Event Sponsor
Day sheets: Junior Regatta
These are the day sheets for the 2020 Junior Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 29th February 2020
Race 1 (A) @ 08:00: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Brendan Cullan & Paul Clinton
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
Race 2 (B) @ 08:04: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Gordon Trevett
|
|
Entity
WAIU
WAIU
Auckland |
Crew
#1
WAIU
Coached by: Jim Matchett
|
|
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
Race 3 (C) @ 08:08: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#3
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Marcus Grimmer & Ted Phelps
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Charles Haggie
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
Sunday, 1st March 2020
Race 128 (A) @ 08:28: B Final | ||
---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Charles Haggie
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Gordon Trevett
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
Race 129 (B) @ 08:32: A Final | ||
---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#3
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|