2 RNZX1 BPCC1
A 16:39 68 M Nov 4+
final
Race: B SGEC11 PETC1 CAMC31 NSHC1 AKLC1 AWGC1 HAMC31 HKIC1
B 16:43 Race: A SPCC1 WESC1 HAMB2 HAMB1 HAMB4 AKGC1 HAMC1 HAMB3
C 16:48 69 M Prm 4X-
final
Race: A RPCA1 RNZX1 RPCS1 RPCA2
D 16:53 70 G U16 2X
final
Race: B CAMC31 CLIC1 TAKA2 COMC1 AKLC1 ROTC4 ROTC1 DIOC1
E 16:57 Race: A ROTC3 WESC31 HWBC1 ROTC2 HWBC2 HAMG1 TAKA1 HAMG2
F 17:02 71 W Clb 1X
final
Race: B AKLC4 WELC2 PETC1 TGAC2 AKLC1 TGAC1 AKLC3
G 17:06 Race: A CAMC1 WELC1 WHAC1 UNWC1 PORC1 PORC2 DIOC1 WKOC1
H 17:11 72 M Clb 1X
final
Race: B MERC1 ROTC1 WESC5 BPCC2 HKIC2 AKLC1 NSHC41 WESC31
I 17:15 Race: A WKOC1 PETC2 COMC1 PETC1 CAMC3 CLIC1 WESC2 WESC3
J 17:20 73 G U18 8+
final
Race: A NSHC21 CAMC21 WKOC2 WKOC1 EGGS1 HAMC11 SGEC31
K 17:25 74 W Opn 8+
final
Race: A RPCA1 PETC1
L 17:30 75 B U18 8+
final
Race: A KICC1 ROTC1 NSHC11 SSAS1 HAMB1 SSAS2 HAMB3 WESC31
M 17:35 76 M Opn 8+
final
Race: A HWBC1 RNZX2 RNZX1 RPCW1 RPCW2 NSHC1