Gender mixed
Class
School class
Club (ability)
Masters class K
Boat and and
Seats

Friday, 15th December 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 10:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 AWGC1 SJHM1 ONSL2 SSAS1 COMC1 SHAK3 SKEC1 HKIC1
B 10:04 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 SHAK2 UQBC1 AWGC2 KICC2 CAMC21 ONSL3 BPCC1 WESC22
C 10:08     Race: 3 CAMC22 WLCO2 WESC21 SJHM2 BPCC2 SKEC2 SHAK1 COMC2
D 10:12     Race: 4 ONSL1 HWBC1 SPCC1 HKIC2 WHAC1 WELC1 KICC1 MACL1
E 10:16     Race: 5 CAMC1 WTMC1 STAC1 WLCO1 TGAC1 WREC1 TGSC1 GLDW1
F 10:20 2 G U17 4+
heat
Race: 1 PORC1 HAMC11 TGAC21 AKLC31 SKEC2 QMAR1 SPCC1 STAC1
G 10:24 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 CAMC21 TGAC1 MERC1 WKOC1 HAMG1 WANC1 SKEC1
H 10:28 7 B U15 2X
heat
Race: 1 WLCO2 CAMB2 SHAK1 WTMC1 CAMC21 WELC1 HAMB2 BPCC1
I 10:32 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 GISC1 CAMC22 MTAL1 BPCC2 HAMB1 MACL1 WELC2 WLCO1
J 10:36     Race: 3 ONSL1 WESC21 CAMC1 COMC1 CAMB1 MACL2 GISC2
K 10:40 8 G U15 4X+
heat
Race: 1 MACL2 HKIC2 WELC3 GISC1 WESC11 WLGC2 WTLG1 SKEC2
L 10:44 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WELC4 MACL1 SKEC3 MTAL1 WTLG2 AKLC32 ROTC1 HKIC1
M 10:48     Race: 3 WTMC1 WLGC1 WTLG3 WELC5 QMAR1 ROTC2 TGAC21
N 10:52     Race: 4 STAC1 WELC1 SKEC1 CAMC21 WESC12 BPCC3 AKLC33 MERC1
O 10:56     Race: 5 WELC2 BPCC1 WREC1 TGSC1 AKLC31 GLDW1
P 11:04 10 B U18 2-
heat
Race: 1 AKGC1 WESC22 HAMB3 SKEC1 NSHC12 WLCO2 MTAL2
Q 11:08 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 ROTC1 TGAC2 ONSL1 MTAL1 STAC1 AKGC2 HAMB2
R 11:12     Race: 3 UNWC1 TGAC1 HAMB1 MTAL3 GLDW1 WLCO3 NSHC11
S 11:16     Race: 4 HWBC1 CAMB1 WELC1 HAMB4 WESC21 TGAC3
T 11:20 13 G U18 2X
heat
Race: 1 GISC1 WLGC1 ONSL1 ROTC1 CAMB2 SKEC1 GLDW2 QMAR1
U 11:24 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 AKLC51 WESC11 BUNC1 TGAC22 GLDW1 CAMB1 HWBC1 CAMC21
V 11:28     Race: 3 HWBC2 WANC1 HAMG1 WLGC3 AKLC31 HAMC1 TAWC1 KICC1
W 11:32     Race: 4 WTLG1 TGAC21 CAMC22 MERC1 WANC2 WLGC2 COMC1 HAMC11
X 11:36 14 B U16 4X+
heat
Race: 1 WANC1 GISC1 SJHM1 WREC1 NSHC12 TGAC1 MACL1 CAMB1
Y 11:40 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 SKEC1 NSHC11 WESC21 AKGC2 HAMB2 SHAK1 HKIC1
Z 11:44     Race: 3 TGSC1 HAMB4 SHAK2 ONSL1 ROTC1 AKGC1 GLDW1 WTMC1
A 11:48     Race: 4 SHAK4 SKEC3 KICC1 WELC1 PORC1 WLCO2 HAMB1 STAC1
B 11:52     Race: 5 CAMC21 MTAL1 WLCO1 COMC1 SKEC2 SHAK3 HAMB3
C 11:56 16 G U16 1X
heat
Race: 1 WTLG2 GLDW2 COMC2 BUNC2 UNWC1 TAWC1 WELC3
D 12:00 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 CAMB1 PORC2 WENT1 WTLG1 WELC1 TGAC21 TAWC2 WLGC1
E 12:04     Race: 3 GLDW1 BPCC2 WELC2 WHAC1 COMC1 PORC1 HKIC2 BUNC1
F 12:08     Race: 4 HKIC1 WENT2 QMAR1 MTAL1 CAMB2 HWBC1 WREC1 CAMC21
G 12:12 20 B U17 8+
heat
Race: 1 GLDW1 NSHC12 MTAL1 AKGC1 WANC1
H 12:16 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HAMB1 CAMB1 SPCC1 NSHC11 SGSX1
I 12:20 21 G U17 4X+
heat
Race: 1 KICC1 WANC1 WELC1 BPCC1 QMAR1 CAMC22 WLGC1
J 12:24 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 HWBC1 TGAC1 MTAL1 WTLG1 CAMC21 WKOC1
K 12:28     Race: 3 HWBC2 AWGC1 TGAC21 SKEC2 MERC1
L 12:32 22 G U15 4+
heat
Race: 1 CAMC21 WTLG1 WKOC1 QMAR1 MTAL1 MACL1 HAMC1 AKLC51
M 12:36 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 TAWC1 AKLC33 WTLG3 MACL2 AKLC32 HAMG1 WESC11 STAC1
N 12:40     Race: 3 WTLG2 AKLC31 HAMG2 HAMC11 AKLC52 WESC12
O 12:48 24 B U18 4X+
heat
Race: 1 HAMC1 WLCO1 SKEC1 HAMB2 NSHC11
P 12:52 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 KICC1 NSH*12 SHAK1 HAMB1 SKEC2 MTAL1
Q 12:56     Race: 3 WLCO2 UNWC1 BGPC1 GLDW1 PORC1 AKGC1
R 13:00 26 G U18 2-
heat
Race: 1 WKOC2 WESC11 AKLC22 PETC1 AKLC23 CAMC21 HAMC11 WTLG1
S 13:04 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 CAMC22 HWBC1 TGAC1 AKLC21 ONSL1 HAMC1 WKOC1 SKEC1
T 13:08 28 B U16 4+
heat
Race: 1 SKEC2 WLCO2 GISC1 WELC1 COMC1 NSHC13 HAMB2 SHAK2
U 13:12 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 MACL1 HAMB1 SKEC1 SHAK1 SPCC1 ONSL1 NSHC11 MTAL1
V 13:16     Race: 3 NSHC12 WLCO1 MTAL2 AKLC51 HAMB3 SKEC3 STAC1 WESC21
W 13:20 30 G U16 8+
heat
Race: 1 AKLC32 SKEC1 WLGC1 WKOC1 AKLC22 CAMB1
X 13:24 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WTLG1 AKLC31 AKLC21 WESC11 STAC1 HAMC11
Y 13:28 33 B U17 2X
heat
Race: 1 SSAS1 WTMC1 CAMB1 ONSL1 STAC1 TGAC1
Z 13:32 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 SHAK1 WESC22 HWBC1 AKGC1 NSH*1 WANC2 SJHM1
A 13:36     Race: 3 MACL1 WANC1 AKGC2 HWBC2 HAMC1 KICC2 HAMB2
B 13:40     Race: 4 COMC1 NSHC11 SHAK2 PETC1 WHAC1 SJHM2 BPCC1
C 13:44     Race: 5 WESC21 HKIC1 SKEC1 CAMC21 TGSC1 AWGC1
D 13:48 34 G U17 1X
heat
Race: 1 CAMB1 WHAC1 TGSC2 QMAR1 TAWC1 AWGC2 WESC11 MERC1
E 13:52 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 GLDW3 MTAL1 KICC1 AWGC1 HWBC1 AKLC52 BPCC2
F 13:56     Race: 3 KICC4 WENT1 TGSC1 WREC1 GLDW1 WELC2 MACL1
G 14:00     Race: 4 CAMB2 KICC3 WELC1 WHAC2 AKLC51 HWBC2 GLDW4 HKIC1
H 14:04     Race: 5 BPCC1 MTAL2 UNWC1 GLDW2 WTLG1 KICC2
I 14:12 35 B U15 8+
heat
Race: 1 AKLC51 WLCO1 STAC1 AKGC1 HAMB1 ONSL1 SHAK2 NSHC11
J 14:16 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HAMB2 SKEC1 ONSL2 SHAK1 NSHC12 MTAL1 GLDW1
K 14:20 38 B U18 4+
heat
Race: 1 SKEC2 AKGC1 HAMB1 HAMB4 WLCO1 TGAC1
L 14:24 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SKEC1 NSHC11 TGAC2 CAMB1 HAMB2 WLCO2 HAMB3 WESC21
M 14:28 39 G U18 4+
heat
Race: 1 AKLC21 WANC1 PETC1 AKLC51 SKEC1 CAMC22 SPCC1
N 14:32 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 PETC2 AKLC22 SPCC2 WKOC1 WTLG1 HAMC1 CAMC21
O 14:36 40 G U16 4X+
heat
Race: 1 HAMC31 TGAC22 AWGC1 HKIC1 WLGC2 QMAR1 GLDW1 WTLG2
P 14:40 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 TGAC23 WELC1 COMC1 GISC1 WESC11 MACL1 WLGC1 WTLG1
Q 14:44     Race: 3 TGAC21 ONSL1 MACL2 ROTC1 STAC1 TGSC1 AKLC1
R 14:48     Race: 4 AKLC31 WELC2 SKEC1 WESC12 ROTC2 CAMB1 CAMC21 WANC1
S 14:52 43 B U16 2X
heat
Race: 1 KICC2 TGSC1 WELC1 MTAL1 ROTC1 SJHM2
T 14:56 1+2F2->A Final; R2+4F3->B Final; R3,4->C Final Race: 2 ONSL1 PORC1 HKIC2 HAMB2 TGAC1 GISC1 CAMB1 CLIC2
U 15:00     Race: 3 SHAK1 CLIC1 WLCO1 SKEC2 PORC2 AKGC1 WELC2 WTMC1
V 15:04     Race: 4 AKGC2 WLCO2 HKIC1 WENT2 WREC2 SHAK3 KICC1 MACL1
W 15:08     Race: 5 WREC1 HAMB1 CAMB2 COMC1 CAMC22 SKEC1 SJHM1
X 15:12     Race: 6 CAMC21 SHAK2 WLCO3 WESC22 WENT1
Y 15:16 45 G U18 1X
heat
Race: 1 KICC1 PETC1 BPCC3 QMAR1 AKLC51 TGAC1 ASHC1 WLGC1
Z 15:20 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WESC11 ONSL2 ROTC2 WANC2 COMC1 CAMB2 WENT1
A 15:24     Race: 3 WTLG1 COMC2 BUNC1 HWBC1 ROTC1 ONSL1 CAMC21 WANC1
B 15:28     Race: 4 WTLG2 CAMB1 TAWC1 BUNC2 WELC1 BPCC1 AKLC31 WESC12
C 15:36 47 B U18 1X
heat
Race: 1 NSHC11 BGPC4 SPCC1 MTAL3 CAMB2 KICC2 WLCO1 BUNC2
D 15:40 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 SHAK1 BUNC1 CAMC22 WENT1 GLDW2 CLIC2 NSHC12
E 15:44     Race: 3 KICC1 CAMC21 GLDW3 WLCO2 HWBC1 MTAL1 BGPC3 SSAS1
F 15:48     Race: 4 MACL1 MTAL2 STAC1 CLIC1 BGPC2 SHAK2 CAMB1 WHAC1
G 15:53     Race: 5 WELC1 HAMB1 AKGC1 BPCC1 BGPC1 HWBC2 HAMB2 ONSL1
H 15:56 50 G U15 2X
heat
Race: 1 HWBC1 WELC3 WANC1 WENT1 TGSC1 GISC1 CAMC21 MERC1
I 16:00 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 WTLG1 TGAC21 WTMC1 ROTC3 WREC1 CAMB1 QMAR1
J 16:04     Race: 3 CAMB2 WREC2 COMC1 GLDW2 WELC1 WTMC2 BPCC1 ROTC2
K 16:08     Race: 4 COMC2 CAMC22 GLDW1 QMAR2 TGSC2 WELC2 HAMC1 BUNC1
L 16:12     Race: 5 ROTC1 STAC1 AWGC1 WTLG2 WLGC1 ONSL1
M 16:16 51 B U15 4X+
heat
Race: 1 WELC1 ROTC1 TGSC1 MTAL1 HAMB4 CAMB1 GISC1 WESC21
N 16:20 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 HAMB1 NSHC11 SHAK4 KICC1 CAMC21 AKGC4 WLCO1 SJHM1
O 16:24     Race: 3 HAMB3 GLDW1 NSHC12 MTAL2 WLCO2 SHAK1 STAC2 BPCC1
P 16:28     Race: 4 GLDW2 ONSL2 SHAK2 HAMB2 CAM*22 AKGC1 WLCO3 MACL1
Q 16:32     Race: 5 ONSL1 KICC2 AKGC2 SHAK3
R 16:40 53 G U17 8+
heat
Race: 1 MACL1 TGAC1 WANC1 AKLC31 CAMC21
S 16:44 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 SPCC1 AKLC21 WTLG1 SKEC1
T 16:48 58 B U17 4+
heat
Race: 1 HWBC2 HAMB2 AKLC51 SPCC1 HAMC1 NSHC11 NSHC12 STAC1
U 16:52 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SPCC2 WANC1 CAMB1 MTAL1 HWBC1 NSHC13 HAMB1 HAMC2
V 16:56 59 G U16 4+
heat
Race: 1 HWBC2 WESC12 WLGC1 AKLC32 WTLG1 HAMC11
W 17:00 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC31 SKEC1 WKOC1 WESC11 ONSL1 WELC1
X 17:04     Race: 3 WANC1 HWBC1 CAMC21 COMC1 SPCC1
Y 17:08 61 B U18 2X
heat
Race: 1 AKGC1 UNWC2 NSHC13 WLCO1 STAC1 GLDW2 HWBC1 WELC1
Z 17:12 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 GLDW1 CAMB1 CLIC2 KICC2 NSHC11 HAMB2 WLCO2 SHAK1
A 17:16     Race: 3 HAMB1 SHAK2 MTAL1 WANC1 BGPC1 UNWC1 CAMB2 KICC1
B 17:20     Race: 4 BUNC1 HAMC1 CLIC1 BGPC2 PORC1 WHAC1 NSH*12 CAMC21
C 17:24 64 G U15 8+
heat
Race: 1 AKLC32 STAC1 AKLC31 AKLC51 WTLG1 MTAL1
D 17:28 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WELC1 HAMG1 WKOC1 AKLC21 WTLG2 AKLC22
E 17:32 67 B U16 8+
heat
Race: 1 HAMB2 NSHC11 MTAL1 WLCO1 SGSX1 SKEC1 GISC1
F 17:36 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SPCC1 HAMB1 AKGC1 TGAC1 SKEC2 GLDW1 NSHC12 SHAK1

Saturday, 16th December 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 1 B U17 1X
final
Race: B CAMC1 MACL1 SHAK1 SJHM2 STAC1 UQBC1 SJHM1 WESC22
B 07:34 Race: A BPCC1 WESC21 SPCC1 HKIC1 WLCO1 CAMC21 KICC1 SSAS1
C 07:38 2 G U17 4+
final
Race: A HAMG1 TGAC21 WANC1 WKOC1 AKLC31 HAMC11 MERC1 QMAR1
D 07:42 3 W Int 8+
division
Race: 1 HWBC1 MTAL1
E 07:46 4 W Clb 4+
heat
Race: 1 NSHC1 PETC1 WESC1 WTLG1 STAC1 AKLC1
F 07:50 5 M Nov 4X+
heat
Race: 1 MERC2 KICC1 WTMC1 TGAC1 HAMB2 STAC1 WELC1 SJHM2
G 07:54 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 NSHC1 HAMB1 CLIC1 SJHM1 CAMC21 AKGC1 WESC21 GISC1
H 07:58     Race: 3 WESC22 COMC1 TAWC1 SHAK1 NSHC11 MERC1 CAMB1 AKGC2
I 08:02     Race: 4 MTAL1 SKEC1 GLDW1 SHAK2 TGSC1 KICC2 SPCC1
J 08:06 6 W Snr 1X
heat
Race: 1 TGAC1 WKOC2 WREC2 PORC1 WESC1 WKOC1
K 08:10 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 ASHC1 WREC1 HWBC1 WKOC3 PORC2 TGSC1
L 08:14 7 B U15 2X
final
Race: A BPCC1 CAMB1 HAMB2 WESC21 HAMB1 CAMC21 MTAL1 MACL1
M 08:18 8 G U15 4X+
final
Race: B MERC1 TGSC1 ROTC2 GLDW1 SKEC1 GISC1 MACL1 WTLG2
N 08:22 Race: A QMAR1 HKIC1 WLGC1 WTLG1 CAMC21 BPCC1 ROTC1 WLGC2
O 08:26 9 W Nov 2X
heat
Race: 1 SPCC1 NSHC2 TAWC1 GISC1 WLGC2 CLIC1 ONSL1
P 08:30 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 HWBC2 ROTC1 WELC1 CAMB1 BPCC2 WLGC1 WREC1 MERC2
Q 08:34     Race: 3 CAMB2 WREC2 WELC2 TGAC21 SKEC1 QMAR2 CAMC22 COMC1
R 08:38     Race: 4 SPCC2 ROTC2 WELC3 CLIC2 BPCC1 HWBC1 NSHC1 MERC1
S 08:42     Race: 5 QMAR1 AKLC1 KICC1 CAMC21 HAMG1 MACL1
T 08:50 10 B U18 2-
final
Race: B GLDW1 AKGC1 UNWC1 MTAL1 WESC21 NSHC12 TGAC2 WELC1
U 08:54 Race: A HAMB3 CAMB1 HAMB2 NSHC11 HAMB4 SKEC1 ROTC1 HAMB1
V 08:58 14 B U16 4X+
final
Race: B HAMB2 CAMC21 ROTC1 AKGC1 WELC1 MACL1 PORC1 CAMB1
W 09:02 Race: A SJHM1 HAMB3 WANC1 HAMB1 WTMC1 HKIC1 WLCO1 SHAK1
X 09:06 15 W Snr 2-
heat
Race: 1 WKOC1 AKLC23 AKLC25 NSHC2 STAC1 SPCC1 AKLC22
Y 09:10 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WREC1 NSHC3 AKLC21 PETC1 PORC1 AKLC24 STAC2
Z 09:14 16 G U16 1X
final
Race: B CAMB1 HKIC2 WTLG2 QMAR1 GLDW1 WLGC1 BUNC2 HKIC1
A 09:18 Race: A COMC2 CAMC21 MTAL1 PORC1 TAWC1 WENT1 TGAC21 COMC1
B 09:22 17 M Snr 1X
heat
Race: 1 STAC1 AKLC1 CLIC1 CAMB1 AWGC1 NSHC1
C 09:26 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 TGAC2 WKOC2 ROTC1 AWGC2 TGAC1 WKOC1
D 09:30     Race: 3 WKOC3 WESC2 WHAC1 AKLC2 WESC1 HWBC1
E 09:34 69 G U18 4X+
heat
Race: 1 AKLC32 WTLG2 ROTC1 HAMG1 GLDW2 CAMB1 WLGC2
F 09:38 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WANC1 WTLG1 MACL1 QMAR1 AKLC31 GLDW1 HAMC1
G 09:42     Race: 3 WLGC1 CAMC21 ONSL1 WESC1 AKLC51
H 09:46 18 W Prm 2-
heat
Race: 1 NSHC1 RPCA1 RNZX5 RNZX1 RNZX4 RNZX8 RPCW1
I 09:50 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 RPCA4 RPCA2 RNZX6 RNZX2 RNZX3 RNZX7 RPCA3
J 09:54 19 M Prm 2-
heat
Race: 1 RPCW2 RNZX4 RNZX3 RNZX6 RPCS1 RPCA2 RPCA3 TGAC1
K 09:58 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 RPCS2 RNZX2 RNZX1 RNZX5 RPCW1 RPCA1 RPCA4
L 10:02 22 G U15 4+
final
Race: A WESC11 HAMC11 AKLC31 WTLG1 HAMG1 AKLC32 AKLC51 WKOC1
M 10:06 23 M Nov 2X
heat
Race: 1 WTMC1 BPCC1 CLIC2 KICC2 CAMB1 WESC21 CAMC22 STAC1
N 10:10 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 NSHC2 WHAC1 HAMB1 SJHM1 GISC1 ROTC1 MERC2 ONSL1
O 10:14     Race: 3 GLDW1 CAMC21 SPCC1 WLCO1 CLIC1 WELC2 KICC1 WREC1
P 10:18     Race: 4 NSHC1 SPCC2 WELC1 CAMB2 MERC1 HAMB2
Q 10:22 25 M Clb 2X
heat
Race: 1 AKLC1 CAMC1 NSHC1 WKOC3 TGAC1 HWBC1
R 10:26 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WKOC1 WELC2 WTMC1 NSHC2 WESC1 STAC1
S 10:30     Race: 3 AWGC1 WKOC2 WHAC1 WELC1 WESC2
T 10:34 27 W Nov 4X+
heat
Race: 1 ROTC2 MERC2 TGAC21 CLIC1 WLGC2 HWBC3 WELC2 BPCC1
U 10:38 1->A Final + 3F2; R2,3+F4->B Final Race: 2 CAMB2 QMAR2 SKEC3 HWBC1 WLGC1 WREC1 AKLC33 WELC4
V 10:42     Race: 3 WTMC1 CAMB1 NSHC1 SPCC1 GLDW1 SKEC1 WREC2 ROTC3
W 10:46     Race: 4 AKLC32 QMAR1 BPCC2 MERC1 TGSC1 HWBC2 SKEC2 WELC1
X 10:50     Race: 5 GISC1 TAWC1 WELC3 TGSC2 ROTC1 CAMC21 WTLG1 STAC1
Y 10:58 72 B U15 4+
heat
Race: 1 AKLC51 WLCO2 NSHC12 STAC1 MTAL2 HAMB2 TGAC1 WELC1
Z 11:02 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC52 WLCO1 SHAK1 GISC1 TGSC1 HAMB1 ONSL2 SKEC2
A 11:06     Race: 3 WESC21 NSHC11 SKEC1 WLCO3 SHAK2 ONSL1 MTAL1
B 11:10 29 M Snr 2-
heat
Race: 1 NSHC2 WREC1 HWBC3 WKOC1 AKLC1 AWGC1
C 11:14 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 TGAC1 HWBC2 NSHC4 WKOC2 NSHC3 STAC1
D 11:18     Race: 3 TGAC3 WESC1 TGAC2 AWGC2 NSHC1 HWBC1
E 12:00 31 W Int 2X
heat
Race: 1 HKIC2 WTMC1 TAWC2 PORC1 WELC3 QMAR1 NSHC1 BPCC1
F 12:04 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 CAMC1 GISC1 PETC1 WELC2 WREC1 ROTC1 WELC4 TGAC21
G 12:08     Race: 3 HKIC1 TAWC1 WLGC2 CAMC2 QMAR2 WELC1 HWBC2 WKOC2
H 12:12     Race: 4 GLDW1 HWBC1 WLGC1 AWGC1 WKOC1 MERC1 NSHC2
I 12:16 32 W Clb 2X
heat
Race: 1 WTLG1 BUNC1 HWBC2 GLDW1 AWGC2 TGAC21 WREC1
J 12:20 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 AKLC1 ROTC1 MERC1 HAMG1 HWBC1 AWGC1 TGAC22
K 12:24     Race: 3 WKOC2 COMC1 CLIC1 NSHC1 WESC1 ONSL1 AKLC2
L 12:28 73 G U17 2X
heat
Race: 1 HAMG1 HWBC1 WHAC1 WESC11 CAMC22 MERC1 TGAC1
M 12:32 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WANC1 WTLG1 MTAL2 HKIC1 CAMC21 AKLC51 WELC1
N 12:36     Race: 3 WELC2 UNWC1 BPCC2 WANC2 KICC2 TGAC22 HAMC11 QMAR1
O 12:40     Race: 4 CLIC1 MACL1 BPCC1 AWGC1 MTAL1 WKOC1 WLGC1 KICC1
P 12:44 36 W Prm 1X
heat
Race: 1 RPCW6 RPCW2 RNZX4 RNZX5 RPCW5 RPCA2
Q 12:48 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RPCW8 RNZX6 RNZX1 RNZX2 RPCA1 RPCA3
R 12:52     Race: 3 RPCW7 ASHC1 RPCW1 RPCW3 RPCW4
S 12:56 37 M Prm 1X
heat
Race: 1 RNZX12 RNZX3 RNZX7 RNZX8 RPCW3 RPCC2 RPCA1
T 13:00 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 RNZX11 RNZX1 RNZX4 RNZX9 RPCW4 RPCC1 RPCA3
U 13:04     Race: 3 RNZX10 RNZX2 RNZX6 RPCW1 RPCW5 RPCW2 RPCA2
V 13:08 42 M Clb 2-
heat
Race: 1 WESC22 HAMB4 HAMB2 WESC2 TGAC1
W 13:12 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKOC1 HAMB3 HAMB1 WESC21 WESC3
X 13:16 41 M Int 2X
heat
Race: 1 PETC1 WTMC1 WELC2 ONSL1 WREC2 WHAC1 WLCO2 NSHC2
Y 13:20 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WREC1 KICC2 WELC1 SHAK1 WLCO1 SPCC1 ROTC1 WKOC1
Z 13:24     Race: 3 KICC1 ROTC2 NSHC1 HAMB1 CLIC1 HAMC1 SPCC2 WHAC2
A 13:28 44 W Nov 8+
heat
Race: 1 MTAL1 AKLC21 WKOC1 WELC1 HAMG1 HWBC1 AKLC31 SKEC1
B 13:32 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HWBC2 WESC11 TGSC1 WKOC2 AKLC22 HAMC11 AKLC51
C 13:36 97 M Mst A-J 2X
division
Race: 1 TAWC1 CAMC1 BPCC1 SGEC1 BPCC2 WHAC1 CAMC2
D 13:40 Race: 1 TAWC2
D   98 W Mst A-J 2X
division
Race: 1 BPCC1 AKLC1 BPCC2
E 13:44 46 W Snr 2X
heat
Race: 1 WELC1 NSHC3 HWBC1 NSHC2 WREC2 WESC1
F 13:48 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WREC3 WREC1 WKOC1 NSHC1 WELC2 PORC1
G 13:52 48 W Clb 2-
heat
Race: 1 PETC1 TAWC1 AKLC22 PORC1 AKLC2 AKLC1 SKEC1
H 13:56 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HWBC1 CLIC1 PETC2 WESC1 AKLC23 AKLC21
I 14:00 77 B U17 4X+
heat
Race: 1 AKGC3 WESC21 KICC2 SJHM1 NSHC11 HKIC1 WANC2 WHAC1
J 14:04 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 CAMB1 WANC1 HAMB2 AKGC1 GLDW1 KICC1 NSHC13 CAMC21
K 14:08     Race: 3 COMC1 NSHC12 SHAK1 AKGC2 SKEC1 HAMB1
L 14:12 86 G U16 2X
heat
Race: 1 ONSL1 MTAL2 QMAR1 MACL1 CAMC22 HWBC2
M 14:16 1->FA+1F2; R2->FB+2F3; R3->FC+3F4;R4->FD+4F5 Race: 2 ROTC2 WANC1 GLDW1 TAWC1 COMC1 TGAC21 GISC1
N 14:20     Race: 3 PORC1 AKLC51 MTAL1 CLIC1 HAMG1 HAMC11 BUNC1
O 14:24     Race: 4 WELC1 GISC2 WTLG1 CAMB2 MACL2 WLGC2 TGAC1
P 14:28     Race: 5 GLDW2 WANC2 WTLG2 UNWC1 CAMB1 HWBC1 TAWC2
Q 14:32     Race: 6 COMC2 TGAC3 WLGC1 HAMC31 ROTC1 WELC2 CAMC21
R 14:36     Race: 7 AWGC1 HKIC1 TGAC2 WESC11 WREC1 TGSC1
S 14:40 49 M Nov 8+
heat
Race: 1 TGAC1 SKEC1 NSHC11 HAMB2 ONSL2
T 14:44 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 AKLC51 AKGC1 HAMB1 ONSL1 WESC21
U 14:48 52 M Snr 2X
heat
Race: 1 NSHC1 AWGC3 WESC1 ROTC1 AKLC1 WANC1 WKOC1
V 14:52 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HWBC1 WESC2 CAMB1 AKLC2 WKOC2 WREC1
14:56 54 W Prm 4-
heat
Race: 1 RPCW1 RNZX3 RNZX4 RNZX2 RNZX1 RPCA1
W 15:00 55 W Snr 4-
heat
Race: 1 NSHC2 NSHC1 STAC1 WKOC1 AKLC22 WELC1 WESC1 AKLC21
X 15:04 56 M Snr 4-
heat
Race: 1 TGAC1 HWBC1 NSHC2 HWBC2 NSHC1 WKOC1 STAC1 AWGC1
15:08 57 M Prm 4-
heat
Race: 1 RPCS1 RPCW1 RPCA1 RNZX2 RNZX1 RNZX3
Y 15:12 87 B U16 1X
heat
Race: 1 CAMB1 GISC1 WREC1 ONSL1 SHAK1 ROTC2 WENT2 WHAC2 HAMB1
Z 15:16 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WREC2 HKIC2 WHAC1 PORC2 SIGX1 COMC1 CAMB2
A 15:20     Race: 3 WENT1 PORC1 COMC2 WANC1 UNWC1 CAMC1 HKIC1
B 15:24 60 W Int 4X+
heat
Race: 1 WELC1 CAMB1 TGAC21 ROTC1 WKOC1 WTMC1 BPCC1 WREC1
C 15:28 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HWBC1 STAC1 AKLC1 MERC1 WELC2 PORC1 CAMC1
D 15:32 62 M Int 8X+
final
Race: A KICC1 SHAK1 KICC2 SHAK2
E 15:36 99 M Mst A-J 4X-
division
Race: 1 BPCC1 TAWC1 CAMC1
E   100 W Mst A-J 4X-
division
Race: 1 BPCC1
F 15:40 63 W Clb 4X-
heat
Race: 1 HWBC3 NSHC1 WKOC1 HWBC2 MERC1 BPCC1
G 15:44 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 STAC1 HWBC1 AWGC1 GISC1 AKLC1 TAWC1
H 15:48 65 M Clb 4X-
heat
Race: 1 SSAS1 WKOC2 NSHC2 NSHC1 WELC1 WKOC1 WESC1 ROTC1
I 15:52 68 M Prm 2X
heat
Race: 1 RPCC1 RNZX3 RPCA1 RPCW2 RNZX4
J 15:56 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 RPCA2 RPCW1 RNZX5 RNZX1
K 16:00 70 M Int 4X+
heat
Race: 1 ONSL2 SHAK1 WTMC1 PET*1 NSHC12 WHAC1 ROTC1
L 16:04 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WELC1 SPCC1 ONSL1 WREC2 NSHC11 CAMC1 WLCO2
M 16:08     Race: 3 WTMC2 SJHM1 HWBC1 WREC1 WLCO1
N 16:12 71 W Prm 2X
heat
Race: 1 RPCW3 RPCW4 RPCW2 RPCA2 RPCW1 RNZX3 RPCA1 RNZX2
O 16:16 74 W Nov 4+
heat
Race: 1 HWBC3 STAC1 WKOC2 ROTC1 WELC1 NSHC1 AKLC32 TAWC1
P 16:20 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WESC11 HWBC1 WELC3 AKLC31 CAMC21 QMAR1 WKOC3
Q 16:24     Race: 3 WELC2 QMAR2 AKLC51 SPCC1 GISC1 HWBC2 WKOC1 HAMC11
R 16:28 75 W Int 4+
final
Race: A WELC1 NSHC1 PETC1 STAC1 WKOC1
S 16:32 82 G U15 8X+
heat
Race: 1 WESC11 WELC2 HKIC1 WTLG1 CAMB1 HAMC11 MTAL1
T 16:36 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SKEC1 WLGC1 BPCC1 WELC1 AKLC21 STAC1
U 16:40 78 M Int 4+
heat
Race: 1 GISC1 NSHC1 SPCC1 ONSL1 SHAK1 AKLC51 WREC1
V 16:44 79 M Clb 8+
heat
Race: 1 HWBC1 SSAS2 WESC1 TSSX2 MTAL1 WELC1
W 16:48 81 W Snr 4X-
heat
Race: 1 WELC1 WREC1 PET*1 NSHC1 WKOC1
X 16:52 1,2,3->Final + 2 Next Fastest Race: 2 NSHC2 STAC1 HWBC1 WESC1
Y 16:56 83 M Nov 4+
heat
Race: 1 HAMB2 SPCC1 COMC1 CAMC21 WESC21 NSHC1
Z 17:00 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 MTAL1 AKLC51 WESC22 MERC1 HAMB1 AKGC1 WTMC1
A 17:04     Race: 3 HAMB3 TGAC1 TAWC1 HAMC1
17:08 84 M Prm 4X-
heat
Race: 1 RPCA1 RNZX1
B 17:12 92 B U15 8X+
heat
Race: 1 NSHC11 STAC1 AKGC2 SHAK1 WLCO1 HAMB2 KICC1
C 17:16 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 SHAK2 KICC2 AKGC1 GLDW1 HAMB1 MTAL1
D 17:20 85 M Snr 4X-
heat
Race: 1 AWGC1 KICC1 AKLC1 ROTC1 WESC1 STAC1 WKOC1
E 17:24 88 W Int 1X
heat
Race: 1 TAWC3 BPCC1 CAMC1 AWGC1 NSHC2 GISC2 TGSC1
F 17:28 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 WESC11 HWBC1 GISC1 QMAR1 BPCC2 TAWC2 PORC2
G 17:32     Race: 3 CAMC2 NSHC1 WHAC1 CAMB1 TAWC1 PORC1
H 17:36 89 W Clb 1X
heat
Race: 1 ROTC1 WREC1 MTAL1 CLIC1 HWBC1 WLGC1 AWGC2 AKLC1
17:40 80 W Prm 4X-
heat
Race: 1 RNZX1 RPCA2 RPCA1
I 17:44 89 W Clb 1X
heat
Race: 2 ONSL1 HKIC1 BPCC1 CAMC21 AWGC1 GLDW1 WKOC1
J 17:48 90 M Int 1X
heat
Race: 1 ASHC1 PETC2 CLIC1 CAMC21 AKGC1 ONSL2 WLCO1 WKOC41
K 17:52 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 ONSL1 PORC1 WLCO2 ROTC1 PETC1 WKOC1 CLIC2 SJHM1
L 17:56     Race: 3 CLIC3 ONSL3 HKIC1 KICC1 PORC2 WLCO3
M 18:00 91 M Clb 1X
heat
Race: 1 BGPC3 SPCC1 WENT1 WKOC1 CAMC1 HKIC2 BGPC4
N 18:04 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd Race: 2 NSHC1 AKLC2 WKOC2 AWGC1 BPCC1 BGPC2
O 18:08     Race: 3 PORC1 AKLC1 BGPC1 WTMC1 WREC1 HKIC1 AKGC1 WKOC3
P 18:12 93 W Opn 8+
heat
Race: 1 RNZX1 NSHC1 PETC1 RNZX2 WKOC1 STAC1
Q 18:16 94 M Opn 8+
heat
Race: 1 WKOC1 CTY*1 HWBC1 NSHC1 TGA*1 RNZX1
R 18:20 95 G U18 8+
heat
Race: 1 MERC1 AKLC32 WTLG1 SPCC2 GLDW1 AKLC31 HAMC11
S 18:24 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 WKOC1 SPCC1 AKLC22 AKLC21 CAMC21 WLGC1
T 18:28 96 B U18 8+
heat
Race: 1 WLCO1 HAMB2 AKGC2 HAMB3 NSHC12 TSSX2 MTAL1 SSAS2
U 18:32 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated Race: 2 HAMB1 TSSX1 NSHC11 TGAC1 SKEC1 SHAK1 AKGC1 SSAS1

Sunday, 17th December 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:30 4 W Clb 4+
final
Race: A AKLC1 WESC1 NSHC1 PETC1 STAC1 WTLG1
B 07:35 5 M Nov 4X+
final
Race: B WTMC1 MERC1 TGSC1 CAMC21 WESC22 STAC1 KICC2 SJHM1
C 07:40 Race: A SPCC1 TAWC1 COMC1 HAMB1 GLDW1 HAMB2 SJHM2 NSHC1
D 07:45 6 W Snr 1X
final
Race: A WKOC3 PORC1 WKOC2 WKOC1 ASHC1 HWBC1 WREC1 WREC2
E 07:50 9 W Nov 2X
final
Race: B CAMB1 ROTC2 NSHC2 AKLC1 COMC1 CAMC22 MACL1 SPCC1
F 07:55 Race: A WLGC2 CLIC1 NSHC1 ROTC1 WREC2 KICC1 MERC1 WELC1
G 08:00 11 M Int 8+
final
Race: A HWBC1 WLCO1 WELC1 SPCC1
H 08:05 12 M Clb 4+
final
Race: A HAMC1 WELC1 WESC1 WESC2
I 08:10 13 G U18 2X
final
Race: B HAMG1 CAMC22 MERC1 BUNC1 CAMB2 AKLC31 ONSL1 CAMC21
J 08:15 Race: A WLGC1 WANC2 GLDW2 WTLG1 WANC1 WESC11 KICC1 CAMB1
K 08:20 15 W Snr 2-
final
Race: A PORC1 PETC1 WKOC1 STAC2 SPCC1 WREC1 NSHC2 STAC1
L 08:25 17 M Snr 1X
final
Race: A AKLC2 TGAC1 AWGC1 WKOC2 WHAC1 NSHC1 WESC1 AWGC2
M 08:30 18 W Prm 2-
final
Race: B RPCA4 RPCW1 RPCA1 RNZX7 RPCA3
N 08:35 Race: A RNZX4 RPCA2 RNZX6 RNZX5 RNZX2 RNZX1 RNZX8 RNZX3
O 08:39 19 M Prm 2-
final
Race: B TGAC1 RPCA2 RPCW2 RPCS2 RPCW1 RPCA3
P 08:45 Race: A RPCA1 RNZX5 RNZX2 RNZX3 RNZX1 RNZX6 RNZX4 RPCS1
Q 08:50 20 B U17 8+
final
Race: A SPCC1 CAMB1 MTAL1 HAMB1 WANC1 NSHC11 AKGC1 GLDW1
R 08:55 21 G U17 4X+
final
Race: A KICC1 HWBC2 CAMC21 AWGC1 WANC1 WKOC1 BPCC1 TGAC21
S 09:00 23 M Nov 2X
final
Race: B ROTC1 WTMC1 CLIC1 KICC2 WELC1 NSHC2 WREC1 MERC1
T 09:05 Race: A NSHC1 WESC21 CAMC21 HAMB2 WHAC1 CAMC22 HAMB1 KICC1
U 09:10 24 B U18 4X+
final
Race: A SKEC1 AKGC1 BGPC1 NSHC11 KICC1 HAMB1 WLCO1 GLDW1
V 09:15 25 M Clb 2X
final
Race: A STAC1 WKOC1 HWBC1 AWGC1 CAMC1 WKOC2 WESC1
W 09:20 26 G U18 2-
final
Race: A PETC1 WKOC2 WESC11 CAMC21 WKOC1 CAMC22 ONSL1 AKLC21
X 09:25 27 W Nov 4X+
final
Race: B SKEC1 WLGC2 WREC1 CAMB1 HWBC2 MERC1 CAMC21 ROTC2
Y 09:30 Race: A WLGC1 AKLC32 HWBC1 ROTC1 CLIC1 NSHC1 TGAC21 WELC3
Z 09:35 28 B U16 4+
final
Race: A WELC1 HAMB1 HAMB2 SHAK1 HAMB3 WLCO1 GISC1 SKEC1
A 09:40 29 M Snr 2-
final
Race: A NSHC2 AWGC1 HWBC1 HWBC2 WKOC1 NSHC1 NSHC3 WKOC2
B 09:45 30 G U16 8+
final
Race: A HAMC11 AKLC32 WTLG1 WKOC1 AKLC31 WLGC1 WESC11 SKEC1
C 09:50 31 W Int 2X
final
Race: B BPCC1 GLDW1 WKOC2 MERC1 PETC1 PORC1 WELC1 GISC1
D 09:55 Race: A NSHC1 ROTC1 CAMC1 WELC3 TAWC1 WKOC1 AWGC1 HKIC1
E 10:00 32 W Clb 2X
final
Race: A COMC1 AKLC2 AWGC2 ROTC1 WKOC2 HWBC1 GLDW1 TGAC21
F 10:05 33 B U17 2X
final
Race: B ONSL1 TGSC1 WANC1 HKIC1 WESC22 SJHM2 HWBC1
G 10:10 Race: A BPCC1 WHAC1 MACL1 CAMB1 CAMC21 SHAK1 SSAS1 KICC2
H 10:15 34 G U17 1X
final
Race: B HWBC2 HWBC1 CAMB1 AKLC51 WHAC1 KICC2 GLDW1 MACL1
I 10:20 Race: A WENT1 GLDW2 MERC1 WREC1 GLDW4 MTAL1 AWGC1 BPCC1
J 10:25 35 B U15 8+
final
Race: A MTAL1 NSHC11 HAMB1 AKGC1 HAMB2 SHAK1 SKEC1 ONSL1
K 10:30 36 W Prm 1X
final
Race: B RPCW7 RPCA2 RPCA3 RPCW4 RPCW5 RPCW3 RPCW8 RPCW6 RPCA1
L 10:35 Race: A RNZX5 ASHC1 RNZX1 RPCW1 RNZX4 RPCW2 RNZX2 RNZX6
M 10:40 37 M Prm 1X
final
Race: C RPCA2 RPCC2 RPCA1 RPCW5 RPCA3
N 10:45 Race: B RPCW2 RPCW3 RPCW1 RNZX8 RNZX12 RNZX11 RPCW4 RPCC1
O 10:50     Race: A RNZX1 RNZX6 RNZX3 RNZX2 RNZX9 RNZX7 RNZX4 RNZX10
P 10:55 38 B U18 4+
final
Race: A WESC21 AKGC1 HAMB2 HAMB1 NSHC11 WLCO1 HAMB3 TGAC1
Q 11:00 39 G U18 4+
final
Race: A PETC2 PETC1 WANC1 WKOC1 SPCC1 CAMC21 WTLG1 CAMC22
R 11:05 40 G U16 4X+
final
Race: B WESC11 AKLC31 WELC2 GLDW1 MACL2 WTLG1 TGAC22 AKLC1
S 11:10 Race: A ROTC2 STAC1 TGAC21 WANC1 HKIC1 MACL1 AWGC1 WELC1
T 11:15 41 M Int 2X
final
Race: A KICC1 WHAC1 ONSL1 WELC1 CLIC1 NSHC1 WREC1 PETC1
U 11:20 42 M Clb 2-
final
Race: A TGAC1 HAMB4 WESC22 HAMB1 WESC2 WKOC1 WESC21 HAMB3
V 11:25 43 B U16 2X
final
Race: C GISC1 WENT2 SKEC1 AKGC2 AKGC1 WELC1 WLCO3 SHAK1
W 11:30 Race: B CAMB1 SHAK2 WESC22 MACL1 HAMB2 WLCO1 SJHM2 CAMB2
X 11:35     Race: A SJHM1 HAMB1 WTMC1 CAMC21 HKIC2 HKIC1 ROTC1 TGSC1
Y 11:40 44 W Nov 8+
final
Race: A HWBC2 WKOC2 HAMC11 HWBC1 WESC11 AKLC21 AKLC31 WKOC1
Z 11:45 97 M Mst A-J 2X
final
Race: A BPCC2 CAMC2 BPCC1 WHAC1 SGEC1 CAMC1 TAWC1
A 11:50 Race: A TAWC2
A   98 W Mst A-J 2X
final
Race: A BPCC1 AKLC1 BPCC2
B 11:55 45 G U18 1X
final
Race: B WENT1 ONSL1 ROTC1 ONSL2 AKLC51 BPCC1 BUNC2 KICC1
C 12:00 Race: A WTLG2 QMAR1 WESC11 WTLG1 ASHC1 WESC12 WANC1 COMC1
D 12:05 46 W Snr 2X
final
Race: A NSHC2 HWBC1 NSHC1 WREC1 WESC1 WELC1 WREC3 WKOC1
E 12:10 47 B U18 1X
final
Race: B AKGC1 CAMC22 CAMC21 HAMB2 WENT1 CAMB1 BGPC2
F 12:15 Race: A KICC1 WHAC1 HWBC1 NSHC12 CAMB2 HAMB1 BGPC4 CLIC1
G 12:20 48 W Clb 2-
final
Race: A CLIC1 SKEC1 PETC2 WESC1 AKLC1 AKLC2 AKLC21 TAWC1
H 12:25 49 M Nov 8+
final
Race: A SKEC1 ONSL1 WESC21 HAMB2 HAMB1 NSHC11 TGAC1 AKGC1
I 12:30 50 G U15 2X
final
Race: B CAMB2 TGAC21 WTLG2 CAMC21 WLGC1 BUNC1 GISC1 CAMC22
J 12:35 Race: A COMC1 AWGC1 BPCC1 QMAR2 WTLG1 MERC1 CAMB1 COMC2
K 12:40 51 B U15 4X+
final
Race: B BPCC1 AKGC1 CAMC21 KICC2 MACL1 ONSL1 ROTC1 WLCO1
L 12:45 Race: A MTAL1 HAMB3 HAMB2 AKGC2 HAMB1 KICC1 GLDW1
M 12:50 52 M Snr 2X
final
Race: A AKLC2 WKOC1 WREC1 WKOC2 AWGC3 WESC1 WESC2 WANC1
N 12:55 53 G U17 8+
final
Race: A MACL1 CAMC21 AKLC31 WANC1 SPCC1 SKEC1 WTLG1 TGAC1
O 13:00 54 W Prm 4-
final
Race: A RPCA1 RNZX1 RNZX3 RNZX4 RNZX2 RPCW1
P 13:05 55 W Snr 4-
final
Race: A NSHC2 AKLC21 AKLC22 NSHC1 WKOC1 WESC1 STAC1 WELC1
Q 13:10 56 M Snr 4-
final
Race: A HWBC2 NSHC2 AWGC1 WKOC1 NSHC1 TGAC1 HWBC1 STAC1
R 13:15 57 M Prm 4-
final
Race: A RPCW1 RNZX2 RNZX1 RNZX3 RPCS1 RPCA1
S 13:20 58 B U17 4+
final
Race: A NSHC12 SPCC1 HAMB1 HAMB2 HWBC1 NSHC11 MTAL1 CAMB1
T 13:25 59 G U16 4+
final
Race: A WANC1 SPCC1 WKOC1 AKLC32 HWBC1 HWBC2 WESC11 WLGC1
U 13:30 60 W Int 4X+
final
Race: A MERC1 CAMB1 CAMC1 ROTC1 WELC2 TGAC21 STAC1 BPCC1
V 13:35 61 B U18 2X
final
Race: B GLDW2 BGPC1 HAMB2 AKGC1 HAMB1 CLIC1 NSH*12 CAMB1
W 13:40 Race: A NSHC13 WANC1 KICC1 WLCO1 CAMC21 KICC2 NSHC11 BGPC2
X 13:45 99 M Mst A-J 4X-
final
Race: A TAWC1 BPCC1 CAMC1
X   100 W Mst A-J 4X-
final
Race: A BPCC1
Y 13:50 63 W Clb 4X-
final
Race: A WKOC1 STAC1 AWGC1 HWBC2 HWBC1 BPCC1 NSHC1 AKLC1
Z 13:55 64 G U15 8+
final
Race: A HAMG1 WTLG2 WTLG1 WKOC1 AKLC31 AKLC21 AKLC32 MTAL1
A 14:00 65 M Clb 4X-
final
Race: A WELC1 WKOC2 SSAS1 WKOC1 WESC1 ROTC1 NSHC1 NSHC2
B 14:05 67 B U16 8+
final
Race: A MTAL1 SKEC1 SPCC1 AKGC1 NSHC11 WLCO1 SHAK1 NSHC12
C 14:10 68 M Prm 2X
final
Race: A RPCA1 RPCW2 RNZX4 RNZX3 RNZX1 RPCW1 RPCC1
D 14:15 69 G U18 4X+
final
Race: A WTLG1 WLGC1 GLDW1 WESC1 CAMB1 ROTC1 MACL1 CAMC21
E 14:20 70 M Int 4X+
final
Race: A NSHC11 SJHM1 ONSL1 HWBC1 WTMC1 WHAC1 WLCO2 PET*1
F 14:25 66 W Int 8X+
final
Race: A TGAC21 AWGC1 AKLC21 STAC1
G 14:30 71 W Prm 2X
final
Race: A RPCA1 RPCW2 RPCW1 RNZX2 RNZX3 RPCA2 RPCW3 RPCW4
H 14:35 72 B U15 4+
final
Race: A WLCO3 NSHC12 TGAC1 HAMB1 NSHC11 ONSL1 TGSC1 HAMB2
I 14:40 73 G U17 2X
final
Race: B MTAL2 HWBC1 WKOC1 WANC2 WELC1 WESC11 HAMC11 BPCC1
J 14:45 Race: A KICC1 CAMC21 BPCC2 HKIC1 AWGC1 WHAC1 UNWC1 CAMC22
K 14:50 74 W Nov 4+
final
Race: A WESC11 WKOC1 HWBC1 NSHC1 SPCC1 WELC1 CAMC21 QMAR2
L 14:55 76 W Clb 8+
final
Race: A AKLC22 AKLC21 HWBC1 AKLC1
M 15:00 77 B U17 4X+
final
Race: A WANC1 CAMC21 HAMB1 WESC21 KICC1 HKIC1 SHAK1 SJHM1
N 15:05 78 M Int 4+
final
Race: A SHAK1 AKLC51 WREC1 SPCC1 ONSL1 NSHC1 GISC1
O 15:10 79 M Clb 8+
final
Race: A WELC1 WESC1 SSAS2 HWBC1 TSSX2 MTAL1
P 15:15 80 W Prm 4X-
final
Race: A RNZX1 RPCA2 RPCA1
Q 15:20 81 W Snr 4X-
final
Race: A WREC1 PET*1 WKOC1 NSHC1 WESC1 HWBC1 STAC1 WELC1
R 15:25 82 G U15 8X+
final
Race: A SKEC1 BPCC1 HAMC11 CAMB1 WLGC1 STAC1 MTAL1 WELC2
S 15:30 83 M Nov 4+
final
Race: A CAMC21 WESC21 HAMB3 NSHC1 HAMB1 WESC22 TGAC1 AKGC1
15:34 84 M Prm 4X-
final
Race: A RPCA1 RNZX1
T 15:40 85 M Snr 4X-
final
Race: A ROTC1 AKLC1 AWGC1 KICC1 WKOC1 WESC1 STAC1
U 15:45 86 G U16 2X
final
Race: D WLGC2 COMC1 TGAC2 TGAC3 WANC2 AKLC51 HAMC31 QMAR1
V 15:50 Race: C WELC1 AWGC1 WELC2 HAMC11 HWBC1 MACL1 ROTC2
W 15:55     Race: B HWBC2 CAMB1 WESC11 GISC2 CAMC22 COMC2 BUNC1 GLDW1
X 16:00     Race: A HKIC1 MTAL1 WTLG1 GLDW2 MTAL2 WANC1 CAMC21 TGAC21
Y 16:05 87 B U16 1X
final
Race: A CAMB2 SHAK1 HAMB1 WANC1 WHAC1 CAMC1 SIGX1 CAMB1
Z 16:10 88 W Int 1X
final
Race: A NSHC1 BPCC1 WHAC1 QMAR1 CAMC1 CAMC2 WESC11 NSHC2
A 16:15 89 W Clb 1X
final
Race: A CAMC21 AWGC2 AWGC1 WREC1 BPCC1 MTAL1 WKOC1 HWBC1
B 16:20 90 M Int 1X
final
Race: A SJHM1 ONSL2 ONSL3 CLIC1 ONSL1 ROTC1 HKIC1 ASHC1
C 16:25 91 M Clb 1X
final
Race: A BGPC3 HKIC1 WKOC2 SPCC1 BGPC1 BGPC2 CAMC1 WREC1
D 16:30 92 B U15 8X+
final
Race: A NSHC11 KICC1 AKGC1 HAMB2 HAMB1 WLCO1 GLDW1 MTAL1
E 16:35 93 W Opn 8+
final
Race: A STAC1 PETC1 RNZX1 RNZX2 NSHC1 WKOC1
F 16:40 94 M Opn 8+
final
Race: A WKOC1 NSHC1 RNZX1 CTY*1 HWBC1 TGA*1
G 16:45 95 G U18 8+
final
Race: A AKLC22 MERC1 WKOC1 AKLC31 CAMC21 AKLC32 SPCC1 HAMC11
H 16:50 96 B U18 8+
final
Race: A AKGC1 TSSX1 HAMB3 SSAS1 HAMB2 NSHC11 SSAS2 MTAL1