Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Monday, 23rd March 2015

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 MTAS1 SPTW3 SLDB1 MACL1 STKT1 WHHS1 STAN1
B 08:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNHS2 STLN1 MTAL1 JMCG2 SPLH1 SPTW1 WAKA2
C 08:08     Race: 3 STBD1 HOWI1 BURN1 WTKB1 STCC1 OTUM2 SPTW2
D 08:12     Race: 4 NELB1 TAKA1 NAPB1 TRID1 SMCO1 JMCG1 BURN2
E 08:16     Race: 5 STPC1 WNHS3 OTUM1 STKV1 STBD2 HAUR1 SLDB2
F 08:20     Race: 6 WTLB1 SHIR1 STCC2 WNHS4 DUNS1 MLBB1 WLCO1
G 08:24     Race: 7 GBHS1 WNHS1 JPCR1 STPA1 TIMB1 PUKE1
H 08:28 2 G U17 4+
heat
Race: 1 RRGS2 WNCS1 STKT1 HLCR1 STPC1 WTLG1 COLU1
I 08:32 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RRGS1 NCOG1 WLGC1 MTAL1 DIOC1 TAKA1
J 08:36     Race: 3 STMG1 SHGH1 EGGS1 COLU2 ASHB1 EGGS2
K 08:40     Race: 4 WKDS1 CGHS1 CRAI1 STMG2 VILL1 BARA1
L 08:44 3 B U15 2X
heat
Race: 1 SPLH1 STAN1 JPCR1 STBD1 ASHB1 WENT1 JMCG1
M 08:48 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CULI1 WNHS2 RONC2 WNHS1 TIMB1 AOTE1 CBHS1
N 08:52     Race: 3 BTHC1 SPLH2 SJHM1 GLDW2 KGCA1 CHCO1 WLCO1
O 08:56     Race: 4 SPLH3 PUKE1 KGCA2 SHIR1 MACL2 TIMB2 STPC1
P 09:00     Race: 5 WHAK1 NPLB1 MACL1 BTHC2 CULI2 BURN1 LIND1
Q 09:04     Race: 6 STPC2 SHIR2 RONC1 GLDW1 JMCG2 OBHS1
R 09:12 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 VILL1 BTHC1 GGHS1 TRGG1 TIMG1 SAMU1 WENT1 SAMU2
S 09:16 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CGHS1 RRGS3 DIOC1 STPC1 ONSL1 HLCR1 STAN1 CAMB1
T 09:20     Race: 3 CASH1 STMW1 RRGS2 MARN1 BARA1 WEGC1 GLDW1 DUNS1
U 09:24     Race: 4 WTLG1 TRGG2 QMAR1 PUKE1 MLBG1 RONC1 STMG1
V 09:28     Race: 5 STPC2 NGTA1 NCOG1 HAUR1 TAKA1 STKT1 RRGS1
W 09:32 5 B U18 2-
heat
Race: 1 WTLB1 AGSB1 WENT1 WNCS1 STAN1 TIMB1 OBHS1
X 09:36 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 MTAL1 SHAK1 LIND1 CHCO2 PUKE1 ONSL1 JHAR1
Y 09:40     Race: 3 AGSB2 WLCO1 ASHB1 CHCO1 RAHS1 JPCR1
Z 09:44 6 G U18 2X
heat
Race: 1 MARN1 TRGG1 SMCO1 OGHS1 WAKA1 STPC2 BTHC1
A 09:48 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STPC1 WAKA2 HAMG1 WTLG1 HASG1 TAKA1 GGHS1
B 09:52     Race: 3 RRGS1 ROSE1 BARA1 GLDW1 QMAR1 VILL1 WLGC1
C 09:56     Race: 4 PUKE2 STKV1 DIOC1 SHGN1 PUKE1 WEGC2 DIOC2
D 10:00     Race: 5 RAHS1 WEGC1 JHAR2 PARA1 ONSL1 CRAI1 STHI1
E 10:04     Race: 6 STMW1 WENT1 CAMB1 RONC1 GGHS2 JHAR1
F 10:08     Race: 7 OTUM1 TRID1 MLBG1 SPLH1 ROTG1 WNHS1
G 10:12 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 WTLB1 JPCR1 WNHS1 CHCO1 SPLH1 WAKA1 SPTW1
H 10:16 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TRGB1 WTLB2 WNHS2 JMCG1 AQUI1 ONSL1 STBD1
I 10:20     Race: 3 JPCR2 TIMB1 STBD2 WLCO1 HAUR1 STCC1 KGCA1
J 10:24     Race: 4 KHSD1 STKT1 SHIR1 STPC1 TAKA2 HAMB2
K 10:28     Race: 5 CHCO2 JHAR1 CAMB1 STPC2 HAMB1 PUKE1
L 10:32 8 G U16 1X
heat
Race: 1 SLDG2 STAN1 NGTA2 DUNS1 KAVA1 STPC1 TRGG1
M 10:36 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 RRGS1 WLGC1 MARN1 WHHS1 GGHS1 ROSE1 WAKA1
N 10:40     Race: 3 MLBG1 BURN1 BTHC1 OTUM1 STLN2 WNHS3 TRGG2
O 10:44     Race: 4 TAUP1 WNHS1 SLDG1 WNHS2 TEAW1 PUKE1 HAMG1
P 10:48     Race: 5 SHGN1 WENT1 SAMU1 WLGC2 RGTT1
Q 10:52     Race: 6 ASHB1 AOTE1 STAN2 MACL1 STLN1 TAKA1
R 10:56 9 B N18 2X
heat
Race: 1 OBHS1 OTUM2 BURN1 TEAW1 NPLB1 HUAN1 AOTE1
S 11:00 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 FRAN2 WTKB2 TAUP1 TIMB1 STPC1 OTUM1 TEAW2
T 11:04     Race: 3 SPTW1 STBD1 WTKB1 NELB2 PUKE1 TAUP2 WTLB1
U 11:08     Race: 4 LIND1 CBHS1 WNHS1 MLBB1 WENT1 FRAN1
V 11:12     Race: 5 CAMB1 NELB1 HAMB1 BTHC1 TRGB1 STPC2
W 11:16 10 G N18 8+
heat
Race: 1 CRAI1 WAKA2 STMG1 COLU1 BARA1 STHI1 WKDS1
X 11:20 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WTLG1 DIOC1 SPLH1 STMW1 CGHS1 EGGS1 WAKA1
Y 11:24 11 B U17 8+
heat
Race: 1 STKT1 CHCO1 MLBB1 NAPB1 STPA1 TAKA1
Z 11:28 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 STBD1 HAMB1 CHCO2 SJHM1 TRGB1 AGSB1
A 11:32 12 G U17 4X+
heat
Race: 1 QMAR1 WHAK1 HAMG2 HUAN1 STPC1 TAKA1 ROTL1 WLGC1
B 11:36 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 ONSL1 WNCS2 HTVH1 RONC1 VILL1 HAMG1 DIOC1 TRID1
C 11:40     Race: 3 WEGC1 CAMB1 VILL2 TAUP1 PUKE1 BTHC1 DUNS1 WHHS1
D 11:44     Race: 4 CULI1 SPLH1 AVSG1 TIMG1 NCOG1 WNCS1 MLBG1 CRAI1
E 11:48 13 B L18 4+
heat
Race: 1 WTKB1 SHAK1 CHCO1 STAN1 WLCO1 WENT1
F 11:52 1,2->A Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 GLDW1 TRGB1 ONSL1 SHAK2 WNHS1 STAN2
G 11:56 14 G U15 4+
heat
Race: 1 TAKA1 MLBG1 STMG2 ONSL1 STMW1 STPC1 NCOG1
H 12:00 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 SHGH1 STMW2 RRGS1 ONSL2 STMG1 HLCR1 BARA2
I 12:04     Race: 3 WTLG1 MTAL1 WKDS1 NGTA1 HLCR2 QMAR1 RRGS3
J 12:08     Race: 4 RRGS2 CRAI1 DIOC1 BARA1 STKT1 MARN1
K 12:12 15 B U18 4X+
heat
Race: 1 KGCA1 NELB1 CAMB2 STBD1 STCC1 ONSL1 STKT1
L 12:16 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 PUKE1 CAMB1 SHIR1 STPC1 OTUM1 JHAR1 CBHS1
M 12:20     Race: 3 RONC1 WHAK1 WTLB1 TIMB1 HAMB1 ASHB1
N 12:24 16 G U18 2-
heat
Race: 1 RRGS1 AVSG1 STKT1 HTVH1 WKDS1 STMG1 SMCO1
O 12:28 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHGH1 WLGC3 SLDG1 KAPI1 VILL1 NAPG1 CRAI1 ASHB1
P 12:32     Race: 3 STMG3 RAHS1 WLGC1 ROSE1 WENT1 EGGS1 WKDS2
Q 12:36     Race: 4 RRGS2 WNHS1 CGHS1 HASG1 STMG2 WLGC2 SPLH1
R 12:40 17 B U16 4+
heat
Race: 1 STBD2 WLCO1 TRGB1 AQUI1 PUKE1 WAKA2
S 12:44 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 JHAR1 WNCS1 ONSL1 CHCO2 OBHS1 TAKA1 SHAK1
T 12:48     Race: 3 PUKE2 CHCO1 WTLB1 WLCO2 WAKA1 HAMB2
U 12:52     Race: 4 AGSB1 HAMB1 STBD1 STAN1 NELB1
V 12:56 18 G U16 8+
heat
Race: 1 BARA1 EGGS2 RRGS1 WLGC1 STPC1 JHAR1
W 13:00 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 WKDS1 GLDW1 STMG1 STHI1 PUKE1 SAMU1
X 13:04     Race: 3 EGGS1 WTLG1 DIOC1 SHGH1 CRAI1
Y 13:08 19 B N18 8+
heat
Race: 1 SJHM1 STAN1 SHIR1 SHAK1 HAMB1 SPLH1 AGSB1 STPA1
Z 13:12 20 G L18 4+
heat
Race: 1 WTLG2 PUKE1 BARA1 RRGS1 CGHS1 AVSG1 WAKA1
A 13:16 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 TRGG1 COLU1 ONSL1 STMG1 CRAI1 WTLG1
B 13:20 21 B U17 2X
heat
Race: 1 NELB2 SLDB1 SHAK2 JPCR1 WAKA1 OBHS1 SCOT1
C 13:24 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TIMB1 HAMB2 STBD1 NELB1 WNHS3 OTUM2 HAUR1
D 13:28     Race: 3 GLDW1 MLBB1 WNHS2 STCC1 TAKA1 SPTW1 TAUP1
E 13:32     Race: 4 SJHM1 TRGB2 CHCO1 WHAK1 NELB3 SHAK1 TAUP2
F 13:36     Race: 5 WNHS1 OTUM1 TRGB1 CAMB1 HAMB1 SHIR1
G 13:40     Race: 6 WLCO1 BURN1 FRAN1 SHIR2 MACL1 WLCO2 WTKB1
H 13:44     Race: 7 SPLH1 WLCO3 HUAN1 CBHS1 PUKE1 JMCG1
I 13:52 22 G U17 1X
heat
Race: 1 CAMB1 QMAR1 SLDG2 FRAS1 PUKE2 HTVH1 TEAW1 ROTG2
J 13:56 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 RRGS1 AOTE1 IONA1 QMAR3 JPCR1 VERD1 TRGG1 HAMG2
K 14:00     Race: 3 SLDG1 OTUM1 NCOG1 WLGC1 WOOD1 PUKE1 MTAS1 WOOD2
L 14:04     Race: 4 RONC1 STPC1 CULI1 BTHC1 HASG1 DIOC1 AVSG1
M 14:08     Race: 5 TIMG1 DUNS2 WTLG1 BURN1 ROTG1 NAPG1
N 14:12     Race: 6 DUNS1 OGHS1 BTHC2 PARA1 SHGN2 SLDG3 HASG2
O 14:16     Race: 7 SMCO1 STHI1 OTUM2 EGGS1 QMAR2 HAMG1 HAUR1
P 14:20     Race: 8 KAVA1 WENT1 WAKA1 MLBG1 ROTL1 SHGN1 STHI2
Q 14:24 23 B U15 8+
heat
Race: 1 STKT1 STPA1 HAMB2 SPLH1 TRGB1 GLDW1
R 14:28 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 CBHS1 MLBB1 AGSB1 MTAL1 WTLB1 HAMB1
S 14:32 24 G N18 2X
heat
Race: 1 STPC2 WOOD1 CULI1 WTLG1 STHI2 BTHC1 CGHS1 WENT1
T 14:36 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WEGC2 MTAL1 AVSG1 GGHS1 VILL1 RGTT1 CRAI1 RONC1
U 14:40     Race: 3 WEGC1 TIMG1 WKDS2 DUNS1 WKDS1 SAMU1 ROSE1 AVSG2
V 14:44     Race: 4 PUKE1 STPC1 MACL1 STAN1 HLCR1 NGTA1 NGTA2 BARA1
W 14:48     Race: 5 NCOG1 TAUP1 WNGC1 STHI1 HLCR2 TEAW1 MARN1
X 14:56 25 B U18 4+
heat
Race: 1 AGSB1 CHCO4 NAPB1 TRGB1 CHCO3 HAMB1 MTAL1
Y 15:00 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 MLBB1 STBD1 SPLH2 OBHS2 CHCO2 WNCS1
Z 15:04     Race: 3 OBHS1 WTLB1 HAMB2 STBD2 SPLH1 CHCO1
A 15:08 26 G U18 4+
heat
Race: 1 WEGC1 KAPI1 CRAI1 WKDS1 STMG1 DIOC1 RRGS1
B 15:12 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STKT1 HLCR1 TAWA1 VILL1 EGGS1 WKDS2 WLGC1
C 15:16 27 G U16 4X+
heat
Race: 1 HLCR1 PUKE1 MLBG1 WLGC1 HTVH1 DIOC2 JHAR1 NAPG1
D 15:20 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNHS1 DIOC3 STMG1 STPC2 CGHS1 MLBG2 ONSL1 JHAR2
E 15:24     Race: 3 TIMG1 BARA1 WHHS1 STPC1 TRGG1 QMAR1 NGTA1 STHI1
F 15:28     Race: 4 EGGS1 QMAR2 ASHB1 HAMG1 STHI2 WTLG1 VILL1 DIOC1
G 15:32 28 B U16 2X
heat
Race: 1 NPLB1 WNCS1 CAMB1 WNHS2 ROTL1 WLCO1 SHIR1 WAKA1
H 15:36 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NAPB1 WTLB1 STPC2 TRGB1 WENT1 NELB1 KHSD1 WNHS3
I 15:40     Race: 3 FRAN2 STCC1 ONSL2 CAMB2 MLBB1 JMCG1 WTKB1 MACL1
J 15:44     Race: 4 NAPB2 SPTW1 OTUM1 HAUR1 OBHS1 TAUP1 TIMB1 SPLH1
K 15:48     Race: 5 WNHS1 FRAN1 GLDW1 ONSL1 STPC1 HAMB1 STPA1
L 15:52     Race: 6 STAN1 JHAR1 TAKA1 JPCR1 HUAN1 TIMB2
M 15:56 29 G U18 1X
heat
Race: 1 BTHC1 WAKA1 ONSL1 CAMB2 GLDW1 SHGN1 WHHS1 WLGC1
N 16:00 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHGN2 HAUR1 STMG2 MACL1 ROSE1 RAHS1 RONC2
O 16:04     Race: 3 QMAR2 RONC1 WNCS1 HLCR1 ASHB1 TEAW1 RAHS2 STMW1
P 16:08     Race: 4 ROTG1 STHI1 WENT1 NAPG1 WAKA2 TAKA1 MTAS1 WEGC1
Q 16:12     Race: 5 HAMG1 QMAR1 HLCR2 ROTG2 IONA1 PARA1 HASG1 COLU1
R 16:16     Race: 6 SMCO3 FRAS1 CAMB1 SMCO2 TRGG1 NAPG2 WNHS1 MLBG1
S 16:20     Race: 7 WNHS2 OGHS1 WTLG1 SLDG1 STMG1 VERD1 PUKC1

Tuesday, 24th March 2015

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 07:44 30 B U18 1X
heat
Race: 1 NAPB1 WNHS2 CBHS1 SPLH1 JHAR2 AGSB3 SLDB1 STPA1
B 07:48 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 TIMB1 WNHS3 JPCR1 WHHS1 WENT1 SPLH2 STPC1 WLCO1
C 07:52     Race: 3 RONC1 MACL1 RAHS1 STLN1 STKT1 STBD2 TIMB2 SMCO1
D 07:56     Race: 4 ROSE1 JHAR1 STKT2 SPTW1 WAKA1 MTAS1 RAHS2
E 08:00     Race: 5 PUKE1 AQUI2 STCC1 MACL2 JPCR2 DILW1 AGSB1
F 08:04     Race: 6 WNHS1 SHIR1 SPTW2 MTAL1 STCC2 ONSL1
G 08:08     Race: 7 CAMB1 OTUM1 STKT3 ASHB1 NELB1 AQUI1 STBD1
H 08:12 31 G U15 2X
heat
Race: 1 STHI1 STAN2 TRID1 VILL2 PUKE2 TRGG2 PUKE1 HAUR1
I 08:16 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WENT1 NGTA1 STMW1 CRAI1 TAKA1 CULI1 STAN1 TEAW1
J 08:20     Race: 3 WEGC1 NAPG1 WOOD1 STPC1 TIMG1 BTHC2 MACL1
K 08:24     Race: 4 HLCR1 BARA1 HAMG1 CASH1 VILL1 QMAR1 MLBG1
L 08:28     Race: 5 WHHS1 SAMU2 WNGC1 SHGH1 SAMU1 RONC1 DUNS1
M 08:32     Race: 6 CASH2 ROSE1 GGHS1 BTHC1 STPC2 NCOG1 GLDW1
N 08:36 32 B U15 4X+
heat
Race: 1 HAMB2 MTAL1 GLDW1 SHIR1 CULI1 MACL1 HLCR1 TRGB1
O 08:40 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 BTHC1 ASHB1 WTLB2 KGCA2 RONC1 STBD1 CAMB1 SPLH1
P 08:44     Race: 3 TIMB1 WENT1 JMCG1 TAKA1 WNHS1 KGCA1 HAMB3 AOTE1
Q 08:48     Race: 4 SHAK1 WTLB1 CHCO1 ONSL1 STPC1 SPTW1 HAMB5
R 08:52     Race: 5 HAMB4 WLCO1 CBHS1 AGSB1 SHAK2 PUKE1
S 08:56 33 G U17 8+
heat
Race: 1 COLU1 SHGH1 MTAL1 ONSL1 CGHS1 STMG2 VILL1
T 09:00 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 BARA1 STMG1 EGGS1 WLGC1 DIOC1 RRGS1
U 09:04 34 B U17 4+
heat
Race: 1 AQUI1 AGSB1 HAMB3 WNCS1 SJHM2 MTAL1
V 09:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 SJHM1 WNCS2 SPLH1 CHCO1 TRGB1 SCOT1
W 09:12     Race: 3 MLBB1 STPA2 WTLB2 STBD1 WTLB1 HAMB2
X 09:16     Race: 4 HLCR1 OBHS1 HAMB1 AGSB2 TRGB2 STPA1
Y 09:20 35 G L18 2X
heat
Race: 1 TIMG2 PUKE3 STKT1 AVSG1 MARN1 PUKE1 NGTA1 TAKA1
Z 09:24 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 ONSL1 ROSE1 TIMG1 HTVH1 CGHS1 ROTG1 TRGG2 BARA1
A 09:28     Race: 3 PUKE2 STPC1 STMW1 WTLG1 DUNS1 RONC1 WHGG1 WEGC1
B 09:32     Race: 4 GLDW1 MLBG1 CAMB1 TRGG1 OTUM1 WENT1 WTLG2 WAKA1
C 09:36 36 B L18 2X
heat
Race: 1 ONSL2 WNHS3 WTKB1 NELB1 WENT1 CHCO1 TRGB2 SPTW1
D 09:40 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CBHS1 SHIR2 SHAK1 ONSL1 MLBB1 STPA1 STAN2
E 09:44     Race: 3 JMCG2 HAMB2 SJHM1 GBHS1 STAN1 WLCO1 WNHS2
F 09:48     Race: 4 JMCG1 WNHS1 TRGB1 HAMB1 PUKE1 GLDW1 BURN1
G 09:52     Race: 5 TIMB1 WAKA1 HUAN1 SHIR1 STPC1 STCC1 CAMB1
H 09:56 37 G U16 4+
heat
Race: 1 WKDS1 CULI1 BARA1 QMAR1 STKT1 CRAI1 SHGH1 VILL1
I 10:00 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WKDS2 WLGC1 SAMU1 DIOC2 RRGS1 PUKE1 WNGC1 EGGS2
J 10:04     Race: 3 CGHS1 STMW1 WTLG1 HLCR1 AVSG1 STAN1 CAMB2
K 10:08     Race: 4 CAMB1 MLBG1 EGGS1 STHI1 STMG1 DIOC1
L 10:12 38 B U16 8+
heat
Race: 1 STKT1 STAN1 WTLB1 OBHS1 STBD1 CHCO2 TAKA1 PUKE1
M 10:16 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 CHCO1 STPC1 WLCO1 JPCR1 HAMB1 STBD2 AGSB1
N 10:20 39 G U18 4X+
heat
Race: 1 TRID1 TRGG1 GGHS1 STPC1 DIOC1 WLGC1 MLBG1
O 10:24 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 KAPI1 SLDG1 TAWA1 RONC1 NAPG1 TRGG2 QMAR1
P 10:28     Race: 3 NCOG1 WHHS2 PUKE1 WKDS1 WTLG1 WNCS1
Q 10:32     Race: 4 VILL1 GLDW1 JHAR1 MARN1 WNHS1 WHHS1
R 10:36 40 B U18 2X
heat
Race: 1 JPCR1 OTUM1 CHCO1 KGCA1 SHIR1 STPC1 WNHS1 ASHB1
S 10:40 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WHAK1 ONSL1 GBHS1 KGCA2 SHIR2 JHAR1 RAHS1 WENT1
T 10:44     Race: 3 WAKA1 TIMB1 SHAK1 STPA1 MACL1 SPTW1 STBD1 PUKE1
U 10:48     Race: 4 STAN1 STKT1 STBD2 NELB1 AQUI1 STCC1 HAMB1 WHHS1
V 10:52 41 G U15 8+
heat
Race: 1 STMG2 RRGS1 HLCR1 DIOC1 WKDS1 WTLG1
W 10:56 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WAKA1 EGGS1 STMW1 STMG1 BARA1 STKT1
X 11:00 42 B U15 4+
heat
Race: 1 CULI1 WENT1 TAKA1 AOTE1 WLCO1 SPTW1
Y 11:04 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 ASHB1 CBHS1 SPLH2 SHIR1 MTAL1 HAMB2
Z 11:08     Race: 3 WTLB1 ONSL1 WAKA1 STKT1 TRGB1
A 11:12     Race: 4 HLCR1 GLDW1 MACL1 HAMB1 STKT2 SPLH1
B 11:16 43 G U17 2X
heat
Race: 1 SPLH2 TIMG1 RONC1 MLBG1 PUKE2 SLDG3 DIOC1 TAUP1
C 11:20 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SPLH1 BURN1 TAKA1 BTHC1 SLDG2 TAUP2 WOOD1 PARA1
D 11:24     Race: 3 NCOG1 HUAN1 STPC1 JPCR1 WHAK1 TIMG2 ROSE1
E 11:28     Race: 4 WENT1 MTAL1 KAPI1 JHAR1 HTVH1 SHGN1 CAMB1
F 11:32     Race: 5 SLDG1 SHGH1 AVSG1 TAWA1 BARA1 WHGG1 ROTL1
G 11:36     Race: 6 DUNS1 CULI1 TRID1 HAMG2 STHI1 CRAI1 PUKE3
H 11:40     Race: 7 HASG1 HLCR1 ASHB1 PUKE1 WLGC1 WNCS1 HAMG1
I 11:44 44 B U17 4X+
heat
Race: 1 TAUP1 TRGB2 CAMB1 WHAK1 WTLB1 KGCA1 OTUM2 HAMB1
J 11:48 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NELB1 CBHS1 AGSB2 TIMB1 STKT1 STAN1 STBD1
K 11:52     Race: 3 SCOT1 SPTW1 SHAK1 SHIR1 WNHS2 WNCS1 AGSB1 TRGB1
L 11:56     Race: 4 WNHS1 BURN1 PUKE1 STKT2 RONC1 JMCG1 TAKA1 OTUM1
M 12:00 45 G N18 4+
heat
Race: 1 CRAI1 WKDS1 NCOG1 MACL1 STHI1 NGTA1
N 12:04 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 BARA1 WKDS2 STPC1 WTLG1 SPLH1 SHGH1
O 12:08     Race: 3 WAKA1 COLU2 AVSG1 VILL1 MARN1 CGHS2
P 12:12     Race: 4 COLU1 CGHS1 WEGC1 SPLH2 STMW1 WTLG2
Q 12:16 46 B N18 4+
heat
Race: 1 TRGB1 NELB1 STPA1 OBHS1 SJHM1 SPLH1
R 12:20 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 HAMB1 SJHM2 SHAK1 STAN2 AGSB1 SPLH2
S 12:24     Race: 3 HAMB2 STBD1 WTKB1 TIMB1 SHIR1 LIND1
T 12:28     Race: 4 AGSB2 STPC1 CBHS1 SPTW1 STAN1 MACL1
U 12:32 47 G U15 8X+
heat
Race: 1 STPC1 TRGG1 RRGS1 STMG1 SAMU1 ONSL1 STKT1 CAMB1
V 12:36 48 G U16 2X
heat
Race: 1 WNGC2 QMAR2 HTVH1 WENT1 EGGS1 WNGC1 SPLH1
W 12:40 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CGHS1 NAPG1 WNHS1 MLBG1 STHI2 WLGC1 AVSG2
X 12:44     Race: 3 STAN1 TRGG1 CRAI1 AVSG1 BTHC1 TIMG1 STKT1
Y 12:48     Race: 4 WHAK1 QMAR1 HAMG1 STPC1 OTUM1 ROTL1 TAWA1
Z 12:52     Race: 5 TAUP1 GGHS1 SAMU1 HAUR1 HUAN1 TAKA1 SAMU2 NGTA1
A 12:56     Race: 6 HLCR1 WNHS2 TEAW1 WEGC1 STHI1 JHAR1
B 13:00     Race: 7 WLGC3 WHHS1 ASHB1 STKV1 PUKE1 STLN1 WLGC2
C 13:04 49 B U16 1X
heat
Race: 1 BTHC2 MASS1 WNHS1 STAN1 BTHC1 STCC1 SPLH1
D 13:08 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 TIMB2 STKV1 ONSL2 CAMB1 TAKA1 FRAN1 TEAW2
E 13:12     Race: 3 WLCO2 SPTW2 JMCG2 STBD1 DUNS1 TRID1 STPA2
F 13:16     Race: 4 RONC1 STCC2 ROTL1 TIMB1 WNHS2 NELB1 BURN1
G 13:20     Race: 5 SPTW1 ONSL1 MLBB1 HUAN1 STPA1 TEAW1
H 13:24     Race: 6 GLDW1 WTKB1 WENT1 WLCO1 JMCG1 HOWI1
I 13:28 50 B U15 8X+
heat
Race: 1 HAMB2 MLBB1 SHAK1 CAMB1 KGCA1 GLDW1 WTLB1 HAMB1
J 13:32 51 G U18 8+
heat
Race: 1 EGGS2 STMG1 WNCS1 RRGS2 WKDS1 RRGS1
K 13:36 1,2->A Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 GLDW1 DIOC1 EGGS1 WLGC1 STMG2 WKDS2
L 13:40 52 B U18 8+
heat
Race: 1 CHCO3 MTAL1 ONSL1 OBHS1 HAMB1 WTLB1
M 13:44 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 CHCO1 MLBB1 AGSB1 STAN1 CHCO2 STBD2
N 13:48     Race: 3 STBD1 SPLH1 SHAK1 WNCS1 HAMB2
O 14:16 1 B U17 1X
repechage
Race: 1 NAPB1 HOWI1 SPTW3 SLDB2 PUKE1 WAKA2
P 14:20 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STKV1 MLBB1 TRID1 STLN1 OTUM2
Q 14:24 2 G U17 4+
repechage
Race: 1 COLU2 TAKA1 ASHB1 RRGS1 HLCR1 BARA1 WNCS1
R 14:28 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STMG2 EGGS2 STKT1 SHGH1 CRAI1 MTAL1 COLU1
S 14:32     Race: 3 VILL1 EGGS1 WKDS1 DIOC1 WTLG1 WLGC1
T 14:36 3 B U15 2X
repechage
Race: 1 AOTE1 WLCO1 BURN1 STBD1 TIMB2
U 14:40 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CULI2 MACL2 STPC2 TIMB1 CHCO1
V 14:44 4 G U15 4X+
repechage
Race: 1 STKT1 RRGS2 STPC2 WENT1 RONC1 ONSL1 RRGS3 SAMU1
W 14:48 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 HLCR1 STMG1 WEGC1 RRGS1 STAN1 TIMG1 MARN1
X 14:52     Race: 3 QMAR1 NGTA1 PUKE1 DUNS1 TRGG1 CAMB1 CAMB1 STMW1
Y 14:56 5 B U18 2-
repechage
Race: 1 WLCO1 WTLB1 ONSL1 SHAK1 OBHS1 ASHB1 WENT1 CHCO2
Z 15:00 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 PUKE1 AGSB2 AGSB1 RAHS1 LIND1 TIMB1
A 15:04 6 G U18 2X
repechage
Race: 1 WEGC2 ROSE1 ROTG1 CRAI1 TRGG1 HASG1
B 15:08 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SMCO1 WENT1 TAKA1 DIOC2 ONSL1 BARA1
C 15:20 7 B U16 4X+
repechage
Race: 1 JHAR1 STCC1 ONSL1 JPCR1 HAMB2 STPC2 STBD1
D 15:24 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 TAKA2 SHIR1 TIMB1 AQUI1 PUKE1 WTLB1 JPCR2
E 15:28     Race: 3 CHCO2 KHSD1 KGCA1 WAKA1 TRGB1 SPLH1
F 15:32 8 G U16 1X
repechage
Race: 1 DUNS1 STLN1 KAVA1 BTHC1 WLGC2 TAUP1 RRGS1 TRGG2
G 15:36 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 PUKE1 NGTA2 ROSE1 WNHS2 STAN2 STLN2 GGHS1
H 15:40 9 B N18 2X
repechage
Race: 1 TRGB1 NELB2 TIMB1 OBHS1 WENT1 CAMB1 FRAN2 AOTE1
I 15:44 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 WTKB2 LIND1 WTKB1 NELB1 TAUP1 NPLB1 TAUP2
J 15:48     Race: 3 MLBB1 TEAW2 WNHS1 PUKE1 OTUM2 BTHC1 BURN1 SPTW1
K 15:52 10 G N18 8+
repechage
Race: 1 CRAI1 WAKA1 BARA1 EGGS1 COLU1 STMW1
L 15:56 1,2,3->A Final Race: 2 DIOC1 WAKA2 CGHS1 STMG1 WTLG1 STHI1
M 16:00 11 B U17 8+
repechage
Race: 1 CHCO2 STPA1 NAPB1 STBD1 STKT1 TRGB1 SJHM1 TAKA1
N 16:04 12 G U17 4X+
repechage
Race: 1 VILL2 HAMG1 WHHS1 HTVH1 HUAN1 WNCS1 ROTL1 ONSL1
O 16:08 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 AVSG1 WEGC1 MLBG1 DUNS1 WLGC1 VILL1 TAKA1 BTHC1
P 16:12     Race: 3 SPLH1 CRAI1 QMAR1 TIMG1 RONC1 PUKE1 TRID1 WHAK1
Q 16:16 13 B L18 4+
repechage
Race: 1 ONSL1 CHCO1 WENT1 SHAK1 STAN2 WNHS1 SHAK2 WTKB1
R 16:20 14 G U15 4+
repechage
Race: 1 HLCR2 BARA2 WKDS1 STMG1 ONSL1 RRGS2 STMW1 STMW2
S 16:24 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STMG2 NGTA1 STKT1 MTAL1 MLBG1 SHGH1 DIOC1 QMAR1
T 16:28     Race: 3 TAKA1 MARN1 RRGS3 CRAI1 HLCR1 NCOG1 ONSL2
U 16:32 15 B U18 4X+
repechage
Race: 1 CAMB2 NELB1 STCC1 CAMB1 STPC1 RONC1 TIMB1 SHIR1
V 16:36 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 JHAR1 ASHB1 HAMB1 ONSL1 PUKE1 STBD1
W 16:40 16 G U18 2-
repechage
Race: 1 WENT1 STKT1 WLGC1 STMG1 VILL1 RRGS2 KAPI1 NAPG1
X 16:44 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPLH1 STMG3 RRGS1 EGGS1 WNHS1 SLDG1 SMCO1
Y 16:48     Race: 3 WLGC2 WKDS2 STMG2 CRAI1 HTVH1 ASHB1
Z 16:52 17 B U16 4+
repechage
Race: 1 WLCO2 JHAR1 CHCO1 TRGB1 WNCS1 NELB1 STBD2 TAKA1
A 16:56 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 PUKE2 PUKE1 HAMB2 AGSB1 ONSL1 WAKA2
B 17:00     Race: 3 STBD1 AQUI1 HAMB1 OBHS1 WAKA1 CHCO2
C 17:04 18 G U16 8+
repechage
Race: 1 WTLG1 STHI1 STMG1 JHAR1 WLGC1 EGGS2
D 17:08 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 SAMU1 CRAI1 STPC1 SHGH1 PUKE1
E 17:12 20 G L18 4+
repechage
Race: 1 WAKA1 CRAI1 WTLG2 STMG1 RRGS1
F 17:16 1,2,3->A Final Race: 2 TRGG1 AVSG1 COLU1 BARA1 ONSL1 PUKE1
G 17:20 21 B U17 2X
repechage
Race: 1 TRGB2 HAMB1 SPTW1 SHAK2 WLCO3 MACL1
H 17:24 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SCOT1 SJHM1 HAMB2 WTKB1 MLBB1
I 17:32 22 G U17 1X
repechage
Race: 1 HASG2 OTUM1 HAMG2 HTVH1 CULI1
J 17:36 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 TRGG1 SMCO1 SHGN2 WOOD2 AVSG1 ROTG1 KAVA1
K 17:40     Race: 3 SLDG1 QMAR1 STHI1 TIMG1 OGHS1 STHI2 QMAR3
L 17:44     Race: 4 RONC1 CAMB1 OTUM2 ROTL1 JPCR1 PUKE1
M 17:48 23 B U15 8+
repechage
Race: 1 AGSB1 TRGB1 STKT1 WTLB1 HAMB2 MTAL1 MLBB1 SPLH1
N 17:52 24 G N18 2X
repechage
Race: 1 HLCR2 ROSE1 STHI1 WTLG1 PUKE1 VILL1 GGHS1 BTHC1
O 17:56 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 BARA1 MACL1 WEGC1 MARN1 AVSG1 WENT1 TIMG1 RONC1
P 18:00     Race: 3 NGTA2 MTAL1 STAN1 DUNS1 CULI1 TAUP1 STHI2 AVSG2
Q 18:12 25 B U18 4+
repechage
Race: 1 TRGB1 OBHS1 CHCO2 STBD1 NAPB1 CHCO3 HAMB2
R 18:16 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 SPLH2 STBD2 AGSB1 CHCO1 OBHS2 CHCO4
S 18:20 26 G U18 4+
repechage
Race: 1 DIOC1 VILL1 RRGS1 WKDS2 CRAI1 TAWA1
T 18:24 1,2,3->A Final Race: 2 WLGC1 STMG1 HLCR1 WEGC1 STKT1 KAPI1

Wednesday, 25th March 2015

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 27 G U16 4X+
repechage
Race: 1 NGTA1 JHAR2 STHI1 NAPG1 DIOC3 HAMG1 PUKE1 MLBG2
B 08:04 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 HLCR1 WHHS1 HTVH1 TRGG1 STHI2 ONSL1 EGGS1 QMAR1
C 08:08     Race: 3 WTLG1 VILL1 BARA1 ASHB1 WNHS1 DIOC2 STMG1
D 08:12 28 B U16 2X
repechage
Race: 1 STCC1 NAPB2 GLDW1 ROTL1 CAMB2 KHSD1 SHIR1
E 08:16 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPLH1 WNCS1 WTLB1 TAKA1 TAUP1 ONSL1 ONSL2
F 08:20 29 G U18 1X
repechage
Race: 1 TAKA1 RAHS2 GLDW1 HAMG1
G 08:24 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 SMCO3 CAMB2 WAKA2 PARA1 VERD1 STMW1
H 08:28     Race: 3 WENT1 COLU1 MACL1 CAMB1 WNCS1 ONSL1
I 08:32 30 B U18 1X
repechage
Race: 1 MACL2 WNHS2 SMCO1 TIMB1 STKT2 AQUI1
J 08:36 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 STLN1 JHAR2 SHIR1 JPCR2 RAHS2 OTUM1 SPLH2 NAPB1
K 08:40     Race: 3 AQUI2 AGSB3 WNHS3 STKT3 SPTW2 TIMB2 SPTW1 WHHS1
L 08:44 31 G U15 2X
repechage
Race: 1 PUKE1 HLCR1 TIMG1 SAMU2 STAN2 GGHS1 STMW1
M 08:48 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CULI1 TRGG2 QMAR1 TEAW1 STPC2 WOOD1 WNGC1
N 08:52 32 B U15 4X+
repechage
Race: 1 CULI1 WENT1 WTLB2 TRGB1 ONSL1 WLCO1 STBD1
O 08:56 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SPLH1 WTLB1 WNHS1 SHAK2 ASHB1 SHIR1 AOTE1 AGSB1
P 09:00     Race: 3 MTAL1 CAMB1 SHAK1 HAMB3 GLDW1 PUKE1 SPTW1 TIMB1
Q 09:04 33 G U17 8+
repechage
Race: 1 STMG2 BARA1 CGHS1 EGGS1 VILL1
R 09:08 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WLGC1 MTAL1 DIOC1 COLU1 RRGS1 ONSL1
S 09:12 34 B U17 4+
repechage
Race: 1 TRGB1 HAMB2 SJHM1 WNCS1 TRGB2 SJHM2
T 09:16 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMB3 STPA2 OBHS1 AQUI1 WNCS2 HLCR1
U 09:20     Race: 3 AGSB2 WTLB2 STPA1 SCOT1 MTAL1
V 09:24 35 G L18 2X
repechage
Race: 1 RONC1 MARN1 WTLG1 STKT1 CGHS1 MLBG1 ONSL1 BARA1
W 09:28 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGG1 STPC1 TAKA1 WHGG1 WAKA1 HTVH1 TIMG2
X 09:32     Race: 3 OTUM1 WENT1 PUKE1 GLDW1 ROSE1 WEGC1 ROTG1
Y 09:36 36 B L18 2X
repechage
Race: 1 SHIR2 SJHM1 STPA1 CHCO1 GLDW1 WAKA1 HUAN1 WTKB1
Z 09:40 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 ONSL2 HAMB2 ONSL1 TIMB1 HAMB1 JMCG2
A 09:44     Race: 3 PUKE1 CBHS1 TRGB2 GBHS1 JMCG1 SHIR1 WNHS3
B 09:48 37 G U16 4+
repechage
Race: 1 CAMB2 VILL1 STAN1 STKT1 RRGS1 CAMB1 WLGC1 WNGC1
C 09:52 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 AVSG1 SHGH1 WTLG1 STHI1 DIOC2 CRAI1
D 09:56     Race: 3 QMAR1 EGGS1 BARA1 DIOC1 PUKE1 HLCR1 EGGS2
E 10:00 38 B U16 8+
repechage
Race: 1 OBHS1 CHCO1 STAN1 WLCO1 PUKE1 STBD2
F 10:04 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAKA1 JPCR1 WTLB1 AGSB1 STBD1 STPC1 CHCO2
G 10:08 39 G U18 4X+
repechage
Race: 1 KAPI1 DIOC1 WNCS1 RONC1 STPC1 VILL1 QMAR1
H 10:12 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGG1 WHHS2 TRID1 WTLG1 GLDW1 TRGG2 JHAR1
I 10:16     Race: 3 WLGC1 MARN1 MLBG1 WHHS1 NAPG1 WKDS1 TAWA1
J 10:20 40 B U18 2X
repechage
Race: 1 TIMB1 WNHS1 PUKE1 ONSL1 ASHB1 HAMB1 KGCA2 WENT1
K 10:24 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STPC1 SHAK1 JPCR1 MACL1 STKT1 RAHS1 AQUI1 SPTW1
L 10:28     Race: 3 SHIR1 NELB1 STPA1 STCC1 JHAR1 OTUM1 GBHS1
M 10:32 41 G U15 8+
repechage
Race: 1 DIOC1 STMW1 HLCR1 WKDS1 EGGS1 STKT1 STMG2
N 10:36 42 B U15 4+
repechage
Race: 1 HAMB2 WAKA1 WENT1 MTAL1 SPLH1 TAKA1
O 10:40 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 HLCR1 ONSL1 GLDW1 STKT1 SPTW1 ASHB1 CULI1
P 10:44     Race: 3 STKT2 AOTE1 MACL1 CBHS1 TRGB1 SPLH2
Q 10:56 43 G U17 2X
repechage
Race: 1 JHAR1 TAKA1 TIMG2 BARA1 DIOC1 PUKE3 SPLH2
R 11:00 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 PARA1 TAWA1 BTHC1 CRAI1 WENT1 WNCS1 PUKE2
S 11:04 44 B U17 4X+
repechage
Race: 1 TRGB1 OTUM2 SHAK1 STKT1 KGCA1 STKT2 STBD1
T 11:08 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAUP1 SHIR1 CAMB1 SPTW1 WNHS1 STAN1 BURN1 WNCS1
U 11:12     Race: 3 TAKA1 RONC1 WNHS2 JMCG1 NELB1 HAMB1 AGSB2 WTLB1
V 11:16 45 G N18 4+
repechage
Race: 1 COLU2 WTLG1 CGHS2 NCOG1 BARA1 COLU1 NGTA1
W 11:20 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CRAI1 MARN1 SPLH2 WAKA1 MACL1 STPC1 WTLG2
X 11:24     Race: 3 STMW1 AVSG1 WEGC1 WKDS2 STHI1 SHGH1
Y 11:28 46 B N18 4+
repechage
Race: 1 TIMB1 SJHM2 STBD1 SHAK1 SPLH1 MACL1 OBHS1
Z 11:32 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGB1 HAMB2 NELB1 SHIR1 CBHS1 SPLH2 SPTW1
A 11:36     Race: 3 AGSB2 SJHM1 STAN1 AGSB1 WTKB1 STAN2
B 11:44 48 G U16 2X
repechage
Race: 1 SAMU2 BTHC1 STHI2 QMAR2 TAWA1
C 11:48 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 WNGC1 NGTA1 WHAK1 WLGC3
D 11:52     Race: 3 GGHS1 CGHS1 STLN1 WNHS2 STKT1
E 11:56 49 B U16 1X
repechage
Race: 1 STBD1 BURN1 STPA2 ONSL1 STAN1 GLDW1 TAKA1 BTHC2
F 12:00 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 ONSL2 STCC1 TEAW2 WENT1 STCC2 SPTW2 SPTW1 ROTL1
G 12:04 51 G U18 8+
repechage
Race: 1 RRGS2 WNCS1 EGGS1 RRGS1 GLDW1 EGGS2 WLGC1 STMG2
H 12:08 52 B U18 8+
repechage
Race: 1 SHAK1 OBHS1 MLBB1 CHCO2 CHCO3 ONSL1
I 12:12 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 STBD2 WNCS1 WTLB1 STBD1 STAN1
J 12:38 1 B U17 1X
quarter-final
Race: 1 STCC1 SMCO1 SHIR1 STPC1 MTAS1 MTAL1 STPA1 HOWI1
K 12:42 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TAKA1 WNHS3 GBHS1 JMCG2 WLCO1 BURN1 SLDB1 OTUM2
L 12:46     Race: 3 OTUM1 WNHS4 JMCG1 WNHS1 STBD1 WNHS2 WHHS1 SPTW3
M 12:50     Race: 4 STCC2 TIMB1 MACL1 NELB1 HAUR1 WTKB1 SPTW1 MLBB1
N 12:54 6 G U18 2X
quarter-final
Race: 1 SPLH1 PUKE2 GGHS2 RAHS1 OGHS1 GGHS1 RRGS1 WEGC2
O 12:58 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 DIOC1 WAKA1 MLBG1 STPC1 RONC1 QMAR1 STHI1 BARA1
P 13:02     Race: 3 JHAR2 CAMB1 PUKE1 GLDW1 WNHS1 WTLG1 BTHC1 ROTG1
Q 13:06     Race: 4 WAKA2 VILL1 STPC2 SHGN1 WEGC1 TRID1 JHAR1 SMCO1
R 13:10 8 G U16 1X
quarter-final
Race: 1 KAVA1 MARN1 OTUM1 SHGN1 STPC1 MACL1 TEAW1 ROSE1
S 13:14 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 NGTA2 SLDG2 WNHS1 ASHB1 WLGC1 BURN1 WENT1 DUNS1
T 13:18     Race: 3 RRGS1 HAMG1 TRGG1 WNHS3 RGTT1 WHHS1 TAKA1 STAN2
U 13:22     Race: 4 WNHS2 MLBG1 WAKA1 SLDG1 AOTE1 SAMU1 STAN1 BTHC1
V 13:26 3 B U15 2X
quarter-final
Race: 1 WLCO1 WNHS2 SJHM1 STAN1 WHAK1 OBHS1 KGCA2 CHCO1
W 13:30 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 MACL2 GLDW2 PUKE1 RONC1 CBHS1 JMCG1 NPLB1 BURN1
X 13:34     Race: 3 STBD1 WNHS1 MACL1 KGCA1 WENT1 SHIR1 SHIR2 TIMB1
Y 13:38     Race: 4 STPC2 SPLH1 RONC2 STPC1 JMCG2 LIND1 BTHC1 TIMB2
Z 14:12 21 B U17 2X
quarter-final
Race: 4 SHIR2 JMCG1 NELB2 WHAK1 WNHS1 WNHS2 WNHS3 SCOT1
A 14:16 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 3 SHIR1 WLCO2 SHAK1 GLDW1 CBHS1 NELB1 OBHS1 SPTW1
B 14:20     Race: 2 NELB3 SLDB1 WLCO3 HAUR1 WLCO1 TAKA1 CAMB1 HAMB2
C 14:24     Race: 1 SPLH1 CHCO1 TIMB1 WAKA1 OTUM1 BURN1 STCC1 SHAK2
D 14:28 22 G U17 1X
final
Race: F PUKE1 TIMG1 RONC1 QMAR3 OTUM1 TRGG1 SMCO1
E 14:32 Race: E STHI1 HASG2 QMAR1 CULI1 SHGN2 JPCR1 ROTG1 OTUM2
F 14:36 22 G U17 1X
quarter-final
Race: 1 HTVH1 SLDG3 WOOD1 AOTE1 SLDG2 DIOC1 WTLG1 WOOD2
G 14:40 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 AVSG1 WAKA1 PARA1 HASG1 NCOG1 BURN1 EGGS1 STHI2
H 14:44     Race: 3 OGHS1 TEAW1 HAMG1 NAPG1 DUNS1 SHGN1 VERD1 CAMB1
I 14:48     Race: 4 ROTL1 STPC1 FRAS1 MLBG1 HAUR1 IONA1 MTAS1 HAMG2
J 14:52 28 B U16 2X
quarter-final
Race: 1 GLDW1 OBHS1 JMCG1 STPC1 WNHS2 TIMB2 WENT1 ONSL1
K 14:56 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 WTLB1 WAKA1 HAUR1 NELB1 HUAN1 MACL1 FRAN1 KHSD1
L 15:00     Race: 3 NAPB2 TIMB1 WNHS1 WTKB1 CAMB1 NAPB1 STAN1 TAKA1
M 15:04     Race: 4 ONSL2 WLCO1 JPCR1 SPTW1 STPC2 STPA1 MLBB1 CAMB2
N 15:28 29 G U18 1X
final
Race: E CAMB2 WNCS1 GLDW1 PARA1 TAKA1 MACL1
O 15:32 29 G U18 1X
quarter-final
Race: 1 PUKC1 MTAS1 HAUR1 SHGN1 HLCR2 FRAS1 ASHB1 RAHS2
P 15:36 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 STHI1 IONA1 TEAW1 WNHS1 RAHS1 OGHS1 BTHC1 VERD1
Q 15:40     Race: 3 WAKA1 SHGN2 WEGC1 SLDG1 RONC1 MLBG1 QMAR1 WENT1
R 15:44     Race: 4 NAPG2 QMAR2 WHHS1 NAPG1 HASG1 WNHS2 RONC2
S 15:48 30 B U18 1X
final
Race: E JHAR2 STKT3 WNHS2 RAHS2 AQUI1 WNHS3
T 15:52 30 B U18 1X
quarter-final
Race: 1 RONC1 WAKA1 MTAL1 STPA1 DILW1 JPCR1 STBD1 SMCO1
U 15:56 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 ROSE1 PUKE1 ASHB1 STPC1 ONSL1 STKT1 CBHS1 JPCR2
V 16:00     Race: 3 SLDB1 STCC2 JHAR1 RAHS1 CAMB1 WLCO1 AGSB1 AGSB3
W 16:04     Race: 4 WENT1 MACL1 STCC1 MTAS1 SPLH1 NELB1 WNHS1
X 16:08 31 G U15 2X
quarter-final
Race: 1 TIMG1 WENT1 MACL1 HAUR1 SHGH1 ROSE1 HAMG1 TRGG2
Y 16:12 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TEAW1 VILL2 MLBG1 CRAI1 GLDW1 WEGC1 WHHS1 PUKE1
Z 16:16     Race: 3 STAN2 VILL1 RONC1 STPC1 TRID1 NGTA1 CASH2 QMAR1
A 16:20     Race: 4 STPC2 NAPG1 NCOG1 CASH1 STAN1 DUNS1 STHI1 STMW1
B 16:24 43 G U17 2X
final
Race: E JHAR1 WENT1 TAKA1 PUKE3 TAWA1 CRAI1 TIMG2 WNCS1
C 16:28 43 G U17 2X
quarter-final
Race: 1 WLGC1 SHGN1 HAMG2 AVSG1 TIMG1 SLDG2 ROSE1 DIOC1
D 16:32 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 KAPI1 SLDG1 HAMG1 WOOD1 DUNS1 HUAN1 RONC1 PUKE2
E 16:36     Race: 3 ROTL1 TRID1 HTVH1 NCOG1 PUKE1 SPLH1 SLDG3 BARA1
F 16:40     Race: 4 BURN1 ASHB1 MLBG1 CAMB1 WHGG1 STPC1 STHI1 BTHC1
G 17:24 48 G U16 2X
final
Race: E WLGC3 STLN1 QMAR2 WHAK1 SAMU2 GGHS1
H 17:28 48 G U16 2X
quarter-final
Race: 1 WHHS1 OTUM1 JHAR1 HAUR1 WENT1 MLBG1 AVSG1 STHI2
I 17:32 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 QMAR1 SAMU1 PUKE1 WEGC1 NAPG1 TRGG1 HTVH1 NGTA1
J 17:36     Race: 3 EGGS1 WNHS1 HAMG1 ASHB1 CRAI1 STHI1 HUAN1 CGHS1
K 17:40     Race: 4 TEAW1 STAN1 WNGC2 STPC1 TAKA1 STKV1 WLGC1
L 17:44 49 B U16 1X
quarter-final
Race: 1 GLDW1 TIMB2 JMCG2 MASS1 STPA1 JMCG1 WNHS2 TEAW2
M 17:48 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 SPTW1 TRID1 RONC1 WTKB1 CAMB1 SPLH1 MLBB1 TAKA1
N 17:52     Race: 3 ONSL1 STKV1 HUAN1 DUNS1 WNHS1 TIMB1 HOWI1 STCC1
O 17:56     Race: 4 WENT1 WLCO2 FRAN1 NELB1 WLCO1 TEAW1 BTHC1 STPA2

Thursday, 26th March 2015

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
final
Race: D SHIR1 OTUM1 STPA1 MLBB1 OTUM2 WNHS2 WNHS3
B 08:05 Race: C SLDB1 STCC1 SPTW3 STCC2 TAKA1 HOWI1 WNHS4 MACL1
C 08:10 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 TIMB1 MTAL1 SPTW1 STPC1 WLCO1 WNHS1 BURN1 JMCG1
D 08:15 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SMCO1 WHHS1 MTAS1 HAUR1 STBD1 GBHS1 NELB1 JMCG2
E 08:20 2 G U17 4+
semi-final
Race: 1 STKT1 DIOC1 SHGH1 NCOG1 STPC1 RRGS1 HLCR1 VILL1
F 08:25 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MTAL1 ASHB1 WKDS1 STMG1 CGHS1 CRAI1 WTLG1 BARA1
G 08:30 3 B U15 2X
final
Race: D WNHS2 TIMB1 TIMB2 NPLB1 CHCO1 STBD1 BURN1
H 08:35 Race: C JMCG1 SHIR2 STPC2 WNHS1 OBHS1 MACL2 WLCO1 JMCG2
I 08:40 3 B U15 2X
semi-final
Race: 1 SPLH1 CBHS1 KGCA1 WHAK1 PUKE1 BTHC1 STAN1 WENT1
J 08:45 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 KGCA2 SHIR1 RONC1 STPC1 MACL1 SJHM1 RONC2 GLDW2
K 08:50 4 G U15 4X+
final
Race: C STMW1 CAMB1 RRGS2 MARN1 ONSL1 STMG1
L 08:55 4 G U15 4X+
semi-final
Race: 1 STAN1 MLBG1 CASH1 STPC1 VILL1 HAUR1 STPC2 PUKE1
M 09:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 RRGS1 GGHS1 CGHS1 NCOG1 WTLG1 GLDW1 DUNS1 RONC1
N 09:05 6 G U18 2X
final
Race: D BARA1 JHAR2 ROTG1 DIOC1 VILL1 WEGC2 RRGS1 SMCO1
O 09:10 Race: C PUKE2 BTHC1 QMAR1 WTLG1 WAKA2 GGHS2 JHAR1 STHI1
P 09:15 6 G U18 2X
semi-final
Race: 1 STPC2 GGHS1 WNHS1 RAHS1 STPC1 WEGC1 WAKA1 CAMB1
Q 09:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MLBG1 PUKE1 OGHS1 SHGN1 GLDW1 RONC1 TRID1 SPLH1
R 09:25 7 B U16 4X+
final
Race: C STPC2 ONSL1 KHSD1 WTLB1 TRGB1
S 09:30 7 B U16 4X+
semi-final
Race: 1 WAKA1 CAMB1 AQUI1 WLCO1 SPTW1 STKT1 HAMB2 TIMB1
T 09:35 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 KGCA1 JMCG1 WNHS1 HAMB1 STPC1 HAUR1 PUKE1 JPCR1
U 09:40 8 G U16 1X
final
Race: D NGTA2 BTHC1 DUNS1 STAN2 WNHS2 MARN1 RRGS1 ROSE1
V 09:45 Race: C MLBG1 KAVA1 WENT1 WHHS1 TEAW1 SAMU1 HAMG1 SLDG2
W 09:50 8 G U16 1X
semi-final
Race: 1 WNHS3 STPC1 SLDG1 SHGN1 ASHB1 TRGG1 WNHS1 STAN1
X 09:55 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OTUM1 TAKA1 WLGC1 AOTE1 RGTT1 MACL1 WAKA1 BURN1
Y 10:00 9 B N18 2X
final
Race: C NPLB1 TAUP1 OBHS1 TEAW2 MLBB1 NELB2
Z 10:10 9 B N18 2X
semi-final
Race: 1 OTUM2 HAMB1 STBD1 STPC1 HUAN1 FRAN1 WENT1 WTKB1
A 10:15 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 NELB1 TEAW1 WTLB1 CBHS1 STPC2 OTUM1 PUKE1 CAMB1
B 10:20 12 G U17 4X+
semi-final
Race: 1 WLGC1 PUKE1 VILL1 DIOC1 STPC1 HTVH1 HAMG1 CRAI1
C 10:25 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WHHS1 HUAN1 RONC1 CAMB1 NCOG1 WEGC1 TIMG1 MLBG1
D 10:30 14 G U15 4+
semi-final
Race: 1 SHGH1 NCOG1 MLBG1 RRGS1 STPC1 STMG1 WKDS1 RRGS3
E 10:35 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STKT1 ONSL1 HLCR1 WTLG1 BARA1 MTAL1 MARN1 RRGS2
F 10:40 16 G U18 2-
semi-final
Race: 1 EGGS1 STMG2 STMG1 WKDS1 SHGH1 RRGS1 WLGC1 ASHB1
G 10:45 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 RRGS2 VILL1 WKDS2 CGHS1 RAHS1 WNHS1 CRAI1 SLDG1
H 10:50 17 B U16 4+
semi-final
Race: 1 PUKE1 STBD1 NELB1 WLCO1 SHAK1 AGSB1 CHCO1 AQUI1
I 10:55 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 PUKE2 HAMB2 HAMB1 STAN1 WTLB1 WNCS1 WAKA1 TRGB1
J 11:00 21 B U17 2X
final
Race: D BURN1 SPTW1 SHIR1 WNHS2 SHAK2 WLCO3 SHIR2 HAMB2
K 11:05 Race: C WNHS3 NELB3 CHCO1 NELB1 SCOT1 TAKA1 OBHS1 SPLH1
L 11:10 21 B U17 2X
semi-final
Race: 1 NELB2 WAKA1 WNHS1 HAUR1 OTUM1 GLDW1 CAMB1 SHAK1
M 11:15 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SLDB1 JMCG1 WLCO1 WHAK1 CBHS1 STCC1 WLCO2 TIMB1
N 11:20 22 G U17 1X
final
Race: D STPC1 STHI2 BURN1 HAMG2 OGHS1 DIOC1 VERD1 WTLG1
O 11:25 Race: C WOOD2 AVSG1 SLDG3 MTAS1 WAKA1 HAMG1 CAMB1 ROTL1
P 11:30 22 G U17 1X
semi-final
Race: 1 MLBG1 WOOD1 NAPG1 NCOG1 SLDG2 IONA1 PARA1 DUNS1
Q 11:35 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 EGGS1 SHGN1 AOTE1 TEAW1 FRAS1 HASG1 HAUR1 HTVH1
R 11:40 24 G N18 2X
final
Race: C AVSG1 WENT1 WTLG1 AVSG2 BTHC1 CULI1
S 11:45 24 G N18 2X
semi-final
Race: 1 DUNS1 WNGC1 CGHS1 RGTT1 WKDS1 HLCR1 ROSE1 WEGC1
T 11:50 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MARN1 CRAI1 STPC2 STPC1 NCOG1 WKDS2 STAN1 PUKE1
U 11:55 27 G U16 4X+
semi-final
Race: 1 WHHS1 BARA1 NAPG1 CGHS1 MLBG1 TRGG1 STHI1 DIOC2
V 12:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 ONSL1 STHI2 ASHB1 DIOC1 STPC1 DIOC3 WNHS1 HAMG1
W 12:05 28 B U16 2X
final
Race: D MLBB1 TAKA1 STAN1 ONSL2 OBHS1 WAKA1 KHSD1 ONSL1
X 12:10 Race: C WLCO1 NAPB2 CAMB2 MACL1 WENT1 TIMB1 WTLB1 GLDW1
Y 12:15 28 B U16 2X
semi-final
Race: 1 NAPB1 FRAN1 WNHS1 HUAN1 STPC1 SPTW1 WNHS2 STPA1
Z 12:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TIMB2 STPC2 NELB1 JPCR1 WTKB1 JMCG1 CAMB1 HAUR1
A 12:25 29 G U18 1X
final
Race: D VERD1 WENT1 MLBG1 STHI1 QMAR2 MTAS1 RAHS2
B 12:30 Race: C WAKA1 NAPG2 RONC2 OGHS1 SHGN2 HAUR1 ASHB1 IONA1
C 12:35 29 G U18 1X
semi-final
Race: 1 WNHS2 WNHS1 HASG1 SHGN1 RAHS1 WEGC1 HLCR2 QMAR1
D 12:40 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 BTHC1 RONC1 TEAW1 SLDG1 NAPG1 FRAS1 WHHS1 PUKC1
E 12:45 30 B U18 1X
final
Race: D JPCR2 RONC1 AGSB3 CBHS1 WENT1 SMCO1
F 12:50 Race: C STKT1 STBD1 AGSB1 ROSE1 MTAL1 WNHS1 STCC2 MACL1
G 12:55 30 B U18 1X
semi-final
Race: 1 NELB1 ASHB1 RAHS1 ONSL1 DILW1 SPLH1 WAKA1 JHAR1
H 13:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 PUKE1 STCC1 STPC1 MTAS1 CAMB1 STPA1 WLCO1 JPCR1
I 13:05 31 G U15 2X
final
Race: D TIMG1 STMW1 HAMG1 STAN2 DUNS1 PUKE1 WHHS1 QMAR1
J 13:10 Race: C TRGG2 NGTA1 TEAW1 CASH2 STPC2 WENT1 VILL2 STHI1
K 13:15 31 G U15 2X
semi-final
Race: 1 NAPG1 SHGH1 TRID1 HAUR1 GLDW1 CASH1 CRAI1 RONC1
L 13:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WEGC1 VILL1 MLBG1 NCOG1 STPC1 MACL1 STAN1 ROSE1
M 13:25 32 B U15 4X+
final
Race: C CAMB1 MTAL1 WLCO1 ASHB1 WTLB2 SHIR1
N 13:30 32 B U15 4X+
semi-final
Race: 1 GLDW1 HAMB4 KGCA1 MACL1 KGCA2 CHCO1 TRGB1 WNHS1
O 13:35 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SHAK2 RONC1 JMCG1 CBHS1 STPC1 HAMB2 HAMB3 WENT1
P 13:40 34 B U17 4+
semi-final
Race: 1 SJHM1 MTAL1 HAMB2 AGSB1 SPLH1 OBHS1 STPA2 WTLB2
Q 13:45 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WNCS2 WNCS1 STPA1 HAMB1 WTLB1 AQUI1 SCOT1 TRGB1
R 13:50 35