Event Sponsor
Day sheets: Junior Regatta
These are the day sheets for the 2016 Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 5th March 2016
This Saturday day sheet is empty.
Sunday, 6th March 2016
Race G @ 08:54: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
FRAN
FRAN
Whanganui |
Crew
#1
FRAN
Coached by: Jason Williams
|
|
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#2
SMCO
Coached by: COMC
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: J Sandston
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
|
|
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#1
MTRO
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Richard Harrison
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
|
Race H @ 08:58: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: COMC
|
|
Entity
FRAN
FRAN
Whanganui |
Crew
#2
FRAN
Coached by: Jason Williams
|
|
Entity
NPLB
NPLB
Whanganui |
Crew
#2
NPLB
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Sean Cannon
|
|
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUH
Coached by: Brenda Lawson & Rob Hastings
|
|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
Race I @ 09:02: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#1
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Brenda Lawson
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Fiona Bassett & Mike Power
|
|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Fiona Bassett & Mike Power
|
|
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUH
Coached by: Brenda Lawson
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
Race J @ 09:06: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
|
|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Ceri Armit
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|
Entity
NPLB
NPLB
Whanganui |
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
|
Entity
RUTH
RUTH
Auckland |
Crew
#2
RUTH
Coached by: Michael Hawthorne & Brian Hawthorne
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Melanie Schroeder
|
Race X @ 15:40: B Final | ||
---|---|---|
Entity
NPLB
NPLB
Whanganui |
Crew
#2
NPLB
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: J Sandston
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|
Entity
FRAN
FRAN
Whanganui |
Crew
#1
FRAN
Coached by: Jason Williams
|
|
Entity
NPLB
NPLB
Whanganui |
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jason Williams & Jodie Haskell
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Richard Harrison
|
|
Entity
MTRO
MTRO
Auckland |
Crew
#1
MTRO
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Jacqui Van Dam
|
Race Y @ 15:44: A Final | ||
---|---|---|
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Brenda Lawson
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
|
Social