Day sheets: Christmas Regatta
These are the day sheets for the 2015 Christmas Regatta.
click a filter below to remove it
Friday, 11th December 2015
Race A @ 11:00: Event 1, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Raechel Cummins
|
Race C @ 11:08: Event 1, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race D @ 11:12: Event 1, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race G @ 11:24: Event 2, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race I @ 11:32: Event 6, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race L @ 11:44: Event 7, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race M @ 11:48: Event 7, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race R @ 12:12: Event 9, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race V @ 12:28: Event 11, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race Y @ 12:40: Event 11, Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race E @ 13:04: Event 16, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Finlay Watson (stroke), Sebastien Sachse-Nodder, Archie Porteous, Martin Jonkers, Daniel Cass Galvez, William Heaps, Conor Campbell, Caelan MacDonald + Meg Rolton (cox)
Coached by: GLDW
|
Race K @ 13:28: Event 18, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Jamie Iro (stroke), Madison Davis-Donnelly, Chantelle Anderson, Sascha Moltschaniwskyj + William Young (cox)
Coached by: GLDW
|
Race L @ 13:32: Event 18, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race N @ 13:44: Event 20, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race P @ 13:52: Event 21, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race V @ 14:16: Event 24, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
James MacKenzie (stroke), Finlay Watson, Archie Porteous, Sebastien Sachse-Nodder + Pranesh Patel (cox)
Coached by: GLDW
|
Race W @ 14:20: Event 24, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race B @ 14:40: Event 28, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race C @ 14:44: Event 28, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race G @ 15:00: Event 29, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race I @ 15:08: Event 29, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race K @ 15:16: Event 29, Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race P @ 15:40: Event 33, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race U @ 16:00: Event 35, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race X @ 16:12: Event 37, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race Z @ 16:20: Event 37, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race A @ 16:24: Event 37, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race C @ 16:32: Event 39, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race E @ 16:40: Event 39, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race G @ 16:48: Event 41, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race I @ 16:56: Event 41, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race J @ 17:00: Event 41, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Raechel Cummins
|
Race K @ 17:04: Event 43, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
SGEC
Coached by: GLDW
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race L @ 17:08: Event 43, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#5
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race M @ 17:12: Event 43, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: GLDW
|
Saturday, 12th December 2015
Race E @ 08:16: Event 4, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race F @ 08:20: Event 4, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race E @ 10:00: Event 19, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race F @ 10:04: Event 19, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race L @ 10:28: Event 23, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race M @ 10:32: Event 23, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race G @ 11:52: Event 36, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race H @ 11:56: Event 36, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: St Georges
|
Race K @ 12:08: Event 38, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Niamh Johnson (stroke), Chantelle Anderson, Elise Callaghan, Jessica McIntosh, Olivia Hay, Louise Swain, Mary O'Sullivan, Sascha Moltschaniwskyj + Samantha Eden (cox)
Coached by: GLDW
|
Race N @ 12:20: Event 52, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race R @ 12:36: Event 42, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Edward Blair (stroke), Shaun Howard, Adam Jonkers, Sean Fraser, Jaden Zeng, Benjamin Hawkins, Charlie Devlin, Max Young + Pranesh Patel (cox)
Coached by: GLDW
|
Race F @ 13:32: Event 56, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Finlay Watson (stroke), Caelan MacDonald, Daniel Cass Galvez, Conor Campbell, Shaun Howard, Sebastien Sachse-Nodder, William Heaps, Archie Porteous + Meg Rolton (cox)
Coached by: GLDW
|
Race I @ 13:44: Event 58, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race N @ 14:04: Event 61, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race U @ 14:32: Event 62, Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race E @ 15:12: Event 65, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race P @ 15:56: Event 70, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Chantelle Anderson (stroke), Brianna Green, Francesca Treuren, Grace MacDonald, Niamh Johnson, Imogen Stythe, Jamie Iro, Sascha Moltschaniwskyj + Samantha Eden (cox)
Coached by: GLDW
|
Race R @ 16:04: Event 71, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race V @ 16:20: Event 71, Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race W @ 16:24: Event 72, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Race Z @ 16:36: Event 73, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race B @ 16:44: Event 73, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race C @ 16:48: Event 73, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
|
Race D @ 16:52: Event 74, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
William Heaps (stroke), Adam Jonkers, Benjamin Hawkins, Edward Blair, Charlie Devlin, Cairo Stark, Max Young, Jaden Zeng + Pranesh Patel (cox)
Coached by: GLDW
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 13th December 2015
Race A @ 08:00: Event 1, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Raechel Cummins
|
Race B @ 08:04: Event 1, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race C @ 08:08: Event 2, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race H @ 08:28: Event 6, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race I @ 08:32: Event 7, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race M @ 08:48: Event 9, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race P @ 09:00: Event 11, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race Q @ 09:04: Event 11, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race Z @ 09:40: Event 16, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Finlay Watson (stroke), Sebastien Sachse-Nodder, Archie Porteous, Martin Jonkers, Daniel Cass Galvez, William Heaps, Conor Campbell, Caelan MacDonald + Meg Rolton (cox)
Coached by: GLDW
|
Race C @ 09:52: Event 18, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race G @ 10:08: Event 21, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race I @ 10:16: Event 23, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race R @ 10:52: Event 28, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race S @ 10:56: Event 28, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race U @ 11:04: Event 29, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: GLDW
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race V @ 11:08: Event 29, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race G @ 11:52: Event 35, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race J @ 12:04: Event 37, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race K @ 12:08: Event 37, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race L @ 12:12: Event 38, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Niamh Johnson (stroke), Chantelle Anderson, Elise Callaghan, Jessica McIntosh, Olivia Hay, Louise Swain, Mary O'Sullivan, Sascha Moltschaniwskyj + Samantha Eden (cox)
Coached by: GLDW
|
Race N @ 12:20: Event 39, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race Q @ 12:32: Event 41, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race S @ 12:40: Event 43, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race C @ 13:20: Event 52, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race K @ 13:52: Event 58, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race X @ 14:44: Event 65, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race C @ 15:04: Event 70, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Chantelle Anderson (stroke), Brianna Green, Francesca Treuren, Grace MacDonald, Niamh Johnson, Imogen Stythe, Jamie Iro, Sascha Moltschaniwskyj + Samantha Eden (cox)
Coached by: GLDW
|
Race E @ 15:12: Event 71, B Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race F @ 15:17: Event 71, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: GLDW
|
Race J @ 15:32: Event 74, A Final | ||
---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
William Heaps (stroke), Adam Jonkers, Benjamin Hawkins, Edward Blair, Charlie Devlin, Cairo Stark, Max Young, Jaden Zeng + Pranesh Patel (cox)
Coached by: GLDW
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Social