Day sheets: Junior Regatta
These are the day sheets for the 2013 Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 23rd February 2013
Race S @ 16:08: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEKC
Coached by: Rob Holmes
|
|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Chris Pearson
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Fiona Symes
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Alan Harris
|
|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#1
STMW
Coached by: Charlie Graham
|
Race T @ 16:12: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#31
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#2
WNCS
Coached by: Fiona Symes
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
|
|
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Aimee Pink
|
|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: David Carr-Smith
|
Race U @ 16:16: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHHS
Coached by: Chris Pearson
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|
Entity
NGTA
NGTA
Whanganui |
Crew
#2
NGTA
|
|
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
|
|
Entity
LYTT
LYTT
East Coast |
Crew
#1
LYTT
Coached by: Elish Robinson & Daniel McIntyre-Gardner
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
Race V @ 16:20: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
|
|
Entity
KATI
KATI
Waikato/BoP |
Crew
#1
KATI
Coached by: Laura Bonney & Adrian Webster
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|
Entity
NGTA
NGTA
Whanganui |
Crew
#1
NGTA
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Dean Hollobon
|
Sunday, 24th February 2013
Race T @ 13:55: B Final | ||
---|---|---|
Entity
NGTA
NGTA
Whanganui |
Crew
#2
NGTA
|
|
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEKC
Coached by: Rob Holmes
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
|
|
Entity
NGTA
NGTA
Whanganui |
Crew
#1
NGTA
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
Race U @ 14:00: A Final | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
|
|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Chris Pearson
|
|
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Aimee Pink
|
|
Entity
KATI
KATI
Waikato/BoP |
Crew
#1
KATI
Coached by: Laura Bonney & Adrian Webster
|
|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: David Carr-Smith
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
|
Social