Day sheets: Junior Regatta
These are the day sheets for the 2013 Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 23rd February 2013
Race Y @ 13:04: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#33
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
Race Z @ 13:08: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies & Martin O'halloran
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Tony Nelson
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#3
STKT
Coached by: Geoff Perry
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Race A @ 13:12: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Roselle Magon
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#32
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Lloyd Widdison
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Graham Smith
|
Race B @ 13:16: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Graham Smith
|
|
Entity
FRAN
FRAN
Whanganui |
Crew
#1
FRAN
Coached by: Lana Phipps & Jason Quilter
|
|
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Andrew Stevenson
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Roselle Magon
|
|
Entity
TUAK
TUAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
TUAK
Coached by: Murray Twining & Chris Betty
|
|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
Race C @ 13:20: Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Toby Patton
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Graham Smith
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Jordan Stanley
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
Race D @ 13:24: Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
Coached by: Lloyd Widdison
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Barry Banks
|
|
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#1
NAPB
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#31
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 24th February 2013
Race T @ 11:45: C Final | ||
---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry
|
|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Andrew Stevenson
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
|
Race U @ 11:50: B Final | ||
---|---|---|
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Tony Nelson
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Toby Patton
|
|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Andrew Stevenson & Simon Aubrey
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#31
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
Race V @ 11:55: A Final | ||
---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Graham Smith
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|
Entity
FRAN
FRAN
Whanganui |
Crew
#1
FRAN
Coached by: Lana Phipps & Jason Quilter
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Barry Banks
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Social