Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Saturday, 5th March 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 1 B U17 1X
heat
Race: 1 ROSE1 STPC2 SPLH1 TEAW1 WNHS1 KGCA1 GLDW2 OTUM2
B 07:34 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 PUKE1 STPC1 WENT1 SCOT1 KGCA2 GLDW1 FRAN2 SPTW1
C 07:38     Race: 3 WNHS2 MTAL1 FRAN1 STPC3 OTUM1 TEAW2 HAUR2 SPTW2
D 07:42     Race: 4 STPA1 HAUR1 TAUP1 WNHS3 TAKA1 CAMB1 TRID1 TAUH1
E 07:46 2 G U17 4+
heat
Race: 1 DIOC2 WNCS1 HLCR1 STKT2 SHGH1 WTLG2
F 07:50 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 SHGH2 CAMB1 PUKE1 WKDS1 WTLG3 BARA1
G 07:54     Race: 3 STKT1 WTLG1 BARA2 WKDS2 DIOC1
H 07:58 3 B U15 2X
heat
Race: 1 NAPB3 HAVE2 CAMB1 WNHS2 GLDW1 STPC3 KGCA3 SCOT1
I 08:02 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 KGCA2 STLN1 GLDW2 TEKC2 CAMB3 STPC2 TRGB1 SPLH1
J 08:06     Race: 3 STPC1 GLDW3 COMP1 HAUR3 NAPB1 KGCA1 TEKC1 JPCR1
K 08:10     Race: 4 HAUR2 CAMB2 TEAW1 SJHM1 TRGB2 WNHS1 TAKA1 HAMB1
L 08:14     Race: 5 OTUM1 HAUR1 WHAK1 MACL1 SPTW1 BTHC1 SHAK1
M 08:18 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 ROSE1 BARA1 DIOC3 HAMG1 COMP2 COMP1 STPC1 TRGG22
N 08:22 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 TRGG1 CAMB1 DIOC1 STKT1 STPC2 NAPG1 HAMG2 BTHC1
O 08:26     Race: 3 TAKA1 DIOC2 CAMB2 TRGG21 COMP3 WTLG2 GLDW1 WKDS1
P 08:30     Race: 4 STPC3 HAUR2 CAMB3 GLDW3 WNHS2 MACL1 IONA1
Q 08:34     Race: 5 GLDW2 WNHS1 MACL2 HAUR1 WTLG1
R 08:38 5 B U18 2-
heat
Race: 1 WNCS1 AQUI1 SHAK1 MTAL1 TRGB1 STPA1
S 08:42 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 TAKA1 STPA2 HAMB1 WTLB1 MACL1 AGSB1
T 08:46     Race: 3 GLDW1 SPTW1 SPLH1 AGSB2 MACL2
U 08:50 6 G U18 2X
heat
Race: 1 ROTL1 FRAS1 STPC1 WENT1 BARA1 WTLG1 DIOC1
V 08:54 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SHGN1 STPC2 KGCA1 ROTG1 BARA2 HUAN1 TRGG21
W 08:58     Race: 3 WHHS1 PUKE1 HAUR1 DIOC2 KGCA3 WTLG2
X 09:02     Race: 4 ROSE1 KGCA2 OTUM1 WHAK1
Y 09:06 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 WTLB1 KGCA4 STKT1 HAMB1 SHAK4 AGSB1 HAUR2
Z 09:10 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 COMP1 HAUR1 SHAK3 PUKE1 HAMB3 STKT2 KGCA1
A 09:14     Race: 3 KGCA2 HAMB2 TAKA1 CAMB1 AGSB2 HLCR1 SHAK2
B 09:18     Race: 4 SHAK1 SPTW1 WTLB2 SCOT1 GLDW1 KGCA3
C 09:22 8 G U16 1X
heat
Race: 1 OTUM1 GLDW1 WENT2 WNHS2 DIOC1 HOWI1 THAM1
D 09:26 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 TRGG21 WNHS1 HAMG2 SHGN1 HAUR1 BTHC2 STLN1
E 09:30     Race: 3 JPCR1 MTRO1 TAUP1 NGTA1 GLDW3 RUTH1 TRID1
F 09:34     Race: 4 SPLH1 BTHC1 HAUR2 WENT1 CAMB1 ROSE1 HAMG1
G 09:38     Race: 5 SHGH1 HASG1 MACL1 STPC1 GLDW2 TEAW1
H 09:42 9 B N18 2X
heat
Race: 1 CAMB2 GLDW2 HAUR3 NPLB1 WNCS1 HAMB2 BTHC1 NAPB2
I 09:46 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMB1 CAMB1 SCOT1 GLDW1 TAUH1 NAPB1 HAUR1 SJHM1
J 09:50     Race: 3 VILC1 JPCR1 TEAW1 STLN1 TRGB1 TRID1 HAUR2 ROSE1
K 09:54     Race: 4 STPC1 TEAW2 STPA1 SPLH1 WNCS2 MACL1 FRAS1
L 09:58 10 G N18 8+
heat
Race: 1 COMP1 WKDS1 WTLG1 BARA1 STPC1 DIOC1
M 10:02 11 B U17 8+
heat
Race: 1 TRGB1 WNCS1 AGSB1 SHAK1 STKT1
N 10:06 12 G U17 4X+
heat
Race: 1 TRGG21 WTLG2 HAUR1 STPC1 PUKE1 COMP2
O 10:10 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 JPCR1 TAKA1 CAMB1 BARA1 WNCS1 COMP3
P 10:14     Race: 3 WNCS2 WTLG1 DIOC1 OTUM1 STPC2 COMP1
Q 10:18 13 B L18 4+
heat
Race: 1 SJHM1 GLDW1 SHAK1 MTAL1 TRGB1 WTLB1
R 10:22 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 MACL1 STPA1 STKT1 WNHS1 STPC1
S 10:26 14 G U15 4+
heat
Race: 1 NAPG1 MTAL1 HAMG2 CAMB1 MACL1 WKDS1
T 10:30 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 GLDW1 WTLG2 HLCR1 HAUR2 SHGH1 DIOC1 STKT1
U 10:34     Race: 3 IONA1 HAUR1 HLCR2 GLDW2 STKT2 WTLG1 SHGH2
V 10:38     Race: 4 MTAL2 HAMG1 BARA1 MACL2 COMP1
W 10:42 15 B U18 4X+
heat
Race: 1 KGCA1 SPTW2 WHAK1 SCOT1 TAKA1 HAMB1 AGSB2 HAUR1
X 10:46 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 AGSB1 CAMB1 SPTW1 COMP1 JPCR1 OTUM1 WNCS1 HAMB2
Y 10:50 16 G U18 2-
heat
Race: 1 HAMG1 WKDS1 HLCR1 SHGH2 HAUR1 BARA2
Z 10:54 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WNGC1 GLDW1 FRAS1 SHGH1 BARA1 DIOC1
A 10:58 17 B U16 4+
heat
Race: 1 TRGB1 GLDW3 MTAL2 AGSB1 KGCA2 HAMB2 SPTW1
B 11:02 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STKT1 TAKA1 MACL3 GLDW2 HAMB3 MTAL3 TRGB2
C 11:06     Race: 3 STPA1 GLDW1 KGCA1 SPTW2 HAMB1 MTAL1 MACL1
D 11:10     Race: 4 WTLB1 HLCR1 STKT2 SCOT1 MACL2 AGSB2
E 11:14 18 G U16 8+
heat
Race: 1 WTLG1 WKDS1 MACL1 BARA1 MTAL1
F 11:18 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 STPC1 WNCS1 STKT1 DIOC1
G 11:22 19 B N18 8+
heat
Race: 1 HAMB1 SPLH1 AGSB1 SHAK1 STPA1 WNCS1 STKT1 SPTW1
H 11:26 20 G L18 4+
heat
Race: 1 BARA1 WNCS1 CAMB1 WKDS1 STKT1 MTAL1 WTLG1
I 11:30 21 B U17 2X
heat
Race: 1 COMP1 AGSB2 SCOT1 STPA1 MTAL1 PUKE3 TRID1 TRGB1
J 11:34 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 GLDW2 SHAK2 TEAW2 STPC3 BTHC1 KGCA2 TAUP1 WTLB1
K 11:38     Race: 3 AQUI1 FRAN2 WENT2 STPC2 SPTW2 HAUR1 WNCS1
L 11:42     Race: 4 JPCR1 HAUR2 AGSB1 PUKE1 KGCA1 CAMB1 TAKA1
M 11:46     Race: 5 TEAW1 STPC1 FRAN1 PUKE2 WNHS1 TAKA2 WENT1
N 11:50     Race: 6 SHAK1 JPCR2 SPTW1 CAMB2 WNHS2
O 11:54 22 G U17 1X
heat
Race: 1 WENT1 WNCS1 ROSE1 HAMG2 HASG1 IONA1
P 11:58 1->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 PUKE1 HAUR2 HUAN2 MTAL2 WNHS1 WNGC1
Q 12:02     Race: 3 TAUP1 SHGN2 DIOC1 GLDW1 OTUM1
R 12:06     Race: 4 HAUR1 OTUM2 WHHS1 KRIS1 FRAS1
S 12:10     Race: 5 HAMG1 HUAN1 MTAL1 WNHS2 HLCR1 THAM1
T 12:14     Race: 6 CAMB2 WNGC2 BTHC1 SHGN1 STPC1
U 12:18 23 B U15 8+
heat
Race: 1 HAUR1 AGSB1 MTAL1 HAMB1 WTLB2
V 12:22 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPLH1 HAMB2 STKT1 SHAK1 WTLB1
W 12:26 24 G N18 2X
heat
Race: 1 STPC1 COMP4 STLN1 NPLG1 SHGN1 WTLG3
X 12:30 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 RGTT1 SPLH1 STPC3 PUKE1 ROSE2 BARA2 GLDW3
Y 12:34     Race: 3 JPCR1 GLDW2 PUKE2 RGTT2 HUAN1 OTUM1 HOWI1
Z 12:38     Race: 4 GLDW1 HOWI2 ROSE1 TRGG22 FRAS1 BARA1 OTUM2 ONEW1
A 12:42     Race: 5 WKDS1 STPC2 HAVE1 AQUI1 DIOC1 WTLG1 COMP3
B 12:46 25 B U18 4+
heat
Race: 1 WTLB2 SPLH1 OTUM1 MACL2 TRGB1 STPA1
C 12:50 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 MACL1 HAMB1 AGSB1 WHAK1 WTLB1
D 12:54 26 G U18 4+
heat
Race: 1 WHHS1 WTLG1 SHGH1 SHGH2 DIOC1 HLCR1 WKDS1 DIOC2
E 12:58 27 G U16 4X+
heat
Race: 1 VILC1 HAUR1 HLCR1 TRGG21 WNCS2 TAKA1 STPC2
F 13:02 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 CAMB1 STPC1 DIOC1 JPCR1 WNCS1 COMP2 MACL1
G 13:06     Race: 3 DIOC2 HAMG1 WTLG1 COMP3 COMP4
H 13:10 28 B U16 2X
heat
Race: 1 KGCA1 COMP1 SCOT1 HAVE1 WNHS1 WHAK1 SPTW1 STPC1
I 13:14 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 NPLB2 KGCA3 RUTH1 SJHM1 CAMB2 PUKE1 HAUR2 WTLB1
J 13:18     Race: 3 HAUR1 MTAL1 SPTW2 TAUH1 WENT1 CAMB1 NPLB1 WHHS1
K 13:22     Race: 4 MACL1 KGCA2 PUKE2 TAUP1 BTHC1 WNCS1 SMCO1 GLDW1
L 13:26 29 G U18 1X
heat
Race: 1 STLN1 HUAN1 HAUR1 WENT2 SHGN1 FRAS2 RUTH1
M 13:30 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 ROSE1 HLCR1 HUAN2 FRAS1 ROTG1 WENT3 BARA2
N 13:34     Race: 3 PUKE1 HLCR2 BARA1 IONA1 WENT1 SHGH1
O 13:38     Race: 4 GLDW1 HAMG1 ROTG2 TEAW1
P 13:42 30 B U18 1X
heat
Race: 1 CAMB1 STPC1 WNCS2 WTKR1 GBHS1 SPTW1 TEAW1 RUTH2 SUND1
Q 13:46 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 RUTH1 JPCR1 WTLB1 BTHC1 AGSB2 WHAK1 KGCA1 TRID1
R 13:50     Race: 3 TEAW2 AGSB1 CAMB2 OTUM1 SPTW2 TAKA1 WNCS1 STKT1
S 13:54     Race: 4 MTAL1 RGTT1 WNHS1 HUAN1 SJHM1 SPLH1 TAKA2 STKT2
T 13:58 31 G U15 2X
heat
Race: 1 AQUI1 BTHC3 RUTH1 SHGH1 NAPG1 TRGG21 STPC2 TAUP1
U 14:02 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 TEAW1 GLDW1 BTHC2 HAUR1 WENT1 CAMB1 STPC1 DIOC1
V 14:06     Race: 3 HAMG1 NGTA1 ROSE1 IONA1 CAMB2 HAVE1 GLDW2 JPCR1
W 14:10     Race: 4 ROSE2 HOWI1 WTLG1 BTHC1 OTUM1 HAUR2 TAKA2 MACL1
X 14:14     Race: 5 HAMG2 PUKE1 TAKA1 WTLG2
Y 14:18 32 B U15 4X+
heat
Race: 1 MACL1 KGCA4 WTLB2 WNHS1 HAMB1 HAUR3 SPLH1
Z 14:22 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 MTAL2 AGSB1 SPLH2 COMP2 HAMB2 CAMB2 KGCA3
A 14:26     Race: 3 SJHM1 HAMB3 NAPB1 MTAL1 CAMB1 HAUR2 JPCR1
B 14:30     Race: 4 SPTW1 HAUR1 COMP3 TRGB1 KGCA1 GLDW1 CAMB3
C 14:34     Race: 5 HAMB4 STPC1 WTLB1 KGCA2 TEKC1 STKT1
D 14:38 33 G U17 8+
heat
Race: 1 BARA1 BARA2 WTLG1 WKDS1 DIOC1 WNCS1 STPC1
E 14:42 34 B U17 4+
heat
Race: 1 PUKE1 STKT3 HLCR1 MTAL1 WTLB1 STKT1 SCOT1
F 14:46 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPTW1 AGSB1 STPC1 TRGB1 TAKA1 WNCS1 STKT2
G 14:50 35 G L18 2X
heat
Race: 1 KGCA1 TRGG21 WTLG2 HUAN1 WNCS2 SPLH1 OTUM1
H 14:54 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 CAMB2 WNCS1 ROTL1 COMP1 CAMB1 NGTA1 WTLG1
I 14:58 36 B L18 2X
heat
Race: 1 STPA1 CAMB1 STPC1 SMCO1 NAPB1 TRGB1 AGSB3
J 15:02 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 MACL1 CAMB2 SHAK2 TRGB2 AGSB2 WNHS1 SJHM1
K 15:06     Race: 3 SCOT1 GLDW1 SHAK1 AGSB1 WNCS1 WNHS2 HAUR1
L 15:10     Race: 4 WNHS3 BTHC1 VILC1 GLDW2 SJHM2
M 15:14 37 G U16 4+
heat
Race: 1 WTLG1 DIOC1 CAMB1 WNCS1 MTAL1 STKT1 BARA1 MACL1
N 15:18 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 DIOC2 HLCR1 WTLG2 STPC1 WKDS1 SHGH1 MTAL2
O 15:22 38 B U16 8+
heat
Race: 1 GLDW1 SPTW1 TAKA1 SHAK1 HAMB2 STPA1 KGCA2
P 15:26 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 AGSB1 MACL1 SHAK2 STKT1 TRGB1 WTLB1 HAMB1
Q 15:30 39 G U18 4X+
heat
Race: 1 WTLG1 TRGG21 TAUP1 STPC1 WHHS1 DIOC1 TEAW1
R 15:34 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WENT1 KGCA1 BARA1 GLDW1 HUAN1 HAUR1
S 15:38 40 B U18 2X
heat
Race: 1 SPTW2 AGSB1 JPCR1 HAMB1 WNCS1 WTLB1 WHAK1 STPA1
T 15:42 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 GLDW2 CAMB1 TAKA1 HAUR1 SPLH1 WNCS2 AGSB2 SCOT1
U 15:46     Race: 3 KGCA1 OTUM1 AGSB3 STKT1 HUAN1 GLDW1 CAMB2 RUTH1
V 15:50     Race: 4 PUKE1 SPTW1 SJHM1 AQUI1 MTAL1 STPC1
W 15:54 41 G U15 8+
heat
Race: 1 GLDW1 MTAL1 WKDS2 BARA1 MACL1 HAUR1 STKT1 CAMB1
X 15:58 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STKT2 DIOC1 SHGH1 HLCR1 STPC1 WKDS1 WTLG1
Y 16:02 42 B U15 4+
heat
Race: 1 MACL1 WTLB1 GLDW2 STKT2 MTAL3 STPA1 SPLH1
Z 16:06 1,2->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 HAUR1 STKT1 HAMB1 SPLH2 AGSB1 MTAL1
A 16:10     Race: 3 AGSB2 HAMB2 GLDW1 WTLB2 MTAL2 TEKC1
B 16:14 43 G U17 2X
heat
Race: 1 HAMG1 HUAN1 WTLG1 STPC2 WNGC1 PUKE2 NPLG1
C 16:18 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 WHHS1 BTHC1 BARA1 TAKA1 WHAK1 CAMB2 WNCS1
D 16:22     Race: 3 BARA2 STPC1 STKT1 HAUR1 SHGH1 CARM1
E 16:26     Race: 4 MTAL1 HAUR2 STPC3 PUKE1 HLCR1 CAMB1
F 16:30     Race: 5 OTUM1 DIOC1 COMP2 WNHS1
G 16:34 44 B U17 4X+
heat
Race: 1 MACL1 SPTW1 AGSB1 BTHC1 PUKE1 WNHS1 HAUR2 TAKA1
H 16:38 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 SCOT1 SHAK1 COMP1 WENT1 HAUR1 AGSB2 JPCR1 KGCA1
I 16:42 45 G N18 4+
heat
Race: 1 ONEW1 STPC2 WTLG1 RGTT1 BARA1 WKDS1 SPLH1 WTLG3
J 16:46 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGG21 WTLG2 STPC1 PUKE1 HOWI1 BARA2 GLDW1 DIOC1
K 16:50 46 B N18 4+
heat
Race: 1 SJHM1 SHAK2 MACL1 SCOT1 NAPB1 SPTW1 STPA2
L 16:54 1,2->Final; Rest->Eliminated Race: 2 GLDW1 STKT1 SHAK3 TRGB1 AGSB1 WTLB1 WNCS1
M 16:58     Race: 3 HAUR1 STPA3 WTLB2 AGSB3 SHAK1 MTAL1 HAMB1
N 17:02     Race: 4 AGSB2 HAMB2 STPA1 SPTW2
O 17:06 47 G U15 8X+
heat
Race: 1 STPC1 CAMB1 TRGG21 STKT2 SHGH1
P 17:10 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Crews Race: 2 WNHS1 GLDW1 STKT1 BTHC1

Sunday, 6th March 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:30 48 G U16 2X
heat
Race: 1 WNHS1 WTLG1 HAUR1 HAVE1 CAMB1 BARA1 SPLH1 TAKA1
B 08:34 1->Final + 1 Next Fastest Crew Race: 2 STPC2 GLDW2 TRGG22 ROSE1 SHGH1 SHGN2 DIOC1 HUAN1
C 08:38     Race: 3 JPCR1 GLDW1 OTUM1 HLCR2 WNCS2 TEAW1 HAMG2 STPC1
D 08:42     Race: 4 VILC1 TEAW2 JPCR2 STKT1 HAUR2 WENT1 TRGG21
E 08:46     Race: 5 WKDS1 HAMG1 WNCS1 COMP1 VILC2 WENT2 OTUM2 HAUR3
F 08:50     Race: 6 AQUI1 STLN1 NGTA1 TRID1 BTHC1 MACL1 RUTH1 HLCR1
G 08:54 49 B U16 1X
heat
Race: 1 FRAN1 SMCO2 WNHS1 TRID1 MTRO1 SJHM1 WENT1 KGCA2
H 08:58 1->Final + 3 Next Fastest Crews Race: 2 SMCO1 FRAN2 NPLB2 STPC3 TAUH1 HAUR2 KGCA1 SCOT1
I 09:02     Race: 3 RUTH1 TAUP1 STPC2 ROTL1 HAUR1 WHHS1 TAUH2 OTUM1
J 09:06     Race: 4 TAKA1 SPTW1 PUKE1 WHAK1 STPC1 NPLB1 RUTH2 CAMB1
K 09:10 50 B U15 8X+
heat
Race: 1 HAMB1 CAMB1 HAMB2 KGCA1 KGCA2 SHAK1
L 09:14 51 G U18 8+
heat
Race: 1 BARA1 DIOC1 SHGH1 STPC1 STKT1 WNCS1
M 09:18 52 B U18 8+
heat
Race: 1 SHAK1 STKT2 STPA1 WTLB1 TRGB1 WNCS1
N 09:22 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WTLB2 STPC1 HAMB1 AGSB1 STKT1
O 10:00 1 B U17 1X
final
Race: B OTUM1 STPC3 KGCA1 STPA1 SPTW1 WNHS1 WENT1 TRID1
P 10:04 Race: A HAUR1 TEAW1 STPC1 STPC2 CAMB1 SPTW2 FRAN1 GLDW1
Q 10:08 2 G U17 4+
final
Race: B PUKE1 WTLG3 SHGH2 BARA2 WNCS1 HLCR1 WKDS2 STKT2
R 10:12 Race: A WTLG1 BARA1 DIOC1 WKDS1 SHGH1 STKT1 DIOC2 WTLG2
S 10:16 3 B U15 2X
final
Race: B TAKA1 MACL1 STPC1 BTHC1 STPC2 COMP1 TRGB2 KGCA3
T 10:20 Race: A CAMB2 SPLH1 WHAK1 HAMB1 JPCR1 HAVE2 KGCA1 NAPB1
U 10:24 4 G U15 4X+
final
Race: B DIOC2 DIOC1 TAKA1 WKDS1 NAPG1 GLDW2 IONA1 GLDW3 WNHS1
V 10:28 Race: A TRGG21 WTLG1 GLDW1 STPC1 BTHC1 MACL1 STPC2 HAMG1 CAMB2
W 10:32 5 B U18 2-
final
Race: B TAKA1 GLDW1 TRGB1 AQUI1 STPA2 MACL1 MACL2
X 10:36 Race: A AGSB1 SPLH1 HAMB1 SHAK1 AGSB2 MTAL1 WNCS1
Y 10:40 6 G U18 2X
final
Race: B KGCA1 BARA1 SHGN1 WTLG1 WHAK1 DIOC1 WTLG2 WHHS1
Z 10:44 Race: A STPC2 PUKE1 ROSE1 FRAS1 HUAN1 HAUR1 STPC1 OTUM1
A 10:48 7 B U16 4X+
final
Race: B AGSB2 HAUR2 WTLB1 PUKE1 CAMB1 TAKA1 WTLB2 SCOT1
B 10:52 Race: A KGCA3 STKT1 KGCA2 GLDW1 KGCA1 HAMB1 HAMB2 HAUR1
C 10:56 8 G U16 1X
final
Race: B HOWI1 HAMG2 WENT1 TRID1 HASG1 JPCR1 STLN1 BTHC2
D 11:00 Race: A OTUM1 MTRO1 GLDW1 SPLH1 TEAW1 WENT2 MACL1
E 11:04 9 B N18 2X
final
Race: B HAMB2 MACL1 ROSE1 VILC1 NAPB1 JPCR1 WNCS2 NAPB2
F 11:08 Race: A NPLB1 TEAW1 WNCS1 TRID1 SJHM1 STPC1 SPLH1 HAMB1
G 11:12 10 G N18 8+
final
Race: A BARA1 WKDS1 STPC1 DIOC1 WTLG1 COMP1
H 11:16 11 B U17 8+
final
Race: A TRGB1 WNCS1 STKT1 SHAK1 AGSB1
I 11:20 12 G U17 4X+
final
Race: B WTLG2 BARA1 OTUM1 STPC2 COMP2 CAMB1 COMP1 COMP3
J 11:24 Race: A TRGG21 HAUR1 STPC1 DIOC1 WNCS1 WTLG1 TAKA1 WNCS2
K 11:28 13 B L18 4+
final
Race: B - - CANCELLED - -
L 11:32 Race: A SJHM1 MACL1 SHAK1 GLDW1 STKT1 STPC1 TRGB1 STPA1
M 11:36 14 G U15 4+
final
Race: B HLCR2 GLDW2 STKT1 MACL1 NAPG1 MTAL2 GLDW1 DIOC1
N 11:40 Race: A HAUR1 SHGH1 WTLG1 HLCR1 MTAL1 HAMG1 WKDS1 BARA1
O 11:44 15 B U18 4X+
final
Race: B SPTW2 COMP1 AGSB2 HAMB2 SCOT1 TAKA1 CAMB1 WNCS1
P 11:48 Race: A JPCR1 KGCA1 AGSB1 WHAK1 SPTW1 HAMB1 HAUR1 OTUM1
R 11:52 16 G U18 2-
final
Race: A HAMG1 SHGH1 HAUR1 HLCR1 GLDW1 DIOC1 WKDS1 BARA1
Q   Race: B
S 11:56 17 B U16 4+
final
Race: B MTAL3 MACL3 KGCA1 HAMB1 GLDW1 GLDW2 HLCR1 MTAL2
T 12:00 Race: A MACL2 STPA1 TRGB1 WTLB1 TRGB2 MACL1 STKT1 HAMB2
U 12:04 18 G U16 8+
final
Race: A MTAL1 DIOC1 WNCS1 STPC1 WKDS1 BARA1 WTLG1
V 12:08 19 B N18 8+
final
Race: A SPTW1 STPA1 SHAK1 WNCS1 HAMB1 AGSB1 STKT1
W 12:12 20 G L18 4+
final
Race: A CAMB1 STKT1 BARA1 WNCS1 WTLG1 MTAL1
X 12:16 21 B U17 2X
final
Race: B SHAK2 PUKE1 JPCR1 PUKE2 SHAK1 JPCR2 AQUI1 WNCS1
Y 12:20 Race: A STPC1 STPC2 BTHC1 FRAN1 SPTW1 CAMB1 TRGB1 HAUR1
Z 12:24 22 G U17 1X
final
Race: B TAUP1 MTAL1 HUAN2 IONA1 HAUR2 HASG1 WHHS1 OTUM2
A 12:28 Race: A HAUR1 HAMG2 WNHS1 GLDW1 FRAS1 HUAN1 SHGN1 STPC1
B 12:32 23 B U15 8+
final
Race: A SPLH1 HAUR1 SHAK1 HAMB1 HAMB2 AGSB1 WTLB1 MTAL1
C 12:36 24 G N18 2X
final
Race: B OTUM1 BARA2 SPLH1 STLN1 JPCR1 NPLG1 HOWI1 TRGG22
D 12:40 Race: A HAVE1 GLDW1 STPC2 HUAN1 STPC1 RGTT1 SHGN1 DIOC1
F 12:44 25 B U18 4+
final
Race: A TRGB1 STPA1 SPLH1 HAMB1 AGSB1 WTLB1 WHAK1
E   Race: B
G 12:48 26 G U18 4+
final
Race: A SHGH2 WKDS1 DIOC1 HLCR1 WTLG1 DIOC2 WHHS1
H 12:52 27 G U16 4X+
final
Race: B COMP3 COMP2 TAKA1 DIOC1 HLCR1 DIOC2 VILC1
I 12:56 Race: A MACL1 CAMB1 WTLG1 HAUR1 STPC1 STPC2 HAMG1 WNCS1
J 13:00 28 B U16 2X
final
Race: B PUKE2 KGCA3 RUTH1 HAUR1 BTHC1 SCOT1
K 13:04 Race: A WENT1 STPC1 NPLB1 KGCA1 PUKE1 KGCA2 SJHM1 WNHS1
L 13:08 29 G U18 1X
final
Race: B IONA1 ROSE1 RUTH1 FRAS2 HUAN2 STLN1 WENT2 WENT3
M 13:12 Race: A HLCR2 HLCR1 FRAS1 BARA1 HAUR1 TEAW1 HUAN1 GLDW1
N 13:16 30 B U18 1X
final
Race: B AGSB1 AGSB2 HUAN1 RUTH2 SPTW1 RGTT1 TEAW1 WTKR1
O 13:20 Race: A STKT1 GBHS1 TAKA1 MTAL1 WHAK1 CAMB1 KGCA1 CAMB2
P 13:24 31 G U15 2X
final
Race: B NAPG1 SHGH1 WENT1 HAVE1 CAMB1 HAMG1
Q 13:28 Race: A BTHC2 GLDW1 HOWI1 STPC2 HAMG2 IONA1 STPC1 BTHC1
R 13:32 32 B U15 4X+
final
Race: B KGCA4 NAPB1 TRGB1 CAMB2 HAUR1 SPLH1 KGCA2 HAMB4
S 13:36 Race: A SJHM1 CAMB1 HAMB2 KGCA1 HAMB1 WTLB1 JPCR1 HAMB3
T 13:40 33 G U17 8+
final
Race: A WNCS1 BARA2 BARA1 DIOC1 WKDS1 STPC1 WTLG1
U 13:44 34 B U17 4+
final
Race: B SCOT1 HLCR1 SPTW1 AGSB1 TAKA1
V 13:48 Race: A STPC1 WTLB1 STKT3 STKT1 STKT2 WNCS1 TRGB1 PUKE1
W 13:52 35 G L18 2X
final
Race: B CAMB2 WNCS2 KGCA1 HUAN1 NGTA1 COMP1
X 13:56 Race: A CAMB1 ROTL1 TRGG21 SPLH1 WNCS1 WTLG1 WTLG2 OTUM1
Y 14:00 36 B L18 2X
final
Race: B WNCS1 MACL1 WNHS1 HAUR1 AGSB1 VILC1 CAMB1 WNHS2
Z 14:04 Race: A SHAK1 TRGB1 STPC1 SHAK2 GLDW2 SJHM1 WNHS3
A 14:08 37 G U16 4+
final
Race: B MACL1 DIOC2 CAMB1 DIOC1 MTAL1 WTLG2 MTAL2
B 14:12 Race: A WKDS1 WTLG1 STKT1 STPC1 BARA1 HLCR1 SHGH1 WNCS1
C 14:16 38 B U16 8+
final
Race: B SHAK2 KGCA2 TRGB1 WTLB1 TAKA1 SPTW1
D 14:20 Race: A STKT1 AGSB1 MACL1 HAMB1 STPA1 GLDW1 SHAK1 HAMB2
E 14:24 39 G U18 4X+
final
Race: B TAUP1 TRGG21 WENT1 BARA1 WHHS1
F 14:28 Race: A DIOC1 WTLG1 GLDW1 STPC1 HAUR1 TEAW1 HUAN1 KGCA1
G 14:32 40 B U18 2X
final
Race: B RUTH1 AGSB2 HUAN1 AGSB1 STKT1 SPLH1 AQUI1
H 14:36 Race: A WNCS1 MTAL1 KGCA1 WHAK1 SPTW1 GLDW1 TAKA1
I 14:40 41 G U15 8+
final
Race: B CAMB1 HAUR1 MACL1 STKT1 HLCR1 WTLG1 STKT2
J 14:44 Race: A DIOC1 SHGH1 STPC1 GLDW1 WKDS1 WKDS2 BARA1 MTAL1
K 14:48 42 B U15 4+
final
Race: B HAUR1 MTAL3 WTLB2 WTLB1 AGSB2 SPLH1 HAMB2 GLDW2
L 14:52 Race: A STKT1 AGSB1 MACL1 GLDW1 HAMB1 MTAL2 STPA1 MTAL1
M 14:56 43 G U17 2X
final
Race: B PUKE1 STKT1 TAKA1 HAUR2 MTAL1 WHHS1 WNHS1 STPC3
N 15:00 Race: A HUAN1 WHAK1 OTUM1 CAMB1 HAMG1 STPC1 HAUR1 STPC2
O 15:04 44 B U17 4X+
final
Race: B AGSB2 SCOT1 HAUR2 WENT1 AGSB1 MACL1 TAKA1 COMP1
P 15:08 Race: A KGCA1 SPTW1 PUKE1 JPCR1 BTHC1 HAUR1 SHAK1 WNHS1
Q 15:12 45 G N18 4+
final
Race: B TRGG21 WTLG1 STPC2 GLDW1 PUKE1 BARA2 WTLG3 SPLH1
R 15:16 Race: A RGTT1 HOWI1 BARA1 STPC1 WKDS1 WTLG2 ONEW1 DIOC1
S 15:20 46 B N18 4+
final
Race: B STPA3 SPTW1 TRGB1 NAPB1 STPA2 GLDW1 HAMB2 STKT1
T 15:24 Race: A STPA1 SHAK1 WNCS1 SHAK2 SJHM1 AGSB1 HAMB1 AGSB2
U 15:28 47 G U15 8X+
final
Race: A STKT2 CAMB1 TRGG21 STPC1 GLDW1 BTHC1 WNHS1 STKT1
V 15:32 48 G U16 2X
final
Race: B ROSE1 JPCR1 TEAW1 OTUM1 STPC1 HAUR2 HAVE1 CAMB1
W 15:36 Race: A WTLG1 TRID1 WENT1 HAMG1 HAUR1 HUAN1 GLDW1 SPLH1
X 15:40 49 B U16 1X
final
Race: B NPLB2 WNHS1 WENT1 FRAN1 NPLB1 SJHM1 MTRO1 TAKA1
Y 15:44 Race: A TAUP1 STPC1 WHAK1 STPC2 SCOT1 TRID1 KGCA2 KGCA1
Z 15:48 50 B U15 8X+
final
Race: A KGCA1 CAMB1 HAMB2 HAMB1 SHAK1 KGCA2
A 15:52 51 G U18 8+
final
Race: A STKT1 STPC1 DIOC1 SHGH1 BARA1 WNCS1
C 15:56 52 B U18 8+
final
Race: A WTLB2 STKT1 SHAK1 WTLB1 HAMB1 AGSB1 STKT2 WNCS1
B 16:00 Race: B - - CANCELLED - -
User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.