Day sheets: Christmas Regatta
These are the day sheets for the 2013 Christmas Regatta.
click a filter below to remove it
Friday, 13th December 2013
Race A @ 10:30: Event 1, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Henry Poor & Callum Mill
|
Race D @ 10:42: Event 1, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Race E @ 10:46: Event 1, Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race H @ 10:58: Event 2, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
Race N @ 11:27: Event 6, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
Race O @ 11:32: Event 6, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race Q @ 11:42: Event 6, Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
Race R @ 12:00: Event 8, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
Race S @ 12:04: Event 8, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#33
WESC
Coached by: MTAL
|
Race T @ 12:08: Event 8, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race B @ 12:40: Event 11, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#23
WESC
Coached by: STPA
|
Race C @ 12:44: Event 11, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race D @ 12:48: Event 11, Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race E @ 12:52: Event 11, Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race K @ 13:16: Event 16, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race M @ 13:25: Event 17, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
Race O @ 13:35: Event 17, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: BARA
|
Race S @ 13:57: Event 20, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
Race U @ 14:05: Event 22, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race X @ 14:17: Event 22, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race Y @ 14:21: Event 24, Prelim 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Greta Taine (stroke), Emily Wheatley, Kiera Nelson, Claudia Welsby, Georgia Round, Katie Keys, Libby Blore, Rebecca Meldrum + Sophie Wall (cox)
Coached by: BARA
Crew
#11
WESC
Greta Taine (stroke), Emily Wheatley, Kiera Nelson, Claudia Welsby, Georgia Round, Katie Keys, Libby Blore, Rebecca Meldrum + Sophie Wall (cox)
Coached by: BARA
Crew
#11
WESC
Greta Taine (stroke), Emily Wheatley, Kiera Nelson, Claudia Welsby, Georgia Round, Katie Keys, Libby Blore, Rebecca Meldrum + Sophie Wall (cox)
Coached by: BARA
Crew
#11
WESC
Greta Taine (stroke), Emily Wheatley, Kiera Nelson, Claudia Welsby, Georgia Round, Katie Keys, Libby Blore, Rebecca Meldrum + Sophie Wall (cox)
Coached by: BARA
|
Race Z @ 14:25: Event 26, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Callum Mill & Henry Poor
|
Race B @ 14:33: Event 26, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race F @ 14:49: Event 26, Heat 7 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race H @ 14:57: Event 27, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race M @ 15:20: Event 28, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Devon Dudding (stroke), Nathan Phillips, Cole Brann, Mikaere Wiki, Jack Casey-Pickering, Mark Lawrence, Callum Pratt, Jacob Mann + Joseph McNamara (cox)
Coached by: MTAL
|
Race O @ 15:30: Event 28, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Brock Mills (stroke), Benjamin Pendreigh, Joshua Shields, Emile Commarieu, George Cory-Darroch, Toffer Espinosa, Jack Breen, Ryan Patten + Daniel Nihotte (cox)
Coached by: STPA
|
Race Q @ 15:40: Event 31, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: MTAL
|
Race R @ 15:44: Event 31, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Race V @ 16:00: Event 33, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#13
WESC
Coached by: MTAL
|
Race X @ 16:08: Event 33, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#11
WESC
Coached by: BARA
|
Race D @ 16:32: Event 35, Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race F @ 16:40: Event 37, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#51
WESC
Coached by: Andreas Lichtfuss
|
Race K @ 17:00: Event 39, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Henry Poor
|
Race M @ 17:08: Event 39, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: MTAL
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Social