Gender mixed
Class Masters
School class
Club (ability) intermediate
Boat and and
Seats

Friday, 29th January 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 10:30 1 B U17 1X
heat
Race: 1 TGSC2 CAMB1 SCOT1 HKIC2 AWGC1 WELC1 WHAC1
B 10:34 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 CAMC21 TGSC1 CLIC1 HWBC3 WANC2 HWBC2 WHAC2 HKIC1
C 10:38     Race: 3 HWBC1 GLDW3 CAMC22 STAC1 GLDW1 TGAC1 ROTC2 HAMC1
D 10:42     Race: 4 BPCC2 SJHM1 ROTC1 MERC1 GLDW2 STAC3 WHAC3
E 10:46     Race: 5 STAC2 WANC1 WREC1 ONSL2 WTMC2 CLIC2 WESC21 BPCC1
F 10:50 2 G U17 4+
heat
Race: 1 WTLG4 WTLG2 HAMC12 WESC12 AKLC31 CAMC21 HWBC1 WELC1
G 10:54 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC32 HAMC11 SKEC1 AKLC23 WLGC1 WTLG1 AKLC21 WESC11
H 10:58     Race: 3 WKOC21 MERC1 SKEC2 HAMC22 CAMB1 WANC1 AKLC22 WTLG3
I 11:02 6 B U15 2X
heat
Race: 1 MACL2 KICC2 CAMC22 SPCC2 TGAC1 BPCC3 HWBC2 HAMB1
J 11:06 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 TGSC1 ROTC1 GLDW3 ONSL1 HWBC1 SPCC1 KICC1
K 11:10     Race: 3 HKIC2 GLDW2 WHAC1 STAC1 SCOT1 HKIC1 GLDW1 MACL1
L 11:14     Race: 4 GLDW4 STAC3 BPCC2 STAC2 CAMB1 CAMC21 WESC21
M 11:22 7 G U15 4X+
heat
Race: 1 GLDW2 WESC11 TGSC1 BPCC2 WTLG1 TGAC23 WKOC21 TGAC21
N 11:26 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 BPCC1 CAMC22 WKOC1 HKIC2 CAMB1 GLDW1 WANC2
O 11:30     Race: 3 WLGC2 BPCC3 SAMU2 WANC1 COMC1 QMAR1 MACL1
P 11:34     Race: 4 WTMC1 WLGC1 WTLG2 WELC51 CAMC23 HKIC1 WELC1
Q 11:38     Race: 5 SKEC2 UNWC1 STAC2 WLGC3 CAMB2 TGAC22 AKLC31
R 11:42     Race: 6 AKLC32 PETC1 STAC1 SAMU1 SKEC1 WKOC22 CAMC21
S 11:50 9 B U18 2-
heat
Race: 1 TGAC1 STAC2 SCOT1 STAC1 WESC22 NSHC11 AKGC2
T 11:54 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 MTAL1 WESC21 HAMB2 GLDW1 SPCC1 WANC1 WELC1
U 11:58     Race: 3 AKGC1 GLDW2 HAMB1 STAC3 TGAC2
V 12:02 11 G U18 2X
heat
Race: 1 HKIC1 GLDW1 WESC12 ROTC2 KICC1 WANC1 WELC1 SKEC1
W 12:06 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 SPCC1 HKIC2 WREC1 WTMC1 BPCC2 KICC2 HWBC1 MERC1
X 12:10     Race: 3 WKOC21 WANC2 CAMC21 HAMC1 TGAC22 AKLC32 MERC2 WTLG1
Y 12:14     Race: 4 TGAC21 HAMC12 NSHC2 WREC2 WKOC22 WESC11 BPCC1 CLIC1
Z 12:18     Race: 5 TAWC1 KICC3 QMAR1 WHAC1 STAC1 AKLC31 WENT1
A 12:22 12 B U16 4X+
heat
Race: 1 TGSC2 AKLC11 NSHC11 SKEC1 STAC2 AKGC1 MTAL1
B 12:26 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 UNWC1 STAC3 ONSL1 NSHC12 AKGC2
C 12:30     Race: 3 KICC1 HAMB4 WELC1 ROTC2 SKEC2 STAC1 MERC1
D 12:34     Race: 4 HKIC1 CAMB1 ROTC1 GLDW1 AKLC13 COMC1 HAMB2
E 12:38     Race: 5 CLIC1 HAMB1 COMC2 WTMC1 HAMB3 AKLC12
F 12:42 16 B U17 8+
heat
Race: 1 NSHC11 AKGC1 TGAC1 GLDW1 MACL1 CAMC21 SKEC1
G 12:46 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGSC1 AKLC11 HWBC1 WANC1 KICC1 AKGC2
H 12:50 17 G U17 4X+
heat
Race: 1 WELC1 WTLG2 WANC1 QMAR1 PETC1 CAMC21 WENT1 BPCC1
I 12:54 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 AKLC32 WTLG1 TGSC1 WTMC1 ONSL1 MERC1 ROTC1
J 12:58     Race: 3 SAMU1 WLGC1 WESC11 SPCC1 WTLG3 TGAC21 CAMC22
K 13:02     Race: 4 GISC1 AKLC31 UNWC1 HWBC1 SGEC1 WREC1 WANC2
L 13:06 18 G U15 4+
heat
Race: 1 WKOC2 HKIC1 WKOC21 HAMC11 WELC1 AKLC21 MACL1
M 13:10 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WLGC1 AKLC31 WTLG2 HKIC2 WANC1 GLDW2 MTAL1
N 13:14     Race: 3 WKOC1 GLDW1 WTLG1 WKOC22 STAC1 HAMC12 WANC2
O 13:18     Race: 4 SAMU1 WESC11 HAMC22 SKEC2 PETC1 MTAL2 AKLC22
P 13:26 20 B U18 4X+
heat
Race: 1 AWGC1 AKGC1 CAMB1 NSHC1 SCOT1 WTMC2
Q 13:30 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKGC2 HAMB1 STAC1 TGSC1 WELC2
R 13:34     Race: 3 STAC2 BPCC1 WTMC1 MACL1 WELC1
S 13:38 21 G U18 2-
heat
Race: 1 PETC1 MERC1 WELC1 WENT1 GLDW1 HAMC11 AKLC22 WESC12
T 13:42 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC31 AKLC24 AKLC23 STAC1 WESC11 WLGC1 HAMC22 WTMC1
U 13:46     Race: 3 HAMC12 HKIC1 AKLC21 WLGC2 WKOC1 HWBC1 PETC2
V 13:50 24 B U16 4+
heat
Race: 1 AKLC11 MACL1 SKEC2 UNWC1 MTAL1 HWBC2 WESC21 GLDW1
W 13:54 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 GLDW3 WELC2 HAMB3 HAMB2 SCOT1 NSHC11 AKGC2 TGAC2
X 13:58     Race: 3 HAMC21 COMC1 MACL3 STAC3 STAC1 HWBC1 HAMB1 HAMC22
Y 14:02     Race: 4 SKEC1 TGAC1 HAMB4 AKGC1 WELC1 GLDW2 STAC2 MACL2
Z 14:06 26 G U16 8+
heat
Race: 1 WLGC1 WKOC1 CAMB1 HAMC21 WANC1 SKEC1 AKLC21
A 14:10 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 CAMC21 AKLC22 WESC11 AKLC31 MTAL1 HAMC11 WELC1
B 14:14 28 B U17 2X
heat
Race: 1 HKIC1 WREC1 CLIC1 ONSL1 TGSC2 WESC21 MERC1 BPCC1
C 14:18 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 MERC2 MTAL1 COMC1 ONSL3 STAC3 HWBC2 WELC1
D 14:22     Race: 3 AKGC2 ROTC1 AWGC2 GLDW1 UNWC1 SJHM2 KICC1 CLIC2
E 14:26     Race: 4 WANC1 ROTC2 CAMB2 WHAC1 GLDW2 HKIC2 MERC3 KICC3
F 14:30     Race: 5 WTMC1 SJHM1 TGSC1 SCOT1 WENT1 AKLC11 HWBC1 AWGC1
G 14:34     Race: 6 CAMB1 KICC2 SCOT2 ONSL2 NSHC11 AKGC1 STAC1 CAMC22
H 14:38 29 G U17 1X
heat
Race: 1 WHAC2 HKIC2 GISC1 WESC1 SPCC1 NSHC2 UNWC1 QMAR2
I 14:42 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 CLIC1 WLGC2 WANC2 ONSL2 COMC3 WHAC1 MERC1 WKOC21
J 14:46     Race: 3 WLGC1 WREC1 GLDW3 GISC2 HAMC1 HKIC1 ROTC1 NSHC1
K 14:50     Race: 4 COMC2 ONSL1 HAMC21 STAC1 BPCC2 TGAC21 MTAL1 TAWC1
L 14:54     Race: 5 GLDW2 HWBC1 UNWC2 GLDW1 SAMU1 HKIC3 QMAR1 COMC1
M 14:58     Race: 6 BPCC1 WENT1 WANC1 PETC1 HWBC2 WREC2 WTMC1
N 15:02 30 B U15 8+
heat
Race: 1 CAMB1 STAC1 MTAL1 AKGC1 NSHC11 HAMB2 WANC1
O 15:06 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SKEC1 CAMC21 AKLC11 HAMB1 SPCC1 NSHC12 HKIC1
P 15:14 33 B U18 4+
heat
Race: 1 AWGC1 TGAC3 WHAC1 WELC1 SPCC1 WESC22
Q 15:18 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKGC2 HAMB1 WANC1 SKEC1 TGAC1 NSHC12
R 15:22     Race: 3 AKGC1 WESC21 TGAC2 NSHC11 NSHC1 MACL1
S 15:26 34 G U18 4+
heat
Race: 1 WKOC1 HAMC11 WTLG2 AKLC32 AKLC31 WTLG3 WLGC1 SKEC1
T 15:30 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SAMU1 HAMC21 AKLC22 PETC1 WELC1 WTLG1 HAMC12
U 15:34 35 G U16 4X+
heat
Race: 1 BPCC1 CAMC21 HWBC2 WELC1 WENT1 CAMB1 WKOC22
V 15:38 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 STAC1 WKOC21 HKIC2 WLGC1 GLDW1 CAMC22 UNWC1
W 15:42     Race: 3 WANC1 AKLC32 HWBC1 WREC1 WESC11 ONSL1 HKIC1
X 15:46     Race: 4 WTLG1 COMC1 TGSC1 SKEC1 ROTC1 UNWC2 AKLC31
Y 15:50 37 B U16 2X
heat
Race: 1 NSHC11 HKIC1 WELC1 STAC1 AWGC1 WTMC2 MACL1 HKIC2
Z 15:54 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 CAMC21 MERC1 STAC2 KICC4 ROTC1 STAC3 TGSC1 GLDW1
A 15:58     Race: 3 PETC1 KICC1 MTAL1 CLIC2 TGSC2 WELC2 SCOT1 WENT1
B 16:02     Race: 4 KICC3 COMC2 CAMB2 UNWC2 HAMC31 CLIC1 COMC1 ONSL1
C 16:06     Race: 5 CAMB1 UNWC1 WTMC1 MACL2 WANC2 ONSL2 KICC2 ROTC2
D 16:10 39 G U18 1X
heat
Race: 1 WESC11 QMAR1 PETC1 WENT1 MERC2 HWBC1 HAMC21
E 16:14 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WHAC1 WKOC21 GLDW1 ROTC2 SPCC1 WTMC2 HKIC1
F 16:18     Race: 3 WTMC1 QMAR2 WESC12 WENT2 UNWC1 MERC1 HWBC2 WLGC2
G 16:22     Race: 4 CAMC21 ROTC1 WREC1 TAWC1 MERC3 HAMC1 BPCC2 HWBC3
H 16:26 41 B U18 1X
heat
Race: 1 BPCC1 SJHM1 WANC1 WTMC1 GLDW2 STAC1 BPCC2 CAMC22
I 16:30 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WKOC1 WTMC2 WELC1 GLDW3 ONSL1 SKEC1 AKGC2 WELC2
J 16:34     Race: 3 CAMB1 GLDW1 AKGC1 CAMC21 TGSC1 NSHC1 WREC1
K 16:38     Race: 4 KICC1 SKEC2 ROTC1 ONSL2 WELC3 CAMB2
L 16:42 43 G U15 2X
heat
Race: 1 WTMC1 COMC1 TAWC1 QMAR2 HKIC2 STAC2 SAMU2 UNWC2
M 16:46 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 CAMC21 BPCC2 HAMC21 ONSL1 WLGC3 MACL1 WLGC2 UNWC1
N 16:50     Race: 3 HAMC11 TGSC1 TGAC1 SAMU1 ROTC1 WTLG2 AKLC1 WTLG1
O 16:54     Race: 4 WANC1 WENT1 WLGC1 QMAR1 COMC2 GLDW1 MACL2 WREC1
P 16:58     Race: 5 TGSC2 CAMC22 BPCC1 STAC1 HKIC1 WLGC4 TGAC21 WTMC2
Q 17:06 44 B U15 4X+
heat
Race: 1 WANC2 WELC1 KICC1 HKIC2 MACL2 ONSL1 SPCC2
R 17:10 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WANC1 CAMB3 NSHC11 CAMC22 BPCC1 HWBC1 SPCC1
S 17:14     Race: 3 MERC1 KICC4 COMC1 STAC1 AKGC1 ROTC1 HAMB2
T 17:18     Race: 4 TGAC1 CAMB1 STAC2 KICC2 HAMB1 MACL1 HKIC1
U 17:22     Race: 5 HAMB3 SJHM1 CAMB2 KICC3 CAMC21 GLDW1

Saturday, 30th January 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 3 W Clb 4+
heat
Race: 1 WELC1 GISC1 HAMC1 NSHC1 STAC1 WKOC2 WREC1
B 08:04 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKOC1 AKLC1 NSHC3 HWBC1 WESC1 NSHC2 PETC1 AKLC22
C 08:08 4 M Nov 4X+
heat
Race: 1 ROTC1 SCOT1 HAMC21 CAMB1 HAMB2 BPCC1 HWBC1
D 08:12 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HKIC2 COMC1 WESC1 HWBC2 HKIC3 WELC1 HAMB3
E 08:16     Race: 3 HAMB1 NSHC11 AKLC1 HKIC1 WELC2 AKLC11
F 08:24 5 W Snr 1X
heat
Race: 1 WESC2 AKLC1 HWBC2 AKLC2 WKOC1 WESC1 CAMC1 HWBC1
G 08:28 8 W Nov 2X
heat
Race: 1 WREC2 UNWC1 TGAC21 AKLC1 CLIC1 WELC2 HWBC1 NSHC2
H 08:32 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 AKLC4 WELC1 WESC1 PETC1 NSHC1 WREC1 WKOC1 HWBC2
I 08:36     Race: 3 AKLC2 CAMC1 AKLC31 HAMC21 ROTC1 QMAR2 GISC2 MERC1
J 08:40     Race: 4 WTLG1 BPCC1 SPCC1 COMC2 CAMC22 MERC2 QMAR1
K 08:44     Race: 5 CAMC21 COMC1 ROTC2 GISC1 HWBC3 UNWC2 HAMC31
L 08:52 10 M Clb 4+
heat
Race: 1 HWBC1 NSHC1 TGAC2 AWGC3 WELC2 WESC1 AWGC1 AKLC1
M 08:56 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WESC2 SJHM1 TGAC1 HAMC1 MACL1 WELC1 MTAL1 AWGC2
N 09:00 46 G U17 8+
heat
Race: 1 WTLG1 AKLC31 AKLC22 GLDW1 WESC12
O 09:04 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WTLG2 WESC11 CAMC21 WANC1 AKLC21
P 09:08 13 M Snr 1X
heat
Race: 1 AWGC1 COMC1 HWBC1 WHAC1 WESC1 WKOC1 CAMC1
P   31 W Prm 1X
heat
Race: 1
Q 09:12 13 M Snr 1X
heat
Race: 2 WREC2 NSHC2 CAMC2 COMC2 WKOC2 WREC1 NSHC1
R 09:16 14 W Prm 2-
heat
Race: 1 RNZX3 RNZX2 RPCA1 RNZX1 ACUL1 RPCA2 RNZX5 RNZX4
S 09:20 15 M Prm 2-
heat
Race: 1 RPCA2 RPCW1 RNZX3 ISUI1 RPCW2 HAMC1
T 09:24 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RPCW3 RNZX5 RNZX1 RNZX4 RPCA1 RPCA4
U 09:28     Race: 3 RPCA3 RNZX6 RNZX2 ISUI2 RNZX7 RPCW4
V 09:32 49 B U17 4+
heat
Race: 1 SKEC2 HAMC21 MERC1 TGAC1 STAC1 SCOT1 WESC21
W 09:36 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 MERC2 NSHC12 SKEC3 WANC1 AKGC1 STAC2
X 09:40     Race: 3 NSHC11 COMC1 SKEC1 AKGC2 WANC2 STAC3 AKLC11
Y 09:44 19 M Nov 2X
heat
Race: 1 COMC1 AKLC2 BPCC1 WESC1 GLDW2 CLIC1 WREC1
Z 09:48 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 TGAC1 HAMC31 ROTC1 WHAC1 STAC1 HKIC1 HWBC1
A 09:52     Race: 3 AKLC1 WANC1 WELC1 CAMC21 STAC2 SJHM1 WKOC1
B 09:56     Race: 4 WELC2 GLDW1 SGEC1 WANC2 ONSL1 UNWC1 PETC1
C 10:04 22 W Snr 2-
heat
Race: 1 AKLC1 HAMC1 NSHC1 WELC1 NSHC2 AKLC21 WESC1 AKLC22
D 10:08 23 W Nov 4X+
heat
Race: 1 CAMB1 CAMC21 WTLG1 STAC1 COMC1 PETC1 UNWC1
E 10:12 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 CAMC22 WESC11 WLGC1 PETC2 WELC1 STAC2 BPCC2
F 10:16     Race: 3 SPCC1 TGAC23 CAMC23 NSHC2 COMC2 GLDW1 AKLC51
G 10:20     Race: 4 WESC1 UNWC2 MERC1 TGAC22 WELC2 CAMB2 QMAR2
H 10:24     Race: 5 QMAR1 ROTC1 HWBC2 WKOC1 BPCC1 AKLC31 MERC2
I 10:28     Race: 6 MACL1 WTMC1 NSHC1 TGAC21 HKIC1 HWBC1 AKLC1
J 10:36 25 M Snr 2-
heat
Race: 1 WELC1 STAC1 WESC2 NSHC2 WHAC1 NSHC1 WKOC2 MTAL1
K 10:40 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGAC1 WESC1 NSHC3 HAMC1 WKOC1 WHAC2 GISC1
L 10:44 27 W Clb 2X
heat
Race: 1 WREC1 CLIC2 BPCC1 PETC1 WELC2 KICC2 TGAC21 NSHC2
M 10:48 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 GISC1 WKOC2 BPCC2 CAMB1 AWGC1 HWBC1 NSHC3 KICC1
N 10:52     Race: 3 ROTC1 MERC1 CAMC1 CLIC1 AKLC2 WESC2 WKOC1
O 10:56     Race: 4 UNWC1 HWBC2 ROTC2 WESC1 NSHC1 WREC2
P 11:00 50 G U16 4+
heat
Race: 1 SAMU1 MACL1 STAC1 WKOC2 WESC11 HAMC21 HAMC11 AKLC32
Q 11:04 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WKOC1 WTLG1 AKLC33 HAMC22 CAMB1 MTAL1 WLGC1 HWBC1
R 11:08     Race: 3 WLGC2 AKLC31 ONSL1 WTLG2 SKEC1 MTAL2 WELC1 CAMC21
S 11:12 31 W Prm 1X
heat
Race: 1 RPCA4 RPCW4 RNZX5 RNZX2 RNZX4 RPCW3
T 11:16 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RNZX6 RPCA3 ISUI1 RNZX1 HWBC1 RPCW2 RPCW5
U 11:20     Race: 3 RPCA1 ISUI2 RNZX3 ISUI3 RPCW1 RPCA2
V 11:24 32 M Prm 1X
heat
Race: 1 RPCW6 RPCW3 RNZX9 RNZX2 RNZX4 RPCW4 RPCW2
W 11:28 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WESC1 RNZX8 RNZX3 RNZX6 RPCW5 RPCA4
X 11:32     Race: 3 RPCA3 RPCA1 RNZX7 RNZX1 RNZX5 RPCW1 RPCA2
Y 11:36 36 M Clb 2X
heat
Race: 1 BPCC1 ONSL1 WELC2 WREC1 WKOC1 CLIC2 KICC1
Z 11:40 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WELC1 STAC1 SGEC1 COMC1 CLIC1 HAMC1
A 11:44     Race: 3 WHAC1 GISC1 WELC3 CAMB1 CAMC2
B 11:48     Race: 4 WHAC2 SCOT1 NSHC1 MERC1 SJHM1 BPCC2
C 11:52 38 W Nov 8+
heat
Race: 1 MTAL1 SPCC1 SKEC1 STAC1 HWBC1 NSHC1 WESC11 QMAR1
D 11:56 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC21 CAMC21 AKLC31 WELC1 WKOC1 WTLG1 MERC1 PETC1
E 12:00 52 B U18 2X
heat
Race: 1 WELC2 WENT1 GLDW2 WREC1 AKGC2 SKEC1 TGSC1 MACL2
F 12:04 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 MACL1 ROTC1 TGAC1 SKEC2 AKLC13 AKGC1 WELC1
G 12:08     Race: 3 WANC1 GLDW1 WHAC1 AKLC12 MTAL1
H 12:12     Race: 4 SCOT1 ROTC2 NSHC1 WTMC1 SJHM2 STAC1 BPCC1
I 12:16     Race: 5 HAMB1 KICC2 SPCC1 CAMB2 HKIC1 NSHC2 AKLC11
J 12:20 40 W Snr 2X
heat
Race: 1 CAMC1 ROTC1 AKLC1 ROTC2 AKLC2
K 12:24 42 M Nov 8+
heat
Race: 1 GLDW1 WELC1 HAMB1 AKGC1 AKLC11 HWBC1 MTAL1
L 12:28 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HKIC1 NSHC11 SKEC1 WANC1 STAC1 WESC21
M 12:36 45 M Snr 2X
heat
Race: 1 WHAC1 WKOC1 WESC1 WREC1
N 12:40 47 W Opn 4-
heat
Race: 1 RPCA1 HAMC1 WESC1
O 12:44 48 M Opn 4-
heat
Race: 1 ISUI1 RPCA2 RNZX1 RPCW1 RPCA1
O   75 W Opn 8+
heat
Race: 1 RPCS2
P 12:48 48a M Snr 4-
heat
Race: 1 WKOC1 HAMC1 AWGC1 NSHC1 WESC1
Q 12:52 51 M Clb 8X+
heat
Race: 1 - - CANCELLED - -
R 12:56 54 G U15 8+
heat
Race: 1 HAMC21 SKEC2 WKOC1 AKLC31 MACL1 WANC1 CAMC21 CAMB1
S 13:00 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WESC1 MTAL1 AKLC21 HKIC1 SKEC1 HAMC11 WTLG1 GLDW1
T 13:08 53 W Clb 4X-
heat
Race: 1 HWBC1 ROTC1 WREC1 PETC1 CLIC1 UNWC1
U 13:12 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 GISC1 TGSC1 NSHC2 WREC2 WELC1 HWBC2
V 13:16     Race: 3 AKLC1 HWBC3 STAC1 BPC*1 NSHC1
W 13:20 55 M Clb 4X-
heat
Race: 1 CLIC1 WHAC1 SJHM1 WREC1 COM*1 WELC1 AKLC1 STA*1
X 13:24 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGAC1 NSHC1 BPCC1 WELC2 WTMC1 MERC1 AWG*1
Y 13:28 56 B U16 8+
heat
Race: 1 HAMB1 AKGC1 WANC1 GLDW1 STAC1 WELC1
Z 13:32 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HAMB2 KICC2 AKLC12 TGAC1 MACL1 WESC21
A 13:36     Race: 3 AKGC2 SKEC1 NSHC11 AKLC11 KICC1 MTAL1
B 13:40 60 W Prm 2X
heat
Race: 1 RPCA1 RNZX2 RNZX3 ISUI1 RPCA2
C 13:44 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 RPCW1 RNZX6 RNZX1 RNZX5 RPCW2
D 13:48 58 G U18 4X+
heat
Race: 1 TGAC22 WTLG2 TAWC1 AKLC31 GLDW1 WANC1 MERC1 WLGC1
E 13:52 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 CAMC21 HAMC11 KICC1 WTLG1 WESC11 BPCC1 ROTC1 TGAC21
F 13:56 59 W Clb 8X+
heat
Race: 1 QMAR1 WELC51 BPC*1
G 14:00 57 M Prm 2X
heat
Race: 1 RPCW2 RNZX3 RNZX1 RNZX4 RPCA2
H 14:04 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 RPCW3 HAMC1 RNZX2 RPCW1 RPCA1
I 14:08 61 B U15 4+
heat
Race: 1 WANC2 NSHC11 SPCC3 AKGC3 HKIC1 MTAL3 HAMB2 AKLC11
J 14:12 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WESC21 CAMB2 MERC1 SKEC1 AKGC1 STAC3 TGAC1 MACL1
K 14:16     Race: 3 HAMB1 MTAL2 ONSL1 SPCC2 GLDW1 HWBC1 STAC1 NSHC12
L 14:20     Race: 4 MTAL1 STAC2 WANC1 SKEC2 HKIC2 SPCC1 AKGC2
M 14:28 62 G U17 2X
heat
Race: 1 GISC2 WANC3 UNWC1 WREC2 WTLG2 HKIC1 MERC2 WKOC21
N 14:32 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 Race: 2 EDWT1 QMAR2 HKIC2 CLIC1 WANC2 WHAC2 ROTC1 WLGC1
O 14:36     Race: 3 WHAC1 GISC1 WREC1 BPCC1 WANC1 UNWC2 STAC2 CAMB2
P 14:40     Race: 4 HWBC2 EDWT2 WTLG1 WELC1 HAMC11 STAC1 MTAL1 SAMU2
Q 14:44     Race: 5 CAMB1 WTMC1 WESC12 CLIC2 NSHC1
R 14:48     Race: 6 QMAR1 SKEC1 MERC1 TGSC2 HWBC1 NSHC2 WTMC2
S 14:52     Race: 7 CAMC21 QMAR3 AWGC1 HAMC31 TGSC1 SAMU1 WESC11
T 14:56 63 W Nov 4+
heat
Race: 1 ROTC1 MERC2 MACL1 HWBC1 SPCC1 HAMC22 WELC1 HAMC11
U 15:00 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 AKLC32 HWBC2 TGAC21 GLDW1 WELC2 WESC1 PETC1 WTLG2
V 15:04     Race: 3 WESC11 WKOC3 WTLG1 PETC2 WKOC21 WKOC1 MERC1 NSHC1
W 15:08     Race: 4 AKLC31 HAMC12 QMAR1 WELC3 WKOC2 CAMC21 WTLG3 AKLC51
X 15:16 64 W Clb 8+
heat
Race: 1 WELC1 PETC1 HWBC1 AKLC21 NSHC1 AKLC22 AKLC23 BPC*1
Y 15:20 65 B U17 4X+
heat
Race: 1 STAC3 MERC1 KICC5 CAMB2 TGSC1 NSHC11 MTAL1 COMC1
Z 15:24 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 AKGC1 MERC2 WTMC1 MACL1 BPCC2 STAC2 KICC1 CAMB1
A 15:28     Race: 3 BPCC1 NSHC12 ONSL2 WELC1 TGAC1 HKIC1 WANC1
B 15:32     Race: 4 ONSL1 ROTC1 SCOT1 CAMC21 KICC4 KICC3
C 15:36     Race: 5 AKGC2 KICC2 STAC1 WHAC1 HKIC2 CAMC22
D 15:40 66 M Clb 8+
heat
Race: 1 AWGC1 AKLC1 HWBC1 AKLC11 TGAC1 HWBC2 AWGC2 WESC1
E 15:44 67 W Opn 4X-
heat
Race: 1 RNZX2 RNZX1 RPCW1
F 15:48 67a W Snr 4X-
heat
Race: 1 AKLC1 GISC1 HAMC1
G 15:52 68 M Nov 4+
heat
Race: 1 AKLC11 NSHC11 SKEC1 WELC1 AKGC3 SJHM1 MACL1 COMC1
H 15:56 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WELC2 HAMC21 NSHC12 WESC1 HWBC1 WESC23 STAC1 WESC22
I 16:00     Race: 3 WESC21 ONSL1 HWBC2 AKLC13 AKGC1 WELC3 SKEC2 GLDW1
J 16:04     Race: 4 TGAC1 SCOT1 HAMB2 AKLC12 MTAL1 AKGC2 HAMB1 AKLC1
K 16:12 69 M Opn 4X-
heat
Race: 1 WKOC1 MERC1 GISC1 RPCW1 AWGC1 RPCW2 NSHC1
L 16:16 70 G U15 8X+
heat
Race: 1 CAMC21 STAC1 SAMU1 TGAC21 CAMB1
M 16:20 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 WLGC1 BPCC1 SKEC1 GLDW1
N 16:24 71 G U16 2X
heat
Race: 1 CAMB1 HWBC1 TGSC1 TGAC21 BPCC1 HAMC21 ONSL2 WELC2
O 16:28 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 COMC1 ONSL1 UNWC1 CAMC22 WENT1 HKIC1 WLGC1 WELC1
P 16:32     Race: 3 UNWC2 GISC1 WTLG1 CLIC1 WREC2 TAWC1 CAMC1
Q 16:36     Race: 4 WTMC1 MACL2 WLGC2 STAC1 WREC1 GLDW1 WTLG2
R 16:40     Race: 5 CAMC21 WKOC21 SAMU1 MACL1 WHAC1 QMAR1 UNWC3
S 16:44     Race: 6 BPCC2 EDWT1 HKIC2 WKOC1 GLDW2 HWBC2
T 16:52 72 W Clb 1X
heat
Race: 1 QMAR2 MERC2 WESC2 CAMB2 BPCC2 SPCC1 HWBC1 CAMC1
U 16:56 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HAMC21 UNWC1 HKIC1 MERC1 QMAR1 WESC3 CAMB1 WREC1
V 17:00     Race: 3 WESC1 CLIC1 ROTC1 BPCC1 NSHC1 WREC2 HWBC2
W 17:04 73 M Clb 1X
heat
Race: 1 STAC1 ONSL1 WKOC2 WREC1 CLIC3 GLDW1 CAMC1
X 17:08 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 ONSL2 NSHC1 WKOC1 CLIC1 COMC2 WELC1 KICC1
Y 17:12     Race: 3 CAMC21 TGSC1 CLIC2 WHAC2 WHAC1 BPCC1 SJHM1 COMC1
Z 17:16     Race: 4 CLIC4 GLDW2 AKLC2 COMC3 TGAC1 WKOC3
A 17:20 74 B U15 8X+
heat
Race: 1 HAMB1 AKLC11 KICC2 HAMB2 KICC1 STAC1
B 17:24 75 W Opn 8+
heat
Race: 1 RPCS1
B   76 M Opn 8+
heat
Race: 1 RNZX1 AWGC2 HWBC1 AWG*1 NSHC1
C 17:28 77 G U18 8+
heat
Race: 1 WKOC1 PETC1 WTLG1 AKLC22 WLGC1 AKLC31
D 17:32 75 W Opn 8+
heat
Race: 2 HAMC1
D   77 G U18 8+
heat
Race: 2 AKLC32 CAMC21 WANC1 SKEC1 AKLC21
E 17:36 78 B U18 8+
heat
Race: 1 SKEC2 WANC1 AKLC11 HAMB1 NSHC11
F 17:40 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 TGAC1 HWBC1 WESC21 SKEC1 AKGC1

Sunday, 31st January 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 1 B U17 1X
final
Race: B STAC1 WHAC2 WTMC2 ROTC1 CLIC2 WHAC1 GLDW2 CAMC21
B 08:04 Race: A CLIC1 WHAC3 CAMC22 HKIC1 WESC21 CAMB1 AWGC1 GLDW1
C 08:08 2 G U17 4+
final
Race: A AKLC32 AKLC31 WESC11 HAMC22 HAMC12 WTLG3 SKEC1 WESC12
D 08:12 3 W Clb 4+
final
Race: A PETC1 WESC1 NSHC2 NSHC1 AKLC22 GISC1 WELC1 WKOC2
E 08:16 4 M Nov 4X+
final
Race: A COMC1 ROTC1 WESC1 WELC2 BPCC1 AKLC1 HAMB3 HAMB1 SCOT1
F 08:20 5 W Snr 1X
final
Race: A HWBC2 HWBC1 CAMC1 WKOC1 WESC1 AKLC1 AKLC2 WESC2
G 08:24 6 B U15 2X
final
Race: B GLDW2 MACL2 CAMC21 CAMC22 HWBC1 HKIC1 TGSC1 STAC3
H 08:28 Race: A BPCC3 GLDW4 KICC1 HAMB1 STAC1 CAMB1 ROTC1 WHAC1
I 08:32 7 G U15 4X+
final
Race: C WTLG2 BPCC3 STAC2 PETC1 COMC1 TGSC1 SKEC1 CAMC22
J 08:36 Race: B WTMC1 BPCC1 HKIC1 CAMB2 WANC1 STAC1 AKLC31 WTLG1
K 08:40     Race: A WKOC21 TGAC21 QMAR1 GLDW1 CAMC21 WLGC1 WLGC3 WKOC1
L 08:44 8 W Nov 2X
final
Race: B SPCC1 UNWC2 WESC1 GISC2 BPCC1 AKLC2 WREC2 HWBC2
M 08:48 Race: A AKLC1 AKLC31 HWBC1 QMAR1 WREC1 HWBC3 NSHC1 CAMC21
N 08:56 9 B U18 2-
final
Race: A NSHC11 WESC21 WANC1 HAMB1 AKGC2 STAC1 AKGC1 SPCC1
O 09:00 10 M Clb 4+
final
Race: A AWGC3 WELC1 WESC1 AWGC2 AWGC1 TGAC1 AKLC1 HAMC1
P 09:04 11 G U18 2X
final
Race: B TAWC1 WESC11 WKOC21 AKLC31 CLIC1 WESC12 WREC1 WTMC1
Q 09:08 Race: A MERC2 CAMC21 HWBC1 HKIC1 WREC2 WHAC1 GLDW1 HKIC2
R 09:12 12 B U16 4X+
final
Race: B HAMB3 KICC1 SKEC1 ONSL1 CLIC1 NSHC12 CAMB1 STAC1
S 09:16 Race: A HAMB2 HAMB1 MERC1 NSHC11 UNWC1 HKIC1 HAMB4 AKLC11
T 09:20 13 M Snr 1X
final
Race: A HWBC1 WESC1 WHAC1 AWGC1 NSHC1 WREC2 WREC1 WKOC2
U 09:24 14 W Prm 2-
final
Race: A RPCA1 ACUL1 RNZX2 RNZX1 RNZX3 RNZX4 RNZX5 RPCA2
V 09:28 15 M Prm 2-
final
Race: C RPCA4 RPCA3
W 09:32 Race: B RPCW4 RPCW2 RPCA1 RPCW1 HAMC1 RNZX7 RPCW3 RPCA2
X 09:36     Race: A RNZX4 RNZX5 RNZX2 RNZX3 RNZX1 ISUI1 ISUI2 RNZX6
Y 09:40 16 B U17 8+
final
Race: A HWBC1 KICC1 WANC1 AKLC11 SKEC1 AKGC1 NSHC11 CAMC21
Z 09:44 17 G U17 4X+
final
Race: B ONSL1 CAMC22 ROTC1 GISC1 SPCC1 WANC1 WTLG2 UNWC1
A 09:48 Race: A SAMU1 AKLC31 TGAC21 HWBC1 TGSC1 CAMC21 QMAR1 WTLG1
B 09:52 18 G U15 4+
final
Race: B GLDW2 WTLG1 AKLC31 PETC1 WKOC2 GLDW1 MACL1 MTAL2
C 09:56 Race: A MTAL1 HAMC22 WLGC1 AKLC21 WESC11 WKOC1 WKOC21 HAMC12
D 10:00 19 M Nov 2X
final
Race: B CLIC1 ROTC1 WELC1 HWBC1 WESC1 SGEC1 AKLC1 UNWC1
E 10:04 Race: A BPCC1 ONSL1 WHAC1 WELC2 WREC1 SJHM1 STAC1 WANC1
F 10:08 20 B U18 4X+
final
Race: A AWGC1 WTMC2 WTMC1 WELC2 AKGC1 BPCC1 STAC1 HAMB1
G 10:12 21 G U18 2-
final
Race: A HAMC22 AKLC21 AKLC31 GLDW1 HAMC12 WLGC1 HAMC11 PETC1
H 10:16 22 W Snr 2-
final
Race: A AKLC22 HAMC1 WESC1 WELC1 NSHC1 NSHC2 AKLC21 AKLC1
I 10:20 23 W Nov 4X+
final
Race: C GLDW1 QMAR2 HWBC1 STAC1 AKLC51 MERC2 CAMC22 PETC1
J 10:24 Race: B MERC1 BPCC2 UNWC1 STAC2 NSHC2 WELC2 HWBC2 TGAC21
K 10:28     Race: A BPCC1 WKOC1 AKLC1 TGAC23 WELC1 WESC1 CAMC21 NSHC1
L 10:36 24 B U16 4+
final
Race: B NSHC11 HAMC21 GLDW3 STAC1 HAMB4 MTAL1 AKLC11 WELC1
M 10:40 Race: A HWBC1 WESC21 HAMB2 MACL1 GLDW2 HAMB1 TGAC2 TGAC1
N 10:44 25 M Snr 2-
final
Race: A WESC1 MTAL1 WHAC1 GISC1 NSHC1 WKOC1 WHAC2 NSHC2
O 10:48 26 G U16 8+
final
Race: A CAMB1 HAMC11 WESC11 CAMC21 WKOC1 WLGC1 SKEC1 AKLC31
P 10:52 27 W Clb 2X
final
Race: B WELC2 HWBC1 WREC1 WREC2 WKOC2 WKOC1 CAMC1 ROTC2
Q 10:56 Race: A AWGC1 TGAC21 WESC1 NSHC3 BPCC1 ROTC1 HWBC2 MERC1
R 11:00 28 B U17 2X
final
Race: C AWGC2 STAC1 SJHM1 MTAL1 CAMC22 ONSL3 BPCC1
S 11:04 Race: B WENT1 CLIC1 CAMB2 HWBC2 KICC2 KICC1 SJHM2 WHAC1
T 11:08     Race: A HKIC1 CAMB1 HWBC1 HKIC2 GLDW1 MERC2 WREC1 AWGC1
U 11:12 29 G U17 1X
final
Race: C WHAC2 BPCC1 MERC1 NSHC2 WLGC2 HKIC1 TGAC21 SAMU1
V 11:16 Race: B QMAR1 WREC1 WLGC1 WHAC1 STAC1 SPCC1 ONSL1 WTMC1
W 11:20     Race: A WREC2 HKIC2 CLIC1 GLDW2 NSHC1 HWBC2 TAWC1 GLDW1
X 11:24 30 B U15 8+
final
Race: A WANC1 SPCC1 AKLC11 HAMB1 AKGC1 HAMB2 NSHC11 HKIC1
Y 11:28 31 W Prm 1X
final
Race: C RPCW5 RPCA4 ISUI1
Z 11:32 Race: B ISUI2 RPCW3 RPCW2 HWBC1 RPCW4 RPCA2 RPCA3 RPCA1
A 11:36     Race: A RNZX5 RNZX4 RNZX2 RNZX3 RNZX1 RPCW1 RNZX6 ISUI3
B 11:40 32 M Prm 1X
final
Race: C RPCW6 RPCA4 RPCA2 RPCA3
C 11:44 Race: B RPCA1 RPCW2 RPCW5 RNZX7 RPCW4 RPCW1 WESC1 RPCW3
D 11:48     Race: A RNZX9 RNZX6 RNZX3 RNZX1 RNZX2 RNZX4 RNZX5 RNZX8
E 11:52 33 B U18 4+
final
Race: A WESC21 AKGC1 NSHC11 WHAC1 HAMB1 NSHC12 SPCC1 WANC1
F 11:56 34 G U18 4+
final
Race: A WTLG2 HAMC12 WKOC1 AKLC31 HAMC21 AKLC22 HAMC11 WTLG1
G 12:00 35 G U16 4X+
final
Race: B WESC11 WKOC21 TGSC1 CAMB1 GLDW1 HWBC1 BPCC1 ROTC1
H 12:04 Race: A WLGC1 WENT1 HKIC1 STAC1 CAMC21 WTLG1 ONSL1 AKLC31
I 12:08 36 M Clb 2X
final
Race: B KICC1 SCOT1 WREC1 CLIC1 CAMC2 WHAC2 WELC3 HAMC1
J 12:12 Race: A BPCC1 NSHC1 WELC2 STAC1 MERC1 WHAC1 WELC1 GISC1
K 12:16 37 B U16 2X
final
Race: B CLIC2 MERC1 ROTC2 WENT1 KICC4 AWGC1 COMC1 CAMB1
L 12:20 Race: A WTMC1 KICC1 KICC3 KICC2 STAC1 CAMC21 CLIC1 NSHC11
M 12:24 38 W Nov 8+
final
Race: A WESC11 WKOC1 QMAR1 HWBC1 AKLC31 WELC1 NSHC1 CAMC21
N 12:28 39 G U18 1X
final
Race: B ROTC2 WREC1 WHAC1 QMAR1 HAMC1 MERC1 PETC1 UNWC1
O 12:32 Race: A GLDW1 HWBC3 TAWC1 HKIC1 HWBC2 HWBC1 WTMC1 HAMC21
P 12:36 40 W Snr 2X
final
Race: A ROTC2 AKLC2 CAMC1 AKLC1 ROTC1
Q 12:40 41 B U18 1X
final
Race: B TGSC1 CAMC22 WELC1 WELC3 GLDW1 BPCC2 AKGC2 SKEC2
R 12:44 Race: A CAMB2 CAMB1 KICC1 CAMC21 SKEC1 BPCC1 WTMC1 WKOC1
S 12:48 42 M Nov 8+
final
Race: A HAMB1 STAC1 AKGC1 WANC1 AKLC11 WESC21 HWBC1 NSHC11
T 12:52 43 G U15 2X
final
Race: B BPCC1 COMC2 AKLC1 TAWC1 TGAC1 BPCC2 UNWC2 WLGC2
U 12:56 Race: A WENT1 WREC1 CAMC21 HAMC11 WTMC1 CAMC22 WLGC4 MACL1
V 13:04 44 B U15 4X+
final
Race: B KICC4 MACL2 GLDW1 HKIC2 ROTC1 MACL1 SPCC1 TGAC1
W 13:08 Race: A HAMB1 SJHM1 STAC1 KICC1 CAMB1 HWBC1 CAMB2 NSHC11
X 13:12 45 M Snr 2X
final
Race: A WKOC1 WREC1 WHAC1 WESC1
Y 13:16 46 G U17 8+
final
Race: A WTLG1 WTLG2 CAMC21 AKLC31 WESC11 GLDW1 WESC12 AKLC21
Z 13:20 47 W Opn 4-
final
Race: A WESC1 RPCA1 HAMC1
A 13:24 48 M Opn 4-
final
Race: A RNZX1 ISUI1 RPCA1 RPCW1 RPCA2
A   75 W Opn 8+
final
Race: A RPCS2
B 13:28 48a M Snr 4-
final
Race: A HAMC1 WESC1 AWGC1 WKOC1 NSHC1
C 13:32 49 B U17 4+
final
Race: A STAC3 MERC1 SKEC2 NSHC12 NSHC11 SKEC1 WANC1 SKEC3
D 13:36 50 G U16 4+
final
Race: A ONSL1 WLGC1 WKOC1 WKOC2 CAMC21 WESC11 SKEC1 STAC1
E 13:40 52 B U18 2X
final
Race: B SPCC1 MTAL1 WTMC1 SJHM2 AKLC13 SKEC1 TGAC1 AKGC1
F 13:44 Race: A CAMB2 WELC1 ROTC2 GLDW2 AKLC11 AKLC12
G 13:48 53 W Clb 4X-
final
Race: A NSHC1 AKLC1 HWBC1 BPC*1 GISC1 PETC1 HWBC2 WREC2
H 13:52 54 G U15 8+
final
Race: A WTLG1 HAMC21 HAMC11 WKOC1 GLDW1 MACL1 WESC1 AKLC31
I 13:56 55 M Clb 4X-
final
Race: A WELC1 STA*1 NSHC1 WHAC1 TGAC1 MERC1 WREC1
J 14:00 56 B U16 8+
final
Race: A AKGC1 WESC21 MACL1 HAMB1 KICC1 AKLC11 GLDW1 TGAC1
K 14:04 60 W Prm 2X
final
Race: B RPCA2 RPCW2
L 14:08 Race: A RPCA1 ISUI1 RNZX3 RNZX2 RNZX1 RNZX5 RNZX6 RPCW1
M 14:12 58 G U18 4X+
final
Race: A TGAC22 TAWC1 AKLC31 GLDW1 CAMC21 TGAC21 WTLG1 BPCC1
N 14:16 59 W Clb 8X+
final
Race: A WELC51 QMAR1
O 14:20 57 M Prm 2X
final
Race: B RPCA2 RPCW3
P 14:24 Race: A RPCW2 RNZX4 RNZX3 RNZX1 RNZX2 HAMC1 RPCW1 RPCA1
Q 14:28 61 B U15 4+
final
Race: B STAC1 STAC2 NSHC11 SPCC1 SPCC2 MACL1 HKIC1 WESC21
R 14:32 Race: A SKEC1 AKLC11 TGAC1 MTAL1 AKGC3 HAMB1 HWBC1 AKGC2
S 14:36 62 G U17 2X
final
Race: D GISC1 CLIC1 TGSC1 SAMU2 NSHC2 CAMB1 HWBC1 WTLG2
T 14:40 Race: C BPCC1 MERC1 WESC12 ROTC1 STAC1 AWGC1 MERC2 QMAR2
U 14:44     Race: B CAMB2 HKIC2 WKOC21 WTMC1 WTLG1 SAMU1 QMAR1 WREC2
V 14:48     Race: A CAMC21 HKIC1 HWBC2 SKEC1 NSHC1 WREC1 WHAC2 WHAC1
W 14:52 63 W Nov 4+
final
Race: B WTLG2 WELC1 HAMC11 WESC1 WKOC3 AKLC31 WESC11 AKLC51
X 14:56 Race: A MERC2 PETC1 HWBC1 WKOC2 WTLG1 WELC2 QMAR1 WKOC1
Y 15:04 64 W Clb 8+
final
Race: A PETC1 BPC*1 HWBC1 NSHC1 AKLC21 AKLC22 WELC1 AKLC23
Z 15:08 65 B U17 4X+
final
Race: B NSHC12 WHAC1 BPCC2 BPCC1 ROTC1 KICC3 MERC1 NSHC11
A 15:12 Race: A KICC2 MERC2 STAC1 STAC3 HKIC1 CAMC21 CAMB2 KICC1
B 15:16 66 M Clb 8+
final
Race: A TGAC1 WESC1 HWBC1 AWGC1 AKLC1 AKLC11 HWBC2 AWGC2
C 15:20 67 W Opn 4X-
final
Race: A RPCW1 RNZX1 RNZX2
D 15:24 67a W Snr 4X-
final
Race: A GISC1 HAMC1 AKLC1
E 15:28 68 M Nov 4+
final
Race: B ONSL1 TGAC1 WESC22 WELC3 AKGC2 WELC1 NSHC11 STAC1
F 15:32 Race: A SJHM1 HAMB1 AKGC1 AKLC11 HWBC1 AKLC12 WESC1 WESC21
G 15:36 69 M Opn 4X-
final
Race: A MERC1 GISC1 RPCW1 RPCW2 NSHC1 WKOC1
H 15:40 70 G U15 8X+
final
Race: A STAC1 CAMB1 WLGC1 GLDW1 CAMC21 TGAC21 BPCC1 SAMU1
I 15:44 71 G U16 2X
final
Race: C SAMU1 HKIC2 COMC1 BPCC1 BPCC2 GISC1 GLDW1 ONSL2
J 15:48 Race: B WTMC1 HKIC1 ONSL1 HWBC2 CAMB1 WLGC2 WREC2 CAMC21
K 15:52     Race: A WKOC21 GLDW2 WHAC1 CAMC1 WENT1 TGAC21 STAC1 TAWC1
L 16:00 72 W Clb 1X
final
Race: A MERC2 QMAR1 BPCC1 WESC2 HKIC1 WESC1 BPCC2 CLIC1
M 16:04 73 M Clb 1X
final
Race: B CLIC3 COMC1 GLDW1 TGSC1 NSHC1 AKLC2 WKOC1 CLIC4
N 16:08 Race: A WKOC2 WHAC2 WHAC1 STAC1 WKOC3 TGAC1 CLIC1
O 16:12 74 B U15 8X+
final
Race: A KICC2 HAMB2 HAMB1 KICC1 AKLC11 STAC1
P 16:16 75 W Opn 8+
final
Race: A RPCS1
P   76 M Opn 8+
final
Race: A RNZX1 AWG*1 AWGC2 NSHC1
Q 16:20 Race: A - - CANCELLED - -
R 16:24 75 W Opn 8+
final
Race: A HAMC1
R   77 G U18 8+
final
Race: A WLGC1 WTLG1 WKOC1 AKLC31 CAMC21 SKEC1 AKLC21 WANC1
S 16:28 78 B U18 8+
final
Race: A TGAC1 SKEC1 NSHC11 AKGC1 AKLC11 WESC21 SKEC2 HAMB1