Gender
Class
School class
Club (ability) intermediate
Masters class
Boat and and
Seats

Friday, 12th December 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 11:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 SPCC1 COMC2 WTMC2 WELC1 BPCC2 STAC2 ONSL2 SKEC1
B 11:04 1->A Final Race: 2 WKOC1 HWBC1 GISC1 MERC2 NSHC11 STAC1 ONSL1
C 11:08     Race: 3 WELC2 CAMB2 WREC1 WTMC1 HAMB2 VILC1 WESC31 MERC1
D 11:12     Race: 4 PETC1 COMC1 ONSL3 STAC3 WHAC1 HAMB1 SKEC2 GLDW1
E 11:16     Race: 5 HKIC1 MACL1 AWGC1 BPCC1 WESC21 CAMB1 PETC2 WHAC3
F 11:20 2 G U17 4+
heat
Race: 1 HAMC13 WKOC1 SKEC1 CGGX1 WANC1 AKLC21 WESC32 HAMC11
G 11:24 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 HKIC1 HAMC21 WESC12 AKLC32 ONSL2 STAC1 CAMC21 HAMC12
H 11:28     Race: 3 WESC31 AKLC1 WESC11 MERC1 WKOC2 PETC1 ONSL1
I 11:32     Race: 4 SPCC1 WKOC3 GISC1 NSHC21 AWGC1 WLGC1 AKLC31
J 11:36 6 B U15 2X
heat
Race: 1 CAMC21 CLIC1 BPCC1 KICC2 COMC1 HKIC1 SPCC1 CAMB1
K 11:40 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 KICC1 BPCC2 CAMB2 GLDW1 MACL1 HAMB1 ONSL1 SPCC2
L 11:44     Race: 3 ROTC1 WKOC1 COMC2 MACL2 AWGC2 GLDW2 AWGC1 WTMC1
M 11:48 7 G U15 4X+
heat
Race: 1 WELC2 CAMB1 EDWT1 GISC1 NSHC22 TGAC22 AKLC1
N 11:52 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WLGC2 MACL1 HKIC1 ONSL1 SKEC1 AKLC32 MERC1
O 11:56     Race: 3 WESC11 WTMC1 WELC1 AKLC31 GLDW1 STAC1 HKIC2
P 12:00     Race: 4 WLGC1 CAMC21 TGAC21 NSHC21 AWGC1 CAMB2
Q 12:12 9 B U18 2-
heat
Race: 1 WENT1 MACL1 WESC31 AKLC11 TGAC1 HAMB1 AKGC1 SPCC1
R 12:16 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AKGC2 HAMB3 CAMC21 WESC32 AKLC12 STAC1 WELC2 ONSL1
S 12:20     Race: 3 STAC2 WANC1 HAMB2 HWBC1 WELC1 TGAC2 HAMB4
T 12:24 11 G U18 2X
heat
Race: 1 WLGC1 WENT1 AKLC1 COMC1 HWBC1 ONSL1 WREC1 WELC1
U 12:28 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AKLC3 VILC1 NSHC1 HAMC31 WANC1 BPCC2 KICC2 CLIC1
V 12:32     Race: 3 STAC1 CAMC21 GISC1 MACL1 HKIC1 TGAC21 SKEC1
W 12:36     Race: 4 AWGC1 CLIC2 CAMC22 MERC2 GLDW1 CAMB1 COMC2
X 12:40     Race: 5 KICC1 WKOC1 TGAC22 WELC2 WESC11 MERC1 AKLC2
Y 12:44 12 B U16 4X+
heat
Race: 1 BPCC1 HAMB1 NSHC12 CAMB1 CAMC22 COMC1 SKEC2 KICC4
Z 12:48 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AKGC1 ONSL1 AKLC11 MERC2 GLDW1 NSHC11 HAMB3 SKEC3
A 12:52     Race: 3 HAMB2 ROTC1 HKIC2 AKGC2 TGAC1 KICC1 MERC1
B 12:56     Race: 4 HKIC1 KICC2 ROTC2 TGAC3 CAMB2 MACL1 SPCC1
C 13:00     Race: 5 CAMC21 WESC31 AWGC1 STAC1 SKEC1 KICC3
D 13:04 16 B U17 8+
heat
Race: 1 SKEC1 AKGC1 GLDW1 AWGC1 SPCC1 STAC1 WANC1
E 13:08 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WESC21 WELC1 WKOC1 WTMC1 AKGC2 AKLC11
F 13:12 17 G U17 4X+
heat
Race: 1 MERC1 CAMC21 STAC3 STAC1 HWBC1 CGGX1 WANC1 ROTC1
G 13:16 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 STAC2 AKLC32 ROTC2 WLGC2 WKOC1 BPCC1 TGAC21 WHAC1
H 13:20     Race: 3 ROTC3 WESC11 GISC1 CAMB1 AKLC21 WLGC1 TAWC1 TGAC22
I 13:24     Race: 4 HWBC2 AKLC1 WKOC2 NSHC21 SPCC1 AKLC31 AWGC1 WELC1
J 13:28 18 G U15 4+
heat
Race: 1 HAMC11 CLIC1 HKIC1 MERC1 HKIC2 NSHC21 WKOC1
K 13:32 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 EDWT1 WELC1 WENT1 GLDW1 AKLC21 WESC11 HAMC22
L 13:36     Race: 3 AKLC22 WESC31 NSHC22 HAMC21 ONSL1 WKOC2 GISC1
M 13:44 20 B U18 4X+
heat
Race: 1 BPCC1 KICC1 GLDW1 CAMC21 SKEC1 MACL1 HAMB1
N 13:48 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AKLC11 WENT1 AKGC2 HAMB2 ONSL1 KICC3 NSHC11
O 13:52     Race: 3 STAC1 CAMB1 NSHC12 AKGC1 SKEC2 KICC2
P 13:56 21 G U18 2-
heat
Race: 1 HAMC11 WENT1 HWBC1 NSHC21 COMC1 AKLC23 WLGC2
Q 14:00 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HWBC2 WLGC1 AKLC21 WKOC1 AKLC24 WREC1 GISC1
R 14:04     Race: 3 AKLC1 CAMC21 GLDW1 HKIC1 AKLC22 COMC2
S 14:08 24 B U16 4+
heat
Race: 1 GLDW1 AKGC3 TGAC3 SKEC1 CAMC21 STAC1 ONSL1 HAMB2
T 14:12 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SKEC2 TGAC2 NSHC11 WESC21 AKGC1 HAMC41 AKLC11 MERC1
U 14:16     Race: 3 WENT1 AKGC2 KICC1 MERC2 HAMB1 MACL1 AWGC1
V 14:20 26 G U16 8+
heat
Race: 1 WLGC1 MERC1 WKOC1 CAMB1 WESC11 HAMC12 AKLC21
W 14:24 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WELC1 HAMC11 NSHC21 AKLC31 GLDW1 SKEC1 WESC31 AWGC1
X 14:28 28 B U17 2X
heat
Race: 1 WESC21 SKEC1 AKLC11 WHAC2 ROTC2 WREC1 BPCC1 MERC1
Y 14:32 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 TGAC2 AKGC2 HKIC1 KICC2 NSHC11 WANC1 WTMC1 AWGC1
Z 14:36     Race: 3 WHAC1 MERC2 SKEC2 SSAS1 KICC1 MACL1 HAMC21
A 14:40     Race: 4 BPCC2 AKLC12 VIL*11 STAC1 WELC3 COMC1 NSHC12 TGAC1
B 14:44     Race: 5 WELC1 SPCC1 WELC2 WKOC1 AWGC2 STAC2 ROTC1 AKGC1
C 14:48 29 G U17 1X
heat
Race: 1 WKOC2 SPCC2 VILC1 WTMC1 HAMC31 WREC1 HWBC2 CLIC2
D 14:52 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 ROTC2 COMC2 WLGC2 EDWT1 CAMB2 HWBC3 AKLC1 NSHC21
E 14:56     Race: 3 TAWC1 HWBC1 MERC1 CAMB1 SPCC1 WELC2 TGAC22 WTMC2
F 15:00     Race: 4 TGAC23 WELC1 AWGC1 CAMC21 PETC1 BPCC3 AKLC31 WLGC1
G 15:04     Race: 5 CLIC1 GISC1 TGAC21 WKOC1 NSHC1 BPCC2 AWGC2 ROTC1
H 15:08 30 B U15 8+
heat
Race: 1 AKLC12 SKEC1 TGAC1 SPCC1 WESC31 AKGC1 HAMB1
I 15:12 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WESC21 AKLC11 HAMB2 STAC1 ONSL1 NSHC11 SGE*1
J 15:24 33 B U18 4+
heat
Race: 1 SJHX1 CAMB1 PETC1 HAMB1 ONSL1 SPCC1 STAC1 WESC31
K 15:28 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WANC1 ONSL2 NSHC11 HWBC1 TGAC1 HAMB2 AKGC1
L 15:32 34 G U18 4+
heat
Race: 1 HAMC11 ONSL1 WKOC3 WKOC1 HAMC21 AKLC2 CGGX1
M 15:36 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WKOC2 SKEC1 AKLC1 HKIC1 WLGC1 AKLC21
N 15:40 35 G U16 4X+
heat
Race: 1 COMC1 TGAC21 AKLC21 NSHC23 STAC4 GLDW1 EDWT1 WLGC1
O 15:44 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STAC2 WHAC1 CAMB1 MERC1 HAMC21 TGAC22 WKOC1 CAMC21
P 15:48     Race: 3 SKEC1 STAC1 ROTC1 AKLC32 NSHC21 AKLC22 WESC31 WESC11
Q 15:52     Race: 4 WELC1 CAMB2 AKLC33 PETC1 WENT1 STAC3 ONSL1
R 15:56     Race: 5 AWGC2 HWBC1 NSHC22 COMC2 HKIC1 AKLC31 AWGC1
S 16:00 37 B U16 2X
heat
Race: 1 HAMC31 CLIC1 NSHC11 CAMB2 HWBC1 WESC21 WENT1 WHAC1
T 16:04 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 GLDW1 ONSL1 STAC1 TGAC3 SPCC2 AKLC12 KICC2 TGAC2
U 16:08     Race: 3 ROTC1 CAMB1 SPCC1 GLDW2 AKLC11 STAC2 MACL1
V 16:12     Race: 4 HKIC1 WELC1 KICC1 CAMC22 MACL2 AWGC2 WREC1
W 16:16     Race: 5 AWGC1 CAMC21 STAC3 BPCC1 PETC1 HKIC2 TAWC1 ROTC2
X 16:20 39 G U18 1X
heat
Race: 1 GISC1 KICC1 WELC1 MACL1 VILC1 BPCC1 AKLC21 WKOC1
Y 16:24 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WENT1 CAMB1 WREC1 COMC2 MERC1 STAC2 GISC2 CAMB2
Z 16:28     Race: 3 WANC1 KICC2 HWBC2 CAMC21 ROTC1 AKLC31 CLIC2 WESC1
A 16:32     Race: 4 CLIC1 EDWT1 MACL2 STAC1 COMC1 HWBC1
B 16:36 41 B U18 1X
heat
Race: 1 HWBC1 WESC21 SPCC2 HAMB2 SSAS1 WHAC1 MERC1 CAMB1
C 16:40 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 GISC1 ONSL1 CAMC23 AKGC1 MACL2 TGAC1 WANC2 WHAC2
D 16:44     Race: 3 AKGC2 BPCC2 HKIC1 WANC1 SKEC1 STAC1 MACL1 HAMB1
E 16:48     Race: 4 KICC1 GLDW1 COMC1 MERC2 ONSL2 WELC2 ROTC1 CAMC21
F 16:52     Race: 5 AWGC1 SPCC1 WESC22 SKEC2 SJHX1 BPCC1 CAMC22 KICC2
G 16:56 43 G U15 2X
heat
Race: 1 MACL1 COMC1 ONSL1 HWBC1 CAMC22 NSHC21 WHAC1 COMC2
H 17:00 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 GISC2 MERC1 WELC3 WLGC1 TAWC1 BPCC2 CAMB1 STAC1
I 17:04     Race: 3 STAC2 BPCC1 CAMC21 CAMB2 HKIC1 HKIC2 WTMC1 GISC1

Saturday, 13th December 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 3 W Clb 4+
heat
Race: 1 WKOC1 NSHC1 WESC1 STAC1 AWGC1
B 07:34 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HWBC1 NSH*21 PETC1 NSHC2 WELC1 ROTC1
C 07:38 4 M Nov 4X+
heat
Race: 1 VILC1 COMC1 HAMB2 AKLC11 KICC2 AKGC3 ROTC1 KICC1
D 07:42 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMB1 STAC2 KICC3 AKGC2 AWGC1 WELC1 HWBC3 SGE*1
E 07:46     Race: 3 SKEC1 AWGC2 HWBC2 AKLC12 WELC2 HKIC1 BPCC1 CAMB1
F 07:50     Race: 4 NSHC11 AKLC13 AKGC1 STAC1 WESC31 EDWT1 HWBC1
G 07:54     Race: 5 HWBC4 CAMC21 WELC3 TAWC1 MACL1 GLDW1 AKLC14 WESC32
07:58     Race: 6
H 08:02 5 W Snr 1X
heat
Race: 1 ROTC1 AKLC2 AWGC1 BPCC1 AKLC21 AKLC1 NSHC1
I 08:06 8 W Nov 2X
heat
Race: 1 WTMC1 AKLC2 NSHC2 CAMC22 WESC1 ROTC3 SPCC2 BPCC1
J 08:10 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 ROTC2 AWGC1 SPCC1 COMC1 WESC11 STAC1 CAMB1 WELC2
K 08:14     Race: 3 VILC1 ROTC1 CAMC21 AKLC1 NSHC1 STAC2 SPCC3
L 08:18 10 M Clb 4+
heat
Race: 1 AKLC11 COM*1 NSHC1 AWGC3 ROT*1 STAC1
M 08:22 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 TGAC1 WESC1 MERC1 AWGC2 WKOC1 AWGC1
N 08:26 44 B U15 4X+
heat
Race: 1 WTMC1 BPCC1 CAMB1 KICC1 MERC1 MACL1 SPCC1
O 08:30 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WESC21 WTMC2 STAC2 HAMB3 AWGC2 AKGC2 ONSL1
P 08:48     Race: 3 KICC2 CAMB2 HAMB4 STAC1 SGE*1 AKGC1 NSHC11
Q 08:52     Race: 4 KICC3 ROTC1 HAMB2 HAMB1 AKLC11 KICC4 AWGC1 COMC1
R 08:56 46 G U17 8+
heat
Race: 1 WESC11 WESC31 WANC1 CGGX1 ONSL1 CAMC21 WLGC1 PETC1
S 09:00 13 M Snr 1X
heat
Race: 1 WREC2 CAMC1 COMC1 HAMC1 WHAC2 PETC3
09:02 46 G U17 8+
heat
Race: 2
T 09:04 13 M Snr 1X
heat
Race: 2 AWGC1 CAMB1 PETC1 WREC1 PETC2 WHAC1
U 09:08 14 W Prm 2-
heat
Race: 1 TGAC1 RNZX2 RNZX1 RPCA1 RNZX3
V 09:12 15 M Prm 2-
heat
Race: 1 RNZX8 RPCW3 RNZX1 SPCC2 RPCW1 RNZX4 RNZX7
W 09:16 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RNZX2 RNZX3 RPCW2 RNZX6 RNZX5 SPCC1
X 09:20 49 B U17 4+
heat
Race: 1 TGAC1 HAMB2 HWBC1 SPCC1 AKGC1 WELC1 WESC21 AKGC2
Y 09:24 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WANC1 NSHC11 WESC31 WESC22 STAC1 AKGC3 HAMB1 WELC2
Z 09:28     Race: 3 GLDW1 PETC1 WANC2 NSHC12 AWGC1 TGAC2 STAC2 WESC23
A 09:32 19 M Nov 2X
heat
Race: 1 AWGC2 CAMC21 MACL2 EDWT1 WTMC1 NSHC1 HWBC1 GISC1
B 09:36 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 EDWT2 COMC1 AKLC11 CLIC1 ROTC2 VILC2 MACL1
C 09:40     Race: 3 WTMC2 VILC1 ROTC1 AKGC1 KICC1 WELC2 MERC1 BPCC2
D 09:44     Race: 4 WELC1 GLDW1 WESC21 CAMB1 BPCC1 CLIC2 AWGC1 HAMB1
E 09:50 23 W Nov 4X+
heat
Race: 1 PETC1 COMC1 WTMC1 SPCC2 TGAC22 HWBC1 ROTC1 STAC3
F 09:54 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AKLC32 WELC2 ONSL1 NSHC1 HWBC4 NSHC21 AKLC2 TGAC21
G 09:58     Race: 3 MACL1 WKOC2 WLGC1 AKLC31 WELC1 HWBC3 CAMB2
H 10:02     Race: 4 CAMB1 PETC2 HWBC2 HAMC21 STAC2 HAMC1 CAMC21 SGE*1
I 10:06     Race: 5 WLGC2 WTMC2 SPCC1 AKLC1 STAC1 NSHC22 BPCC1 VIL*33
J 10:14 22 W Snr 4-
heat
Race: 1 TGAC1
K 10:22 25 M Snr 4-
heat
Race: 1 WESC1 HWBC1 PETC1 NSHC1 WKOC1 AWGC1
L 10:26 27 W Clb 2X
heat
Race: 1 AKLC21 HWBC2 COMC1 WELC1 HAMC1 WKOC3 WREC2 NSHC1
M 10:30 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 CAMB1 STAC2 WESC2 AWGC1 WKOC2 CLIC1 WKOC1 WHAC2
N 10:34     Race: 3 GISC1 BPCC1 WHAC1 CAMB2 STAC1 WESC3 NSHC2 PETC1
O 10:38     Race: 4 AKLC1 WTMC1 KICC1 MERC1 WESC1 UQBC1 WKOC4 HWBC1
P 10:42 50 G U16 4+
heat
Race: 1 TGAC1 SKEC1 WELC1 CAMB1 AWGC2 WESC31 MERC1
Q 10:46 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AKLC21 NSHC21 HAMC21 STAC3 EDWT1 WLGC1
R 10:50     Race: 3 STAC1 AWGC1 WKOC2 AKLC31 NSHC22 CAMB2
S 10:54     Race: 4 WKOC1 STAC2 WENT1 WESC11 AKLC32 HAMC11
T 10:58 31 W Prm 1X
heat
Race: 1 RPCW4 RPCW3 RNZX10 RPCA2 RNZX1 RNZX5 WESC1
U 11:02 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RNZX2 RPCW5 AKLC1 RNZX7 RPCA3 RNZX12 RPCS1
V 11:06     Race: 3 RPCA5 NSHC1 RNZX9 RPCW1 RNZX6 RPCW6 RNZX3
W 11:10     Race: 4 RNZX8 RPCW2 RNZX4 RNZX11 RPCW7 TGAC1
X 11:14 32 M Prm 1X
heat
Race: 1 RPCA8 RNZX4 RNZX12 RPCW2 RPCA2 RPCW5
Y 11:18 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WREC1 RPCA6 RPCW4 RNZX11 RPCA1 RNZX10
Z 11:22     Race: 3 RPCS1 RPCA3 RNZX3 RNZX7 COMC1 RPCW6 RPCA5
A 11:26     Race: 4 RPCW3 RNZX8 WKOC1 PETC1 RPCA7 RNZX13 RNZX1
B 11:30     Race: 5 RPCW1 RPCW8 RNZX6 RNZX5 RPCW7 RPCA4
C 11:34 36 M Clb 2X
heat
Race: 1 GISC1 NSHC1 SKEC2 TGAC1 PETC1 ROTC1 WESC1 HAMC1
D 11:38 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 CAMC1 BPCC1 WHAC1 COMC1 TGAC2 WELC1 WKOC2 MERC2
E 11:42     Race: 3 WKOC3 COMC2 WREC1 MERC1 STAC1 ROTC2 AKGC1 WELC2
F 11:46     Race: 4 STAC2 WKOC1 SSAS1 CAMC2 AKLC11 SKEC1 AKLC1 WELC3
G 11:50 38 W Nov 8+
heat
Race: 1 WTMC1 AKLC32 NSHC21 AKLC31 WKOC1 AKLC21 STAC1
H 11:54 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WELC1 WESC11 NSHC1 AWGC1 HAMC11 HWBC1 PETC1
I 11:58     Race: 3 WESC31 SKEC1 SPCC1 SGE*1 HWBC2 HAMC21 AKLC22
J 12:04 52 B U18 2X
heat
Race: 1 TGAC1 GISC1 CAMC21 TGAC2 HAMB2 STAC3 WHAC3 SKEC2
K 12:08 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WHAC1 WHAC2 GISC2 NSHC11 AWGC2 KICC1 AKLC11 HAMB4
L 12:12     Race: 3 CAMB1 GLDW2 HAMB3 KICC2 WENT2 AKGC2 SKEC1 MERC1
M 12:16     Race: 4 CAMC22 CAMB2 WENT1 STAC2 MACL1 SPCC1 GLDW1 TGAC3
N 12:20     Race: 5 WESC21 AKGC1 AWGC1 HKIC1 STAC1 BPCC1 AKLC12 MACL2
O 12:24 40 W Snr 4X-
heat
Race: 1 HAMC1 ROTC1 STAC1 AKLC1 NSHC1 TGAC1 COM*1 WKOC1
P 12:28 83 M/W/Mx Mst Rec 8(X)±
heat
Race: 1 CAMC1 ROTC1
Q 12:32 81 M/W Opn 1X (P)
heat
Race: 1 WESC2
R 12:36 42 M Nov 8+
heat
Race: 1 WESC31 GLDW1 SKEC1 HAMB1 STAC1
S 12:40 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPCC1 NSHC11 CAMC21 TGAC1 HWBC2 WESC1
T 12:44     Race: 3 AKLC11 WKOC1 HWBC1 WELC1 AKGC1 WELC2
U 12:54 45 M Snr 4X-
heat
Race: 1 NSHC1 AWG*1 ROTC1 STAC1 PETC1
V 12:58 47 W Prm 4-
heat
Race: 1 - - CANCELLED - -
W 13:02 55 G U15 8+
heat
Race: 1 ONSL1 SKEC1 WESC31 HAMC21 GLDW1 AKLC22
X 13:06 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 NSHC21 HAMC11 WESC11 HKIC1 AKLC21 WKOC1
Y 13:10 48 M Prm 4-
heat
Race: 1 RNZX4 RNZX1 RNZX3 NSHC1 RPCW1 RNZX2
Z 13:14 51 W Snr 2-
heat
Race: 1 AKLC21 AKLC23 UQBC1 NSHC1 AKLC22 WESC1 NSHC2
A 13:18 53 W Clb 4X-
heat
Race: 1 ROTC1 HWBC1 WELC1 AKL*2 WHAC1 NSHC2 WESC1
B 13:22 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STAC1 HAMC1 NSHC1 PETC1 HWBC2 BPCC1
C 13:26     Race: 3 HWBC3 AKLC1 STAC2 WKOC1
D 13:30 54 M Snr 2-
heat
Race: 1 PETC1 TGAC1 AWGC1 PETC2 AKLC1 NSHC1 HWBC1
E 13:34 57 B U16 8+
heat
Race: 1 KICC1 MACL1 MERC1 AKGC2 CAMB1 NSHC11 ONSL1 SKEC1
F 13:38 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SKEC2 TGAC1 AKGC1 WESC31 HKIC1 HAMC41 STAC1 AKLC11
G 13:42 58 M Prm 2X
heat
Race: 1 RPCW1 RPCW2 RPCW4 RNZX3 RNZX2 RPCW3 WKOC1 RNZX5 RPC*5
H 13:46 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RPCA4 RNZX1 WKOC2 RPCA3 NSHC1 RNZX4 RPCA2 RPCA1
I 13:50 59 G U18 4X+
heat
Race: 1 AKLC2 CGGX1 NSHC21 TGAC21 WLGC2 CAMC21 AWGC1 CAMB1
J 13:54 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STAC1 KICC1 SKEC1 AKLC21 WESC31 ROTC2 AKLC31 GLDW1
K 13:58     Race: 3 HAMC21 AKLC1 WLGC1 ROTC1 WANC1 MERC1 MACL1
L 14:02 56 M Clb 4X-
heat
Race: 1 WELC2 WKOC1 ROTC1 CAMC1 KICC1 MERC1 STAC1 NSHC1
M 14:06 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 PETC1 VILC1 WELC1 AWGC1 ROTC2 WESC1 COM*1
N 14:10 60 W Snr 2X
heat
Race: 1 AKLC1 AKLC2 HKIC1 WREC1 AKLC21 HWBC1 ROTC1
O 14:14 61 W Prm 2X
heat
Race: 1 NSHC1 RPCW1 RPCA1 RNZX2 AKLC1 RNZX1
P 14:18 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RNZX5 RPCW2 RNZX4 RPCW3 RPCA2 RNZX3
Q 14:22 62 B U15 4+
heat
Race: 1 STAC2 NSHC11 HAMB2 WESC23 GLDW1 SKEC1 HKIC1 COMC1
R 14:26 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMB1 STAC1 SGE*1 ONSL1 AKGC2 WESC22 WENT1 WTMC1
S 14:30     Race: 3 TGAC1 ONSL2 AKGC1 WESC21 MERC1 SPCC1 MACL1
T 14:38 63 G U17 2X
heat
Race: 1 AWGC1 STAC2 MERC1 HWBC2 WTMC1 SPCC1 TAWC1
U 14:42 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WLGC1 GISC1 BPCC2 WKOC1 TGAC21 ROTC1 WELC1
V 14:46     Race: 3 AKLC1 STAC1 CLIC1 WANC2 ROTC2 CAMB2
W 14:50     Race: 4 TGAC23 BPCC1 CAMB1 GISC2 STAC3 WKOC2 COMC1
X 14:54     Race: 5 WREC1 WESC12 COMC2 TGAC22 HWBC1 WANC1
Y 14:58 64 W Nov 4+
heat
Race: 1 WKOC1 HWBC1 HAMC21 STAC1 NSHC21 AKLC32 WESC12 AKLC22
Z 15:02 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HWBC4 WKOC4 AWGC1 WESC11 CLIC1 WELC2 COMC1
A 15:06     Race: 3 AKLC31 HAMC1 HAMC11 SPCC1 ROTC1 HWBC2 SPCC2
B 15:10     Race: 4 NSHC1 AWGC2 WKOC2 WELC1 CAMC21 PETC1 HKIC1
C 15:14     Race: 5 ONSL1 AKLC21 NSHC2 WENT1 MACL1 HWBC3 HAMC12
D 15:22 65 M Snr 2X
heat
Race: 1 AWGC1 WREC1 COMC1 HWBC1 NSHC2
E 15:26 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 MERC1 HWBC2 NSHC1 WELC1
F 15:30 66 W Clb 8+
heat
Race: 1 WKOC1 AKLC32 PETC1 HAMC11 AKLC31 NSHC1
G 15:34 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WHAC1 HWBC1 HAMC1 AWGC1 WELC1 AKLC33
H 15:38 67 B U17 4X+
heat
Race: 1 ROTC2 TGAC2 WESC21 SKEC2 KICC1 NSHC13 AKLC11 HAMB1
I 15:42 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 NSHC12 STAC1 KICC2 AKLC12 AKGC2 BPCC1 AWGC1 WTMC1
J 15:46     Race: 3 AKLC13 WKOC2 GLDW1 STAC2 SKEC1 ROTC1 NSHC11 TGAC1
K 15:50     Race: 4 AWGC2 CAMB1 WANC1 WHAC1 AKGC1 WKOC1 WESC22 PETC1
L 15:54 68 M Clb 8+
heat
Race: 1 WELC1 TGA*1 SSAS2 HWBC1 SJHX2
M 15:58 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SSAS1 SKEC1 SJHX1 AWGC1
N 16:02 70 M Nov 4+
heat
Race: 1 TGAC1 HWBC1 WESC22 WESC2 AWGC1 WELC2 HAMB1
O 16:06 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WTMC1 ROTC1 AKGC1 WKOC1 HWBC3 NSHC11 HWBC2 WELC1
P 16:10     Race: 3 WESC1 HAMB2 COMC1 GLDW1 SKEC1 WELC3 CAMC21 STAC2
Q 16:14     Race: 4 WENT1 SPCC2 EDWT1 MACL1 AKLC11 HWBC4 HKIC1
R 16:18     Race: 5 STAC1 AKGC2 CLIC1 WESC21 SPCC1 WESC3 HAMC21
S 16:26 69 W Prm 4X-
heat
Race: 1 RPCW1 RPCA1
T 16:30 71 M Prm 4X-
heat
Race: 1 NSHC1 RPCA2 RPCW2 WKOC1 RPCA1 RPCW1
U 16:34 72 G U15 8X+
heat
Race: 1 WELC1 SKEC1 TGAC21 AWGC1 WLGC1
V 16:38 73 G U16 2X
heat
Race: 1 WKOC1 STAC2 AKLC31 BPCC1 COMC1 MACL1 MERC1
W 16:42 1->Final; Rest->Eliminated Race: 2 ROTC2 HKIC1 WLGC2 WENT2 HAMC11 TGAC22 NSHC23 WESC11
X 16:46     Race: 3 PETC1 HWBC1 WENT1 HKIC2 STAC4 WLGC1 WTMC1 NSHC22
Y 16:50     Race: 4 WESC12 STAC1 CAMC21 STAC3 TGAC23 EDWT1 NSHC21 WELC1
Z 16:54     Race: 5 AKLC21 WELC2 ONSL1 TGAC21 AWGC2 MERC2 STAC5 WKOC2
A 16:58 74 W Clb 1X
heat
Race: 1 CAMC1 WTMC2 HWBC1 WTMC1 WKOC1 WELC1 AKLC21 STAC2
B 17:02 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAWC1 WESC1 ONSL1 WKOC2 BPCC2 AKLC1 HWBC2 TPOC1
C 17:06     Race: 3 AWGC1 WKOC3 HWBC3 BPCC1 STAC1 CAMB1 PETC1 NSHC1
D 17:10 75 M Clb 1X
heat
Race: 1 WHAC1 WELC1 NSHC2 HAMC1 COMC2 MACL1 VILC1 GISC2
E 17:14 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WESC1 CAMB1 NSHC1 COMC3 WHAC2 PETC2 TGAC1 SSAS1 VILC2
F 17:18     Race: 3 PETC1 BPCC1 CLIC1 MERC1 ROTC2 WREC2 WKOC1
G 17:22     Race: 4 SJHX1 WREC1 SPCC1 GISC1 CAMB2 MERC2 COMC1 CAMC1
H 17:26 76 B U15 8X+
heat
Race: 1 CAMB1 KICC1 HAMB2 NSHC11 AKLC12
I 17:30 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STAC1 AWGC1 ONSL1 HAMB1 AKLC11
J 17:34 77 G U18 8+
heat
Race: 1 AKLC22 AKLC32 WESC11 CGGX1 WLGC1 WKOC2
K 17:38 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AKLC21 GLDW1 AKLC31 WHAC1 WKOC1
L 17:42 78 W Opn 8+
heat
Race: 1 NSHC1 AKL*1 TGA*1
M 17:46 79 B U18 8+
heat
Race: 1 SJHX2 AKLC12 NSHC11 HAMB2 WESC31 HAMB3 STAC1 RNZX1
N 17:50 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMB1 SSAS2 AKLC11 SJHX1 SSAS1 AKGC1 ONSL1
O 17:54 80 M Opn 8+
heat
Race: 1 NSHC1 SPCC1 HWBC1 RPCW1

Sunday, 14th December 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:26 1 B U17 1X
final
Race: B HAMB1 STAC3 STAC1 GISC1 WTMC2 STAC2 WELC2 HKIC1
B 07:30 Race: A WESC31 GLDW1 WTMC1 AWGC1 SKEC1 MERC2 WHAC1 CAMB1
C 07:34 2 G U17 4+
final
Race: B ONSL1 GISC1 PETC1 AWGC1 CAMC21 WKOC1 HKIC1 HAMC11
D 07:38 Race: A SKEC1 NSHC21 AKLC21 AKLC32 AKLC31 WESC11 HAMC21 WKOC2
E 07:42 3 W Clb 4+
final
Race: A ROTC1 WESC1 NSH*21 NSHC1 PETC1 STAC1 NSHC2 AWGC1
F 07:46 4 M Nov 4X+
final
Race: C SKEC1 AKGC3 EDWT1 SGE*1 HKIC1 AKLC14 WELC1 CAMC21
G 07:50 Race: B HWBC4 AKLC12 KICC1 HWBC1 WELC3 KICC3 NSHC11 HAMB2
H 07:54     Race: A AWGC1 HAMB1 MACL1 VILC1 CAMB1 AKGC1 BPCC1 ROTC1
I 08:02 5 W Snr 1X
final
Race: A AKLC1 ROTC1 NSHC1 AKLC2
J 08:06 6 B U15 2X
final
Race: A KICC1 MACL1 WKOC1 CAMC21 HAMB1 COMC1 MACL2 BPCC1
K 08:10 7 G U15 4X+
final
Race: B WESC11 NSHC22 WTMC1 AKLC1 SKEC1 CAMB2 MERC1 TGAC21
L 08:14 Race: A AKLC31 CAMB1 GLDW1 GISC1 ONSL1 CAMC21 MACL1 NSHC21
M 08:18 8 W Nov 2X
final
Race: A SPCC2 COMC1 NSHC1 WTMC1 AWGC1 NSHC2 CAMC21 ROTC1
N 08:26 9 B U18 2-
final
Race: A ONSL1 HAMB2 WESC31 WANC1 WESC32 AKGC1 AKGC2 HAMB1
O 08:30 10 M Clb 4+
final
Race: A WESC1 AWGC3 WKOC1 NSHC1 AWGC1 ROT*1 AWGC2 AKLC11
P 08:34 11 G U18 2X
final
Race: B KICC1 STAC1 COMC1 AKLC1 AKLC2 HAMC31 CAMC22 WANC1
Q 08:38 Race: A NSHC1 WKOC1 WREC1 CLIC1 AWGC1 GISC1 GLDW1 CAMC21
R 08:42 12 B U16 4X+
final
Race: B SPCC1 CAMC22 ROTC1 KICC2 ONSL1 SKEC1 GLDW1 HAMB2
S 08:46 Race: A CAMC21 HKIC1 HAMB1 AWGC1 NSHC11 KICC1 NSHC12 TGAC1
T 08:50 13 M Snr 1X
final
Race: A PETC1 WHAC2 WHAC1 PETC3 AWGC1 WREC2 WREC1 COMC1
U 08:54 14 W Prm 2-
final
Race: A TGAC1 RPCA1 RNZX3 RNZX2 RNZX1
V 08:58 15 M Prm 2-
final
Race: A RNZX6 RNZX7 RNZX3 RNZX1 RNZX2 RNZX4 RNZX5 RNZX8
W 09:02 16 B U17 8+
final
Race: A WTMC1 SKEC1 AKLC11 AKGC1 WESC21 STAC1 WKOC1 AWGC1
X 09:06 17 G U17 4X+
final
Race: B BPCC1 AKLC1 WHAC1 NSHC21 WANC1 WESC11 ROTC1 WLGC1
Y 09:10 Race: A CAMC21 AKLC21 AKLC31 AKLC32 CAMB1 HWBC1 WKOC1 HWBC2
Z 09:14 18 G U15 4+
final
Race: A GLDW1 NSHC21 WESC11 HAMC21 AKLC21 WKOC1 GISC1
A 09:18 19 M Nov 2X
final
Race: B BPCC1 HWBC1 ROTC1 CAMB1 MACL1 BPCC2 AKLC11
B 09:22 Race: A NSHC1 AWGC1 VILC1 HAMB1 VILC2 CAMC21 MERC1 CLIC1
C 09:30 20 B U18 4X+
final
Race: A SKEC1 AKLC11 CAMB1 BPCC1 NSHC11 CAMC21 AKGC1 ONSL1
D 09:34 21 G U18 2-
final
Race: A HAMC11 WLGC1 AKLC23 AKLC1 WKOC1 NSHC21 AKLC22 GLDW1
E 09:38 22 W Snr 4-
final
Race: A - - CANCELLED - -
F 09:42 23 W Nov 4X+
final
Race: B BPCC1 WKOC2 PETC1 AKLC2 HWBC2 ONSL1 SGE*1 HWBC1
G 09:46 Race: A VIL*33 AKLC1 NSHC21 WELC1 SPCC2 CAMC21 WTMC1 WLGC1
H 09:54 24 B U16 4+
final
Race: A AKGC1 AWGC1 NSHC11 HAMB1 STAC1 TGAC2 HAMB2 SKEC1
I 09:58 25 M Snr 4-
final
Race: A PETC1 HWBC1 AWGC1 WKOC1 NSHC1 WESC1
J 10:02 26 G U16 8+
final
Race: A WESC31 AKLC21 AKLC31 WESC11 GLDW1 HAMC12 NSHC21 WKOC1
K 10:06 27 W Clb 2X
final
Race: B GISC1 WKOC2 PETC1 WTMC1 HWBC2 HWBC1
L 10:10 Race: A CLIC1 WELC1 UQBC1 STAC1 HAMC1 AWGC1 AKLC1 BPCC1
M 10:14 28 B U17 2X
final
Race: B AWGC2 AKGC2 BPCC1 AKLC12 WKOC1 SSAS1 TGAC1 WREC1
N 10:18 Race: A AKLC11 WHAC2 STAC2 WHAC1 AWGC1 STAC1 MERC2 WTMC1
O 10:22 29 G U17 1X
final
Race: B NSHC21 NSHC1 WKOC2 ROTC1 HWBC3 CAMB1 WLGC1 WTMC1
P 10:26 Race: A HWBC1 HAMC31 AWGC1 CLIC1 TAWC1 ROTC2 HWBC2 AKLC31
Q 10:30 30 B U15 8+
final
Race: A TGAC1 NSHC11 AKGC1 HAMB2 HAMB1 WESC21 WESC31 AKLC11
R 10:34 31 W Prm 1X
final
Race: C RNZX12 RPCW6 AKLC1 RPCA5 RPCW4 RPCW7 WESC1 TGAC1
S 10:38 Race: B RPCW5 RPCW1 RNZX7 RNZX11 RNZX6 RNZX10 RPCW3 RPCW2
T 10:42     Race: A RPCS1 RNZX5 RNZX4 RNZX1 RNZX3 RNZX2 RNZX9 RNZX8
U 10:46 32 M Prm 1X
final
Race: C RPCA5 WREC1 RPCA1 RPCA3 RPCW5 RPCW7 RPCW3 RPCA2
V 10:50 Race: B RPCW4 RNZX12 RPCS1 RNZX8 RPCW2 RNZX13 RPCW1
W 10:54     Race: A RNZX7 RNZX1 RNZX11 RNZX3 RNZX6 RNZX4 RNZX5 RNZX10
X 10:58 33 B U18 4+
final
Race: A HAMB1 WANC1 WESC31 AKGC1 SPCC1 HWBC1 SJHX1 HAMB2
Y 11:02 34 G U18 4+
final
Race: A WLGC1 CGGX1 HKIC1 WKOC1 SKEC1 HAMC21 WKOC2 HAMC11
Z 11:06 35 G U16 4X+
final
Race: B NSHC22 TGAC21 COMC2 PETC1 WESC11 SKEC1 ONSL1 WENT1
A 11:10 Race: A HWBC1 GLDW1 AKLC33 CAMC21 AKLC32 AKLC31 STAC4 WHAC1
B 11:14 36 M Clb 2X
final
Race: B COMC1 WKOC3 WHAC1 WREC1 WESC1 SKEC1 TGAC1 SSAS1
C 11:18 Race: A WELC3 STAC1 WELC1 NSHC1 WELC2 ROTC1 WKOC2 STAC2
D 11:22 83 M/W/Mx Mst Rec 8(X)±
final
Race: A CAMC1 ROTC1
E 11:26 81 M/W Opn 1X (P)
final
Race: A - - CANCELLED - -
F 11:30 37 B U16 2X
final
Race: B TGAC3 HWBC1 GLDW1 HAMC31 BPCC1 MACL1 HKIC1
G 11:34 Race: A AWGC1 STAC1 CAMC21 WHAC1 WELC1 ROTC1 WREC1 STAC2
H 11:38 38 W Nov 8+
final
Race: A NSHC1 AKLC21 WESC11 HAMC21 WKOC1 WELC1 SGE*1 SPCC1
I 11:42 39 G U18 1X
final
Race: B GISC2 WANC1 HWBC1 AKLC31 AKLC21 STAC2 MACL1 COMC1
J 11:46 Race: A BPCC1 CLIC1 HWBC2 WREC1 GISC1 STAC1 CAMC21 MERC1
K 11:50 40 W Snr 4X-
final
Race: A STAC1 HAMC1 WKOC1 NSHC1 AKLC1 ROTC1 TGAC1 COM*1
L 11:54 41 B U18 1X
final
Race: B AKGC1 GLDW1 CAMB1 SKEC1 ONSL1 AWGC1 WANC1 BPCC1
M 11:58 Race: A ROTC1 CAMC21 STAC1 WHAC1 CAMC22 HWBC1 SPCC1
N 12:02 42 M Nov 8+
final
Race: A WKOC1 AKGC1 HAMB1 HWBC1 WESC1 GLDW1 CAMC21 SPCC1 WELC1
O 12:06 43 G U15 2X
final
Race: A HWBC1 TAWC1 WHAC1 CAMC21 STAC1 GISC1 CAMC22 WTMC1
P 12:12 44 B U15 4X+
final
Race: B HAMB4 WTMC1 AKLC11 NSHC11 ONSL1 CAMB1
Q 12:16 Race: A HAMB2 KICC2 HAMB3 KICC1 AKGC1 HAMB1 MACL1 AKGC2
R 12:22 45 M Snr 4X-
final
Race: A STAC1 ROTC1 AWG*1 NSHC1
S 12:26 46 G U17 8+
final
Race: A WLGC1 WANC1 PETC1 CAMC21 WESC11 WESC31 ONSL1 CGGX1
T 12:30 47 W Prm 4-
final
Race: A - - CANCELLED - -
U 12:34 48 M Prm 4-
final
Race: A RPCW1 RNZX1 RNZX4 RNZX2 RNZX3 NSHC1
V 12:38 49 B U17 4+
final
Race: A WELC1 NSHC12 NSHC11 HAMB2 STAC2 AKGC1 HAMB1 WANC1
W 12:42 50 G U16 4+
final
Race: B CAMB1 WKOC1 WKOC2 HAMC11 HAMC21 WLGC1 CAMB2
X 12:46 Race: A STAC3 TGAC1 AKLC31 NSHC21 AKLC32 MERC1 WESC11
Y 12:50 51 W Snr 2-
final
Race: A AKLC21 AKLC23 WESC1 NSHC2 UQBC1 NSHC1 AKLC22
Z 12:54 52 B U18 2X
final
Race: B CAMB1 GLDW1 SKEC1 BPCC1 AKLC11 SKEC2 GISC1
A 12:58 Race: A KICC1 MACL2 MERC1 CAMC22 TGAC3 CAMC21
B 13:02 53 W Clb 4X-
final
Race: A AKL*2 STAC1 HWBC3 ROTC1 BPCC1 WESC1 PETC1
C 13:06 54 M Snr 2-
final
Race: A PETC1 HWBC1 NSHC1 TGAC1 AKLC1
D 13:10 55 G U15 8+
final
Race: A HAMC11 HAMC21 NSHC21 WESC31 WESC11 ONSL1 AKLC21 GLDW1
E 13:14 57 B U16 8+
final
Race: A MACL1 SKEC2 SKEC1 TGAC1 KICC1 AKLC11 NSHC11 AKGC1
F 13:18 58 M Prm 2X
final
Race: A RPCA3 RNZX5 RNZX4 RNZX2 RNZX1 RPCA1 RPC*5
G 13:22 59 G U18 4X+
final
Race: A NSHC21 HAMC21 AWGC1 AKLC1 GLDW1 CAMC21 AKLC21 WANC1
H 13:26 56 M Clb 4X-
final
Race: A COM*1 MERC1 AWGC1 ROTC1 WELC1 WKOC1 WESC1 NSHC1
I 13:30 60 W Snr 2X
final
Race: A WREC1 HKIC1 ROTC1 AKLC1
J 13:34 61 W Prm 2X
final
Race: A RPCA2 RNZX2 RNZX3 RNZX1 RNZX4 RPCW1 RNZX5 RPCA1
K 13:38 62 B U15 4+
final
Race: A MACL1 COMC1 WESC21 HAMB1 SKEC1 WENT1 TGAC1 HAMB2
L 13:42 63 G U17 2X
final
Race: B COMC2 CLIC1 COMC1 CAMB2 SPCC1 GISC1 TGAC23
M 13:46 Race: A WTMC1 WKOC1 CAMB1 HWBC2 ROTC2 HWBC1 WREC1 WKOC2
N 13:50 64 W Nov 4+
final
Race: B WELC2 HWBC3 CAMC21 HWBC1 SPCC2 NSHC21
O 13:54 Race: A WKOC4 SPCC1 WKOC1 HAMC12 WESC11 NSHC1 WELC1 AKLC31
P 13:58 65 M Snr 2X
final
Race: A HWBC1 NSHC2 NSHC1 AWGC1 HWBC2 WREC1 MERC1 COMC1
Q 14:02 66 W Clb 8+
final
Race: A HAMC1 PETC1 AKLC33 AKLC32 AWGC1 NSHC1 HAMC11
R 14:06 67 B U17 4X+
final
Race: B WESC21 BPCC1 AKGC1 WTMC1 SKEC1 SKEC2 AWGC2
S 14:10 Race: A STAC2 KICC1 STAC1 AKLC11 AWGC1 CAMB1
T 14:14 68 M Clb 8+
final
Race: A SSAS2 SJHX2 TGA*1 SSAS1 WELC1 HWBC1
U 14:18 70 M Nov 4+
final
Race: B STAC1 NSHC11 CAMC21 HWBC1 WKOC1 WESC2 SPCC2 GLDW1
V 14:22 Race: A SPCC1 AKGC1 WESC21 MACL1 WELC3 WESC1 WENT1
W 14:30 69 W Prm 4X-
final
Race: A RPCW1 RPCA1
X 14:34 71 M Prm 4X-
final
Race: A RPCA2 WKOC1 RPCA1 RPCW1 NSHC1 RPCW2
Y 14:38 72 G U15 8X+
final
Race: A AWGC1 WLGC1 WELC1 TGAC21
Z 14:42 73 G U16 2X
final
Race: B MACL1 WENT1 AKLC31 WESC11 WKOC2 HAMC11
A 14:46 Race: A PETC1 WELC2 CAMC21 HKIC1 WKOC1 HWBC1 MERC1 NSHC21 ONSL1
B 14:50 74 W Clb 1X
final
Race: A WKOC3 WELC1 WESC1 BPCC1 WTMC1 TAWC1
C 14:54 75 M Clb 1X
final
Race: B WKOC1 HAMC1 MERC1 TGAC1 GISC1 COMC1
D 14:58 Race: A WESC1 WREC1 CLIC1 MERC2 CAMB1 COMC2 BPCC1
E 15:06 76 B U15 8X+
final
Race: A ONSL1 NSHC11 AKLC11 KICC1 CAMB1
F 15:10 77 G U18 8+
final
Race: A WESC11 AKLC31 WKOC2 GLDW1 AKLC22 WKOC1 CGGX1 AKLC21
G 15:14 79 B U18 8+
final
Race: A WESC31 HAMB3 HAMB2 NSHC11 SJHX1 AKGC1 HAMB1 RNZX1
H 15:18 78 W Opn 8+
final
Race: A TGA*1 NSHC1
I 15:22 80 M Opn 8+
final
Race: A RPCW1 HWBC1 SPCC1