Event Sponsor
Day sheets: Maadi
These are the day sheets for the 2013 Maadi.
click a filter below to remove it
Monday, 18th March 2013
This Monday day sheet is empty.
Tuesday, 19th March 2013
Race H @ 10:12: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
Coached by: Daniel Ryan
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: Murray Lipinski
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Dan Kelly & Brian Stpehenson
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
|
Race I @ 10:16: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#3
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Kristian Barbarich & Jack Stevens
|
|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Gary Ivamy
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
Race J @ 10:20: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Jack Stevens & Kristian Barbarich
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Ross Tong
|
|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Alan Karrebaek & Lloyd Banton
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: James Smith
|
Race K @ 10:24: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Barry Banks & Grant Scott
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#2
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Luke Paterson (stroke), Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald, Benjamin Ganley + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen
|
|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
Wednesday, 20th March 2013
Race G @ 08:28: Repechage 1 | ||
---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Ross Tong
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: James Smith
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Dan Kelly & Brian Stpehenson
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
Coached by: Daniel Ryan
|
|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
|
Race H @ 08:32: Repechage 2 | ||
---|---|---|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#3
KGCA
Coached by: Jack Stevens & Kristian Barbarich
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Barry Banks & Grant Scott
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Gary Ivamy
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Race I @ 08:36: Repechage 3 | ||
---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#2
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#3
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
Thursday, 21st March 2013
Race B @ 15:50: Semi-final 1 | ||
---|---|---|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: James Smith
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Kristian Barbarich & Jack Stevens
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#3
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
Race C @ 15:54: Semi-final 2 | ||
---|---|---|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Gary Ivamy
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Dan Kelly & Brian Stpehenson
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Alan Karrebaek & Lloyd Banton
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Luke Paterson (stroke), Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald, Benjamin Ganley + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Friday, 22nd March 2013
This Friday day sheet is empty.
Saturday, 23rd March 2013
Race F @ 14:05: B Final | ||
---|---|---|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Gary Ivamy
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Dan Kelly & Brian Stpehenson
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: James Smith
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#3
WLCO
Coached by: James Entwisle & Dane Boswell
|
Race G @ 14:10: A Final | ||
---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Alan Karrebaek & Lloyd Banton
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Luke Paterson (stroke), Matthew O'Halloran, Henry Fitzgerald, Benjamin Ganley + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Peter Jansen
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks & Roger Batley
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Kristian Barbarich & Jack Stevens
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
Social