Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Monday, 18th March 2013

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 CULI1 KGCA1 GLDW1 ROSE2 STCC1 WNCS3 SJHS1
B 08:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SLDB2 SPTW1 GBHS1 SPLH1 KAVA1 PUKE1 WNHS2
C 08:08     Race: 3 NAPB2 WENT1 OBHS1 MLBB1 WNHS1 NPLB1 HLCR1
D 08:12     Race: 4 WNCS2 NAPB1 MANC1 STAN1 RONC1 JMCG1 HAMB1
E 08:16     Race: 5 CAMB1 NELB1 AQUI1 SPLH2 SJHM1 TIMB2 SLDB1
F 08:20     Race: 6 STBD2 OBHS2 LIND1 STCC2 FRAN1 TIMB1
G 08:24     Race: 7 STBD1 ROTB1 WNCS1 WLCO1 ROSE1 WHHS1
H 08:28 2 G U17 4+
heat
Race: 1 CRAI1 WLGC1 VILL1 NCOG1 RRGS1 WNGC1 HLCR1
I 08:32 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 MLBG2 STMG1 SHGH1 SLDG1 CHIL1 WTLG1 CGHS1
J 08:36     Race: 3 WNHS1 MLBG1 SAMU1 WNCS1 WKDS1 NGTA1
K 08:40 3 B U15 2X
heat
Race: 1 STBD3 OBHS1 JMCG1 TRGB1 PUKE1 SPLH2 WHAK1 MLBB1
L 08:44 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WLCO1 ROTL1 WNHS1 MTAS1 BURN1 CAMB1 SPLH1 STAN2
M 08:48     Race: 3 WHHS1 TAKA2 SCOT1 TRGB2 STAN1 SPLH3 STPC2 SPTW1
N 08:52     Race: 4 HAMB1 JMCG2 CBHS1 CAMB2 STBD1 BURN2 TAKA1 WTLB1
O 08:56     Race: 5 STBD2 STPC1 PUKE2 RONC1 JPCR1 BTHC1 HAMB2
P 09:00 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 PUKE3 HAUR1 TAKA1 SAMU1 HLCR1 TRID1 DUNS1 HAMG1
Q 09:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 BURN2 EGGS2 WHHS1 HAUR2 DIOC1 STMG1 MLBG1
R 09:08     Race: 3 PUKE1 RRGS3 BURN1 RONC1 SHGN1 TRGG1 RAHS1
S 09:12     Race: 4 RRGS1 ROTL1 WNGC1 TIMG1 DIOC2 JPCR1 WLGC2
T 09:16     Race: 5 AQUI1 OTUM1 EGGS1 PUKE2 RRGS2 TRGG2 ONSL1
U 09:20     Race: 6 WTLG1 CRAI1 WKDS1 CGHS1 NCOG1 TAKA2 WLGC1
V 09:24 5 B U18 2-
heat
Race: 1 TRGB1 MACL1 MTAS1 MTAL2 WNHS1 HAMB1 SPLH1
W 09:28 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 WLCO1 WNCS1 MLBB1 WMEA1 OBHS1 AGSB2 WTLB1
X 09:32     Race: 3 MTAL1 AGSB1 SPLH2 WTLB2 JHAR1 RAHS1
Y 09:36 6 G U18 2X
heat
Race: 1 STMG1 KGCA1 WTKG1 GLDW1 HAMG1 WENT1 STPC1 WHHS1
Z 09:40 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 ROTG1 NGTA1 TEAW1 TIMG1 TAKA1 GLDW2 STAN2 WTLG1
A 09:44     Race: 3 STAN1 CAMB1 WNCS1 GGHS1 STMW1 BURN1 KAVA1 STKT1
B 09:48     Race: 4 KAVA2 MARN1 CGHS1 OTUM1 WNHS1 BTHC1 CRAI1
C 09:52     Race: 5 BTHC2 PUKE1 EGGS1 STPC2 WLGC1 SLDG1 WNCS2
D 09:56 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 HAMB2 TAKA1 WLCO2 STKT1 TRGB1 STAN1 JHAR1 WAKA1
E 10:00 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WTLB1 HAUR1 STCC1 STPC1 CAMB1 WENT1 AGSB1 ONSL1
F 10:04     Race: 3 CBHS1 WHAK1 STPC2 BTHC1 STBD1 OBHS1 HAMB1
G 10:08     Race: 4 AQUI1 SPLH2 JHAR2 RONC1 TRGB2 PUKE1 KGCA1
H 10:12     Race: 5 SPLH1 AOTE1 KGCA2 GLDW1 WLCO1 MACL1 SLDB1
I 10:16 8 G U16 1X
heat
Race: 1 WHAK1 TRGG1 QMAR1 SHGN2 RAHS2 TAKA2 OGHS1
J 10:20 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WLGC1 CULI1 SLDG1 HAMG1 PIOP1 RAHS1 QMAR3
K 10:24     Race: 3 TEKC1 KAVA1 TRID1 STMW1 SMCO1 OTUM2 QMAR2
L 10:28     Race: 4 QMAR4 SHLH1 WHAK2 TRGG2 OTUM3 GGHS1 NGTA1
M 10:32     Race: 5 STAN1 RRGS1 WNHS1 WLGC2 SHGN1 STKV2 TAKA1
N 10:36     Race: 6 ROTG1 OTUM1 GGHS2 SMCO2 STKV1 WNCS1
O 10:40 9 B N18 2X
heat
Race: 1 CBHS2 STPC1 WTLB1 SCOT1 TIMB1 WLCO1 WNCS1
P 10:44 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SMCO1 STAN2 WTKB1 TIMB2 AOTE1 ROSE2 JPCR1
Q 10:48     Race: 3 FRAN1 PUKE1 GLDW1 TUAK1 ASHB1 WNHS1 MLBB1
R 10:52     Race: 4 NAPB2 ROTL1 ASHB2 TEAW2 SCOT2 WTKB2 ROSE1
S 10:56     Race: 5 GLDW2 SPLH2 STAN1 WHHS1 STBD1 CBHS1 NAPB1
T 11:00     Race: 6 PUKE2 HAMB1 OTUM1 SPTW1 WHHS2 RONG1 WAKA1
U 11:04     Race: 7 ONSL1 LIND1 SPLH1 TUAK2 TEAW1 JPCR2 GBHS1
V 11:08 10 B U17 8+
heat
Race: 1 KGCA1 HAMB1 WNCS1 WLCO1 STBD1
W 11:12 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 CBHS1 CHCO1 AGSB1 SHAK1
X 11:16 11 G U17 4X+
heat
Race: 1 ROSE1 WNHS1 NGTA1 WAKA1 CAMB2 WNCS1
Y 11:20 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 VILL1 STHI1 WLGC2 RRGS1 PUKE1 DIOC1
Z 11:24     Race: 3 SLDG1 NCOG1 OGHS1 HLCR1 TRGG1 RONC1
A 11:28     Race: 4 CAMB1 STKT1 WLGC1 WHHS1 HAMG1 CGHS1
B 11:32 12 B L18 4+
heat
Race: 1 WLCO1 TAKA1 CHCO1 SJHM1 STBD2 MLBB1 SHAK1
C 11:36 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 SHAK2 STBD1 WTLB1 CHCO2 GLDW1 ONSL1 WAKA1
D 11:40 13 G U15 4+
heat
Race: 1 DIOC1 ONSL1 TAKA1 TIMG1 RRGS1 WNGC1 STKT1 STMG3
E 11:44 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WLGC1 STMG4 SHGH2 MLBG2 SHGH1 BURN1 WKDS2 WENT1
F 11:48     Race: 3 STKT2 HAUR1 HAUR2 WTLG1 RAHS1 RRGS3 HLCR1 DIOC2
G 11:52     Race: 4 BARA1 STMG1 WKDS1 TAKA2 STMG2 MLBG1 TRGG1 RRGS2
H 11:56 14 B U18 4X+
heat
Race: 1 TRGB1 STPC1 KGCA2 CAMB1 STPA1 STAN1 FRAN1
I 12:00 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 KGCA1 WTLB1 MLBB1 STKT1 WHHS1 JHAR1 RAHS1
J 12:04 15 G U18 2-
heat
Race: 1 WNHS1 STMG1 WKDS1 WTLG2 WLGC1
K 12:08 Race: 2 WTLG1 JPCR1 DIOC1 CRAI1 MACL1
L 12:12 16 B U16 4+
heat
Race: 1 SPTW1 ONSL2 OBHS1 TRGB1 AOTE1 CHCO1 WTLB1
M 12:16 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WENT1 SPLH2 MACL1 HAMB1 MTAL2 BURN1
N 12:20     Race: 3 HAMB3 CBHS1 AQUI1 MTAL1 SPLH1 ONSL3
O 12:24     Race: 4 ONSL1 WTLB2 STBD1 TAKA1 HAMB2 ASHB1
P 12:28 17 G U16 8+
heat
Race: 1 SHGH1 RRGS2 DIOC1 HAMG1 STMG1 WKDS1 SAMU1
Q 12:32 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WLGC1 MLBG1 WENT1 STMG2 RRGS1 WTLG1 CGHS1
R 12:36 18 G L18 4+
heat
Race: 1 EGGS1 STPC1 DIOC1 STMG1 TRGG1
S 12:40 1->A Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 WTLG1 SHGH1 STHI1 CGHS1
T 12:44 19 B U17 2X
heat
Race: 1 SJHM1 STPA2 WLCO1 ROSE2 RAHS2 MTAL1 BURN1 STCC1
U 12:48 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TRGB1 WMEA1 STBD2 SHAK1 TRGB2 GLDW2 STAN1 STPC1
V 12:52     Race: 3 TIMB2 AGSB1 OBHS1 SPTW1 TAKA1 SLDB1 WNCS1
W 12:56     Race: 4 STCC2 WHAK1 OTUM1 RAHS1 BTHC2 WHHS1 ONSL1
X 13:00     Race: 5 WHHS2 GLDW1 ROSE1 WNCS2 SPLH2 ONEW1 KGCA1
Y 13:04     Race: 6 BURN2 BTHC1 SPLH1 WAKA1 MLBB1 TIMB1 STPA1
Z 13:08     Race: 7 STBD1 CULI1 GBHS1 SMCO1 HAMB1 NELB1 WNHS1
A 13:12 20 G U17 1X
heat
Race: 1 WHHS1 WNHS1 EGGS3 JPCR1 STHI1 WHAK2 STKT1 QCHA1
B 13:16 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 EGGS2 TRGG1 BURN1 KGCA1 WMEA1 TAKA1 WHAK3
C 13:20     Race: 3 ROTG1 PIOP1 TRID1 ASHB1 NAPG1 KAVA1 OTUM1
D 13:24     Race: 4 WOOD1 GLDW1 STMW1 CGHS1 ROSE2 TIMG1 HAMG1
E 13:28     Race: 5 WTKG1 TRGG2 MART1 RRGS1 HLCR1 TEAW1 STHI2
F 13:32     Race: 6 SHLH1 COLU1 EGGS1 TEKC1 ROSE1 STAN1 RRGS2
G 13:36 21 B U15 8+
heat
Race: 1 HAMB2 TRGB1 WTLB2 SPLH1 AGSB2 TAKA1
H 13:40 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 AQUI1 MLBB1 STAN1 STCC1 CBHS1 STBD1
I 13:44     Race: 3 SHAK1 OBHS1 SJHM1 STKT1 HAMB1 WTLB1
J 13:48     Race: 4 HAMB3 SHAK2 AGSB1 WNHS1 WLCO1
K 13:52 22 G N18 2X
heat
Race: 1 ONSL2 ONEW1 RRGS1 BTHC2 CRAI1 HLCR1 TUAK1 SHGN1
L 13:56 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TRGG1 TUAK2 DUNS1 CHIL1 STPC2 OTUM1 NCOG1 CAMB2
M 14:00     Race: 3 EGGS1 ONSL3 TIMG1 STHI1 BTHC1 HOWI1 WTKG1 STMG1
N 14:04     Race: 4 TEAW1 WKDS1 TRID1 VILL1 ONSL1 TUAK3 STAN1 KATI1
O 14:08     Race: 5 SAMU1 STPC1 SPLH1 ROTL1 MARN1 CGHS1 TIMG2
P 14:12     Race: 6 WKDS2 VILL2 WTLG1 STMW1 EGGS2 CAMB1 AQUI1
Q 14:16     Race: 7
Q   23 B U18 4+
heat
Race: 1 WTLB1 NAPB1 HAMB1 STKT1 WAKA1 SHAK1 AGSB1 MTAL1
R 14:20 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 CBHS1 SPLH1 WTLB2 CHCO1 WNCS1 MLBB1 NAPB2
S 14:24 24 G U18 4+
heat
Race: 1 DIOC1 WTLG1 CRAI1 SLDG1 MLBG1 WENT1
T 14:28 1,2->A Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WNCS1 WKDS1 CGHS1 WLGC1 WTLG2 STMG1
U 14:32 25 G U16 4X+
heat
Race: 1 HAUR1 DIOC1 RRGS1 SHGH1 CAMB1 WLGC1 WTKG1 TRGG2
V 14:36 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 GLDW1 OTUM1 AQUI1 CULI1 STKT1 STMG1 MLBG2
W 14:40     Race: 3 SAMU1 TRGG1 GGHS1 STHI1 SPLH1 VILL1 RAHS1
X 14:44     Race: 4 WNGC1 PUKE1 TRID1 ASHB1 WLGC2 CRAI1 CGHS1
Y 14:48     Race: 5 WHHS1 RONC1 SLDG1 WLGC3 ROTL1 QMAR1 MLBG1
Z 14:52     Race: 6 WKDS1 TAKA1 BURN1 SLDG2 DIOC2 HAMG1 OGHS1
A 14:56 26 B U16 2X
heat
Race: 1 SLDB1 WLCO2 WAKA2 AGSB1 STBD2 GLDW1 JHAR1 LIND2
B 15:00 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STAN1 ONSL1 SPLH2 JHAR2 ASHB1 STPC2 QCHA1 STCC1
C 15:04     Race: 3 OTUM1 WLCO3 STPC1 SPLH1 ROSE2 WNCS1 CULI1 BTHC2
D 15:08     Race: 4 STKT2 TIMB1 RAHS1 TAKA1 LIND1 WENT2 STBD3 RONC1
E 15:12     Race: 5 WAKA1 BURN1 HAUR1 BTHC1 ROSE1 WLCO1 SPLH3 TRGB1
F 15:16     Race: 6 PUKE1 FRAN1 CBHS1 SPTW1 STBD1 WTLB1 JMCG1 HAUR2
G 15:20     Race: 7 PUKE2 WENT1 STKT1 TRGB2 KGCA1 STPC3 SPTW2 WHAK1
H 15:24 27 G U18 1X
heat
Race: 1 CAMB1 LGBY1 KAVA2 GGHS1 WMEA1 ROSE1 STMG1
I 15:28 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STKV1 GLDW2 WHAK1 CULI1 TRGG2 QCHA1 QMAR1
J 15:32     Race: 3 ASHB1 TRID1 NAPG1 KAVA3 BURN1 EGGS1 TRGG1
K 15:36     Race: 4 KAVA4 SPLH1 WOOD1 TAKA1 HAMG1 TIMG1 GGHS2
L 15:40     Race: 5 OTUM1 KAVA1 CAMB2 GLDW1 COLU1 STKT1 MART1
M 15:44 28 B U18 1X
heat
Race: 1 SPTW2 ROTB1 SPLH1 TIMB1 JPCR1 WLCO1 WNCS1
N 15:48 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NPLB1 ROSE1 MLBB1 SLDB1 NAPB1 TAKA1 WNCS2
O 15:52     Race: 3 MTAS1 RUTH1 MANC1 WENT1 CAMB1 KGCA2 KAVA2
P 15:56     Race: 4 NELB1 RONC1 SPLH3 SPTW1 STPA1 TRGB1 JMCG1
Q 16:00     Race: 5 KAVA1 SPLH2 ASHB1 WNHS1 OBHS1 STAN1 WNCS3
R 16:04     Race: 6 MTAL1 LIND1 BURN1 AGSB1 ONSL1 JHAR1
S 16:08     Race: 7 RAHS1 STBD1 QCHA1 TRGB2 KGCA1 SJHS1
T 16:12 29 G U15 2X
heat
Race: 1 TAKA1 TIMG2 OTUM2 PUKE1 WLGC1 JPCR2 SLDG2 SHGN2
U 16:16 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 KAVA2 CAMB2 RONC1 SPLH1 SAMU1 NCOG2 DUNS1 TRGG2
V 16:20     Race: 3 PUKE3 OTUM1 ONSL1 WLGC2 TRID2 AQUI3 HAMG2 NCOG1
W 16:24     Race: 4 AQUI2 TAKA2 PUKE4 ONEW1 KAVA1 WTKG1 JPCR1
X 16:28     Race: 5 ROSE1 ONSL2 STHI1 SHGN1 WLGC3 VILL1 TAKA3
Y 16:32     Race: 6 BURN2 ROTG1 HLCR1 TIMG1 CAMB1 DUNS2 BURN1
Z 16:36     Race: 7 WENT1 HASG1 AQUI1 SLDG1 CRAI2 PUKE2 HAMG1
A 16:40     Race: 8 MLBG1 TRGG1 CULI1 TRID1 CRAI1 WNHS1 WHHS1
B 16:44 30 B U15 4X+
heat
Race: 1 SPTW1 STBD2 CAMB1 STKT1 STAN2 TRGB3 HAMB2 MLBB1
C 16:48 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STKT2 GLDW1 TAKA2 HAMB4 BURN1 STPC1 AGSB2 WTLB2
D 16:52     Race: 3 TAKA3 WAKA1 AQUI1 JMCG1 STCC2 WHAK1 ONSL1 MLBB2
E 16:56     Race: 4 STBD1 AGSB1 SPLH1 TRGB1 HAUR1 HAMB1 WTLB1 STCC1
F 17:00     Race: 5 WLCO1 CBHS1 STAN1 TAKA1 OBHS1 HAMB3 TRGB2
G 17:04 31 G U17 8+
heat
Race: 1 CRAI1 MLBG1 EGGS1 WTLG1 WKDS1 STPC1
H 17:08 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 CGHS1 DIOC1 VILL1 SHGH1 WNCS1
I 17:12 32 B U17 4+
heat
Race: 1 STBD1 AOTE1 WTLB1 WAKA1 MTAL1 CULI1 CBHS1 SHAK1
J 17:16 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WNCS1 CBHS2 STKT1 AQUI1 BURN1 WHHS1 FRAN1

Tuesday, 19th March 2013

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 33 G L18 2X
heat
Race: 1 CAMB1 STPC2 DIOC2 TRGG1 STHI1 WTLG1
B 08:04 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 JPCR1 NGTA1 SLDG2 KAVA1 EGGS1 STHI2
C 08:08     Race: 3 WLGC1 SLDG1 WENT1 DIOC1 RONC1 PUKE1
D 08:12     Race: 4 STMG1 CGHS1 ROSE1 STPC1 WAKA1 SPLH1
E 08:16 34 B L18 2X
heat
Race: 1 SPTW2 TRGB1 TIMB1 MLBB1 ONEW1 STBD1 WAKA1
F 08:20 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 SJHM1 STAN1 WLCO2 RAHS1 SPTW1 ONSL2 TIMB2
G 08:24     Race: 3 SJHM2 JPCR1 ONSL1 MLBB2 ASHB1 WAKA2 WENT1
H 08:28     Race: 4 CAMB1 SLDB1 TRGB2 TAKA1 WLCO1 WTKB1 TEAW1
I 08:32 35 G U16 4+
heat
Race: 1 ONSL1 SHGH1 WLGC2 RRGS2 ASHB1 WTLG1 WNGC1
J 08:36 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 HAUR1 TAKA1 STMG2 BURN1 WLGC1 RRGS1 CRAI1
K 08:40     Race: 3 TRGG1 WENT1 STMG1 SAMU1 CULI1 WNHS1 STHI1
L 08:44 36 B U16 8+
heat
Race: 1 SHAK1 HAMB1 WLCO2 MTAL1 KGCA1 WTLB1 ONSL1 STBD2
M 08:48 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 CHCO1 SPLH1 SHAK2 JHAR1 CBHS1 WLCO1 STBD1 AGSB1
N 08:52 37 G U18 4X+
heat
Race: 1 WAKA1 KAVA1 WTLG1 MARN1 GLDW1 WLGC1 DIOC1 WHHS1
O 08:56 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 SPLH1 SLDG1 TEAW1 DIOC2 CGHS1 KGCA1 WNCS1
P 09:00 38 B U18 2X
heat
Race: 1 JHAR2 STPA2 WNHS1 STAN1 GLDW1 TRGB1 WHAK1
Q 09:04 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 WMEA1 NELB1 MLBB1 KGCA2 SJHS1 WHHS1 STPA1
R 09:08     Race: 3 WAKA1 STBD2 STPC1 MTAL1 QCHA1 RONG1 STBD1
S 09:12     Race: 4 ROSE1 MACL1 MTAS1 SPLH2 KGCA1 BURN1
T 09:16     Race: 5 ONSL1 ROSE2 SPLH1 WTLB1 TAKA1 JHAR1
U 09:20 39 G U15 8+
heat
Race: 1 BARA1 STKT1 RRGS1 TAKA1 DIOC1 MLBG1
V 09:24 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 STMG1 PUKE1 SHGH1 WKDS1 RAHS1 STMG2
W 09:28     Race: 3 EGGS1 BURN1 HAUR1 WTLG1 WLGC1
X 09:32 40 B U15 4+
heat
Race: 1 AOTE1 STBD1 TRGB2 STAN2 SHAK2 BURN1 ONSL1
Y 09:36 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 JMCG1 OBHS1 TAKA1 WNHS2 CBHS1 WTLB2 SPLH1
Z 09:40     Race: 3 TRGB1 CHCO1 HAMB3 WNHS1 STAN1 GLDW1 MLBB1
A 09:44     Race: 4 WAKA1 PUKE1 SHAK1 TAKA2 HAMB1 HAUR1 STKT1
B 09:48     Race: 5 HAMB2 AQUI1 WTLB1 AGSB1 MACL1 SHAK3 SPTW1
C 09:52 41 G U17 2X
heat
Race: 1 STAN1 STKT1 JPCR1 OGHS1 TRID1 WLGC1 CAMB2 WHHS1
D 09:56 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNHS1 RRGS1 WLGC2 WENT1 NGTA1 CGHS1 DIOC1 TIMG1
E 10:00     Race: 3 SAMU1 CAMB1 STHI1 ROTL1 PUKE1 ROSE1 EGGS1 WTKG1
F 10:04     Race: 4 CRAI1 STMW1 NGTA2 ASHB1 NCOG2 TEKC1 SLDG1 OTUM1
G 10:08     Race: 5 SHGH1 NCOG1 KATI1 EGGS2 HLCR1 STPC1 WHHS2
H 10:12 42 B U17 4X+
heat
Race: 1 STCC2 BURN1 CAMB1 TRGB1 HAMB1 WLCO1 RONC1 ONSL1
I 10:16 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNHS1 ROSE1 WLCO3 KGCA2 MLBB1 TIMB1 STPC1
J 10:20     Race: 3 KGCA3 HAMB2 RAHS1 SJHM1 STPA1 TAKA1 STCC1
K 10:24     Race: 4 WNCS1 WLCO2 KGCA1 SPTW1 SPLH1 AGSB1 GLDW1
L 10:28 43 G N18 4+
heat
Race: 1 EGGS1 BURN1 VILL1 STPC1 HLCR1 ONSL2 STMG1
M 10:32 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RRGS2 WTLG1 STPC2 TIMG1 PUKE1 EDWT1
N 10:36     Race: 3 TUAK1 CGHS1 EGGS2 BTHC1 RRGS1 CHIL1
O 10:40     Race: 4 TRGG1 RRGS3 MLBG1 ONSL1 WKDS1 SPLH1
P 10:44 44 B N18 4+
heat
Race: 1 ASHB1 MACL1 STAN1 AOTE1 TIMB1 SHAK2 HAMB1 STBD1
Q 10:48 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNCS1 GLDW1 TEAW1 SCOT1 PUKE1 CBHS1 AGSB1
R 10:52     Race: 3 SPLH1 ONSL1 STBD2 WHHS1 SCOT2 TUAK1 FRAN1
S 10:56     Race: 4 TRGB1 GLDW2 SHAK1 WAKA1 WTKB1 AGSB2 NAPB1
T 11:00 45 G U16 2X
heat
Race: 1 SMCO1 CAMB2 ROSE1 RAHS1 RONC1 GLDW1 WNGC1 WNHS1
U 11:04 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 GLDW2 TRGG1 NGTA1 SHGN2 MLBG2 ROTG1 SLDG1 DIOC2
V 11:08     Race: 3 WNCS1 DIOC1 SLDG2 NCOG1 OTUM2 VILL1 RRGS2 MACL1
W 11:12     Race: 4 HASG1 STPC1 OGHS1 SHGH2 PUKE2 ONEW1 QMAR2 WAKA1
X 11:16     Race: 5 WTKG1 QMAR1 HOWI1 WLGC1 SPLH1 GGHS1 CRAI1 CULI1
Y 11:20     Race: 6 RONC2 TRID1 HAUR1 GGHS2 HAMG2 SHGH1 STKT1 RRGS1
Z 11:24     Race: 7 ONEW2 CAMB1 TEAW1 STKV1 SHGN1 HAMG1 STAN1 CGHS1
A 11:28     Race: 8 STKT2 BURN1 TAKA1 HAUR2 MLBG1 STMW1 PUKE1 OTUM1
B 11:32 46 B U16 1X
heat
Race: 1 OTUM1 MTAS1 FRAN2 SPLH2 BURN1 RONC1 STCC1
C 11:36 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SPTW1 JPCR2 HAUR1 SUND1 TEAW1 QCHA2 BURN2
D 11:40     Race: 3 JPCR1 JHAR1 MTAS2 WNCS1 SLDB2 FRAN1 CULI1
E 11:44     Race: 4 LIND1 MLBB1 STAN2 JPCR3 PUKE1 STBD2 JMCG1
F 11:48     Race: 5 WNHS1 NAPB1 ASHB1 SLDB1 STBD1 LIND2 NELB1
G 11:52     Race: 6 SPTW2 CULI2 SPLH1 LIST1 GBHS1 STAN1
H 11:56     Race: 7 STPC1 OTUM2 HLCR1 WLCO1 ONSL1 QCHA1
I 12:00 47 G U18 8+
heat
Race: 1 CRAI1 DIOC1 WENT1 SLDG1 WNCS1
J 12:04 1->A Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 WKDS1 STMG1 WLGC1 WTLG1
K 12:08 48 B U18 8+
heat
Race: 1 MLBB1 TRGB1 CHCO2 HAMB1 AGSB1 WNCS1 SCOT1 STBD1
L 12:12 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 CHCO1 SHAK1 NAPB1 STKT1 CBHS1 KGCA1 WTLB1
M 13:15 1 B U17 1X
repechage
Race: 1 HAMB1 STBD2 CAMB1 WNCS3 WHHS1 HLCR1 PUKE1
N 13:19 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 MLBB1 SPTW1 STCC2 WNCS2 ROSE2 TIMB2
O 13:23 3 B U15 2X
repechage
Race: 1 ROTL1 SPLH3 WNHS1 JMCG1 CAMB2 PUKE2 BTHC1 TRGB1
P 13:27 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SPLH1 BURN2 STPC2 BURN1 STPC1 SPLH2 STAN1 WTLB1
Q 13:31     Race: 3 TAKA1 CAMB1 JMCG2 SCOT1 OBHS1 JPCR1 PUKE1 TAKA2
R 13:35 4 G U15 4X+
repechage
Race: 1 SHGN1 WNGC1 RAHS1 PUKE3 PUKE2 BURN2 WLGC1 SAMU1
S 13:39 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 DIOC2 TRID1 WKDS1 JPCR1 RRGS3 AQUI1
T 13:43 6 G U18 2X
repechage
Race: 1 WTLG1 BURN1 WLGC1 OTUM1 HAMG1 TEAW1 STPC2 WTKG1
U 13:47 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 MARN1 KGCA1 WNCS1 ROTG1 PUKE1 WNHS1 STMW1 STAN2
V 13:51     Race: 3 WHHS1 GLDW2 CGHS1 STAN1 STMG1 WNCS2 BTHC1 GGHS1
W 13:55 7 B U16 4X+
repechage
Race: 1 WTLB1 STBD1 KGCA2 JHAR1 KGCA1 CAMB1 AOTE1 TAKA1
X 13:59 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 TRGB2 AQUI1 OBHS1 GLDW1 AGSB1 HAMB2 STPC2 WENT1
Y 14:03     Race: 3 JHAR2 STCC1 SPLH2 HAMB1 TRGB1 SLDB1 STKT1 BTHC1
Z 14:07 8 G U16 1X
repechage
Race: 1 SHGN2 TRGG2 QMAR2 TAKA1 OGHS1 CULI1 SMCO2 STMW1
A 14:11 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 QMAR4 OTUM2 HAMG1 OTUM3 ROTG1 STKV2 TAKA2 QMAR3
B 14:15 9 B N18 2X
repechage
Race: 1 PUKE2 TEAW2 GBHS1 MLBB1 WNCS1 NAPB1 TIMB2 WTLB1
C 14:19 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 TUAK2 SCOT1 RONG1 ROSE2 NAPB2 SPLH2 WNHS1 STAN2
D 14:23 11 G U17 4X+
repechage
Race: 1 OGHS1 DIOC1 TRGG1 WAKA1 STHI1 CAMB1 WNCS1
E 14:27 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SLDG1 STKT1 HLCR1 NGTA1 VILL1 CAMB2
F 14:31     Race: 3 HAMG1 ROSE1 WLGC1 PUKE1 RONC1 WLGC2
G 14:35 13 G U15 4+
repechage
Race: 1 RAHS1 STMG3 HAUR1 SHGH1 TAKA1 RRGS2 MLBG2 BURN1
H 14:39 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGG1 DIOC2 DIOC1 RRGS3 STMG2 SHGH2 ONSL1 STKT2
I 14:43     Race: 3 STKT1 MLBG1 WTLG1 STMG1 WLGC1 TIMG1 STMG4 TAKA2
J 14:47 16 B U16 4+
repechage
Race: 1 ONSL3 OBHS1 HAMB3 MTAL2 ONSL2 WTLB2 BURN1
K 14:51 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 3 AOTE1 TAKA1 TRGB1 STBD1 SPLH2 AQUI1 MACL1
L 14:55     Race: 2 CHCO1 MTAL1 SPTW1 SPLH1 HAMB2 WENT1 ASHB1
M 14:59 19 B U17 2X
repechage
Race: 1 TRGB2 MLBB1 AGSB1 GBHS1 WNCS2 WLCO1 OTUM1 SJHM1
N 15:03 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 KGCA1 WNHS1 WAKA1 TRGB1 STCC2 ROSE2 TAKA1 SHAK1
O 15:07 20 G U17 1X
repechage
Race: 1 STKT1 BURN1 JPCR1 TRGG2 KAVA1 CGHS1 SHLH1 TRID1
P 15:11 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 WHAK3 EGGS3 TEKC1 GLDW1 EGGS2 PIOP1 RRGS1 ROSE2
Q 15:15 21 B U15 8+
repechage
Race: 1 WTLB1 AGSB2 SJHM1 SPLH1 STBD1 WNHS1 STCC1
R 15:19 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STKT1 HAMB3 SHAK1 TRGB1 STAN1 WTLB2
S 15:23     Race: 3 SHAK2 TAKA1 WLCO1 CBHS1 OBHS1 AQUI1
T 15:27 22 G N18 2X
repechage
Race: 1 BTHC2 STMW1 CGHS1 STMG1 SHGN1 ONSL1 TUAK2 ONSL3
U 15:31 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGG1 TUAK1 WTLG1 STAN1 CAMB2 EGGS1 SAMU1 TEAW1
V 15:35 25 G U16 4X+
repechage
Race: 1 WTKG1 BURN1 SAMU1 QMAR1 RRGS1 CULI1 WLGC2
W 15:39 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 AQUI1 VILL1 HAMG1 MLBG2 CRAI1 ROTL1 TRGG2 TRID1
X 15:43 26 B U16 2X
repechage
Race: 1 WENT1 WLCO1 CULI1 GLDW1 JHAR2 STKT2 JMCG1
Y 15:47 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 ROSE2 SPTW1 WLCO2 BURN1 RAHS1 KGCA1 SPLH2
Z 15:51     Race: 3 WENT2 SPLH3 STCC1 HAUR2 TRGB2 WLCO3 STBD2
A 15:55 27 G U18 1X
repechage
Race: 1 STKT1 BURN1 COLU1 SPLH1 ROSE1 QCHA1 WHAK1 GGHS1
B 15:59 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 GGHS2 LGBY1 KAVA3 CAMB2 QMAR1 TAKA1 TRID1
C 16:03     Race: 3 KAVA4 GLDW1 WMEA1 TRGG1 TIMG1 GLDW2 STMG1
D 16:07 28 B U18 1X
repechage
Race: 1 ONSL1 NAPB1 TRGB2 WNHS1 WENT1 JPCR1 NELB1
E 16:11 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPTW2 MLBB1 SPLH3 LIND1 ASHB1 KAVA2
F 16:15 29 G U15 2X
repechage
Race: 1 WENT1 ONSL2 JPCR1 PUKE1 KAVA2 PUKE3 ROTG1
G 16:19 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 SAMU1 TRID1 BURN2 ONSL1 ONEW1 SHGN1 HAMG1 SHGN2
H 16:23     Race: 3 AQUI2 OTUM2 CULI1 WLGC3 TIMG1 AQUI1 NCOG2 AQUI3
I 16:27     Race: 4 TAKA3 WLGC2 WLGC1 PUKE2 MLBG1 SPLH1 PUKE4 BURN1
J 16:31 30 B U15 4X+
repechage
Race: 1 TAKA2 ONSL1 HAMB4 HAMB1 STKT1 CBHS1 STAN1 STBD2
K 16:35 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SPLH1 STCC1 JMCG1 GLDW1 HAMB3 HAMB2 TAKA3 STKT2
L 16:39     Race: 3 WTLB1 BURN1 CAMB1 MLBB2 TRGB1 TAKA1 TRGB3 AQUI1
M 16:43 33 G L18 2X
repechage
Race: 1 WENT1 DIOC2 PUKE1 STHI1 EGGS1 WAKA1 JPCR1
N 16:47 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 DIOC1 CAMB1 WLGC1 CGHS1 SLDG2 SPLH1
O 16:51     Race: 3 ROSE1 WTLG1 STPC1 NGTA1 RONC1 STHI2
P 16:55 34 B L18 2X
repechage
Race: 1 MLBB2 STBD1 SJHM2 STAN1 MLBB1 TRGB2 ONSL2 TIMB2
Q 16:59 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPTW2 WENT1 WAKA1 ASHB1 TEAW1 RAHS1 WTKB1 WAKA2
R 17:03     Race: 3 ONEW1 TAKA1 TIMB1 WLCO1 SPTW1 ONSL1 WLCO2 SLDB1
S 17:07 38 B U18 2X
repechage
Race: 1 KGCA2 MTAL1 ROSE2 STAN1 MTAS1 SJHS1 TAKA1
T 17:11 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 WHHS1 KGCA1 STBD1 MLBB1 ONSL1 JHAR2 STBD2
U 17:15     Race: 3 RONG1 WTLB1 BURN1 WAKA1 WNHS1 STPA1 STPA2

Wednesday, 20th March 2013

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 40 B U15 4+
repechage
Race: 2 STKT1 TAKA2 MLBB1 SPLH1 SPTW1 STAN2 WNHS1 WTLB2
B 08:04 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 1 AQUI1 STAN1 WTLB1 STBD1 WAKA1 TAKA1 WNHS2 TRGB2
C 08:08     Race: 3 BURN1 JMCG1 PUKE1 HAMB3 SHAK2 MACL1 HAUR1 GLDW1
D 08:16 41 G U17 2X
repechage
Race: 1 HLCR1 PUKE1 EGGS2 TEKC1 JPCR1 RRGS1 WENT1 OGHS1
E 08:20 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SLDG1 TRID1 WTKG1 WHHS2 WLGC2 STMW1 CAMB1 WNHS1
F 08:24     Race: 3 NCOG2 SHGH1 NGTA2 STHI1 WLGC1 TIMG1 CAMB2 ROSE1
G 08:28 42 B U17 4X+
repechage
Race: 1 SJHM1 WNHS1 STCC1 STPC1 RONC1 AGSB1 STCC2 MLBB1
H 08:32 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 ONSL1 KGCA3 WNCS1 RAHS1 WLCO1 TIMB1 GLDW1 TAKA1
I 08:36     Race: 3 SPTW1 WLCO2 HAMB2 SPLH1 ROSE1 BURN1 WLCO3 CAMB1
J 08:40 43 G N18 4+
repechage
Race: 2 ONSL1 TUAK1 SPLH1 RRGS1 STPC1 TIMG1 BURN1
K 08:44 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 1 BTHC1 STPC2 EGGS2 VILL1 RRGS2 MLBG1 STMG1
L 08:48     Race: 3 ONSL2 TRGG1 CGHS1 RRGS3 PUKE1 EGGS1
M 08:52 44 B N18 4+
repechage
Race: 1 SCOT2 STAN1 ONSL1 HAMB1 CBHS1 SHAK1 PUKE1 TEAW1
N 08:56 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 AGSB2 STBD2 ASHB1 WHHS1 NAPB1 GLDW1 TIMB1 TUAK1
O 09:00     Race: 3 MACL1 TRGB1 AOTE1 WTKB1 SCOT1 FRAN1 AGSB1 GLDW2
P 09:04 45 G U16 2X
repechage
Race: 1 STKT2 STKT1 SLDG2 NGTA1 SMCO1 ONEW1 HOWI1 ONEW2
Q 09:08 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 SHGN2 TAKA1 WTKG1 PUKE2 VILL1 GGHS2 STAN1 ROSE1
R 09:12     Race: 3 QMAR2 CAMB2 HAUR2 SPLH1 HAMG2 TEAW1 MLBG2 OTUM2
S 09:16     Race: 4 CULI1 WNCS1 ROTG1 SHGN1 MLBG1 GLDW1 WAKA1 RONC2
T 09:20 46 B U16 1X
repechage
Race: 1 SPTW1 SPTW2 BURN1 WNCS1 NAPB1 WLCO1 JMCG1
U 09:24 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STCC1 GBHS1 STBD2 HAUR1 MTAS2 STBD1
V 10:25 1 B U17 1X
quarter-final
Race: 1 NAPB1 NPLB1 SPLH1 GLDW1 NELB1 FRAN1 ROSE1 WHHS1
W 10:30 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 AQUI1 JMCG1 OBHS1 KAVA1 TIMB1 ROTB1 STCC1 MLBB1
X 10:35     Race: 3 OBHS2 SLDB1 RONC1 WNHS1 WNCS1 CULI1 GBHS1 HLCR1
Y 10:40     Race: 4 STBD1 LIND1 SJHM1 MANC1 SJHS1 SLDB2 WENT1 TIMB2
Z   3 B U15 2X
quarter-final
Race: 1
A 10:44 Race: 2
B 10:48     Race: 3
C 10:52     Race: 4
Z 14:30 9 B N18 2X
final
Race: E TIMB2 WNCS1 TEAW2 MLBB1 ROSE2 TUAK2 NAPB2 SPLH2
A 14:34 9 B N18 2X
quarter-final
Race: 2 GLDW1 SMCO1 CBHS2 SPLH1 WTKB2 CBHS1 OTUM1 WNHS1
B 14:38 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 3 ASHB2 TUAK1 WTKB1 TIMB1 STBD1 SPTW1 ONSL1 NAPB1
C 14:42     Race: 4 WHHS1 SCOT2 PUKE1 JPCR1 HAMB1 LIND1 WLCO1 RONG1
D 14:46     Race: 1 AOTE1 STPC1 TEAW1 WAKA1 ASHB1 ROSE1 STAN1 GBHS1
E 14:50 8 G U16 1X
quarter-final
Race: 1 OGHS1 WNHS1 SMCO1 WHAK1 RRGS1 TRGG1 KAVA1 TAKA1
F 14:54 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 STKV2 GGHS2 SHLH1 WLGC1 STKV1 PIOP1 WHAK2 OTUM3
G 14:58     Race: 3 QMAR2 QMAR1 SHGN1 TEKC1 RAHS2 TRID1 STAN1 SMCO2
H 15:02     Race: 4 HAMG1 RAHS1 WNCS1 GGHS1 SLDG1 NGTA1 OTUM1 ROTG1
I 15:06 20 G U17 1X
quarter-final
Race: 1 CGHS1 HLCR1 NAPG1 WNHS1 TEAW1 WHHS1 OTUM1 BURN1
J 15:10 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TEKC1 ROSE1 STMW1 KGCA1 EGGS1 WMEA1 TIMG1 EGGS2
K 15:14     Race: 3 JPCR1 STHI1 WTKG1 ASHB1 QCHA1 ROTG1 MART1 KAVA1
L 15:18     Race: 4 RRGS1 TRGG1 COLU1 WOOD1 TAKA1 HAMG1 STAN1 WHAK3
M 15:22 19 B U17 2X
final
Race: E TRGB2 WNCS2 SJHM1 WLCO1 STCC2 TAKA1 SHAK1 ROSE2
N 15:26 19 B U17 2X
quarter-final
Race: 1 GLDW2 STPA2 STBD1 STPA1 WNCS1 WHHS1 ROSE1 AGSB1
O 15:30 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TIMB2 STPC1 RAHS2 NELB1 WHAK1 GLDW1 BURN2 WAKA1
P 15:34     Race: 3 ONSL1 OBHS1 STAN1 STCC1 SPLH2 TIMB1 CULI1 GBHS1
Q 15:38     Race: 4 WHHS2 RAHS1 SLDB1 WMEA1 SPLH1 HAMB1 MTAL1 KGCA1
R 15:42 22 G N18 2X
quarter-final
Race: 3 STMG1 EGGS2 VILL1 DUNS1 VILL2 NCOG1 TRID1 SHGN1
S 15:46 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 1 CGHS1 KATI1 STPC2 WKDS2 WKDS1 CAMB1 CHIL1 STMW1
T 15:50     Race: 2 SAMU1 MARN1 BTHC1 CRAI1 ROTL1 RRGS1 HOWI1 WTLG1
U 15:54     Race: 4 EGGS1 ONEW1 STPC1 TIMG1 HLCR1 STHI1 SPLH1 CAMB2
V 16:18 25 G U16 4X+
quarter-final
Race: 1 RRGS1 SLDG1 GGHS1 HAUR1 RONC1 CAMB1 STHI1 QMAR1
W 16:22 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 MLBG2 SLDG2 PUKE1 STMG1 WKDS1 OTUM1 ASHB1 TRGG2
X 16:26     Race: 3 SAMU1 SHGH1 WHHS1 TRGG1 DIOC1 RAHS1 MLBG1 BURN1
Y 16:30     Race: 4 VILL1 STKT1 OGHS1 WNGC1 GLDW1 CGHS1 TAKA1 CRAI1
Z 16:34 26 B U16 2X
final
Race: E WLCO2 SPLH3 GLDW1 SPTW1 WLCO1 WLCO3
A 16:38 26 B U16 2X
quarter-final
Race: 1 STBD3 STPC1 STPC2 SLDB1 WAKA1 PUKE1 STPC3 CULI1
B 16:42 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TRGB1 TIMB1 OTUM1 ASHB1 FRAN1 STKT1 WAKA2 BURN1
C 16:46     Race: 3 STBD1 HAUR1 RONC1 SPLH1 WHAK1 JHAR1 QCHA1 HAUR2
D 16:50     Race: 4 PUKE2 CBHS1 ROSE1 LIND1 AGSB1 STAN1 WNCS1
E 16:54 28 B U18 1X
quarter-final
Race: 1 CAMB1 NPLB1 WLCO1 QCHA1 TRGB1 STAN1 BURN1 WNHS1
F 16:58 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 SPTW1 MTAS1 SLDB1 TIMB1 KAVA1 JHAR1 STBD1 SPLH3
G 17:02     Race: 3 SPLH2 STPA1 MANC1 ROSE1 MTAL1 RAHS1 WNCS1 TRGB2
H 17:06     Race: 4 AGSB1 OBHS1 RONC1 RUTH1 SJHS1 ROTB1 TAKA1 LIND1
I 17:10 29 G U15 2X
final
Race: F AQUI2 WENT1 WLGC3 ROTG1 ONEW1 SPLH1 SHGN1
J 17:14 Race: E AQUI1 JPCR1 OTUM2 PUKE1 SAMU1 BURN1 TRID1 WLGC1
K 17:18 29 G U15 2X
quarter-final
Race: 3 CULI1 HAMG2 OTUM1 NCOG1 HASG1 SLDG1 CRAI2 NCOG2
L 17:22 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 4 MLBG1 WTKG1 KAVA1 TAKA2 CRAI1 WNHS1 WHHS1 PUKE2
M 17:26     Race: 2 HAMG1 CAMB2 RONC1 DUNS1 HLCR1 CAMB1 TIMG1 BURN2
N 17:30     Race: 1 KAVA2 SLDG2 TIMG2 TAKA1 ROSE1 STHI1 VILL1 PUKE3 ONSL2
O 17:34 46 B U16 1X
quarter-final
Race: 2 PUKE1 OTUM1 JHAR1 TEAW1 LIST1 ONSL1 SLDB1 MTAS2
P 17:38 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 1 STPC1 STAN2 SUND1 MTAS1 ASHB1 STAN1 SLDB2 WNCS1
Q 17:42     Race: 3 LIND2 SPLH1 MLBB1 FRAN1 HLCR1 QCHA2 FRAN2 WLCO1
R 17:46     Race: 4 CULI2 OTUM2 NELB1 LIND1 RONC1 JPCR1 JPCR2 HAUR1
S 17:50 45 G U16 2X
final
Race: F OTUM2 ONEW1 HAUR2 SLDG2 GGHS2 RONC2 WTKG1 WNCS1
T 17:54 Race: E TEAW1 STKT2 HAMG2 STKT1 PUKE2 WAKA1 ROSE1 MLBG1
U 17:58 45 G U16 2X
quarter-final
Race: 1 SMCO1 QMAR1 MACL1 RONC1 TRGG1 OGHS1 SHGH1 TAKA1
V 18:02 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 4 GLDW1 RRGS2 WNHS1 STKV1 PUKE1 SLDG1 HASG1 NGTA1
W 18:06     Race: 3 CAMB2 RAHS1 CAMB1 GGHS1 RRGS1 BURN1 GLDW2 SHGN1
X 18:10     Race: 2 STAN1 CGHS1 CRAI1 NCOG1 STPC1 HAUR1 OTUM1 SPLH1
Y 18:15 23 B U18 4+
repechage
Race: 1 SHAK1 AGSB1 WTLB1 WTLB2 MLBB1 NAPB2
Z 18:20 1,2,3->A Final Race: 2 WNCS1 CHCO1 NAPB1 STKT1 WAKA1
A 18:45 4 G U15 4X+
quarter-final
Race: 1 RAHS1 OTUM1 TRGG1 HLCR1 EGGS1 HAMG1 BURN1 WNGC1
B 18:55 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 3 PUKE2 TAKA1 RRGS2 PUKE1 DUNS1 RONC1 ONSL1 PUKE3
C 19:00     Race: 4 JPCR1 MLBG1 WTLG1 RRGS1 EGGS2 TIMG1 CGHS1 AQUI1
D 19:05     Race: 2 WKDS1 CRAI1 ROTL1 WHHS1 NCOG1 DIOC1 WLGC2 TRID1

Thursday, 21st March 2013

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 1 B U17 1X
final
Race: D OBHS2 WHHS1 GBHS1 NAPB1 AQUI1 TIMB2 STCC1 STBD1
B 08:04 Race: C HLCR1 SPLH1 CULI1 ROSE1 OBHS1 LIND1 MLBB1 SLDB2
C 08:08 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 TIMB1 NPLB1 ROTB1 NELB1 WNHS1 SJHM1 RONC1 SJHS1
D 08:12 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 GLDW1 JMCG1 FRAN1 KAVA1 MANC1 WNCS1 WENT1 SLDB1
E 08:16 2 G U17 4+
repechage
Race: 1 WNGC1 SAMU1 WNCS1 RRGS1 SHGH1 NCOG1 MLBG2
F 08:20 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 SLDG1 WNHS1 VILL1 NGTA1 CHIL1 WTLG1 HLCR1
G 08:24 3 B U15 2X
final
Race: C SPLH2 JMCG2 SPLH3 BURN1 CAMB2 SCOT1
H 08:28 3 B U15 2X
semi-final
Race: 1 STPC2 HAMB1 WHAK1 MTAS1 SPTW1 HAMB2 JMCG1 CAMB1
I 08:32 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STPC1 WLCO1 WHHS1 RONC1 CBHS1 MLBB1 OBHS1 PUKE2
J 08:36 4 G U15 4X+
final
Race: D PUKE3 WNGC1 PUKE2 RAHS1 WLGC2 JPCR1 TRID1 AQUI1
K 08:40 Race: C ONSL1 BURN1 PUKE1 OTUM1 DIOC1 WKDS1 CGHS1
L 08:44 4 G U15 4X+
semi-final
Race: 1 WHHS1 TRGG1 CRAI1 HLCR1 DUNS1 EGGS2 TAKA1 MLBG1
M 08:48 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAMG1 ROTL1 EGGS1 NCOG1 RRGS1 RRGS2 WTLG1 RONC1
N 08:52 5 B U18 2-
repechage
Race: 1 WNCS1 RAHS1 WLCO1 TRGB1 WNHS1
O 08:56 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 MACL1 OBHS1 JHAR1 MTAS1 WMEA1 AGSB2
P 09:00 6 G U18 2X
final
Race: C WNCS1 CGHS1 TEAW1 KGCA1 BURN1 GLDW2
Q 09:04 6 G U18 2X
semi-final
Race: 1 ROTG1 SLDG1 TAKA1 STPC1 KAVA1 KAVA2 HAMG1 STMG1
R 09:08 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 PUKE1 CAMB1 GLDW1 EGGS1 CRAI1 TIMG1 STAN1 OTUM1
S 09:12 7 B U16 4X+
final
Race: C OBHS1 STCC1 CAMB1 GLDW1 KGCA2 TRGB1
T 09:16 7 B U16 4X+
semi-final
Race: 1 HAMB2 PUKE1 WAKA1 WHAK1 STPC1 MACL1 JHAR1 SPLH2
U 09:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 AGSB1 HAUR1 STAN1 RONC1 SPLH1 CBHS1 HAMB1 KGCA1
V 09:24 8 G U16 1X
final
Race: D SMCO2 SMCO1 QMAR2 TAKA1 OTUM3 HAMG1 GGHS2 ROTG1
W 09:28 Race: C OGHS1 STAN1 WHAK2 RAHS1 PIOP1 OTUM1
X 09:32 8 G U16 1X
semi-final
Race: 1 SHLH1 RRGS1 STKV2 WHAK1 RAHS2 WNCS1 TEKC1 NGTA1
Y 09:36 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 KAVA1 WLGC1 TRGG1 STKV1 GGHS1 QMAR1 SLDG1 SHGN1
Z 09:40 9 B N18 2X
final
Race: D WLCO1 WNHS1 RONG1 OTUM1 ASHB1 ASHB2 STPC1
A 09:44 Race: C SCOT2 CBHS2 PUKE1 GLDW1 ONSL1 STAN1 WTKB1 AOTE1
B 09:48 9 B N18 2X
semi-final
Race: 1 SPTW1 CBHS1 TUAK1 SPLH1 JPCR1 GBHS1 LIND1 WAKA1
C 09:52 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WTKB2 TIMB1 SMCO1 STBD1 TEAW1 WHHS1 ROSE1 HAMB1
D 09:56 10 B U17 8+
repechage
Race: 1 WLCO1 WNCS1 KGCA1 AGSB1 HAMB1 SHAK1 CBHS1
E 10:00 11 G U17 4X+
semi-final
Race: 1 STHI1 PUKE1 HLCR1 RRGS1 WNHS1 WAKA1 SLDG1 WLGC2
F 10:04 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 DIOC1 NGTA1 RONC1 NCOG1 WHHS1 TRGG1 WLGC1 VILL1
G 10:08 12 B L18 4+
repechage
Race: 1 CHCO1 MLBB1 SHAK1 STBD1 SHAK2 CHCO2
H 10:12 1,2,3->A Final Race: 2 WAKA1 GLDW1 ONSL1 WLCO1 STBD2 TAKA1
I 10:16 13 G U15 4+
semi-final
Race: 1 TRGG1 MLBG1 TAKA1 WKDS2 RRGS1 RRGS3 RRGS2 WLGC1
J 10:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAUR1 SHGH1 STMG1 HLCR1 WKDS1 STMG2 TIMG1 DIOC1
K 10:34 14 B U18 4X+
repechage
Race: 1 STAN1 CAMB1 STPC1 STKT1 JHAR1 WHHS1
L 10:38 1,2,3->A Final Race: 2 RAHS1 WTLB1 MLBB1 STPA1 KGCA2 FRAN1
M 10:42 15 G U18 2-
repechage
Race: 1 JPCR1 MACL1 CRAI1 WKDS1 DIOC1 WTLG2 WLGC1 WNHS1
N 10:46 16 B U16 4+
semi-final
Race: 1 AOTE1 SPLH1 MTAL2 WTLB1 HAMB1 STBD1 ONSL2 CHCO1
O 10:50 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAMB3 MACL1 HAMB2 CBHS1 ONSL1 OBHS1 MTAL1 TRGB1
P 10:54 17 G U16 8+
repechage
Race: 1 SHGH1 DIOC1 STMG1 CGHS1 WLGC1 STMG2
Q 10:58 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WENT1 MLBG1 WTLG1 RRGS2 SAMU1 HAMG1
R 11:02 18 G L18 4+
repechage
Race: 1 DIOC1 TRGG1 STHI1 EGGS1 SHGH1 STPC1 CGHS1
S 11:06 19 B U17 2X
final
Race: D GBHS1 AGSB1 CULI1 GLDW2 TIMB2 WHHS2 WAKA1 KGCA1
T 11:10 Race: C SPLH2 STBD1 ONSL1 STPA2 RAHS2 HAMB1 BURN2 MTAL1
U 11:14 19 B U17 2X
semi-final
Race: 1 GLDW1 WNCS1 NELB1 WHHS1 STCC1 SLDB1 STAN1 SPLH1
V 11:18 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 ROSE1 STPC1 STPA1 WHAK1 WMEA1 TIMB1 RAHS1 OBHS1
W 11:22 20 G U17 1X
final
Race: D JPCR1 WNHS1 STHI1 BURN1 STMW1 TRGG1 EGGS2 WHAK3
X 11:26 Race: C KAVA1 CGHS1 ROTG1 HLCR1 WMEA1 STAN1 TEKC1 RRGS1
Y 11:30 20 G U17 1X
semi-final
Race: 1 TIMG1 WHHS1 KGCA1 TEAW1 ASHB1 TAKA1 QCHA1 HAMG1
Z 11:34 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OTUM1 ROSE1 NAPG1 EGGS1 WOOD1 WTKG1 COLU1 MART1
A 11:38 21 B U15 8+
semi-final
Race: 1 HAMB3 SHAK2 SJHM1 HAMB2 MLBB1 SHAK1 WTLB1 OBHS1
B 11:42 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STBD1 STKT1 CBHS1 HAMB1 AGSB1 AGSB2 WLCO1 STAN1
C 11:46 22 G N18 2X
final
Race: D HOWI1 WTLG1 EGGS2 CHIL1 EGGS1 STMW1 CAMB2
D 11:50 Race: C SAMU1 SHGN1 MARN1 STMG1 CAMB1 STHI1 CGHS1 ONEW1
E 11:54 22 G N18 2X
semi-final
Race: 1 STPC2 NCOG1 WKDS1 DUNS1 ROTL1 STPC1 CRAI1 HLCR1
F 11:58 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 VILL1 KATI1 VILL2 WKDS2 TIMG1 BTHC1 SPLH1 RRGS1
G 12:02 24 G U18 4+
repechage
Race: 1 WENT1 WTLG2 SLDG1 WNCS1 DIOC1 WLGC1 MLBG1
H 12:36 25 G U16 4X+
final
Race: D BURN1 QMAR1 SAMU1 HAUR1 ASHB1 VILL1 TRGG2 TAKA1
I 12:40 Race: C SHGH1 RRGS1 DIOC1 CAMB1 OTUM1 WNGC1 MLBG2 CRAI1
J 12:44 25 G U16 4X+
semi-final
Race: 1 SLDG2 STHI1 WKDS1 RONC1 RAHS1 GLDW1 WHHS1 STKT1
K 12:48 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 GGHS1 PUKE1 SLDG1 STMG1 CGHS1 TRGG1 OGHS1 MLBG1
L 12:52 26 B U16 2X
final
Race: D HAUR2 CULI1 QCHA1 STBD3 TIMB1 PUKE2 WAKA2
M 12:56 Race: C HAUR1 STPC3 RONC1 PUKE1 TRGB1 WNCS1 BURN1 STAN1
N 13:00 26 B U16 2X
semi-final
Race: 1 OTUM1 SLDB1 FRAN1 WAKA1 WHAK1 ROSE1 STBD1 AGSB1
O 13:04 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STPC2 STKT1 STPC1 ASHB1 LIND1 JHAR1 CBHS1 SPLH1
P 13:08 27 G U18 1X
final
Race: C TAKA1 TIMG1 SPLH1 QMAR1 ROSE1
Q 13:12 27 G U18 1X
semi-final
Race: 1 LGBY1 OTUM1 CULI1 ASHB1 CAMB1 HAMG1 COLU1 TRGG1
R 13:16 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 GLDW1 NAPG1 STKV1 WOOD1 KAVA1 KAVA2 CAMB2 QCHA1
S 13:20 28 B U18 1X
final
Race: D SPLH2 BURN1 TRGB2 NPLB1 MTAS1 ROTB1 SPLH3 LIND1
T 13:24 Race: C RAHS1 WNHS1 STPA1 WLCO1 SLDB1 AGSB1 SPTW1 TAKA1
U 13:28 28 B U18 1X
semi-final
Race: 1 STBD1 STAN1 JHAR1 TRGB1 MTAL1 RONC1 WNCS1 SJHS1
V 13:32 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 CAMB1 TIMB1 QCHA1 KAVA1 RUTH1 MANC1 OBHS1 ROSE1
W 13:36 29 G U15 2X
final
Race: D HAMG1 HAMG2 RONC1 NCOG2 WTKG1 KAVA2 ONSL2
X 13:40 Race: C CAMB2 CULI1 BURN2 CRAI2 KAVA1 STHI1 TAKA2 VILL1
Y 13:44 29 G U15 2X
semi-final
Race: 1 MLBG1 SLDG1 WHHS1 NCOG1 HLCR1 SLDG2 CAMB1 ROSE1
Z 13:48 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OTUM1 CRAI1 HASG1 WNHS1 TIMG2 DUNS1 TAKA1 TIMG1
A 13:52 30 B U15 4X+
final
Race: C GLDW1 BURN1 TAKA2 STAN1 CAMB1
B 13:56 30 B U15 4X+
semi-final
Race: 1 HAMB3 STBD1 WAKA1 STPC1 MLBB1 WLCO1 HAMB1 TRGB1
C 14:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAMB2 SPTW1 WHAK1 AGSB1 OBHS1 AGSB2 MLBB2 STKT1
D 14:04 31 G U17 8+
repechage
Race: 1 WTLG1 STPC1 DIOC1 VILL1 MLBG1 EGGS1 SHGH1
E 14:08 32 B U17 4+
repechage
Race: 1