Day sheets: Christmas Regatta
These are the day sheets for the 2015 Christmas Regatta.
click a filter below to remove it
Friday, 11th December 2015
Race B @ 11:04: Event 1, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race K @ 11:40: Event 6, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race L @ 11:44: Event 7, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Jacob Merwood
|
Race R @ 12:12: Event 9, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race S @ 12:16: Event 9, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race T @ 12:20: Event 9, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#23
WESC
Coached by: STPA
|
|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Callum Ross
|
Race C @ 12:56: Event 12, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race K @ 13:28: Event 18, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Will Maling & Jacob Merwood
|
Race T @ 14:08: Event 24, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race U @ 14:12: Event 24, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race V @ 14:16: Event 24, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Callum Ross
|
Race W @ 14:20: Event 24, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Coached by: Callum Ross
|
Race X @ 14:24: Event 26, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Rosemary Tatupu (stroke), Hannah Fale, Gemma Loveday, Isobella Johnson, Emma Brothers, Rachel Taylor, Tara Pickering, Makareta George-Clark + Brad Shelton (cox)
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
|
Race A @ 14:36: Event 28, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race E @ 14:52: Event 28, Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Callum Ross
|
Race G @ 15:00: Event 29, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Leah Hankey
|
Race M @ 15:24: Event 30, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Ali Abbaspour-Mojdehi (stroke), Lachlan Pearce, Nero Asher, Lewis Brown, Anton Waldmann, Bede Aitu, Nero Asher, Stephen Stuart + Hugo Young (cox)
Coached by: Will Maling & Jacob Merwood
|
|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#32
WESC
Daniel Fraser (stroke), Hasan Pathan, Max Dunshea, Marcus Winter, Luca Dombroski-Anderson, Mitchell Shaw-Lewis, Ziyad Ali, Angus Robinson + Issac Young-Montgomerie (cox)
Coached by: Dylan Dodds
|
Race N @ 15:32: Event 33, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Callum Ross
|
Race O @ 15:36: Event 33, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: STPA
|
Race P @ 15:40: Event 33, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: STPA
|
Race R @ 15:48: Event 34, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Sarah Wolff & Leah Hankey
|
Race V @ 16:04: Event 35, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
|
Race Y @ 16:16: Event 37, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Callum Ross
|
Race D @ 16:36: Event 39, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
Coached by: Leah Hankey
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Social