Day sheet: Junior Regatta
This is the day sheet for the 2014 Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 1st March 2014
Race O @ 13:30: Division 1 | ||
---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Jordan Herewini
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Lena Cassidy-Clark
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
Race P @ 13:35: Division 2 | ||
---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Nikki McLellan
|
|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Lena Cassidy-Clark
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Laura Bonney
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#5
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Jordan Herewini
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#4
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Laura Bonney
|
Race Q @ 13:40: Division 3 | ||
---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Jaime MacFie & Hannah Duncam
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Estee Browne
|
|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
WHAC
Coached by: Lena Cassidy-Clark
|
|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Lena Cassidy-Clark
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
|
Race R @ 13:45: Division 4 | ||
---|---|---|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#4
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Estee Browne
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Hannah Duncum & Jaime MacFie
|
|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
Coached by: Craig Smith
|
|
Entity
EDWT
EDWT
Auckland |
Crew
#1
EDWT
Coached by: Allan Vester
|
|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#3
HKIC
Coached by: Campbell Clayton-Greene
|
Race S @ 13:50: Division 5 | ||
---|---|---|
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Geoff Perry & Saua Leaupepe
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#3
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Hayden Shaw
|
|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Neil Pollock
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Social