You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024 (#3), 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Brendan Cullan & Paul Clinton
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
WAIU
WAIU
Auckland |
Crew
#1
WAIU
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#3
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Marcus Grimmer & Ted Phelps
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#3
WTLG
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Taryn Abel & Kim Dowden
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKDS
Coached by: Jamie Macfie
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Richard Hollebon
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Maxie Robb & Andrew Ede
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Thomas McCan
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Steven House
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Gerry Carver
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Steven House
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Thomas McCan
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#12
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Gerry Carver
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Ella Campbell
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Bianca Thomas & Lewis Hollows
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Robin Crooks
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Jared Capon & Lisa Weight
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#3
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Lewis Hollows & Ben Kirsop
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BTH*
BTH*
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTH*
Composite crew. Coached by: Maxine Drabble & Craig Bocock
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Rachel Gamble-Flint
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Bianca Thomas & Ben Kirsop
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Chloe Wright (stroke), Jenna Brangwynne, Sarah Laban-Ten Dam, Nina Turner + Camille de Ripainsel (cox)
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Lauren Tilson & Kim Dowden
Boat: Akoranga
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
PICC
PICC
Marlborough |
Crew
#2
PICC
|
|||
Entity
PICC
PICC
Marlborough |
Crew
#1
PICC
Coached by: Nick Tonkin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Anton Andres & Eric Verdonk
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Alan Vester
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Harrison Elliott & Sebastien Eggermont
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
William Morton (stroke), Lachlan Sparling, Tasman Christensen, Vasu Nair + Nicholas Poppelwell (cox)
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Megan Glenn
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Finn McGahan
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Marcus Grimmer
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Mike Tolhurst
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
|
|||
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEKC
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr & Max Silver
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Mike Tolhurst
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAUR
|
|||
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUH
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#2
TEKC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUH
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Robin Crooks
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Georgia Allen & Leann Plummer
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
PICC
PICC
Marlborough |
Crew
#1
PICC
Coached by: Nick Tonkin & Chris Nally
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Tom Ferguson & Eric Verdonk
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Gerry Carver
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Brenna Baker
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Maxie Robb & Andrew Ede
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Liam Kitchin & Tim Nelson
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Taryn Abel & Kim Dowden
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Carys Osborne (stroke), Natascha Gregory, Christina Morrison, Amy Carstairs + Toby van der Harst (cox)
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
BTH*
BTH*
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTH*
Composite crew. Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGG
Coached by: Maxie Robb & Andrew Ede
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Richard Hollebon
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Jenna Brangwynne (stroke), Chloe Wright, Sarah Laban-Ten Dam, Nina Turner + Camille de Ripainsel (cox)
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: St Patricks
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Tom Ferguson & Eric Verdonk
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
MAC*
MAC*
Auckland |
Crew
#1
MAC*
Composite crew.
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
William Mackintosh (stroke), Thomas Foley, Dougal Rutherford-Levien, Benjamin Welch + Nicholas Poppelwell (cox)
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Steven House
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Max Calvert & Tim Nelson
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Baxter McGillivray (stroke), Eddie Holdsworth, Charles Thomas, Aden Urwin + Charles Couillault (cox)
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
TEK*
TEK*
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEK*
Composite crew. Coached by: Anthea Moses
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
KAT*
KAT*
Waikato/BoP |
Crew
#1
KAT*
Composite crew. Coached by: Maxine Drabble & Craig Bocock
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Sienna Norman
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr & Max Silver
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Anna Donegan
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Sienna Norman
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Robbie Holmes
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
Boat: Akoranga
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Bianca Thomas & Lewis Hollows
|
|||
Entity
AQU*
AQU*
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQU*
Composite crew. Coached by: Steve Finlayson & Jodi Tong
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#3
HOWI
Coached by: Tim Nelson
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Brendan Cullan & Paul Clinton
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
HOWI
Coached by: Leigh Brown
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Leigh Brown & Tim Nelson
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMG
Coached by: Georgia Allen & Lisa Weight
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEKC
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Leanne Henry
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
Coached by: Georgia Allen & Leann Plummer
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Leanne Henry
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Charles Haggie
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Georgia Allen & Leann Plummer
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
KATI
KATI
Waikato/BoP |
Crew
#1
KATI
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Michael Smyth
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#3
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Brenna Baker & Leigh Brown
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Lauren Tilson & Kim Dowden
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
BTH*
BTH*
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTH*
Ruby Church (stroke), Marcie Glaholm, Hannah Taylor, Te Ata-A-Rua Hansen Cribb + Luke Tuhairwe (cox)
Composite crew. Coached by: Maxine Drabble & Craig Bocock
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
HOWI
Coached by: Brenna Baker
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Bailey Walters & Hannah Pointon
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Samantha Eden (stroke), Alyssa Sherry-Middlemiss, Natasha Dickie, Aimee Clink + Amelia McCarroll (cox)
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Anthony Berkers
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
TAU*
TAU*
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAU*
Composite crew. Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Robin Crooks & Rachel Gamble-Flint
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Georgia Allen & Leann Plummer
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Evan Hamlet
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Finn McGahan
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Marcus Grimmer
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Brendan Cullum & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Guy Williams
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#2
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Marcus Grimmer
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Tim Nelson
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
HOWI
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Finn McGahan
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Michael Smyth
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#2
STLN
Coached by: Ron Neighbour
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGG
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Kim Dowden
Boat: Knowles Family
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Duncan By De Ley
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Charles Haggie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Weka
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Steeple
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Duncan Grant
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BTH*
BTH*
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTH*
Composite crew. Coached by: Maxine Drabble & Craig Bocock
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Bianca Thomas & Lewis Hollows
|
|||
Entity
TEK*
TEK*
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEK*
Composite crew. Coached by: Anthea Moses
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#3
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Robin Crooks
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Robin Crooks
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
Coached by: Deanna Capon & Lisa Weight
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Lewis Hollows & Ben Kirsop
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Bianca Thomas & Lewis Hollows
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
AQU*
AQU*
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQU*
Composite crew. Coached by: Jodi Tong & Steve Finlayson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Steven House & Anna Gallaher
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Thomas McCan
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Steven House & Anna Gallaher
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Steven House & Chris Thorsen
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Thomas McCan
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
BTH*
BTH*
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTH*
Composite crew. Coached by: Gerry Carver
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#4
STPC
Coached by: Steven House & Anna Gallaher
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Brenna Baker & Max Calvert
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Connor Hislop-Donaldson (stroke), Alex Tooman, Mandela McKree-Jansen, Lachlan Pearce + James Chapman (cox)
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Peter Mason & Geoff Perry
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Max Calvert
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Leo Booth (stroke), George Wilson, Joshua Bailey-Montgomery, Archie Bruning + Charlie Williams (cox)
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Crue Ellis-Williams (stroke), Jasper Jenkins-Mananov, Tyler Wright, Sam Power + Flynn Mitchell (cox)
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Tom Ferguson & Eric Verdonk
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Isobel Knowling (stroke), Alexis McClennan, Jessica Scatchard, Belinda Wright + Kaley Caulfield (cox)
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Anna Donegan
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Sienna Norman
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BTH*
BTH*
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTH*
Rachel Brown (stroke), Marcie Glaholm, Hannah Taylor, Te Ata-A-Rua Hansen Cribb + Luke Tuhairwe (cox)
Composite crew. Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Abigail Hollins (stroke), Isabelle Barrett, Frederika Clements, Safra Wohlfarth + Tessa Guthrie (cox)
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
Boat: Geoff Barnes
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Cassidy Jones (stroke), Kate Leader, Mackenzie Armitage, Anna Leader + Tayla-Leigh McMiken Wilkinson (cox)
Coached by: Robbie Holmes
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Lisa Weight & Leann Plummer
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Pat Peoples
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
Boat: Rob Wylie
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Imogene Short (stroke), Hannah Maullin, Hannah McCarroll, Katherine-Rose Axtell + Isabella Reardon-Pollett (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Rachel Gamble-Flint
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Jack Becker (stroke), Saatchi Broadhurst, Eamon O'Carroll, Jack McDonnell + Nicholas Poppelwell (cox)
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Tomas Fergusson (stroke), Baden Campbell, Tomas Somerville, Tiaho Murupaenga Hutchings + Valerie Deligero (cox)
Coached by: Alex Brown
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Hannah Pointon & Bailey Walters
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKDS
Coached by: Jamie Macfie
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Joan Scott
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Jamie Macfie
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Katie Halliday & Mike Tolhurst
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Thomas Foley (stroke), William Mackintosh, Jezreel Singh, Benjamin Welch, Dougal Rutherford-Levien, Charles Alston, William Morton, Lachlan Sparling + Isaac Briggs (cox)
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Jacob Lean (stroke), Oliver Durbin, Ashton Brotherson, Benjamin Sumner, Tristyn Cook, Liam Reader, Christopher Simkin, Lucas Bawden + Nikolaos Matiatos (cox)
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Connor Davison (stroke), George Muir, Jack Scragg, Toby Robinson, Baxter Shaw, Karim Tuikin, Edward Fuller, Rua O'Reilly + Natalie Primrose (cox)
Coached by: Chris Thorsen & Steven House
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Jack Trusler (stroke), Alex Tooman, Jack Mitchell, Laga Jensen, Cole Barfoot, William Olde, Sam Power, Hugo Hay + Charles Couillault (cox)
Coached by: Sebastien Eggermont & Harrison Elliott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
PICC
PICC
Marlborough |
Crew
#1
PICC
Coached by: Nick Tonkin
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#13
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Gordon Trevett
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Tom Ferguson & Anton Andres
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Gordon Trevett
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Lauren Tilson & Kim Dowden
Boat: unnamed Lazslo
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Vlado
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Ethan Schultz (stroke), Rayan Darazi, Noah Wood, Kairo Ah Kuoi-Simich + Kaelin Reinsfield-Bree (cox)
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#3
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Liam Kitchin & Max Calvert
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ONE*
ONE*
Auckland |
Crew
#1
ONE*
Composite crew. Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Georgia Allen & Leann Plummer
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
KATI
KATI
Waikato/BoP |
Crew
#1
KATI
Coached by: Craig Bocock & Maxine Drabble
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
BTH*
BTH*
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTH*
Composite crew. Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
STL*
STL*
Auckland |
Crew
#2
STL*
Composite crew.
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Richard Hollebon
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Emma Napper
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Michael Smyth
|
|||
Entity
PICC
PICC
Marlborough |
Crew
#1
PICC
Coached by: Nick Tonkin
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
HOWI
Coached by: Leigh Brown
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Brendan Cullum & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
HOWI
Coached by: Tim Nelson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
George Wilson (stroke), Leo Booth, Joshua Bailey-Montgomery, Zakary Conayne + Charlie Williams (cox)
Coached by: Herb Stevenson
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#11
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Leigh Brown
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Tom Ferguson
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Gabrielle Peach & Anna Donegan
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#2
EGGS
Aroha Rangihuna (stroke), Olive Stanley-Sigglekow, Ava Page, Madeline Bennie + Hannah Stockman (cox)
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Kylee Corboy & Tony Burns, Jarod Fleming
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Amber Fordham & Kim Dowden
Boat: Skate Millar
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
Coached by: Paul Westbury
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Gideon Lessing
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#4
STPC
Coached by: Steven House & Anna Gallaher
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Rafe Stanford Meisl
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Marco Lazzaro (stroke), Max Laurenson, Calvin Cullum, Macauley Salmond + Olivia Glenn-Campbell (cox)
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Steven House
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tayla Cook & Penny Wallis
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: David Neuhaus
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Steven House & Anna Gallaher
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Rob Ryan & Hamish Mackie
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Joanne Etzinger
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Steven House
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Gerry Carver
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Brenna Baker & Leigh Brown
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUH
Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
||||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Kevin Herbison
|
|||
Entity
TAU*
TAU*
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAU*
Composite crew. Coached by: Saskia Riedel & Paul Riedel
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Hannah Pointon & Bailey Walters
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Rachel Gamble-Flint & Robin Crooks
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Savannah Barrack & Caspar Hammond
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TEKC
TEKC
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEKC
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
WHIC
WHIC
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHIC
Coached by: Maxine Drabble & Jeff Johnson
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAUR
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Steve Brine & Natysha Hubbard
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Hannah Pointon & Bailey Walters
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Anthony Berkers & Norm Charlton
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Maxie Robb
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
Coached by: Nick Chamberlain
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Seth Peake
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Georgia Allen & Leann Plummer
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum & Caitlyn Wardell
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#2
AQUI
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Anton Andres
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#12
MACL
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#3
WHAK
Coached by: Graham Watt
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Marcus Grimmer
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: Liam Avery
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Steeple
|
|||
Entity
WAIU
WAIU
Auckland |
Crew
#1
WAIU
Coached by: Jim Matchett
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
Boat: Weka
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#2
ONEW
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#11
MACL
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Evan Hamlet
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Sean Birdling, Scott Pink
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
|
Social