Day sheets: Junior Regatta
These are the day sheets for the 2013 Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 23rd February 2013
Race G @ 08:24: Event 2, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Race L @ 08:44: Event 4, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Briana Smith, Taylor Catchpole + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race O @ 08:56: Event 4, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race Q @ 09:04: Event 6, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Race C @ 09:52: Event 8, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
Race H @ 10:12: Event 9A, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Yingzi Song (stroke), Amber Gorrie, Caitlin Nugent, Sophie Salt, Amy Norris, Rhea Mahajan, Natasha Abel, Maisie Meiklejohn + Hannah Norris (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race K @ 10:24: Event 11, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race N @ 10:36: Event 13, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Taylor Catchpole (stroke), Briana Smith, Robyn Knowles, Emily Wallace + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race P @ 10:44: Event 13, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race R @ 10:52: Event 15, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race S @ 10:56: Event 15, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#4
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race W @ 11:12: Event 17, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Cait Dowden, Renee Scott-French, Poppy Logan, Sian Anderson, Adelia Bolam, Catriona Stanton + Amber Fordham (cox)
Coached by: Kim Dowden
|
Race Y @ 11:20: Event 18, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race P @ 12:28: Event 22, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race T @ 12:44: Event 24, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Race W @ 14:40: Event 31, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Grace Howard (stroke), Kirsty Gemmell, Emily Twiname, Jessica Remington, Caitlin Nugent, Sasha Ballantyne, Amber Gorrie, Georgia Powell + Madison Seymour (cox)
Coached by: Craig Smith
|
Race Z @ 14:52: Event 33, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race E @ 15:12: Event 35, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
Race F @ 15:16: Event 35, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
Race I @ 15:28: Event 37, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race M @ 15:44: Event 39, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Laura Younger (stroke), Lucy Gilbert, Natasha Abel, Lucy Brown, Hannah Pexton, Elosie Siermans, Georgia Malbon, Amy Henderson + Emma Hardy (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race N @ 15:48: Event 39, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Taylor Catchpole, Briana Smith, Robyn Knowles, Emily Wallace, Amy Norris, Maisie Meiklejohn + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race V @ 16:20: Event 41, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
Race A @ 16:40: Event 43, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race F @ 17:00: Event 45, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
Race O @ 17:36: Event 47, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Grace Howard (stroke), Molly Dagger, Ella Madsen-Reid, Ella Campbell, Cait Dowden, Georgia Gilbert, Poppy Logan, Renee Scott-French + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 24th February 2013
Race G @ 08:30: Event 4, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Briana Smith, Taylor Catchpole + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race S @ 09:30: Event 9A, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Yingzi Song (stroke), Amber Gorrie, Caitlin Nugent, Sophie Salt, Amy Norris, Rhea Mahajan, Natasha Abel, Maisie Meiklejohn + Hannah Norris (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race U @ 09:40: Event 11, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race X @ 09:55: Event 13, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race Y @ 10:00: Event 13, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Taylor Catchpole (stroke), Briana Smith, Robyn Knowles, Emily Wallace + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race A @ 10:10: Event 15, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race D @ 10:25: Event 17, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Cait Dowden, Renee Scott-French, Poppy Logan, Sian Anderson, Adelia Bolam, Catriona Stanton + Amber Fordham (cox)
Coached by: Kim Dowden
|
Race F @ 10:35: Event 18, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race Q @ 11:30: Event 24, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race I @ 13:00: Event 33, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race L @ 13:15: Event 35, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
Race N @ 13:25: Event 37, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
Race Q @ 13:40: Event 39, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Holly Ellett (stroke), Courtney McCormick, Taylor Catchpole, Briana Smith, Robyn Knowles, Emily Wallace, Amy Norris, Maisie Meiklejohn + Samantha Thornton-Jones (cox)
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race T @ 13:55: Event 41, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
Race X @ 14:15: Event 43, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Rebecca Lock & Anya Mabott
|
Race F @ 14:55: Event 47, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Grace Howard (stroke), Molly Dagger, Ella Madsen-Reid, Ella Campbell, Cait Dowden, Georgia Gilbert, Poppy Logan, Renee Scott-French + Danielle Schofield (cox)
Coached by: Craig Smith
|
Social