Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Monday, 4th April 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 ONSL1 MLBB1 TEAW1 WTKB1 DUNS1 SPTW1 CROM1 STPC2
B 08:04 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 HAUR2 SPTW3 CAMB1 STPA1 HUAN2 NPLB1 TIMB2
C 08:08     Race: 3 JMCG2 TIMB3 WNHS1 NELB1 GLDW1 SPLH1 KAVA2 WHHS1
D 08:12     Race: 4 BURN2 TAKA1 WTKB2 JMCG1 FRAN1 OTUM1 VERD1 ONSL2
E 08:16     Race: 5 BURN1 TTAI1 HUAN1 STPC1 KHSD1 STCC1 SCOT1 CHCO1
F 08:20     Race: 6 SHIR2 WNHS2 MTAL1 MTAS1 TIMB1 PUKE1 CBHS2
G 08:24     Race: 7 PUKE2 FRAN2 CBHS1 HAUR1 JHAR1 SHIR1 KAVA1
H 08:28     Race: 8 NPLB2 KGCA1 WLCO1 SPTW2 TEAW2 WENT1 STCC2
I 08:32 2 G U17 4+
heat
Race: 1 EGGS2 STAN1 EGGS1 RRGS1 SHGH1 WNCS1 BARA2
J 08:36 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WAKA1 BARA1 STMG1 STKT1 DIOC2 PUKE1
K 08:40     Race: 3 WLGC1 VILL1 DIOC1 WTLG1 BARA3 STMG2
L 08:44     Race: 4 HLCR1 RRGS2 CGHS1 WKDS1 WTLG2 SAMU1
M 08:48 3 B U15 2X
heat
Race: 1 TEAW1 NELB1 TIMB2 HAMB1 GLDW1 RONC1 SLDB1
N 08:52 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NELB2 STKV1 WAKA1 JMCG1 NAPB1 TWIZ1 JPCR2
O 08:56     Race: 3 SPTW1 MACL1 SPLH1 JPCR1 HAVE1 TAKA1 MLBB1
P 09:00     Race: 4 SHAK1 JMCG2 WLCO2 SHIR1 WLCO1 TRGB1 SPLH2
Q 09:04     Race: 5 WTKB1 TRGB2 STCC1 KGCA1 TIMB1 SJHM1 RONC2
R 09:08 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 STMW1 MTAS1 TRGG1 STPC1 WLGC1 VILL1 GLDW2 SAMU2
S 09:12 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CRAI2 DIOC2 WAKA1 GLDW1 DUNS1 RONC1 QMAR1 RAHS1
T 09:16     Race: 3 MARN1 MTAS2 CRAI1 BTHC1 WKDS1 CULI1 DUNS2 SAMU1
U 09:20     Race: 4 CGHS1 TRGG2 WLGC2 STHI1 STPC2 STKT1 SLDG1 STMG1
V 09:24     Race: 5 CROM1 WLGC3 DIOC1 ASHB1 HAMG1 MLBG1 TRGG3
W 09:28 5 B U18 2-
heat
Race: 1 STBD2 NELB1 HAMB1 MTAL1 AQUI1 TAKA1
X 09:32 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WLCO1 WNCS1 WTLB1 MLBB2 SPLH1 SPTW1
Y 09:36     Race: 3 STPA1 OBHS1 MLBB1 SHAK1 TRGB1 RAHS1
Z 09:40     Race: 4 WNCS2 WTLB2 AGSB1 STAN1 MTAS1
A 09:44 6 G U18 2X
heat
Race: 1 TIMG1 SPLH1 DUNS2 NCOG1 HUAN1 KAPI1 DIOC1
B 09:48 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CRAI2 RAHS1 STKV1 DUNS1 WTLG1 OTUM1 WTKG1
C 09:52     Race: 3 CASH1 DIOC3 SHGN1 HAUR1 CRAI1 WHAK1 OGHS1
D 09:56     Race: 4 CROM1 QHSD1 DIOC2 GLDW1 MTAS1 HAMG1 NAPG1
E 10:00     Race: 5 STHI1 WENT1 VILL1 STPC1 PUKE1 ASHB1 TEAW1
F 10:04     Race: 6 STMW1 WHHS1 AVSG1 FRAS1 STPC2 TRGG1 MARN1
G 10:08 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 HAMB3 CROM1 WLCO1 RONC1 KGCA2 ASHB1 MLBB1
H 10:12 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WTLB2 BURN1 GLDW1 JMCG1 SHIR1 CULI1 TAKA1
I 10:16     Race: 3 SHIR2 WTLB1 HAUR1 STCC1 HAMB1 RAHS1 TIMB1
J 10:20     Race: 4 SPTW1 STKT1 HAMB2 KGCA1 PUKE1 CAMB1 JHAR1
K 10:24 8 G U16 1X
heat
Race: 1 TTAI2 HAMG1 WOOD1 GLDW1 RONC1 APAR1 HLCR1 OGHS2
L 10:28 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NGTA2 APAR2 WENT1 RGTT1 ONSL2 WLGC1 HAMG2 JPCR2
M 10:32     Race: 3 JPCR3 BURN1 KAVA1 HAUR1 HASG1 TRGG1 QMAR1
N 10:36     Race: 4 AVSG2 MTRO1 ASHB1 SLDG1 CROM1 WTLG1
O 10:40     Race: 5 RRGS1 MLBG1 TRID1 TEAW1 JPCR1 QHSD1 ONSL1
P 10:44     Race: 6 NGTA1 SHGN1 OTUM1 AVSG1 RONC2 OGHS1 SAMU2
Q 10:48     Race: 7 MLBG2 BTHC1 TTAI1 SPLH1 TIMG1 SLDG2 SAMU1
R 10:52 9 B N18 2X
heat
Race: 1 APAR1 SLDB1 MLBB1 NELB1 WNCS1 CULI1 ONSL1 SPTW2
S 10:56 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SPTW1 DUNS1 TIMB2 SJHM1 CBHS1 NPLB1 BURN1 WTKB1
T 11:00     Race: 3 SPLH1 STKV1 TEAW1 STPC1 TIMB1 NELB2 TRGB1
U 11:04     Race: 4 SHAK1 SPLH2 JPCR1 SHIR1 HAMB1 TIMB3 MACL1
V 11:08 10 G N18 8+
heat
Race: 1 STMG1 WKDS1 DIOC1 EGGS1 QMAR1 STMG2
W 11:12 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 BARA1 WTLG1 RRGS1 COLU1 RRGS2 MARN1
X 11:16     Race: 3 SPLH1 STAN1 STPC1 CGHS1 NCOG1
Y 11:20 11 B U17 8+
heat
Race: 1 WNCS1 STPC1 STAN1 WTLB1 CHCO2
Z 11:24 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 OBHS1 SHAK1 STKT1 CHCO1 AGSB1
A 11:28 12 G U17 4X+
heat
Race: 1 MARN1 CAMB1 SLDG1 NCOG1 MLBG1 WTLG1 OTUM1
B 11:32 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WLGC1 SAMU1 STPC1 DIOC1 CGHS1 STHI2
C 11:36     Race: 3 STPC2 WEGC1 TRGG1 QMAR1 WNCS1 BARA1
D 11:40     Race: 4 PUKE1 STHI1 CRAI1 TAKA1 JHAR1 VILL1
E 11:44 13 B L18 4+
heat
Race: 1 WTLB1 WAKA1 STAN1 GLDW1 NELB1 MACL1 KHSD1 STBD1
F 11:48 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WLCO1 SJHM1 SHAK1 STKT1 STPA1 TRGB1 GLDW2
G 11:52 14 G U15 4+
heat
Race: 1 SLDG1 STHI1 RRGS2 WKDS1 RRGS1 MACL1 SHGH2
H 11:56 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RAHS1 STMW1 MTAL1 HLCR1 SHGH1 CRAI1 GLDW1
I 12:00     Race: 3 COLU1 DIOC1 BARA1 STMG1 WKDS2 STKT1 GLDW2
J 12:04     Race: 4 CULI1 HLCR2 STMG2 WLGC1 HAMG1 MTAL2 CGHS1
K 12:08 15 B U18 4X+
heat
Race: 1 SCOT1 AGSB1 WLCO1 CBHS1 NELB1 WTKB1 HAMB2
L 12:12 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 CHCO1 WNHS1 WHAK1 KGCA1 JPCR1 WTKB2
M 12:16     Race: 3 WNCS1 OTUM1 HAMB1 STCC1 WNHS2 SPTW1
N 12:20 16 G U18 2-
heat
Race: 1 KAPI1 HAMG1 HLCR1 SHGH1 STMG1 WLGC1
O 12:24 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 RAHS1 CGHS1 WKDS1 DIOC1 CRAI1 COLU1
P 12:28     Race: 3 EGGS1 WHHS1 GLDW1 HASG1 STMG3 ROTL1
Q 12:32 17 B U16 4+
heat
Race: 1 SHIR2 TRGB2 GLDW1 CBHS1 STPA1 STBD1 AGSB1
R 12:36 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WAKA1 SHAK1 STKT1 MACL1 WTLB1 TRGB1 JHAR1
S 12:40     Race: 3 STKT2 RAHS1 CBHS2 SHIR1 CHCO1 ASHB1 TAKA1
T 12:44     Race: 4 STBD2 MACL2 HAMB1 CHCO2 TIMB1 HAMB3
U 12:48 18 G U16 8+
heat
Race: 1 STMW1 CRAI1 WNCS1 RRGS1 STMG1 WKDS1 EGGS2
V 12:52 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 WTLG1 MARN1 DUNS1 CGHS1 STKV1 EGGS1
W 12:56     Race: 3 DIOC1 WLGC1 STPC1 WAKA1 BARA1 EGGS3
X 13:00 19 B N18 8+
heat
Race: 1 SLDB1 STPA1 SHIR1 WNCS1 WTKB1
Y 13:04 1->A Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 AGSB1 HAMB1 SHAK1 TIMB1 SPTW1
Z 13:08 20 G L18 4+
heat
Race: 1 RRGS1 BARA1 WTLG1 STKT1 COLU1 WNCS1 WAKA1 RRGS2
A 13:12 21 B U17 2X
heat
Race: 1 FRAN2 STCC1 PUKE1 NELB1 CAMB1 KHSD1 WENT1 SHAK1
B 13:16 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 OTUM1 WTLB1 CBHS1 SPTW1 HAUR1 SJHM1 PUKE2 CULI1
C 13:20     Race: 3 STAN1 BTHC2 BTHC1 HUAN1 WNHS1 AQUI1 TEAW1 CROM1
D 13:24     Race: 4 KAVA1 ONSL1 HAUR2 STPC1 NELB2 SHIR1 TAKA1
E 13:28     Race: 5 TIMB2 CAMB2 STKV1 JMCG1 FRAN1 TRGB1 WNHS2
F 13:32     Race: 6 JMCG2 SHAK2 BURN1 TIMB1 MTAS1 MACL1 STCC2
G 13:36 22 G U17 1X
heat
Race: 1 SLDG2 OTUM1 STAN1 AOTE1 RGTT1 WOOD1 SPLH1 QHSD1
H 13:40 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 KAPI1 ASHB2 WLGC1 ASHB1 WNHS1 JHAR1 OTUM2 BTHC1
I 13:44     Race: 3 MARN1 WHHS1 CGHS1 SHGN1 HUAN1 STHI1 WENT1 HLCR1
J 13:48     Race: 4 AVSG1 JHAR2 QMAR1 MLBG1 SLDG1 HAUR1 TRGG1 OGHS1
K 13:52     Race: 5 WNCS1 TAWA1 KGCA1 FRAS1 WAKA1 WEGC1 SHGN2
L 13:56 23 B U15 8+
heat
Race: 1 WTLB1 MLBB1 HAMB1 AGSB1 CBHS1 SPLH1
M 14:00 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 MTAL1 CHCO1 STAN1 HAMB2 OBHS1 WTLB2
N 14:04 24 G N18 2X
heat
Race: 1 CULI1 QMAR1 STHI1 NCOG1 GLDW1 STPC2 WAKA1 STMW1
O 14:08 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NCOG2 CULI2 SHGN1 VILL1 STPC1 ASHB1 MTAS1 STHI2
P 14:12     Race: 3 MLBG1 WLGC2 SPLH1 AVSG1 TTAI1 DIOC1 HOWI1
Q 14:16     Race: 4 STAN1 OTUM2 HAVE1 HUAN1 IONA1 STKV1 NPLG1
R 14:20     Race: 5 CROM1 TRGG1 JPCR1 DUNS1 CRAI1 OTUM1 WLGC1
S 14:24 25 B U18 4+
heat
Race: 1 CHCO3 STPA1 WTLB1 MLBB1 STAN1 SPLH1 STBD1 MACL1
T 14:28 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WLCO1 WTLB2 AGSB1 HAMB1 CHCO1 CHCO2 TRGB1
U 14:32 26 G U18 4+
heat
Race: 1 WHHS1 HLCR1 NCOG1 COLU1 WKDS1 EGGS2
V 14:36 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 DIOC2 EGGS1 STMG1 SLDG1 WTLG1 SHGH2
W 14:40     Race: 3 VILL1 STMG2 DIOC1 SHGH1 WLGC1 COLU2
X 14:44 27 G U16 4X+
heat
Race: 1 KAVA1 DUNS1 CAMB1 HAUR1 WTLG1 STMW1 TAKA1 OGHS1
Y 14:48 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 JPCR1 SLDG1 ONSL1 VILL1 AVSG1 STPC2 WNCS2 MTAS1
Z 14:52     Race: 3 TRGG1 HAMG1 WENT1 STPC1 CRAI1 DIOC1 QMAR2
A 14:56     Race: 4 STKV1 STMG1 MLBG1 NCOG1 MACL1 MARN1 STHI1 CROM1
B 15:00     Race: 5 QMAR1 MARN2 WLGC1 WEGC1 TIMG1 JHAR1 RAHS1
C 15:04 28 B U16 2X
heat
Race: 1 SHAK1 HAVE1 WNHS1 WHAK1 WENT1 HAUR1 CBHS1 APAR1
D 15:08 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TEAW1 TIMB2 STAN1 KGCA1 JHAR1 BURN1 ASHB2
E 15:12     Race: 3 WAKA1 SCOT1 WTLB1 STPC1 STCC1 ASHB1 HAUR2
F 15:16     Race: 4 GLDW1 TIMB1 PUKE1 RONC1 WLCO1 CULI1 SPTW1
G 15:20     Race: 5 NAPB1 CULI2 CAMB1 NPLB1 SJHM1 CROM1 JHAR2
H 15:24     Race: 6 BURN2 TAKA1 PUKE2 KGCA2 JMCG1 NPLB2 RAHS1
I 15:28 29 G U18 1X
heat
Race: 1 WENT1 MTAS2 FRAS2 HASG1 FRAS1 ROSE1 KAPI1 WEGC1
J 15:32 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 QHSD2 KAVA1 BARA1 HAUR1 DUNS1 STLN1 WENT2 HLCR2
K 15:36     Race: 3 WTKG2 QMAR1 AVSG1 NAPG1 QHSD1 WNHS1 JHAR1 SLDG2
L 15:40     Race: 4 CROM1 STHI1 MTAS1 IONA1 WOOD1 WTKG1 CGHS1 OGHS1
M 15:44     Race: 5 WENT3 SHGN1 HLCR1 ASHB1 AOTE1 WLGC2 ASHB2
N 15:48     Race: 6 STMG1 TIMG1 STKV1 TEAW1 HUAN1 RUTH1 WNCS1
O 15:52 30 B U18 1X
heat
Race: 1 JPCR1 STCC2 SPTW1 CBHS1 KGCA1 STPA1 TTAI1 BTHC1
P 15:56 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHIR1 MTAS2 SLDB1 WHAK1 BURN1 WNHS3 TEAW1
Q 16:00     Race: 3 RAHS2 WTLB1 SMCO1 MTAS1 WTKB2 WNHS2 STPC2
R 16:04     Race: 4 HAMB1 CASH2 TAKA1 CAMB2 OTUM1 CASH1 SPLH1
S 16:08     Race: 5 MLBB1 NELB1 CAMB1 STBD1 STKT1 JMCG2 WNCS2
T 16:12     Race: 6 TEAW2 STKT2 RAHS1 WNHS1 JMCG1 JHAR1 STAN1
U 16:16     Race: 7 MTAL1 SJHM1 WTKB1 GBHS1 STCC1 RONC1 WNCS1
V 16:20 31 G U15 2X
heat
Race: 1 STMW1 OTUM1 ASHB1 GLDW1 HOWI1 HAVE1 MLBG2 STAN1
W 16:24 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WLGC1 MARN1 QMAR1 STPC1 BTHC1 VILL1 DIOC1
X 16:28     Race: 3 RONC1 JPCR1 CULI1 STPC2 STHI1 ASHB2 TRGG1
Y 16:32     Race: 4 WNCS1 VILL2 WENT1 WAKA1 DUNS1 MTAS1 RONC2
Z 16:36     Race: 5 GLDW2 MLBG1 SLDG1 IONA1 BTHC2 HAMG1 CULI2
A 16:40     Race: 6 OGHS1 TAKA1 BURN1 CRAI1 AVSG1 CROM1 WLGC2
B 16:44 32 B U15 4X+
heat
Race: 1 NELB1 TIMB1 RONC1 MLBB1 HAMB1 KGCA1 SPLH1
C 16:48 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 CBHS1 HAMB3 WTLB1 JMCG1 JPCR1 TRGB1 WLCO1
D 17:02     Race: 3 STAN1 CHCO2 HAMB2 CAMB1 WAKA1 CAMB2 SHIR1
E 17:06     Race: 4 SLDB1 DUNS1 CHCO1 STCC1 SJHM1 KGCA2 STCC2

Tuesday, 5th April 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 33 G U17 8+
heat
Race: 1 EGGS2 COLU1 BARA1 DIOC1 WKDS1 STHI1 STMG2
B 08:04 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WAKA1 CGHS1 STMG1 EGGS1 WTLG1 WNCS1
C 08:08 34 B U17 4+
heat
Race: 1 MACL1 STKT3 STAN2 STKT1 WTLB1 STBD1 TRGB1
D 08:12 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 PUKE1 STKT2 STAN1 OBHS1 WNCS1 TAKA1
E 08:16 35 G L18 2X
heat
Race: 1 MTAS1 STPC1 SPLH1 TRGG1 AVSG1 WAKA2
F 08:20 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STMW1 WAKA1 OTUM1 WEGC1 STHI1 CAMB1 DUNS2 SLDG1
G 08:24     Race: 3 WNCS1 DUNS1 ROTL1 HUAN1 KAVA1 OGHS1
H 08:28     Race: 4 MACL1 WENT1 CRAI1 WTLG1 RRGS1 KGCA1 BARA1
I 08:32 36 B L18 2X
heat
Race: 1 STPC2 TRGB2 KHSD1 WNHS1 NELB2 STAN1 WNHS3 WNCS1
J 08:36 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 MACL1 BURN1 SHAK3 GLDW1 SHIR1 HAUR1 JMCG1 TIMB1
K 08:40     Race: 3 SCOT1 AGSB1 STCC1 NELB1 STKT1 MACL2 SHAK2 ONSL1
L 08:44     Race: 4 TIMB2 STPC1 GLDW2 MLBB1 WAKA1 WNHS2 SJHM2 TEAW1
M 08:48     Race: 5 CULI1 KAVA1 SJHM1 HUAN1 TRGB1 RONC1 STAN2
N 08:52 37 G U16 4+
heat
Race: 1 STHI1 DIOC1 SHGH1 RRGS1 BARA1 STMG1 ONSL1
O 08:56 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RAHS1 CRAI1 WLGC1 WAKA1 CGHS1 WNCS1 COLU1
P 09:00     Race: 3 WLGC2 WTLG1 STKT1 STPC1 VILL1 STMW1 RRGS2
Q 09:04     Race: 4 STKT2 CAMB1 WKDS1 NCOG1 HLCR1 MARN1 JHAR1
R 09:08 38 B U16 8+
heat
Race: 1 SHIR1 HAMB2 STPA1 HAMB1 CBHS1 TRGB1 CHCO1 STBD1
S 09:12 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 SHAK1 WTLB1 AGSB1 KGCA1 MACL1 GLDW1 CHCO2 WTKB1
T 09:16 39 G U18 4X+
heat
Race: 1 KAVA1 RRGS1 ASHB1 SLDG1 WTLG1 QHSD1
U 09:20 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 PUKE1 HUAN1 STPC1 GLDW1 MARN1 WTKG1
V 09:24     Race: 3 TRGG1 CRAI1 NCOG1 VILL1 AVSG1
W 09:28     Race: 4 WNCS1 DIOC1 NAPG1 TEAW1 WHHS1 OGHS1
X 09:32 40 B U18 2X
heat
Race: 1 STKV1 BURN1 CBHS1 WTKB1 STAN1 JHAR1 NELB1
Y 09:36 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SLDB1 NELB2 WHAK1 STCC1 MTAL1 SPLH1 CAMB2
Z 09:40     Race: 3 RAHS1 STPC1 TAKA1 JMCG1 AGSB1 WNCS1 SCOT1 JPCR1
A 09:44     Race: 4 AQUI1 WNHS2 HUAN1 MTAS1 SPTW1 OTUM1 SPTW2
B 09:48     Race: 5 HAMB1 WTLB1 CASH1 GLDW1 WNHS1 TIMB1 OBHS1
C 09:52 41 G U15 8+
heat
Race: 1 HLCR1 WKDS2 STMG1 EGGS1 RRGS2 EGGS2
D 09:56 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 STMG2 CRAI1 WKDS1 CGHS1 BARA1 COLU1
E 10:00     Race: 3 MACL1 MTAL1 RRGS1 SHGH1 DIOC1
F 10:04 42 B U15 4+
heat
Race: 1 AGSB2 STPA1 HAMB1 MACL1 WTLB1 SHIR1
G 10:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 OBHS1 STKT1 STAN1 CBHS1 SPLH1 HAMB2
H 10:12     Race: 3 STKV1 STAN3 WAKA1 MTAL1 OBHS2
I 10:16     Race: 4 WTLB2 STAN2 AGSB1 GLDW1 MTAL2 SPLH2
J 10:20 43 G U17 2X
heat
Race: 1 NPLG1 TRGG2 JHAR1 CRAI1 TRGG1 JHAR2 QMAR2 MARN1
K 10:24 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NCOG1 CAMB1 STPC1 HUAN1 WHHS1 PUKE1 WLGC1
L 10:28     Race: 3 CROM1 RAHS1 WHAK1 MLBG1 SAMU1 QMAR1 SLDG1 BARA1
M 10:32     Race: 4 WNCS1 KAPI1 OTUM1 WEGC1 STHI1 AVSG1 WAKA1
N 10:36     Race: 5 APAR1 HASG1 VILL1 HAMG1 TAKA1 SLDG2 BTHC1
O 10:40 44 B U17 4X+
heat
Race: 1 WENT1 STAN1 STPC2 STCC1 SHIR1 PUKE2
P 10:44 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WNHS1 CHCO1 NELB1 HAUR1 PUKE1 CROM1
Q 10:48     Race: 3 WAKA1 STPC1 WLCO1 JPCR1 SHAK1 HAUR2
R 10:52     Race: 4 CAMB1 BTHC1 JMCG1 MLBB1 WLCO2 JPCR2
S 10:56 45 G N18 4+
heat
Race: 1 SPLH2 MARN1 HOWI1 SPLH1 STPC1 STAN2 NCOG2
T 11:00 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RAHS1 STMW1 WKDS1 STAN1 RRGS1 DIOC1 TRGG1
U 11:04     Race: 3 COLU2 QMAR1 VILL1 NCOG1 BARA1 STHI1
V 11:08     Race: 4 STPC2 STMG1 WTLG1 COLU1 WTLG2 MACL1
W 11:12 46 B N18 4+
heat
Race: 1 WTKB2 SHIR3 SLDB1 SHAK1 SJHM1 TIMB1 WNCS2
X 11:16 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WTLB1 TRGB1 HAMB1 SHIR1 SHAK2 SPTW1 OBHS1
Y 11:20     Race: 3 SPTW2 AGSB2 WNCS1 STPA1 WAKA1 TIMB2 SHAK3
Z 11:24     Race: 4 WTKB1 NELB1 SHIR2 AGSB1 HAMB2 STKT1
A 11:28 47 G U15 8X+
heat
Race: 1 RRGS1 WLGC1 STPC1 TRGG1 SAMU1
B 11:32 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 CGHS1 STMG1 GLDW1 DUNS1 STMG2
C 11:36 48 G U16 2X
heat
Race: 1 BARA1 SHGN1 NGTA1 GLDW1 HAMG1 JHAR1 BURN1 STKT1
D 11:40 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 JPCR3 ONSL2 STKV1 STPC1 MLBG1 CASH1 SAMU1 SHGH1
E 11:44     Race: 3 QHSD1 SLDG1 VILL1 HAUR1 HAUR2 TIMG2 JPCR2 WAKA1
F 11:48     Race: 4 OGHS1 MACL1 STAN1 RONC1 TIMG1 MARN1 TTAI1
G 11:52     Race: 5 QMAR1 VILL2 OTUM1 AVSG1 STMW1 TAKA1 CROM1
H 11:56     Race: 6 HAMG2 WLGC1 RUTH1 WENT1 CRAI1 CULI1 WNCS1
I 12:00     Race: 7 WTKG1 STKV2 CGHS1 ONSL1 MACL2 APAR1
J 12:04     Race: 8 DUNS1 RAHS1 TRID1 HUAN1 STHI1 JPCR1
K 12:08 49 B U16 1X
heat
Race: 1 ASHB2 HAUR1 WENT1 WHAK1 NPLB1 MTRO1 OTUM1
L 12:12 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WHHS1 JHAR2 WNHS1 STPC1 SLDB1 RUTH1 APAR1
M 12:16     Race: 3 FRAN2 NPLB2 SCOT1 RONC1 SJHM1 TAKA1 KGCA1 STKV1
N 12:20     Race: 4 ASHB4 BURN1 ASHB3 VERD1 FRAN1 CROM1
O 12:24     Race: 5 KAVA1 JHAR3 MTAS1 JHAR1 CROM2 RONC2 WTLB1
P 12:28 50 B U15 8X+
heat
Race: 1 STCC1 CAMB1 CHCO1 KGCA1 HAMB2
Q 12:32 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 CBHS1 HAMB1 MLBB1 STAN1
R 12:36 51 G U18 8+
heat
Race: 1 STHI1 STMG1 DIOC1 STPC1 BARA1 EGGS2
S 12:40 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 WTLG1 RRGS1 SHGH1 STKT1 COLU1 EGGS3
T 12:44     Race: 3 RRGS2 CGHS1 CRAI1 EGGS1 STMG2 WNCS1
U 12:48 52 B U18 8+
heat
Race: 1 STBD2 STKT1 STBD1 HAMB1 CHCO1 AGSB1 SHAK1
V 12:52 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 CHCO4 TRGB1 STKT2 STAN1 CBHS1 WTKB1 AGSB2
W 12:56     Race: 3 WNCS1 CHCO2 WTLB1 STAN2
X 13:20 1 B U17 1X
repechage
Race: 1 KAVA2 BURN1 JMCG2 TEAW1 STPA1 OTUM1 WNHS2
Y 13:24 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 CROM1 PUKE2 TTAI1 NELB1 FRAN1 SHIR2 NPLB2 TIMB2
Z 13:28     Race: 3 BURN2 SPTW1 KAVA1 STCC1 PUKE1 STCC2 HAUR2
A 13:32     Race: 4 CHCO1 SPLH1 STPC2 SHIR1 WENT1 HUAN2 TAKA1
B 13:36 2 G U17 4+
repechage
Race: 1 STMG2 STAN1 WLGC1 SHGH1 BARA1 RRGS2 WAKA1
C 13:40 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 BARA2 VILL1 EGGS1 WTLG1 HLCR1 STKT1 SAMU1
D 13:44     Race: 3 EGGS2 WTLG2 WNCS1 CGHS1 DIOC2 BARA3 PUKE1
E 13:48 3 B U15 2X
repechage
Race: 1 RONC2 TAKA1 STKV1 RONC1 WLCO2 TRGB2 JPCR2
F 13:52 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SHAK1 WAKA1 STCC1 NELB1 MACL1
G 13:56     Race: 3 SPLH2 SJHM1 JMCG2 HAVE1 TIMB2 NELB2 SLDB1
H 14:00 4 G U15 4X+
repechage
Race: 1 TRGG3 CULI1 RONC1 GLDW2 SLDG1 DIOC1 CRAI2 STMW1
I 14:04 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 DIOC2 CGHS1 MTAS2 DUNS1 MLBG1 MTAS1 MARN1 TRGG2
J 14:08     Race: 3 STKT1 CROM1 WLGC2 CRAI1 VILL1 QMAR1 TRGG1 DUNS2
K 14:12 5 B U18 2-
repechage
Race: 1 STPA1 AQUI1 SHAK1 NELB1 SPLH1 WLCO1
L 14:16 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAKA1 RAHS1 MTAL1 OBHS1 MTAS1 WNCS1
M 14:20     Race: 3 WNCS2 STBD2 AGSB1 TRGB1 SPTW1
N 14:24 6 G U18 2X
repechage
Race: 1 QHSD1 PUKE1 KAPI1 CASH1 OTUM1 STMW1
O 14:28 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TEAW1 MARN1 CRAI2 DIOC2 DIOC3 TIMG1
P 14:32 7 B U16 4X+
repechage
Race: 1 RAHS1 ASHB1 STCC1 RONC1 JMCG1 STKT1 BURN1 WTLB2
Q 14:36 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CROM1 TIMB1 WLCO1 HAUR1 CAMB1 TAKA1 JHAR1 SHIR2
R 14:40     Race: 3 HAMB3 HAMB2 PUKE1 SHIR1 WTLB1 CULI1 SPTW1
S 14:44 8 G U16 1X
repechage
Race: 1 OGHS1 APAR2 MLBG1 APAR1 JPCR3 SLDG2 WTLG1
T 14:48 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 BTHC1 TRGG1 NGTA1 HAMG2 AVSG2 HAMG1 ONSL1 NGTA2
U 14:52 9 B N18 2X
repechage
Race: 1 SPLH1 SLDB1 TEAW1 WNCS1 NPLB1 MACL1 WTKB1 DUNS1
V 14:56 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 ONSL1 STKV1 CULI1 TIMB1 HAMB1 TIMB2 SHAK1
W 15:00     Race: 3 APAR1 JPCR1 SHIR1 CBHS1 NELB2
X 15:04 10 G N18 8+
repechage
Race: 1 WTLG1 STAN1 EGGS1 RRGS2 STMG2
Y 15:08 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 SPLH1 BARA1 NCOG1 WKDS1 MARN1 QMAR1
Z 15:12 11 B U17 8+
repechage
Race: 1 CHCO2 STPC1 WTLB1 WNCS1 CHCO1 SHAK1 AGSB1 OBHS1
A 15:16 12 G U17 4X+
repechage
Race: 1 BARA1 OTUM1 QMAR1 MLBG1 DIOC1 TAKA1 SAMU1
B 15:20 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 WTLG1 WNCS1 SLDG1 WEGC1 CRAI1 WLGC1 VILL1
C 15:24     Race: 3 MARN1 PUKE1 CAMB1 JHAR1 CGHS1 STPC2 STHI2
D 15:28 13 B L18 4+
repechage
Race: 1 WTLB1 WAKA1 KHSD1 GLDW1 STKT1 WLCO1 SJHM1
E 15:32 1,2,3->A Final Race: 2 GLDW2 TRGB1 STPA1 NELB1 MACL1 STAN1
F 15:36 14 G U15 4+
repechage
Race: 1 DIOC1 STHI1 GLDW2 WKDS1 HLCR1 HLCR2 SHGH1 RAHS1
G 15:40 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SHGH2 STKT1 MACL1 BARA1 WLGC1 MTAL1 MTAL2 COLU1
H 15:44     Race: 3 CGHS1 SLDG1 HAMG1 CRAI1 WKDS2 STMW1 CULI1
I 15:48 15 B U18 4X+
repechage
Race: 1 SCOT1 WTKB2 SPTW1 WTKB1 WNHS1 NELB1 WNCS1
J 15:52 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 WNHS2 JPCR1 STCC1 AGSB1 CHCO1 HAMB2
K 15:56 16 G U18 2-
repechage
Race: 1 RAHS1 ROTL1 SHGH1 DIOC1 HAMG1 EGGS1
L 16:00 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 HASG1 COLU1 WHHS1 KAPI1 WKDS1 WLGC1
M 16:04 17 B U16 4+
repechage
Race: 1 TAKA1 STBD1 SHIR1 STPA1 WTLB1 STBD2 WAKA1 JHAR1
N 16:08 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 AGSB1 ASHB1 GLDW1 CHCO1 MACL2 SHAK1 HAMB3 STKT2
O 16:12     Race: 3 SHIR2 TIMB1 TRGB2 CHCO2 STKT1 RAHS1 TRGB1
P 16:16 18 G U16 8+
repechage
Race: 1 EGGS2 CGHS1 WLGC1 WKDS1 STKV1 CRAI1 EGGS3
Q 16:20 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 DIOC1 WTLG1 WAKA1 STMG1 MARN1 STMW1
R 16:24 19 B N18 8+
repechage
Race: 1 WTKB1 SLDB1 STPA1 WNCS1 HAMB1 SPTW1 AGSB1 TIMB1
S 16:28 21 B U17 2X
repechage
Race: 1 STCC1 KAVA1 TIMB2 SHAK1 STAN1 OTUM1 STCC2 CROM1
T 16:32 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 PUKE2 TRGB1 MACL1 SJHM1 ONSL1 AQUI1 KHSD1
U 16:36 22 G U17 1X
repechage
Race: 1 WNCS1 STHI1 ASHB2 STAN1 SLDG1 WAKA1 KAPI1 QHSD1
V 16:40 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 JHAR1 JHAR2 CGHS1 WLGC1 KGCA1 OTUM1 HLCR1 TRGG1
W 16:44     Race: 3 AVSG1 TAWA1 HAUR1 WHHS1 RGTT1 OTUM2 WOOD1 MARN1
X 16:54 23 B U15 8+
repechage
Race: 1 SPLH1 AGSB1 CBHS1 MLBB1 HAMB2 MTAL1 OBHS1 WTLB2
Y 16:58 24 G N18 2X
repechage
Race: 1 WLGC1 DIOC1 ASHB1 GLDW1 HAVE1 CRAI1 STHI2 CULI1
Z 17:02 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 CULI2 OTUM2 HOWI1 STPC1 OTUM1 WAKA1 WLGC2 HUAN1
A 17:06     Race: 3 STAN1 TRGG1 NPLG1 TTAI1 STHI1 MTAS1 QMAR1
B 17:10 25 B U18 4+
repechage
Race: 1 STBD1 SPLH1 WTLB1 AGSB1 WTLB2 TRGB1
C 17:14 1,2,3->A Final Race: 2 WLCO1 CHCO2 CHCO1 STAN1 STPA1 MACL1
D 17:18 26 G U18 4+
repechage
Race: 1 DIOC2 WLGC1 HLCR1 SLDG1 WHHS1 VILL1
E 17:22 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 COLU2 WTLG1 STMG2 WKDS1 SHGH2 EGGS2

Wednesday, 6th April 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 27 G U16 4X+
repechage
Race: 1 RAHS1 HAMG1 AVSG1 WTLG1 MLBG1 TAKA1 SLDG1 KAVA1
B 08:04 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 MTAS1 MARN1 DIOC1 STPC2 TIMG1 STMW1 TRGG1 CROM1
C 08:08     Race: 3 STKV1 MARN2 STHI1 WENT1 JHAR1 WNCS2 DUNS1 QMAR2
D 08:12 28 B U16 2X
repechage
Race: 1 SHAK1 SPTW1 NAPB1 HAVE1 ASHB1 ASHB2 RAHS1
E 08:16 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CULI2 BURN2 TIMB2 CULI1 WTLB1 CBHS1
F 08:20 29 G U18 1X
repechage
Race: 1 KAPI1 CROM1 ASHB2 WEGC1 QMAR1 WENT2 STMG1 WTKG2
G 08:24 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 QHSD2 SHGN1 TIMG1 KAVA1 WTKG1 JHAR1 ROSE1 CGHS1
H 08:28 30 B U18 1X
repechage
Race: 1 TEAW2 MTAS2 MLBB1 STCC2 RAHS2 SJHM1 SPLH1 BTHC1
I 08:32 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 MTAL1 STPC2 STAN1 SHIR1 CASH2 TTAI1 JMCG2
J 08:36 31 G U15 2X
repechage
Race: 1 STMW1 VILL2 MLBG1 STAN1 RONC1 DIOC1 TAKA1
K 08:40 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CULI2 CROM1 QMAR1 RONC2 ASHB2 OTUM1
L 08:44 32 B U15 4X+
repechage
Race: 1 SHIR1 TIMB1 WAKA1 HAMB1 JPCR1 KGCA2 WTLB1 CBHS1
M 08:48 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 RONC1 CHCO2 MLBB1 CAMB1 SJHM1 HAMB3 DUNS1 STAN1
N 08:52     Race: 3 NELB1 STCC2 KGCA1 STCC1 WLCO1 TRGB1 SLDB1
O 08:56 33 G U17 8+
repechage
Race: 1 EGGS2 WKDS1 COLU1 CGHS1 WTLG1
P 09:00 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WAKA1 EGGS1 WNCS1 BARA1 STHI1 STMG2
Q 09:04 34 B U17 4+
repechage
Race: 1 STAN2 STKT3 WTLB1 WNCS1 PUKE1
R 09:08 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAKA1 OBHS1 STKT2 STBD1 TRGB1 MACL1
S 09:12 35 G L18 2X
repechage
Race: 1 OGHS1 WAKA2 WNCS1 TRGG1 WEGC1 WTLG1 DUNS2 CAMB1
T 09:16 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 KAVA1 STPC1 HUAN1 RRGS1 SLDG1 BARA1
U 09:20     Race: 3 KGCA1 MTAS1 CRAI1 WAKA1 ROTL1 OTUM1
V 09:24 36 B L18 2X
repechage
Race: 1 STAN2 MACL2 HAUR1 NELB2 WNHS2 TRGB1 JMCG1 WNHS3
W 09:28 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SHAK3 WAKA1 AGSB1 BURN1 SJHM1 STPC2 STCC1 SJHM2
X 09:32     Race: 3 TIMB2 KAVA1 GLDW2 STKT1 KHSD1 TIMB1 TRGB2 SCOT1
Y 09:36 37 G U16 4+
repechage
Race: 1 WTLG1 DIOC1 VILL1 BARA1 CGHS1 MARN1 CRAI1
Z 09:40 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 ONSL1 RRGS2 SHGH1 STMW1 WKDS1 WNCS1 STKT2 WLGC2
A 09:44     Race: 3 CAMB1 STMG1 HLCR1 WLGC1 STKT1 RAHS1 JHAR1
B 09:48 38 B U16 8+
repechage
Race: 1 STBD1 HAMB2 STPA1 HAMB1 AGSB1 SHAK1 WTLB1
C 09:52 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WTKB1 GLDW1 CHCO2 MACL1 CHCO1 SHIR1 TRGB1
D 09:56 39 G U18 4X+
repechage
Race: 1 QHSD1 CRAI1 WTLG1 HUAN1 WHHS1 MARN1
E 10:00 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 KAVA1 TRGG1 SLDG1 VILL1 DIOC1 PUKE1 OGHS1
F 10:04     Race: 3 WNCS1 RRGS1 TEAW1 GLDW1 AVSG1 WTKG1
G 10:08 40 B U18 2X
repechage
Race: 1 WTLB1 STPC1 SLDB1 JHAR1 HUAN1 CASH1 NELB2 NELB1
H 10:12 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 CAMB2 WNHS2 TAKA1 STCC1 GLDW1 BURN1 RAHS1
I 10:16     Race: 3 AQUI1 OBHS1 OTUM1 WNCS1 SPLH1 SCOT1
J 10:20 41 G U15 8+
repechage
Race: 1 STMG2 MTAL1 HLCR1 BARA1 RRGS2
K 10:24 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 MACL1 CRAI1 DIOC1 WKDS2 COLU1 EGGS2
L 10:28 42 B U15 4+
repechage
Race: 1 AGSB2 STAN3 MACL1 CBHS1 MTAL2 SPLH1
M 10:32 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SHIR1 STKV1 STPA1 WAKA1 STAN2 OBHS1 SPLH2
N 10:36     Race: 3 WTLB2 WTLB1 AGSB1 STKT1 OBHS2 HAMB2
O 10:40 43 G U17 2X
repechage
Race: 1 APAR1 SLDG1 HUAN1 JHAR1 KAPI1 HASG1 PUKE1 NPLG1
P 10:44 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 WLGC1 STHI1 SAMU1 CAMB1 VILL1 TRGG2 QMAR1
Q 10:48     Race: 3 AVSG1 TAKA1 WAKA1 RAHS1 JHAR2 WHHS1 QMAR2 CROM1
R 10:52 44 B U17 4X+
repechage
Race: 1 WAKA1 STCC1 JPCR1 SHIR1 WNHS1 CAMB1 CROM1
S 10:56 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 PUKE2 HAUR2 STAN1 STPC1 MLBB1 PUKE1 JPCR2
T 11:00     Race: 3 WLCO2 WENT1 BTHC1 HAUR1 SHAK1 CHCO1
U 11:04 45 G N18 4+
repechage
Race: 1 STHI1 MARN1 QMAR1 HOWI1 STAN1 WTLG2 STMW1 TRGG1
V 11:08 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 NCOG2 COLU2 SPLH1 NCOG1 WTLG1 DIOC1 MACL1
W 11:12     Race: 3 SPLH2 STPC2 STAN2 STMG1 WKDS1 BARA1 RAHS1
X 11:16 46 B N18 4+
repechage
Race: 1 AGSB2 SLDB1 WAKA1 WNCS2 HAMB1 WTKB1 TRGB1 WTLB1
Y 11:20 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SHIR3 SHAK3 SJHM1 STPA1 NELB1 SPTW1 STKT1 TIMB2
Z 11:24     Race: 3 WTKB2 HAMB2 TIMB1 AGSB1 SHAK2 SPTW2 OBHS1
A 11:28 47 G U15 8X+
repechage
Race: 1 RRGS1 SAMU1 TRGG1 WLGC1 GLDW1 DUNS1 CGHS1 STMG2
B 11:32 48 G U16 2X
repechage
Race: 1 CROM1 TIMG2 SHGN1 CASH1 TTAI1 CULI1
C 11:36 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 WTKG1 TAKA1 SLDG1 RONC1 RUTH1 RAHS1 SHGH1
D 11:40     Race: 3 QHSD1 APAR1 VILL2 WLGC1 JPCR1 SAMU1 MARN1
E 11:44     Race: 4 JPCR2 JHAR1 MACL2 STHI1 ONSL2 OGHS1
F 11:48 49 B U16 1X
repechage
Race: 1 JHAR3 SCOT1 SLDB1 MTRO1 FRAN1 CROM2 APAR1 ASHB2
G 11:52 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 WHHS1 BURN1 TAKA1 JHAR2 MTAS1 WENT1 NPLB2
H 11:56     Race: 3 ASHB4 WTLB1 CROM1 SJHM1 HAUR1 RUTH1 OTUM1 FRAN2
I 12:00 50 B U15 8X+
repechage
Race: 1 STCC1 CAMB1 KGCA1 HAMB2 MLBB1 CBHS1 STAN1
J 12:04 51 G U18 8+
repechage
Race: 1 EGGS3 RRGS2 STPC1 COLU1 STHI1 STMG2
K 12:08 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 WNCS1 STKT1 CRAI1 EGGS2 WTLG1 BARA1
L 12:12 52 B U18 8+
repechage
Race: 1 STBD2 AGSB2 STAN2 SHAK1 STAN1 STKT1
M 12:16 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 CHCO4 TRGB1 WNCS1 STBD1 WTKB1 CHCO1
N 12:46 1 B U17 1X
final
Race: F KAVA1 STCC2 JMCG2 TTAI1 SHIR1 TAKA1
O 12:50 Race: E HAUR2 WNHS2 PUKE1 BURN1 CROM1 TIMB2 STPC2
P 13:02 1 B U17 1X
quarter-final
Race: 1 STPA1 HUAN1 WNHS1 WTKB1 CAMB1 JMCG1 MTAL1 NELB1
Q 13:06 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 FRAN1 JHAR1 KHSD1 GLDW1 VERD1 TIMB1 KGCA1 SPTW1
R 13:10     Race: 3 STCC1 DUNS1 CBHS1 STPC1 MTAS1 WLCO1 SPTW3 WENT1
S 13:14     Race: 4 HUAN2 TIMB3 MLBB1 HAUR1 SPTW2 NPLB1 WTKB2 TEAW1
T 13:18 6 G U18 2X
quarter-final
Race: 1 PUKE1 STKV1 CRAI1 NCOG1 STPC1 STPC2 MTAS1 TIMG1
U 13:22 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 DIOC2 DUNS2 NAPG1 WTLG1 FRAS1 SHGN1 STHI1 KAPI1
V 13:26     Race: 3 QHSD1 RAHS1 ASHB1 HAUR1 HUAN1 HAMG1 AVSG1 TEAW1
W 13:30     Race: 4 CRAI2 WHAK1 TRGG1 GLDW1 DUNS1 VILL1 SPLH1
X 13:34 8 G U16 1X
final
Race: E SLDG2 OGHS1 APAR1 JPCR3 HAMG1 ONSL1 HAMG2 TRGG1
Y 13:38 8 G U16 1X
quarter-final
Race: 1 TTAI1 MTRO1 RGTT1 WOOD1 TEAW1 OTUM1 BURN1 MLBG1
Z 13:42 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 CROM1 GLDW1 HASG1 ONSL2 AVSG1 TIMG1 TRID1 NGTA1
A 13:46     Race: 3 QHSD1 RONC2 SLDG1 HAUR1 SPLH1 WLGC1 TTAI2 WTLG1
B 13:50     Race: 4 SAMU2 SAMU1 JPCR1 ASHB1 RONC1 KAVA1 WENT1 NGTA2
C 13:54 21 B U17 2X
quarter-final
Race: 1 SHAK1 WTLB1 WNHS1 CAMB1 JMCG1 BURN1 HAUR2 AQUI1
D 13:58 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 MACL1 PUKE1 SHIR1 SPTW1 TIMB1 BTHC1 CAMB2 STAN1
E 14:02     Race: 3 OTUM1 CBHS1 FRAN1 HUAN1 NELB1 NELB2 SHAK2 KHSD1
F 14:06     Race: 4 SJHM1 TEAW1 MTAS1 STPC1 HAUR1 STKV1 FRAN2 STCC1
G 14:40 28 B U16 2X
quarter-final
Race: 1 ASHB1 BURN1 STCC1 WHAK1 NPLB1 PUKE2 PUKE1 CULI1
H 14:44 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 WTLB1 WNHS1 WLCO1 KGCA1 KGCA2 WAKA1 CAMB1 HAVE1
I 14:48     Race: 3 NAPB1 STAN1 SJHM1 STPC1 WENT1 TIMB1 NPLB2 CULI2
J 14:52     Race: 4 TIMB2 SCOT1 JMCG1 RONC1 JHAR1 CROM1 HAUR1 RAHS1
K 14:56 29 G U18 1X
quarter-final
Race: 1 ASHB2 STLN1 AVSG1 FRAS1 ASHB1 STKV1 STHI1 CGHS1
L 15:00 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 ROSE1 FRAS2 WOOD1 HAUR1 TEAW1 QHSD1 AOTE1 QMAR1
M 15:04     Race: 3 WEGC1 DUNS1 HLCR1 NAPG1 HASG1 MTAS1 RUTH1 KAVA1
N 15:08     Race: 4 WTKG1 WNHS1 HUAN1 IONA1 BARA1 WLGC2 MTAS2 STMG1
O 15:12 30 B U18 1X
final
Race: E TEAW2 MTAS2 SJHM1 MLBB1 MTAL1 SHIR1 STPC2 TTAI1
P 15:16 30 B U18 1X
quarter-final
Race: 1 RONC1 TAKA1 SLDB1 CBHS1 STBD1 JHAR1 WNHS2 STCC2
Q 15:20 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 CASH1 KGCA1 WTKB2 WHAK1 JMCG1 WTKB1 STKT1 STAN1
R 15:24     Race: 3 NELB1 WNHS1 OTUM1 MTAS1 GBHS1 BURN1 STPA1 SPLH1
S 15:28     Race: 4 RAHS1 STCC1 CAMB1 CAMB2 SPTW1 SMCO1 WNHS3 CASH2
T 15:32 31 G U15 2X
quarter-final
Race: 1 MLBG1 MARN1 STHI1 GLDW1 SLDG1 WLGC2 WNCS1 RONC2
U 15:36 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 CROM1 ASHB1 WAKA1 STPC1 CRAI1 JPCR1 BTHC2 STMW1
V 15:40     Race: 3 RONC1 VILL1 HAMG1 STPC2 HOWI1 MTAS1 BURN1 OTUM1
W 15:44     Race: 4 ASHB2 CULI1 AVSG1 DUNS1 BTHC1 IONA1 HAVE1 TAKA1
X 16:18 48 G U16 2X
final
Race: F QHSD1 CULI1 APAR1 CROM1 RAHS1 MACL2 JHAR1
Y 16:22 Race: E JPCR1 TTAI1 WLGC1 TIMG2 TAKA1 JPCR2 RUTH1 OGHS1
Z 16:26 48 G U16 2X
quarter-final
Race: 1 CASH1 OTUM1 VILL1 GLDW1 STPC1 MACL1 WNCS1 SLDG1
A 16:30 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 RONC1 STKV2 STMW1 HAUR1 STAN1 WENT1 HUAN1 SAMU1
B 16:34     Race: 3 VILL2 NGTA1 CGHS1 AVSG1 CRAI1 TRID1 MLBG1 STHI1
C 16:38     Race: 4 ONSL2 HAUR2 HAMG1 ONSL1 DUNS1 STKV1 TIMG1 SHGN1

Thursday, 7th April 2016

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
final
Race: D WLCO1 HUAN1 CBHS1 KGCA1 JHAR1 TIMB3
B 08:04 Race: C STCC1 MTAL1 WENT1 WNHS1 KHSD1 HUAN2 SPTW1 TEAW1
C 08:08 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 FRAN1 JMCG1 GLDW1 CAMB1 STPC1 MLBB1 MTAS1 NPLB1
D 08:12 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STPA1 TIMB1 WTKB1 VERD1 SPTW2 SPTW3 HAUR1 DUNS1
E 08:16 2 G U17 4+
semi-final
Race: 1 STKT1 DIOC2 SHGH1 RRGS1 STMG1 HLCR1 WLGC1 BARA3
F 08:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STAN1 EGGS1 CGHS1 DIOC1 WKDS1 BARA1 WNCS1 WTLG1
G 08:24 3 B U15 2X
final
Race: C MACL1 JMCG2 WLCO2 NELB1 TAKA1 SJHM1
H 08:28 3 B U15 2X
semi-final
Race: 1 STCC1 TIMB1 SPLH1 HAMB1 JMCG1 SHIR1 RONC1 TIMB2
I 08:32 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAVE1 JPCR1 GLDW1 WLCO1 KGCA1 NAPB1 WAKA1 TRGB2
J 08:36 4 G U15 4X+
final
Race: C MLBG1 TRGG1 CULI1 MTAS2 RONC1 WLGC2
K 08:40 4 G U15 4X+
semi-final
Race: 1 MTAS1 ASHB1 BTHC1 STPC1 GLDW1 STPC2 SLDG1 VILL1
L 08:44 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 CRAI1 WKDS1 WLGC1 STHI1 HAMG1 WAKA1 DUNS1 GLDW2
M 08:48 5 B U18 2-
semi-final
Race: 1 OBHS1 STBD2 SPLH1 HAMB1 MLBB2 MTAL1 SHAK1 TRGB1
N 08:52 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WLCO1 MTAS1 AGSB1 MLBB1 STAN1 NELB1 SPTW1 WNCS1
O 08:56 6 G U18 2X
final
Race: D TEAW1 TIMG1 RAHS1 STKV1 STHI1 KAPI1
P 09:00 Race: C QHSD1 PUKE1 AVSG1 STPC2 WTLG1 CRAI2 DIOC2 WHAK1
Q 09:04 6 G U18 2X
semi-final
Race: 1 DUNS2 STPC1 NAPG1 NCOG1 HAUR1 GLDW1 HAMG1 SPLH1
R 09:08 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MTAS1 SHGN1 CRAI1 FRAS1 TRGG1 ASHB1 WHAK1 HUAN1
S 09:12 7 B U16 4X+
semi-final
Race: 1 CAMB1 HAMB2 JMCG1 KGCA2 GLDW1 WLCO1 STCC1 CULI1
T 09:16 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STKT1 HAUR1 PUKE1 HAMB1 KGCA1 RONC1 SHIR1 TAKA1
U 09:20 8 G U16 1X
final
Race: D WTLG1 BURN1 QHSD1 TTAI1 SAMU1 CROM1 SAMU2
V 09:24 Race: C RONC2 MLBG1 WLGC1 MTRO1 HASG1 KAVA1 NGTA1 NGTA2
W 09:28 8 G U16 1X
semi-final
Race: 1 TRID1 WOOD1 ONSL2 RGTT1 HAUR1 RONC1 SPLH1 WENT1
X 09:32 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OTUM1 AVSG1 TEAW1 GLDW1 ASHB1 SLDG1 JPCR1 TTAI2
Y 09:36 9 B N18 2X
semi-final
Race: 1 TIMB1 CBHS1 MACL1 NELB1 SJHM1 HAMB1 NPLB1 NELB2
Z 09:40 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TEAW1 CULI1 SHIR1 STPC1 SPLH2 WNCS1 JPCR1 TIMB2
A 09:44 12 G U17 4X+
semi-final
Race: 1 SLDG1 CAMB1 MLBG1 NCOG1 STPC1 WEGC1 QMAR1 STPC2
B 09:48 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SAMU1 CRAI1 CGHS1 TRGG1 STHI1 DIOC1 JHAR1 WLGC1
C 09:52 14 G U15 4+
semi-final
Race: 1 MACL1 SLDG1 WKDS1 RRGS1 GLDW1 WLGC1 STHI1 WKDS2
D 09:56 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SHGH1 BARA1 HAMG1 STMG1 STMG2 HLCR1 CRAI1 MTAL1
E 10:04 17 B U16 4+
semi-final
Race: 1 CHCO1 STKT1 WTLB1 CBHS1 MACL1 GLDW1 SHIR1 TRGB2
F 10:08 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STBD1 MACL2 TRGB1 CBHS2 HAMB1 STPA1 CHCO2 SHAK1
G 10:12 21 B U17 2X
final
Race: D SHAK2 OTUM1 WTLB1 CAMB2 FRAN2 STAN1
H 10:16 Race: C KHSD1 BURN1 CBHS1 SHAK1 BTHC1 MACL1 SJHM1
I 10:20 21 B U17 2X
semi-final
Race: 1 SHIR1 WNHS1 SPTW1 JMCG1 HUAN1 STKV1 NELB2 MTAS1
J 10:24 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 AQUI1 PUKE1 CAMB1 TIMB1 STPC1 NELB1 TEAW1 FRAN1
K 10:28 22 G U17 1X
final
Race: C WOOD1 KAPI1 ASHB2 OTUM2
L 10:32 22 G U17 1X
semi-final
Race: 1 WLGC1 WEGC1 SHGN1 SPLH1 ASHB1 QMAR1 STAN1 HAUR1
M 10:36 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 RGTT1 HUAN1 AOTE1 MLBG1 FRAS1 WNHS1 KGCA1 WAKA1
N 10:40 24 G N18 2X
final
Race: C WAKA1 QMAR1 HAVE1 OTUM1 CRAI1 MTAS1
O 10:44 24 G N18 2X
semi-final
Race: 1 STPC1 DUNS1 SPLH1 NCOG1 VILL1 GLDW1 NPLG1
P 10:48 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TTAI1 AVSG1 STPC2 STKV1 JPCR1 SHGN1 HUAN1 DIOC1
Q 10:52 28 B U16 2X
final
Race: D CULI2 CULI1 NPLB2 BURN1 WAKA1 TIMB2 HAVE1 RAHS1
R 10:56 Race: C NAPB1 PUKE1 TIMB1 PUKE2 WTLB1 CROM1 CAMB1 SCOT1
S 11:00 28 B U16 2X
semi-final
Race: 1 WNHS1 STCC1 KGCA2 WHAK1 STPC1 JMCG1 SJHM1 HAUR1
T 11:04 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 ASHB1 WLCO1 NPLB1 KGCA1 RONC1 STAN1 JHAR1 WENT1
U 11:12 27 G U16 4X+
final
Race: C MARN1 STMW1 MLBG1 DIOC1 TAKA1 STHI1
V 11:16 27 G U16 4X+
semi-final
Race: 1 TIMG1 WLGC1 STPC1 HAUR1 ONSL1 MACL1 WTLG1 MARN2
W 11:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WNCS2 CRAI1 CAMB1 NCOG1 WEGC1 VILL1 STPC2 AVSG1
X 11:24 29 G U18 1X
final
Race: D STHI1 ROSE1 WTKG1 QMAR1 STMG1
Y 11:28 Race: C KAVA1 CGHS1 RUTH1 STLN1 FRAS2 BARA1 AOTE1 MTAS2
Z 11:32 29 G U18 1X
semi-final
Race: 1 QHSD1 AVSG1 WOOD1 ASHB1 HASG1 HUAN1 WEGC1 WLGC2
A 11:36 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STKV1 TEAW1 FRAS1 HAUR1 IONA1 NAPG1 WNHS1 MTAS1
B 11:40 30 B U18 1X
final
Race: D SPLH1 RONC1 STPA1 STCC2 CASH2
C 11:44 Race: C NELB1 BURN1 TAKA1 CASH1 CAMB1 STAN1 RAHS1
D 11:48 30 B U18 1X
semi-final
Race: 1 STKT1 WNHS2 KGCA1 CBHS1 WNHS1 SPTW1 GBHS1 STCC1
E 11:52 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SLDB1 JMCG1 STBD1 WHAK1 CAMB2 MTAS1 SMCO1 OTUM1
F 11:56 31 G U15 2X
final
Race: D BURN1 WLGC2 RONC1 MARN1 STMW1 TAKA1 CROM1
G 12:00 Race: C OTUM1 RONC2 MTAS1 BTHC2 HAVE1 JPCR1 ASHB2
H 12:04 31 G U15 2X
semi-final
Race: 1 WAKA1 STHI1 ASHB1 GLDW1 STPC2 BTHC1 HOWI1 CULI1
I 12:08 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MLBG1 CRAI1 SLDG1 STPC1 IONA1 HAMG1 AVSG1 VILL1
J 12:12 32 B U15 4X+
semi-final
Race: 1 SJHM1 STCC1 HAMB1 SPLH1 JMCG1 MLBB1 JPCR1 TRGB1
K 12:16 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 CAMB1 WLCO1 HAMB2 CHCO1 KGCA2 KGCA1 RONC1
L 12:20 35 G L18 2X
semi-final
Race: 1 HUAN1 CRAI1 WEGC1 AVSG1 STHI1 RRGS1 TRGG1 OTUM1
M 12:24 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WNCS1 STPC1 WAKA1 DUNS1 WENT1 WTLG1 KGCA1 SLDG1
N 12:28 36 B L18 2X
final
Race: C WAKA1 KHSD1 TRGB1 SHAK3 HAUR1 TIMB1
O 12:32 36 B L18 2X
semi-final
Race: 1 BURN1 RONC1 NELB1 WNHS1 GLDW1 MLBB1 WNHS2 GLDW2
P 12:36 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STKT1 SHAK2 STAN1 STPC1 HUAN1 SHIR1 SJHM1 NELB2
Q 12:40 37 G U16 4+
semi-final
Race: 1 WKDS1 WLGC1 BARA1 RRGS1 WAKA1 SHGH1 VILL1 STKT1
R 12:44 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MARN1 WNCS1 HLCR1 STPC1 NCOG1 CGHS1 STMG1 STMW1
S 12:48 39 G U18 4X+
semi-final
Race: 1 VILL1 TEAW1 HUAN1 ASHB1 STPC1 SLDG1 WTLG1 RRGS1
T 12:52 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 QHSD1 DIOC1 GLDW1 NCOG1 NAPG1 CRAI1 AVSG1 PUKE1
U 12:56 40 B U18 2X
final
Race: C STCC1 AQUI1 TAKA1 SLDB1 OBHS1
V 13:00 40 B U18 2X
semi-final
Race: 1 BURN1 TIMB1 AGSB1 CBHS1 WHAK1 MTAS1 HUAN1 WNCS1
W 13:04 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OTUM1 JMCG1 WTKB1 SPTW1 WNHS1 MTAL1 GLDW1 JHAR1
X 13:08 42 B U15 4+
semi-final
Race: 1 OBHS1 WTLB1 MACL1 HAMB1 STAN1 WAKA1 AGSB2 HAMB2
Y 13:12 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MTAL2 STPA1 AGSB1 MTAL1 GLDW1 CBHS1 STKT1 STAN2
Z 13:16 43 G U17 2X
final
Race: C TRGG2 RAHS1 KAPI1 SAMU1 HASG1 QMAR2
A 13:20 43 G U17 2X
semi-final
Race: 1 CAMB1 SLDG2 MLBG1 TRGG1 STPC1 OTUM1 HUAN1 WHHS1
B 13:24 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 JHAR2 WHAK1 CRAI1 WEGC1 HAMG1 NCOG1 STHI1 JHAR1
C 13:28 44 B U17 4X+
semi-final
Race: 1 PUKE1 HAUR1 JPCR1 STPC2 NELB1 STPC1 SHIR1 BTHC1
D 13:32 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STCC1 MLBB1 SHAK1 WLCO1 JMCG1 WNHS1 CHCO1 PUKE2
E 13:36 45 G N18 4+
semi-final
Race: 1 DIOC1 STMG1 HOWI1 STPC1 RRGS1 NCOG1 QMAR1 STAN2
F 13:40 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WTLG2 SPLH1 WKDS1 VILL1 COLU1 STAN1 STPC2 WTLG1
G 13:44