Gender mixed
Class
School class
Club (ability) intermediate
Masters class
Boat and and
Seats

Friday, 16th December 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9 Lane 10
A 10:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 CAMB1 BPCC2 NSHC11 HKIC2 SJHM2 WTMC2 COMC1
B 10:04 1->FA+1F2; R2->FB+2F3 Race: 2 STAC2 ONSL1 WHAC2 KICC3 NSHC12 COMC2 CLIC2 MERC2
C 10:08     Race: 3 WENT2 WTMC1 HAMB1 SJHM1 WHAC1 BPCC1 MERC1 CMLC2
D 10:12     Race: 4 STAC4 CLIC3 NSHC13 TAKA2 CMLC1 KICC1 COMC3 ONSL4
E 10:16     Race: 5 ONSL2 HAMB2 STAC1 TAKA1 HKIC1 AWGC2 WENT1
F 10:20     Race: 6 CLIC1 AWGC1 STAC3 HWBC1 MACL1 STPA1 KICC4 ONSL3
G 10:25     Race: 7 KICC2 TGAC1 MACL2 UNWC1 HAMB3 UQBC1 ROTC1
H 10:28 2 G U17 4+
heat
Race: 1 HWBC1 AKLC22 CAMC22 WESC11 AKLC31 WANC2 HAMC22 HAMG1
I 10:32 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WELC1 AKLC21 WANC1 HAMC11 HWBC2 CAMC21 TGAC21 WLGC1
J 10:37     Race: 3 QMAR1 SKEC1 WTLG21 MERC1 HAMC21 MTAL1 HKIC1 AKLC23
K 10:40 6 B U15 2X
heat
Race: 1 STAC2 HAMB1 WHAC1 SJHM1 HAMB2 WELC2 WENT1
L 10:44 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HKIC2 HAMC21 COMC1 WELC1 WTMC1 GISC1 HAMB5 HAMB3
M 10:48     Race: 3 GISC2 CAMC21 HAMB4 GLDW1 ONSL1 HKIC1 STAC1 ROTC1
N 11:00 7 G U15 4X+
heat
Race: 1 WELC6 TGAC21 HWBC1 ROTC1 COMC1 STAC1 QMAR1 TAWC1
O 11:04 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WELC2 MACL1 GLDW2 TGAC22 HKIC2 ONSL1 AKLC32 HAMG1
P 11:08     Race: 3 WELC3 WESC11 WLGC2 TGAC23 CAMB2 WTLG21 BPCC1 AKLC33
Q 11:12     Race: 4 GLDW1 WELC4 MERC1 MTAL1 AKLC34 WLGC3 AWGC1 MACL2
R 11:16     Race: 5 WTLG22 WLGC1 HKIC1 GISC1 WELC5 AKLC31 CAMB1 SKEC1
S 11:29 9 B U18 2-
heat
Race: 1 SKEC5 GLDW2 NSHC12 MTAL1 STAC1 STAN2 SHAK3
T 11:33 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 AKGC1 SHAK4 STAN1 NSHC11 KICC1 CAMC22 SKEC1
U 11:37     Race: 3 GLDW1 SKEC2 WANC1 STAC2 SHAK1 CAMC21 ROTC1
V 11:41     Race: 4 WREC1 TGAC1 HWBC1 SKEC3 HAMC21 SHAK2 SKEC4
W 11:45 11 G U18 2X
heat
Race: 1 PORC1 NSHC2 CGGX2 BPCC2 CAMC22 CAMB1 MERC2 UNWC1
X 11:49 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WREC1 SPCC2 WESC11 WTMC1 TGAC21 NSHC1 BUNC1 GISC2
Y 11:53     Race: 3 HKIC1 SPCC1 GLDW1 WESC1 WTLG21 MERC1 ROTC1 CAMC21
Z 11:57     Race: 4 BPCC1 GISC1 AKLC32 TGAC22 WTLG22 CGGX1 ROTC2 HKIC2
A 12:01     Race: 5 KICC1 GLDW2 WHAC1 HWBC1 WANC1 COMC1 WLGC1 AKLC31
B 12:06     Race: 6
B   12 B U16 4X+
heat
Race: 1 STAC2 MTAL1 KICC3 GLDW1 HKIC2 NSHC13 STAN1 MERC1
C 12:10 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 ROTC1 WELC1 CAMB1 STPA1 WANC1 SKEC2 SHAK1 NSH*1
D 12:14     Race: 3 NSHC12 HKIC3 MTAL2 SKEC1 HAMC1 SPCC1 KICC2 TAKA1
E 12:18     Race: 4 CAMC21 ONSL1 WANC2 HAMB1 CAMB3 NSHC11 KICC1
F 12:22     Race: 5 STAC1 CAMB2 NSHC14 MACL1 HKIC1 AKGC1 HWBC1
G 12:26 14 G U16 1X
heat
Race: 1 GLDW6 WLGC1 HKIC2 QMAR1 WESC11 AWGC1 TAKA2 CAMC1
H 12:30 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WELC2 CAMC21 GLDW2 GLDW1 COMC2 WREC1 AWGC2 STAC1
I 12:34     Race: 3 HKIC3 WREC2 TAKA1 CAMB1 GLDW4 GLDW8 WENT1 PETC1
J 12:38     Race: 4 AWGC3 HKIC1 CMLC2 CAMB2 GLDW5 COMC1
K 12:43     Race: 5 HKIC4 KICC1 BPCC2 CMLC1 GLDW7 ONSL1 PETC2
L 12:46 18 B U17 8+
heat
Race: 1 STAC1 STPA1 AKGC1 HAMB2 WELC1
M 12:50 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 SKEC1 HAMB1 TGAC1 SHAK1
N 12:54 19 G U17 4X+
heat
Race: 1 SKEC1 WTLG22 TGAC21 MACL1 WLGC1 WANC1
O 12:58 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 ONSL2 CAMC22 CGGX2 QMAR1 BPCC1 WANC2 AKLC31 SPCC2
P 13:02     Race: 3 WTLG21 MACL2 WELC1 MTAL1 BPCC2 SPCC1 WTMC1
Q 13:06     Race: 4 CAMC21 WESC11 MERC1 HAMC11 ROTC1 CAMB1 STAC1
R 13:10 20 G U15 4+
heat
Race: 1 WESC12 AKLC31 WELC2 HAMC11 MTAL1 WKDS2 AKLC33 SKEC2
S 13:14 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HAMC31 WELC3 AKLC22 WESC11 SKEC1 AKLC21 WKDS1 MACL1
T 13:23     Race: 3 WKDS3 ONSL1 HAMG1 AKLC32 HOWI1 STAC1 WTLG21 GISC1
U 13:31 22 B U18 4X+
heat
Race: 1 STAC1 SJHM1 ROTC1 MERC1 STAN1 CAM*1 HKIC1
V 13:35 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TAWC1 WHAC1 AKGC1 WANC1 WENT1 WELC1
W 13:39 24 G U18 2-
heat
Race: 1 WTLG21 AKLC33 AKLC22 HAMC21 SKEC1 HAMG1 WKDS1
X 13:43 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC31 SKEC2 GLDW1 PORC1 WREC1 AKLC32 WESC11 AKLC21
Y 13:47 26 B U16 4+
heat
Race: 1 NSHC14 MACL1 SKEC1 SHAK1 AKGC1 MTAL2
Z 13:51 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 KICC1 STAN1 NSHC12 WANC2 STPA2 STAC2 HAMC21
A 13:55     Race: 3 CAMB2 HAMB1 STAC1 WANC1 MTAL1 SPCC1 NSHC11
B 13:59     Race: 4 AKGC2 HAMC1 NSHC13 CAMB1 STPA1 KICC2 SPCC2
C 14:03 28 G U16 8+
heat
Race: 1 TGAC21 AKLC22 AKLC21 SKEC1 MACL1 HWBC1 MTAL1 WLGC1
D 14:07 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AWGC1 TGAC1 AKLC23 SKEC2 WKDS1 WTLG21 HKIC1 HAMG1
E 14:11 30 B U17 2X
heat
Race: 1 CAMB1 SPCC1 CMLC1 STPA1 KICC1 UNWC2 SKEC2 AWGC1
F 14:15 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final Race: 2 CLIC2 NSHC11 WTMC2 HAMC21 HWBC2 MACL1 WANC1 MTAL2
G 14:19     Race: 3 NSHC12 COMC2 WENT1 HAMC31 WANC2 STAC2 KICC2
H 14:23     Race: 4 HWBC1 STAC3 GLDW2 ONSL1 ROTC1 MACL2 WELC1
I 14:27     Race: 5 STAC1 CLIC1 GLDW1 COMC1 ONSL2 TGAC2 MERC1 TAKA1
J 14:31     Race: 6 UNWC1 WTMC1 ONSL3 HKIC1 TGAC1 WELC2 MTAL1 AKGC1
K 14:35 31 G U17 1X
heat
Race: 1 WTLG21 ROTC2 ASHC1 MACL2 TAKA1 HKIC2 HWBC2 MERC2
L 14:39 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 GLDW1 ROTC1 COMC1 KICC1 TAKA2 HKIC1 WENT1
M 14:43     Race: 3 QMAR1 ONSL2 COMC2 WENT2 WESC12 MACL1 CAMC21 HWBC1
N 14:47     Race: 4 CAMC22 GISC1 MERC1 GLDW2 WHAC1 WELC1 NSHC1 QMAR2
O 14:51     Race: 5 BPCC1 HAMC31 WESC1 MACL3 TGAC21 HKIC3 WLGC1
P 14:59 32 B U15 8+
heat
Race: 1 HKIC1 NSHC12 HAMB2 STAC1 AKGC1 MTAL1 SHAK1 SKEC1
Q 15:03 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 STAC2 WELC1 GISC1 HAMB1 SHAK2 AKGC2 NSHC11 SPCC1
R 15:07 35 B U18 4+
heat
Race: 1 SHAK1 SKEC3 STPA1 TGAC1 AKGC1
S 15:11 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 STAN2 TGAC2 TAWC1 SHAK2 NSHC12 SKEC2
T 15:15     Race: 3 CAMC21 STAC1 KICC1 NSHC11 SKEC1 STAN1
U 15:19 36 G U18 4+
heat
Race: 1 WESC11 WKDS2 AKLC31 WTLG21 CAMC22 AKLC21 TGAC21
V 15:23 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC32 SKEC1 WTLG22 SPCC1 WKDS1
W 15:27 37 G U16 4X+
heat
Race: 1 CAMB1 CAMC21 WTLG22 AWGC3 HKIC1 HAMG2
X 15:31 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 AKLC31 COMC1 BPCC1 MACL1 ROTC1 WLGC1 SKEC2
Y 15:35     Race: 3 SKEC1 CMLC1 GLDW2 STAC1 TGAC21 WTLG21 AWGC1
Z 15:39     Race: 4 CAMB2 TGAC1 HAMG1 CAMC22 GLDW1 WLGC2 BPCC2
A 15:44     Race: 5 WELC1 HKIC2 UNWC1 QMAR1 HAMC21
B 15:47 39 B U16 2X
heat
Race: 1 HKIC2 SHAK2 WELC1 CAMC21 WHAC1 BPCC1 KICC2 AWGC1
C 15:51 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 STPA1 HWBC2 HKIC3 CLIC1 GLDW2 SJHM1 KICC4 CAMB1
D 15:55     Race: 3 ROTC1 KICC3 HKIC1 COMC1 MACL1 NSHC12 TAKA1 SHAK1
E 15:59     Race: 4 STAC2 CAMB3 KICC1 GLDW1 ONSL1 HWBC1 SKEC1 NSHC11
F 16:03     Race: 5 TGAC1 KICC5 MERC1 WREC1 STAC1 HAMB1 CAMB2 AKGC1
G 16:07 41 G U18 1X
heat
Race: 1 WESC1 WANC1 CAMC1 HAMC31 MERC1 HKIC1 PORC2
H 16:11 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WREC2 AKLC1 PORC1 MERC2 CAMB1 WESC2 CAMC21 WENT1
I 16:15     Race: 3 CLIC1 CAMC22 WHAC1 NSHC1 WLGC2 KICC1 GLDW1
J 16:19     Race: 4 WREC1 ASHC1 WESC11 CAMB2 WELC1 WLGC1 GLDW2
K 16:24 43 B U18 1X
heat
Race: 1 CAMB1 WESC1 CLIC1 MACL1 SJHM1 HWBC1 STAN1
L 16:27 41 G U18 1X
heat
Race: 5
L 16:28 43 B U18 1X
heat
Race: 2 AKGC1 AWGC1 COMC1 WENT2 MERC2 WESC2 CAMC22
M 16:32 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 3 AKGC2 WHAC1 TAKA1 HKIC3 WELC2 MERC1
N 16:36     Race: 4 MACL2 BPCC2 WENT1 HKIC1 WANC1 CAMC21 AWGC3
O 16:41     Race: 5 WELC1 STPA1 NSHC11 TGAC1 HKIC2 BPCC3 WANC2
P 16:44 46 G U15 2X
heat
Race: 1 BPCC1 TGAC3 QMAR1 ROTC2 CAMB3 COMC2 STAC1 HAMG2
Q 16:48 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 HAMG1 TGAC1 AWGC1 COMC1 GLDW1 SPCC1 GISC1
R 16:56     Race: 3 WREC1 TGAC2 CAMB1 WESC11 WTLG22 WELC1 QMAR2
S 17:00     Race: 4 BPCC2 GISC2 CAMC21 AWGC2 WTLG21 CAMB2 ROTC1
T 17:06 47 B U15 4X+
heat
Race: 1 HKIC1 NSHC12 STAC1 ROTC1 WREC1 MACL1 HAMB2
U 17:10 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 GLDW1 AKGC1 SHAK1 SJHM1 NSHC11 ONSL1 HAMB1
V 17:14     Race: 3 AKGC2 GLDW3 SHAK3 HKIC2 HAMB4 GISC1 STAC2
W 17:19     Race: 4 SHAK2 COMC1 GLDW2 WELC1 CAMB1 WTMC1 WENT1
X 17:24 49 G U17 8+
heat
Race: 1 CGGX1 HAMC21 AKLC31 HAMG1 WLGC1 WTLG21 AKLC22
Y 17:28 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WELC1 HAMC11 WANC1 WKDS1 CAMC21 HWBC1 AKLC21
Z 17:32 54 B U17 4+
heat
Race: 1 KICC1 WELC1 SKEC1 HWBC1 AKGC2 STAC2 HAMB3
A 17:36 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 CAMB1 SHAK2 STPA1 STAN1 WELC2 HAMB1
B 17:40     Race: 3 STPA2 MTAL1 HAMB2 STAC1 AKGC1 SHAK1
C 17:45     Race: 4 TGAC1 HAMB4 HAMC21 GLDW1 NSHC11 UNWC1

Saturday, 17th December 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9 Lane 10
A 07:30 3 W Clb 4+
heat
Race: 1 PETC1 STAC2 PORC1 TAWC1 NSHC3 WELC2 NSHC1
B 07:34 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HWBC1 STAC1 NSHC2 AKLC21 WELC1 WKDS1 CAMC1
C 07:38 4 M Nov 4X+
heat
Race: 1 HAMC1 CAMB1 STAC1 HWBC1 SJHM1 NSHC12 HAMB4
D 07:42 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final Race: 2 SJHM2 KIC*1 HAMB3 PETC1 WELC2 STAC2 HWBC3
E 07:46     Race: 3 MTAL1 HAMB2 STAC3 SHAK2 NSHC1 HWBC2 TGAC1
F 07:50     Race: 4 STPA1 COMC1 WELC1 GLDW1 SKEC1 AKGC2
G 07:54     Race: 5 ROTC1 GISC1 HAMB1 NSHC11 WREC1 HKIC1 SPCC1
H 07:58     Race: 6 WTMC1 AKLC5 MACL1 SHAK1 GLDW2 WENT1 AKGC1
I 08:04 5 W Snr 1X
heat
Race: 1 WESC1 WREC2 HWBC1 WKOC1 HAMC1 HWBC2 CLIC1
J 08:08 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 PETC1 WREC1 ASHC1 HWBC3 AKLC1 NSHC1
K 08:12 8 W Nov 2X
heat
Race: 1 WTLG21 TGAC1 HAMG2 BPCC2 MACL1 WKOC1 ROTC2 SPCC1
L 08:16 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 NSHC1 CAMC21 ROTC1 BPCC1 GLDW1 GISC1 HAMG1 CMLC1
M 08:20     Race: 3 KICC2 GISC2 CMLC2 CAMC22 WANC1 COMC2 WREC1
N 08:24     Race: 4 KICC1 PETC1 STAC1 GLDW2 QMAR1 TAKA1 NSHC2
O 08:30 86 W Mst 2X
heat
Race: 1 CAM*2 CAMC1 AKLC1
P 08:34 10 M Clb 4+
heat
Race: 1 AKLC1 TGAC1 SHAK1 STAC3 HWBC1
Q 08:38 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 STAC1 SHAK2 WELC2 WESC1
R 08:42     Race: 3 AWGC1 AKGC2 NSHC1 ROTC1 STAC2 WELC1
S 08:46 55 G U16 4+
heat
Race: 1 CAMC21 AKLC21 WLGC1 WELC2 SKEC2 HWBC1 HOWI1
T 08:50 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 BPCC1 WTLG21 HAMG1 WKDS2 AKLC31 WELC1
U 08:54     Race: 3 WKDS1 SKEC1 WTLG22 TGAC21 CAMB1 MTAL1 WLGC2
V 08:58 13 W Snr 2-
heat
Race: 1 AKLC23 AKLC21 MERC1 AKLC22 WKOC1 UQBC1 NSHC1
W 09:02 15 M Snr 1X
heat
Race: 1 TGAC2 WKOC4 STAC1 NSHC1 WESC1 WKOC2 WREC1
X 09:06 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKOC3 AWGC1 WREC2 STAC2 TAKA1 WTMC1 WKOC1
Y 09:10 16 W Prm 2-
heat
Race: 1 RPCW2 RNZX4 RNZX1 RNZX5 RPCA1 RPCW1 RPCW3 RPCA4
Z 09:14 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 RPCA2 RNZX2 RNZX3 RNZX6 HAMC1 RPCA3
A 09:18 17 M Prm 2-
heat
Race: 1 RPCW3 RPCC1 RNZX1 RNZX5 RPCW2
B 09:22 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RPCW4 RNZX4 RNZX2 RPCC2 RPCS1 HWBC1
C 09:26     Race: 3 RPCA1 RPCS2 RNZX6 RPCW1 WKOC1 RPCW5
D 09:30 57 B U18 2X
heat
Race: 1 STPA1 CAMC22 ONSL1 SHAK1 MACL2 HKIC1
E 09:34 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 AKGC1 COMC1 STAC2 TAWC1 SJHM1 NSHC11 STAN1 MACL1
F 09:38     Race: 3 STAN2 ONSL2 SJHM2 MERC2 WELC1 WANC1 STAC1 AKGC2
G 09:42     Race: 4 WANC2 HKIC2 WHAC1 KICC2 CAMC21 COMC2 MERC1
H 09:46     Race: 5 BPCC1 WENT1 SSAS1 WREC1 CAMB1 HAMC31 KICC1
I 09:50 21 M Nov 2X
heat
Race: 1 STAC1 ONSL2 HAMB3 NSHC1 CLIC1 COMC1 WELC2
J 09:54 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 STAC2 CAMB2 PETC1 CAMC21 HAMB1 WTMC1
K 09:58     Race: 3 CAMB3 STPA2 HWBC2 WTMC2 WHAC2 ONSL1 WELC1
L 10:02     Race: 4 STPA1 SJHM2 AKLC5 HWBC1 COMC2 CAMB1 NSHC2
M 10:06     Race: 5 HAMB2 WREC2 SHAK1 SJHM1 KICC1 WENT1
N 10:12 23 M Clb 2-
heat
Race: 1 WELC2 WESC1 ROTC1 STAC2 TGAC3 STAC1
O 10:16 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 NSHC1 TGAC1 CAMB1 AWGC1 HWBC1 WELC1
P 10:20 85 M Mst 2X
heat
Race: 1 SGEC1 WHAC1 BPCC1 TAWC1 TAWC2 CAMC1 AKLC5 CAMC2
Q 10:24 25 W Nov 4X+
heat
Race: 1 TGAC22 BPCC2 WLGC2 GLDW2 WELC4 HWBC2 HKIC1 CAMB1
R 10:28 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 HWBC1 WELC3 HAMG2 CAMC21 WTLG22 AKLC31 KICC1 CAMB2
S 10:32     Race: 3 QMAR1 NSHC1 WELC5 PETC1 ONSL1 WTLG23 NSHC2 COMC1
T 10:36     Race: 4 WELC6 ROTC1 HWBC3 TGAC23 BPCC1 CAMC22 MERC1 HWBC4
U 10:40     Race: 5 AWGC1 HAMG1 CMLC1 WLGC1 GLDW1 PETC2 WREC1 WELC2
V 10:46 27 M Snr 2-
heat
Race: 1 NSHC2 AWGC1 WESC1 HWBC1 WKOC1 WREC1 NSHC1
W 10:50 29 W Clb 2X
heat
Race: 1 WTMC1 CAMC1 TGAC22 AKLC3 PETC2 ROTC2 MERC1 WKOC1
X 10:54 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WREC1 AKLC4 AKLC2 ROTC1 WESC2 PETC1 CAMC2 HAMC11
Y 10:58     Race: 3 CAMB1 STAC1 UQBC1 NSHC1 STAC2 CAMB2 WREC2 WKOC2
Z 11:02     Race: 4 WKOC3 AKLC1 BPCC1 NSHC2 WESC1 HWBC1 CLIC1 TGAC21
A 11:06 59 G U15 8+
heat
Race: 1 AKLC22 WESC11 WTLG21 HKIC1 AKLC31 AKLC21 MACL1
B 11:10 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WELC1 WKDS1 HAMG1 HAMC11 STAC1 SKEC1 AKLC32
C 11:14 33 W Prm 1X
heat
Race: 1 RPCW4 RPCW6 RPCW9 RPCW2 RNZX3 RNZX4 WKOC3
D 11:18 1,2->A Final; Race: 2 RPCW1 RPCW7 RNZX5 RPCA4 RPCA6 WKOC1
E 11:22     Race: 3 WKOC2 RPCW5 HAMC2 RPCA5 RPCA3 RNZX6
F 11:26     Race: 4 RPCW8 HAMC1 RNZX2 RPCA2 RNZX1 RPCA1
G 11:30 34 M Prm 1X
heat
Race: 1 RPCC1 RNZX2 RPCA3 RNZX4 RPCS1 RPCW3 WKOC2 RGHC1
H 11:34 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RPCC2 RNZX6 WKOC1 RNZX7 RPCA1 RNZX5 RPCW4 RPCW1
I 11:38     Race: 3 RPCA4 RPCA5 WHAC1 RNZX1 RPCA2 RPCS2 RPCW2
J 11:42 38 M Clb 2X
heat
Race: 1 CAMB2 CLIC2 WKOC2 BPCC1 WTMC2 CAMB1 MTAL1 WHAC2
K 11:46 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 TAKA2 CAMC1 STAC2 WESC1 STAC1 WTMC1 CAMC3 ROTC2
L 11:50     Race: 3 WKOC1 WANC1 AKLC2 BPCC2 MERC1 KICC1 COMC2
M 11:54     Race: 4 WREC1 WANC2 AKGC1 SGEC1 TAKA1 SSAS1 HWBC1 MTAL2
N 11:58     Race: 5 WTMC3 WESC2 CLIC1 ROTC1 COMC1 CAMC2 AKLC1 WHAC1
O 12:02 40 W Nov 8+
heat
Race: 1 HWBC1 NSHC1 MERC2 SKEC1 WKDS1 PETC2 HAMG1
P 12:06 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HOWI1 AKLC31 HWBC2 AKLC22 MERC1 PETC1
Q 12:10     Race: 3 WELC1 WESC11 WKDS2 TGAC1 AKLC21 CAMC21
R 12:14 61 B U16 8+
heat
Race: 1 WANC1 HKIC1 SPCC1 NSHC11 ONSL1 MACL1
S 12:18 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 MTAL1 NSHC12 STAC1 AKGC1 STAN1 HAMB1
T 12:22 42 W Snr 2X
heat
Race: 1 CLIC1 PETC1 WKOC1 MERC1 WREC1 WKOC2 HWBC1
U 12:26 44 W Clb 2-
heat
Race: 1 HWBC1 WREC1 WESC2 TAWC1 PORC1 NSHC4
V 12:30 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKDS1 WELC1 NSHC2 WESC3 WESC1 MERC1
W 12:34 45 M Nov 8+
heat
Race: 1 WELC1 STAC1 HWBC2 STPA1 SHAK2 AKGC2 HOW*1
X 12:38 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 SKEC1 HAMB1 SHAK1 HAMB2 SPCC1 SKEC2 NSHC11
Y 12:42     Race: 3 STAC2 SHAK3 HWBC1 GISC1 MTAL1 AKGC1
Z 12:46 48 M Snr 2X
heat
Race: 1 AWGC1 WKOC1 NSHC1 WESC1 WREC1 WHAC1
A 12:50 50 W Opn 4-
heat
Race: 1 RPCA1 RPCW1 RNZX1 NSHC1
B 12:54 51 W Snr 4-
heat
Race: 1 - - CANCELLED - -
C   63 G U18 4X+
heat
Race: 1 GLDW1 WANC1 WLGC1 GLDW2 MERC1 HKIC1
D 12:58 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 TGAC22 GISC1 TGAC21 CAMC22 SPCC1
E 13:02     Race: 3 BPCC1 AKLC31 WTMC1 CGGX1 CAMB1 WTLG21
F 13:06 52 M Opn 4-
heat
Race: 1 RNZX1 RPCS1 RPCC1 WKOC1 RPCW1 RNZX2 RPCW2
G 13:10 53 M Snr 4-
heat
Race: 1 TGAC1 NSHC1 AKLC1 WESC1
H 13:14 58 W Clb 4X-
heat
Race: 1 WKOC1 STAC1 WESC2 NSHC2 UQB*1 WESC1
I 13:18 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WELC2 WHA*1 HWBC2 CAMC1 NSHC1 WELC1 PORC1
J 13:22     Race: 3 AKLC1 WKOC2 PETC1 HWBC1 WREC2 WREC1
K 13:26 60 M Clb 4X-
heat
Race: 1 AKLC5 AKLC1 WHAC1 ROTC1 ROTC2 WESC1 WHA*2
L 13:30 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 BPCC1 WKOC1 AWGC1 CAMC1 WTMC1 STAC1
M 13:34 66 B U15 4+
heat
Race: 1 STPA1 AKGC2 STAC1 NSHC13 ONSL1 STAC2 MTAL2 GISC1
N 13:38 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WELC1 MTAL1 SPCC1 HAMB3 NSHC11 CAMB1 AKGC3 TGAC1
O 13:42     Race: 3 HAMB1 SKEC2 HAMB2 SKEC1 COMC1 NSHC12 AKGC1 STPA2
P 13:48 62 M Prm 2X
heat
Race: 1 RPCA2 RNZX3 RNZX4 RPCC1 RNZX5 RPCW1
Q 13:52 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 RPCS1 RNZX2 HAMC1 RPCW2 RPCA1
R 13:56 64 W Clb 8X+
heat
Race: 1 WELC1 WELC2
S 14:00 65 W Prm 2X
heat
Race: 1 RNZX1 RNZX3 RPCA1 RNZX2 RPCA4 HAMC1 RPCW3
T 14:04 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKOC2 RNZX4 RPCA3 RPCW4 RPCW1 RPCA2 RPCW2
U 14:08 67 G U17 2X
heat
Race: 1 HWBC1 WANC2 ONSL4 MTAL2 GLDW1 CAMC1 COMC1
V 14:12 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WTMC1 GISC1 KICC1 QMAR1 HAMC11 WANC1 CGGX2
W 14:16     Race: 3 MTAL1 CAMC22 HAMC21 MACL1 ROTC2 CGGX1 BUNC1
X 14:20     Race: 4 ROTC1 COMC2 ONSL3 HWBC2 MACL2 WELC1 CAMC21
Y 14:24     Race: 5 WENT1 WELC2 CAMB1 HAMG1 TAKA1 WESC11 MERC1
Z 14:28 68 W Nov 4+
heat
Race: 1 HWBC2 MERC3 PETC3 HWBC4 ROTC1 QMAR1 HOWI2
A 14:32 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 AKLC33 WELC2 WELC3 WKDS1 SPCC1 AKLC32 HWBC1
B 14:36     Race: 3 WESC1 WELC4 NSHC1 CAMC21 AKLC31 HWBC3 MERC4
C 14:40     Race: 4 TGAC1 ONSL1 MERC1 PETC2 HOWI1 HAMC31 KICC1
D 14:44     Race: 5 WESC11 MERC2 TGAC2 PETC1 AKLC21 NSHC2
E 14:50 69 W Clb 8+
heat
Race: 1 AKLC23 AKLC22 HWBC1 AKLC21 WESC1 WELC1
F 14:54 70 B U17 4X+
heat
Race: 1 STPA1 HAMB3 STAC1 SHAK1 KICC2 HAMC21 NSH*11
G 14:58 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WELC1 WANC1 AWGC1 CAMB1 KICC1 GLDW1
H 15:02     Race: 3 KICC3 ONSL2 WELC2 STAC2 MACL1 WTMC1
I 15:06     Race: 4 UNWC1 SKEC1 TGAC1 ROTC1 ONSL1 AKGC1
J 15:10 71 M Clb 8+
heat
Race: 1 HWBC1 HWBC2 SSAS2 CAMC1 WELC1 SHAK1
K 15:14 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGA*1 STAC1 SSAS1 HWBC3 AKLC1
L 15:18 72 W Opn 4X-
heat
Race: 1 RPCW2 HAMC1 HWBC1 MERC1 RPCW1 PET*1 WKOC1
M 15:22 73 G U15 8X+
heat
Race: 1 CAMB1 GLDW1 HKIC1 WELC1 WLGC1
N 15:26 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 STAC1 WTLG21 WELC2 TGAC21
O 15:30 74 M Nov 4+
heat
Race: 1 HWBC2 SPCC1 STAC2 STPA2 PETC1 AKGC2 WELC3 TGAC1
P 15:34 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WELC1 NSHC1 HWBC4 HOWI1 STAC3 MTAL1 HAMB2 SJHM1
Q 15:38     Race: 3 STAC1 HWBC3 GISC1 SHAK1 SPCC2 HOW*2 STPA1 SHAK2
R 15:42     Race: 4 SHAK3 AKGC1 WELC2 ONSL1 HWBC1 HAMB1 MACL1
S 15:48 75 M Opn 4X-
heat
Race: 1 RPCA1 WKOC1 WESC1 AWGC1 WREC1 NSHC1
T 15:52 76 G U16 2X
heat
Race: 1 WANC1 COMC1 HAMG1 BPCC2 HKIC1 CAMC22 TGAC21
U 15:56 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final Race: 2 UNWC1 HOWI1 STAC1 COMC2 TAWC1 TGAC22 BPCC3
V 16:00     Race: 3 CAMC21 KICC1 UNWC2 GLDW3 AWGC2 WELC3 CMLC1 CAMB1
W 16:04     Race: 4 QMAR1 GLDW2 ONSL1 MERC1 MTAL1 MACL1 STAC2
X 16:08     Race: 5 AWGC1 WKDS1 CMLC2 BPCC1 HKIC2 GLDW1 CAMB2
Y 16:12     Race: 6 WREC1 GLDW4 HAMC21 WLGC1 HKIC3 WELC2 TAKA1
Z 16:16 77 B U16 1X
heat
Race: 1 KICC2 SKEC1 SJHM1 TGAC1 MERC1 WREC1
A 16:20 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 BPCC1 ONSL1 GLDW4 TAKA2 WHAC1 AWGC2 MERC3 COMC3
B 16:24     Race: 3 MERC2 MACL1 KICC3 MTAL1 GLDW1 HKIC1 CAMC22 STAC1
C 16:28     Race: 4 TAKA1 COMC1 GLDW2 UQBC1 CAMB2 HKIC3 AWGC1 SJHM2
D 16:32     Race: 5 GLDW3 BPCC2 SJHM3 STAC2 COMC2 CAMC21 KICC1
E 16:36 78 W Clb 1X
heat
Race: 1 WKOC2 WTMC1 PORC2 KICC1 CLIC2 WELC1
F 16:40 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 PORC1 WESC2 AKLC2 WREC2 BPCC1 CLIC1
G 16:44     Race: 3 WREC1 BPCC2 WTLG21 HWBC1 WKOC1 PORC3
H 16:48     Race: 4 HAMC1 AKLC1 WESC3 STAC1 CAMC1 TAWC1
I 16:52 79 M Clb 1X
heat
Race: 1 WTMC1 WESC3 BPCC2 MACL2 COMC1 AKLC1 WKOC2 WHAC2 SSAS1
J 16:56 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 KICC1 MACL1 TGAC1 WREC1 CLIC1 WKOC3 CAMC1 HKIC1
K 17:00     Race: 3 AKLC2 MERC1 WTMC3 BPCC1 WESC1 AWGC1 WELC3 TGAC2
L 17:04     Race: 4 BPCC3 WKOC1 COMC2 WHAC1 WELC2 AKLC5 MERC2
M 17:08     Race: 5 STPA1 CAMB1 STAC1 CAMC21 AWGC2 NSHC1
N 17:12 80 B U15 8X+
heat
Race: 1 HKIC1 WELC1 HAMB3 AKGC1 GLDW2 STAC1 HAMB1
O 17:16 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 NSHC11 SKEC1 SHAK1 STAC2 GLDW1 HAMB2
P 17:20 81 W Opn 8+
heat
Race: 1 - - CANCELLED - -
Q 17:24 75 M Opn 4X-
heat
Race: 1 RNZX1 RPC*2
Q   82 M Opn 8+
heat
Race: 1 RNZX2 RNZX1 HWBC1 WKOC1 HWBC2 NSHC1
Q 17:28 All->Final Race: 1
R   83 G U18 8+
heat
Race: 1 SKEC1 WESC11 CAMC1 AKLC31 CGGX1
S 17:32 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC21 PETC1 WANC1 AKLC32 AKLC22
T 17:36 81 W Opn 8+
heat
Race: 1 WKOC1 RNZX1
T   84 B U18 8+
heat
Race: 1 SSAS2 HAMB1 AKGC1 SHAK1 STAN1
T 17:40 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 1
U       Race: 2 HAMB2 SSAS1 SKEC1 STAC1 NSHC11 STAN2

Sunday, 18th December 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9 Lane 10
A 07:49 1 B U17 1X
final
Race: B SJHM2 CMLC2 WTMC2 STAC1 KICC1 HAMB3 STAC2 HWBC1
B 07:53 Race: A CMLC1 MACL2 HAMB1 CLIC1 HAMB2 CAMB1 WHAC2 MACL1
C 07:57 2 G U17 4+
final
Race: A WESC11 WTLG21 CAMC21 HKIC1 WANC2 AKLC21 HAMG1 HAMC11
D 08:01 3 W Clb 4+
final
Race: A NSHC3 AKLC21 NSHC2 STAC1 PETC1 NSHC1 PORC1 HWBC1
E 08:05 4 M Nov 4X+
final
Race: B AKLC5 SJHM1 CAMB1 COMC1 AKGC1 HKIC1 HWBC2 WELC2
F 08:09 Race: A NSHC1 SJHM2 MACL1 AKGC2 STAC1 HAMB2 HAMB1 HAMB3
G 08:15 5 W Snr 1X
final
Race: A AKLC1 WREC1 NSHC1 HWBC1 ASHC1 CLIC1 WESC1 WKOC1
H 08:19 6 B U15 2X
final
Race: A ROTC1 HAMB1 HAMB2 GLDW1 HAMB3 HAMB5 HAMB4 HAMC21
I 08:23 7 G U15 4X+
final
Race: B GISC1 WLGC2 AWGC1 WESC11 WTLG22 ROTC1 WELC2 QMAR1
J 08:27 Race: A HWBC1 MACL1 TGAC21 WLGC3 WTLG21 CAMB1 TGAC22 GLDW1
K 08:31 8 W Nov 2X
final
Race: B GLDW2 HAMG2 WANC1 NSHC1 PETC1 MACL1 CAMC22
L 08:35 Race: A CMLC1 WREC1 CMLC2 KICC1 WTLG21 GLDW1 NSHC2 ROTC2
M 08:41 85 M Mst 2X
final
Race: A AKLC5 TAWC1 BPCC1 WHAC1 SGEC1 CAMC2 TAWC2 CAMC1
N 08:45 9 B U18 2-
final
Race: B ROTC1 SKEC3 NSHC11 WREC1 SKEC2 NSHC12 SKEC1 GLDW2
O 08:49 Race: A SHAK2 KICC1 STAN2 CAMC21 STAN1 SKEC4 STAC1 SHAK1
P 08:53 10 M Clb 4+
final
Race: A AKLC1 SHAK2 AWGC1 STAC1 SHAK1 HWBC1 NSHC1 WESC1
Q 08:57 11 G U18 2X
final
Race: B UNWC1 WTLG22 WREC1 HWBC1 TGAC22 WLGC1 CAMC21 CGGX2
R 09:01 Race: A GLDW1 TGAC21 WHAC1 PORC1 HKIC1 AKLC32 NSHC1 CAMB1
S 09:05 12 B U16 4X+
final
Race: B WANC1 MTAL1 CAMC21 KICC3 NSHC12 MTAL2 MACL1 STAC1
T 09:09 Race: A NSH*1 HWBC1 CAMB1 KICC2 MERC1 KICC1 CAMB2 HAMB1
U 09:13 13 W Snr 2-
final
Race: A AKLC21 AKLC22 UQBC1 NSHC1 WKOC1 MERC1 AKLC23
V 09:17 14 G U16 1X
final
Race: B CAMC21 PETC2 CAMC1 KICC1 HKIC1 CAMB2 GLDW8 AWGC2
W 09:21 Race: A GLDW1 WLGC1 WREC1 CMLC2 WENT1 GLDW7 GLDW6 PETC1
X 09:25 15 M Snr 1X
final
Race: A WTMC1 WKOC2 WESC1 WREC1 AWGC1 WKOC3 WREC2 NSHC1
09:30 16 W Prm 2-
final
Race: B RPCA4 RPCW2 RPCW1 RPCA2 HAMC1 RPCW3
Y 09:33 Race: A RPCA3 RPCA1 RNZX5 RNZX6 RNZX1 RNZX3 RNZX2 RNZX4
09:37 17 M Prm 2-
final
Race: B RPCA1 RPCW3 RPCS1 RPCC1 RPCW2 WKOC1 RPCW4 RPCW5
  Race: C - - CANCELLED - -
Z 09:41     Race: A RNZX4 RNZX5 RNZX2 RPCW1 RNZX1 RNZX6 RPCC2 RPCS2
A 09:45 18 B U17 8+
final
Race: A SKEC1 TGAC1 HAMB2 AKGC1 HAMB1 SHAK1 STPA1 WELC1
B 09:49 19 G U17 4X+
final
Race: B MACL1 STAC1 WTMC1 WESC11 WLGC1 WANC2 WELC1 AKLC31
C 09:53 Race: A WTLG22 WTLG21 ONSL2 WANC1 MACL2 CAMC21 CAMB1 CAMC22
D 09:58 20 G U15 4+
final
Race: A AKLC21 WKDS2 WKDS3 WESC11 WESC12 GISC1 WKDS1 WTLG21
E 10:02 21 M Nov 2X
final
Race: B NSHC1 SJHM1 WTMC2 HWBC2 STAC2 PETC1 AKLC5 STPA1
F 10:06 Race: A STAC1 HAMB3 HAMB1 CAMB3 HAMB2 SJHM2 KICC1 CAMB1
G 10:10 86 W Mst 2X
final
Race: A CAMC1 CAM*2 AKLC1
H 10:14 22 B U18 4X+
final
Race: A AKGC1 MERC1 WENT1 STAC1 WANC1 CAM*1 TAWC1 SJHM1
I 10:18 23 M Clb 2-
final
Race: A CAMB1 AWGC1 ROTC1 HWBC1 STAC2 NSHC1 WESC1 WELC2
J 10:22 24 G U18 2-
final
Race: A GLDW1 PORC1 WKDS1 AKLC22 AKLC31 WESC11 AKLC33 HAMG1
K 10:28 25 W Nov 4X+
final
Race: B WLGC1 WTLG22 HWBC3 NSHC2 TGAC23 HWBC2 QMAR1 BPCC2
L 10:32 Race: A GLDW1 CMLC1 ROTC1 NSHC1 HWBC1 CAMB1 TGAC22 CAMC21
M 10:36 26 B U16 4+
final
Race: B AKGC2 WANC2 SPCC2 SKEC1 NSHC12 WANC1 NSHC11 SHAK1
N 10:40 Race: A MTAL1 KICC1 HAMB1 STAN1 CAMB1 MACL1 STPA1 AKGC1
O 10:44 27 M Snr 2-
final
Race: A NSHC1 NSHC2 WKOC1 AWGC1 WREC1 HWBC1 WESC1
P 10:48 28 G U16 8+
final
Race: A AKLC23 AWGC1 SKEC1 WLGC1 WTLG21 WKDS1 MACL1 AKLC21
Q 10:52 29 W Clb 2X
final
Race: B UQBC1 CAMC1 WKOC1 CLIC1 WREC1 CAMB1 WESC1 AKLC2
R 10:56 Race: A NSHC2 STAC1 TGAC21 WESC2 NSHC1 MERC1 TGAC22 PETC1
S 11:00 30 B U17 2X
final
Race: B COMC1 STAC2 CLIC2 ONSL1 UNWC1 COMC2 CMLC1 TGAC1
T 11:04 Race: A KICC1 HWBC1 NSHC12 CLIC1 AWGC1 MACL1 WTMC1 STAC1
U 11:09 31 G U17 1X
final
Race: B HWBC1 WHAC1 HWBC2 CAMC21 WLGC1 WENT1 HKIC2
V 11:14 Race: A GLDW1 WENT2 ROTC1 HKIC3 ASHC1 CAMC22 WTLG21
W 11:18 32 B U15 8+
final
Race: A NSHC11 SHAK1 AKGC2 HAMB1 HAMB2 AKGC1 STAC2 SKEC1
11:23 33 W Prm 1X
final
Race: C RPCA5 WKOC3 WKOC2 RPCW6 RPCA4 RPCW8 RPCA6 RPCA2
X 11:26 Race: B RPCA1 RPCA3 WKOC1 RPCW4 HAMC2 RNZX1 RPCW2 RPCW7
Y 11:30     Race: A HAMC1 RPCW1 RNZX5 RPCW5 RNZX2 RNZX3 RNZX6 RNZX4
11:34 34 M Prm 1X
final
Race: C WKOC1 RPCA5 RPCS1 RPCW4 RPCA3 RPCA4
11:38 Race: B RPCA1 RPCA2 RPCW2 RPCW3 RNZX6 RNZX4 RPCC2 WHAC1
Z 11:42     Race: A RGHC1 RNZX2 RPCW1 RNZX1 RPCS2 RNZX5 RPCC1
A 11:46 35 B U18 4+
final
Race: A SHAK2 NSHC11 SKEC2 SHAK1 STAN1 NSHC12 SKEC3 KICC1
B 11:50 36 G U18 4+
final
Race: A SKEC1 SPCC1 AKLC32 WESC11 WKDS1 AKLC21 AKLC31 CAMC22
C 11:54 37 G U16 4X+
final
Race: B WTLG22 QMAR1 CAMC22 HKIC2 BPCC1 WLGC1 TGAC21 WTLG21
D 11:58 Race: A HAMG1 UNWC1 GLDW1 MACL1 CAMC21 STAC1 CAMB1 AWGC1
E 12:02 38 M Clb 2X
final
Race: B WTMC2 WTMC1 TAKA1 HWBC1 WHAC2 MERC1 ROTC1 WESC2
F 12:06 Race: A CLIC1 BPCC1 WREC1 WHAC1 WKOC1 WESC1 BPCC2 STAC1
G 12:10 39 B U16 2X
final
Race: B KICC4 MERC1 CAMB3 COMC1 CAMB2 KICC3 WHAC1 BPCC1
H 12:15 Race: A SJHM1 HAMB1 CAMB1 CAMC21 KICC1 TAKA1 HWBC1 KICC2
I 12:19 40 W Nov 8+
final
Race: A NSHC1 WKDS2 MERC1 AKLC21 WKDS1 AKLC31 HWBC1 WESC11
J 12:23 41 G U18 1X
final
Race: B WHAC1 WESC1 CAMB1 WREC1 GLDW1 CAMC1 WLGC1
K 12:27 Race: A WELC1 PORC2 ASHC1 PORC1 HKIC1 CLIC1 CAMC22 WESC2
L 12:31 42 W Snr 2X
final
Race: A CLIC1 WKOC1 MERC1 PETC1 WREC1 WKOC2 HWBC1
M 12:35 43 B U18 1X
final
Race: B HWBC1 AWGC1 AKGC2 MERC1 WESC1 WENT1 WESC2
N 12:39 Race: A TGAC1 STPA1 CAMB1 WHAC1 CAMC22 CAMC21 AWGC3 MERC2
O 12:43 44 W Clb 2-
final
Race: A NSHC4 NSHC2 WESC2 WKDS1 WREC1 WESC1 PORC1 WELC1
P 12:47 45 M Nov 8+
final
Race: A SHAK2 WELC1 HAMB1 AKGC2 AKGC1 MTAL1 SHAK1 SKEC1
Q 12:51 46 G U15 2X
final
Race: B COMC2 ROTC1 COMC1 CAMB1 STAC1 WTLG21 SPCC1 WREC1
R 12:56 Race: A CAMB3 WTLG22 GLDW1 WESC11 CAMC21 TGAC3 HAMG1 CAMB2
S 13:01 47 B U15 4X+
final
Race: B GLDW1 SHAK2 WTMC1 HKIC1 SJHM1 GLDW3 ROTC1 STAC2
T 13:04 Race: A HAMB1 CAMB1 GLDW2 HAMB2 AKGC1 HAMB4 STAC1 HKIC2
U 13:08 48 M Snr 2X
final
Race: A WESC1 WHAC1 AWGC1 WREC1 WKOC1 NSHC1
V 13:12 49 G U17 8+
final
Race: A HAMC21 WKDS1 WANC1 WLGC1 CAMC21 AKLC31 WTLG21 AKLC21
X   51 W Snr 4-
final
Race: A - - CANCELLED - -
W 13:16 50 W Opn 4-
final
Race: A RPCW1 RPCA1 RNZX1 NSHC1
Y 13:20 52 M Opn 4-
final
Race: A WKOC1 RPCC1 RPCW1 RNZX2 RNZX1 RPCW2 RPCS1
Z 13:24 53 M Snr 4-
final
Race: A TGAC1 NSHC1 WESC1 AKLC1
A 13:29 54 B U17 4+
final
Race: B AKGC2 GLDW1 STAN1 TGAC1 HAMB2 HWBC1 SHAK1 HAMB1
B 13:32 Race: A KICC1 NSHC11 HAMB4 AKGC1 SKEC1 STPA1 STAC1 CAMB1
C 13:36 55 G U16 4+
final
Race: A HOWI1 TGAC21 WKDS2 WKDS1 CAMC21 WLGC1 AKLC31 WTLG21
D 13:40 57 B U18 2X
final
Race: B AKGC2 COMC1 MERC1 WENT1 SHAK1 CAMC22 KICC1 STAC2
E 13:44 Race: A SJHM1 WREC1 NSHC11 STAC1 MACL2 CAMC21 WANC1
F 13:48 58 W Clb 4X-
final
Race: A PORC1 WREC1 HWBC1 WESC1 WELC1 WESC2 NSHC1 STAC1
G 13:52 59 G U15 8+
final
Race: A AKLC32 STAC1 WTLG21 HAMC11 WESC11 WKDS1 AKLC21 MACL1
H 13:56 60 M Clb 4X-
final
Race: A BPCC1 WKOC1 STAC1 WHAC1 AWGC1 ROTC1 WESC1 AKLC1
I 14:00 61 B U16 8+
final
Race: A SPCC1 WANC1 AKGC1 NSHC11 HAMB1 MACL1 STAN1 MTAL1
14:04 62 M Prm 2X
final
Race: B RPCA2 RPCW2
J 14:08 Race: A RNZX5 RPCW1 RNZX4 RNZX3 RNZX2 RPCS1 RPCA1 HAMC1
K 14:12 63 G U18 4X+
final
Race: A WLGC1 CAMC22 WTLG21 HKIC1 TGAC21 CAMB1 GLDW1 AKLC31
L 14:16 64 W Clb 8X+
final
Race: A WELC2 WELC1
14:20 65 W Prm 2X
final
Race: B RPCA4 RPCW3 RNZX1 RPCW4 RPCA2 RPCA3
M 14:24 Race: A RPCA1 HAMC1 RNZX3 RNZX2 RPCW1 RNZX4 RPCW2 WKOC2
N 14:28 66 B U15 4+
final
Race: A AKGC1 STAC1 HAMB2 HAMB3 AKGC2 AKGC3 HAMB1 NSHC11
O 14:32 67 G U17 2X
final
Race: B CAMB1 MACL1 GLDW1 HWBC1 CAMC22 WELC1 WTMC1 ROTC1
P 14:36 Race: A ONSL3 CAMC21 ONSL4 WANC1 BUNC1 WENT1 HAMG1 CGGX2
Q 14:41 68 W Nov 4+
final
Race: B WKDS1 WESC1 HWBC2 PETC2 ROTC1 TGAC1 WESC11 SPCC1
R 14:44 Race: A CAMC21 MERC1 AKLC31 PETC1 HWBC1 QMAR1 AKLC21 WELC2
S 14:48 69 W Clb 8+
final
Race: A AKLC23 HWBC1 WESC1 WELC1 AKLC21 AKLC22
T 14:53 70 B U17 4X+
final
Race: B ONSL1 ONSL2 ROTC1 CAMB1 WTMC1 NSH*11 HAMB3 GLDW1
U 14:56 Race: A STPA1 UNWC1 KICC2 TGAC1 KICC1 MACL1 STAC2 WANC1
V 15:00 71 M Clb 8+
final
Race: A SHAK1 HWBC2 STAC1 SSAS2 HWBC1 AKLC1 TGA*1
W 15:04 72 W Opn 4X-
final
Race: A HWBC1 PET*1 RPCW2 HAMC1 RPCW1 WKOC1 MERC1
X 15:08 73 G U15 8X+
final
Race: A WELC1 CAMB1 WLGC1 GLDW1 TGAC21 STAC1 WTLG21 HKIC1
Y 15:16 74 M Nov 4+
final
Race: B WELC3 SJHM1 MACL1 HWBC2 WELC1 SHAK3 STPA1
Z 15:20 Race: A SHAK2 NSHC1 HAMB2 AKGC2 HAMB1 STAC1 AKGC1 SPCC1
A 15:24 75 M Opn 4X-
final
Race: A WESC1 WKOC1 AWGC1 RPCA1 NSHC1 WREC1
B 15:28 76 G U16 2X
final
Race: B CAMB1 TGAC21 TAKA1 WANC1 STAC1 MACL1 BPCC1 GLDW2 HAMC21
C 15:32 Race: A GLDW3 HOWI1 CAMC21 CAMC22 MTAL1 WREC1 WKDS1 GLDW1
D 15:36 77 B U16 1X
final
Race: B GLDW1 TAKA2 STAC2 WHAC1 KICC2 MERC1 TAKA1 SJHM3
E 15:40 Race: A CAMC22 BPCC1 SJHM1 KICC1 KICC3 CAMB2 CAMC21 UQBC1
F 15:45 78 W Clb 1X
final
Race: B BPCC2 STAC1 WESC2 WKOC2 PORC3 HAMC1 CLIC1 WTLG21
G 15:48 Race: A CLIC2 WREC1 WKOC1 WELC1 PORC1 CAMC1 WREC2 AKLC1
H 15:52 79 M Clb 1X
final
Race: B WESC3 STPA1 TGAC2 WHAC1 WREC1 TGAC1 WKOC1 WTMC3
I 15:58 Race: A WHAC2 AWGC1 MERC2 NSHC1 WKOC3 WKOC2 WESC1 AWGC2
J 16:02 80 B U15 8X+
final
Race: A AKGC1 HAMB3 HKIC1 HAMB1 HAMB2 GLDW1 STAC2 SHAK1
K   81 W Opn 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
L 16:06 75 M Opn 4X-
final
Race: A RPC*2 RNZX1
L   82 M Opn 8+
final
Race: A RNZX1 RNZX2 NSHC1 WKOC1 HWBC1 HWBC2
M 16:10 83 G U18 8+
final
Race: A AKLC22 AKLC32 SKEC1 WESC11 AKLC21 PETC1 CAMC1 AKLC31
N 16:14 81 W Opn 8+
final
Race: A RNZX1 WKOC1
N   84 B U18 8+
final
Race: A HAMB1 AKGC1 SHAK1 STAN1 SSAS1 NSHC11 SKEC1 STAC1