You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003.
Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Event
1
B U17 1X
Sponsored by: Twizel Auto & Rex Miller Engineering
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Semi-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Event
6
G U18 2X
Sponsored by: The Musterers Hut & Upper Waitaki Electrical
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
||||
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: John O'connor
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: John O'connor
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Event
8
G U16 1X
Sponsored by: Bruce Fraser
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Semi-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#3
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#3
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#3
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: John O'connor And Danny Young
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Danny Young & Ian Hamilton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Danny Young & Ian Hamilton
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: John O'connor And Danny Young
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Moesha Tupoutoa (stroke), Georgia Gentle, Katie Moffat, Ella Wilkins, Brooke Shepherd, Abigail McDonald, Sarah Dalzell, Kate Duthie + Amy Jenkins (cox)
Coached by: Doreen Evans And Ian Hamilton
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Moesha Tupoutoa (stroke), Georgia Gentle, Katie Moffat, Ella Wilkins, Brooke Shepherd, Abigail McDonald, Sarah Dalzell, Kate Duthie + Amy Jenkins (cox)
Coached by: Doreen Evans And Ian Hamilton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Moesha Tupoutoa (stroke), Georgia Gentle, Katie Moffat, Ella Wilkins, Brooke Shepherd, Abigail McDonald, Sarah Dalzell, Kate Duthie + Amy Jenkins (cox)
Coached by: Doreen Evans And Ian Hamilton
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton & John O'connor
|
Semi-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton & John O'connor
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton & John O'connor
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton & John O'connor
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#3
JHAR
Coached by: John O'connor
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
Semi-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
Semi-final 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Everett
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
|
|||
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Semi-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Semi-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Semi-final 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#3
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#3
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
||||
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: John Oconnor
|
Semi-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Semi-final 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: John O'connor
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
Semi-final 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: John Oconnor
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 6 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: John Oconnor
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
Semi-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Everett
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie & Cameron Williams
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie & Cameron Williams
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Event
33
G L18 2X
Sponsored by: Dunedin Regatta Club
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Maurice Maxwell
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Ian Hamilton
|
Event
35
G U16 4+
Sponsored by: Mackenzie District Council & Twizel Community
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Tim Yaxley (stroke), Josh Hayes, Connor Gibson, Jack Capil, Scott Kingsbury, Jack Doublet, Adam Carter, Sam Dunlevey + Benjamin Robinson (cox)
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Tim Yaxley (stroke), Josh Hayes, Connor Gibson, Jack Capil, Scott Kingsbury, Jack Doublet, Adam Carter, Sam Dunlevey + Benjamin Robinson (cox)
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Tim Yaxley (stroke), Josh Hayes, Connor Gibson, Jack Capil, Scott Kingsbury, Jack Doublet, Adam Carter, Sam Dunlevey + Benjamin Robinson (cox)
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Jessica Hayes (stroke), Olivia MacDonald, Morgan Shepherd, Annabel Ronald + Penelope Barnsdale (cox)
Coached by: John O'connor And Danny Young
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Jessica Hayes (stroke), Olivia MacDonald, Morgan Shepherd, Annabel Ronald + Penelope Barnsdale (cox)
Coached by: John O'connor And Danny Young
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Danny Young
|
Semi-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Semi-final 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Danny Young
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
|
Heat 6 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Danny Young
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'connor
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
|
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie & Cameron Williams
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Annabel Ritchie & Cameron Williams
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Semi-final 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Russell Everett
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Allan Ruffell & Shane Muir
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#2
SLDG
Coached by: Russell Everett
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Doreen Evans
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: Allan Ruffell & Shane Muir
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Allan Ruffell & Shane Muir
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Semi-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Semi-final 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Peter Sinclair & Alan Thomas
|
Social