Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Monday, 27th March 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 ONSL1 KGCA2 TIMB1 AGSB2 LIND1 KAVA1 KGCA3 JHAR1
B 08:04 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 GLDW1 ONSL3 CROM1 TAUP1 STCC2 ASHB2 TRID1 ROTL1
C 08:08     Race: 3 MTAS1 ASHB1 NPLB3 TAKA2 RONC1 STBD2 STCC4 KGCA4
D 08:12     Race: 4 AGSB1 NPLB4 ONSL2 JMCG3 CHCO1 STKT1 SCOT1 STCC1
E 08:16     Race: 5 STCC3 PUKE1 STKV1 KGCA1 CAMB1 TAKA1 HLCR1 MACL1
F 08:20     Race: 6 WTKB1 NELB1 RONC2 WHHS1 WTLB1 WENT1
G 08:24     Race: 7 FRAN1 SLDB1 TRGB1 CROM2 WTLB2 NPLB2 VERD1
H 08:28     Race: 8 HLCR2 NPLB1 MTRO1 TAUH1 OTUM1 STBD1 RUTH1
I 08:32 2 G U17 4+
heat
Race: 1 MARN2 BARA1 DIOC1 WAKA1 STMG1 JHAR1
J 08:36 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RRGS1 HTVH1 WAKA2 STMW1 HAMG1 NCOG1
K 08:40     Race: 3 STAN1 HLCR1 STPC1 SHGH11 CRAI1 QMAR1
L 08:44     Race: 4 WNCS1 EGGS1 HLCR2 COLU1 STPC2 MARN1
M 08:48 3 B U15 2X
heat
Race: 1 STPA1 STLN2 DUNS1 SPLH1 TIMB1 SPTW1
N 08:52 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 STCC1 WNCS1 TAUP1 ROTO1 BURN1 LIND1
O 08:56     Race: 3 ONSL1 JPCR1 SJHM2 RONC1 CAMB1 SHIR1 SLDB1
P 09:00     Race: 4 TIMB2 JMCG1 HAUR1 WHAK1 CAMB2 OBHS1 GLDW1
Q 09:04     Race: 5 GBHS1 JMCG2 STLN1 SJHM1 SPTW2 HAMB1 HLCR1
R 09:08 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 STPC1 PUKE1 HAUR1 TRGG2 SHGH11 TEAW1 NAPG1
S 09:12 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 RONC1 SAMU2 WNHS1 ONSL1 BARA1 WEGC1 STMG1
T 09:16     Race: 3 OTUM1 WTLG1 CGHS2 TRGG1 HAMG1 WNHS2 CRAI1
U 09:20     Race: 4 MTAL1 CGHS1 CAMB1 BURN1 DUNS2 CAMB2 GGHS1
V 09:24     Race: 5 ROSE1 IONA1 SAMU1 STMW2 BARA2 DUNS1 GLDW1
W 09:28     Race: 6 QMAR1 VILL1 STMW1 STHI1 WTLG2 WLGC1
X 09:32 5 B U18 2-
heat
Race: 1 STKT1 CHCO2 AQUI1 STAN2 HAVE1 HUAN1 TIMB1
Y 09:36 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STKT2 STCC1 STAN1 JPCR1 KGCA1 CHCO1
Z 09:40 6 G U18 2X
heat
Race: 1 GGHS1 ASHB1 MTAL1 WLGC1 GGHS2 KAPI1 SLDG2 CRAI2
A 09:44 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NCOG1 TIMG1 TRGG2 WNCS1 STHI1 WHHS1 WTLG1 HTVH1
B 09:48     Race: 3 GLDW1 CRAI1 BARA1 ASHB2 TAUP1 MTAL2 WLGC2 CGHS1
C 09:52     Race: 4 VILL1 OTUM1 HUAN1 STPC1 MARN1 SLDG1 WNCS2 WNGC1
D 09:56     Race: 5 TRGG1 WAKA1 AVSG1 STPC2 STMG1 DIOC1
E 10:04 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 WAKA1 CAMB2 WNCS1 ROTO1 SPTW1 CBHS1 KGCA1 WTLB1
F 10:08 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 KGCA2 STCC1 STCC2 WTLB3 JHAR1 MLBB1 BURN1
G 10:12     Race: 3 SJHM1 ONSL1 SHIR1 HAUR1 OBHS1 CAMB1 STBD1
H 10:16     Race: 4 WTLB2 STPC1 TIMB1 NELB1 TRGB1 JMCG1 STAN1
I 10:20 8 G U16 1X
heat
Race: 1 NGTA1 ASHB1 KATI1 ASHB2 SAMU3 GLDW3 MTAS1 HAMG1
J 10:24 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 WEGC1 SAMU1 HLCR1 CULI2 WTLG2 ONEW1 TTAI1 TAKA1
K 10:28     Race: 3 MLBG1 CROM1 CGHS1 IONA1 RUTH1 SLDG1 ROTL1 QMAR1
L 10:32     Race: 4 WTLG1 MLBG2 ROTG1 TAUP1 WNHS1 CRAI1 GLDW4
M 10:36     Race: 5 TEAW1 TAUP2 WNGC1 WLGC1 TIMG1 HUAN1 MTAS2
N 10:40     Race: 6 GLDW1 TAUP3 SHLH1 ROSE1 TAKA2 GLDW2
O 10:44     Race: 7 BARA1 CULI1 CROM2 SLDG2 TEAW2 SAMU2 WENT1
P 10:48 9 B N18 2X
heat
Race: 1 SJHM3 NELB1 OBHS1 ROSM1 FRAN1 ONSL1 STPA1 SPTW2
Q 10:52 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 HAMB1 WHAK1 SJHM2 STPC1 RONC1 CASH2 TRID1 ASHB1
R 10:56     Race: 3 SCOT1 TIMB2 BURN1 SPTW1 AGSB1 TIMB1 KGCA1 WAKA1
S 11:00     Race: 4 NELB2 SHAK1 WHHS1 SJHM1 STLN1 ASHB2 MLBB1 CASH1
T 11:04 10 G N18 8+
heat
Race: 1 STPC1 ONEW1 RRGS1 MARN1 EGGS2 HAMG1
U 11:08 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 STHI1 CRAI1 BARA1 COLU1 NCOG1 RRGS2
V 11:12     Race: 3 STMG1 WKDS1 DIOC1 MTMA1 CGHS1 EGGS1
W 11:16 11 B U17 8+
heat
Race: 1 WNCS1 TRGB1 AGSB1 HAMB2 CHCO1 CHCO3
X 11:20 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 NAPB1 STPA1 HAMB1 SHAK1 CBHS1
Y 11:24 12 G U17 4X+
heat
Race: 1 STMW1 AVSG1 OTUM1 CASH1 HLCR1 WHGG1 STPC2
Z 11:28 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TRGG2 SHGH11 JPCR1 WLGC1 ONSL1 BARA1 STAN1 MLBG1
A 11:32     Race: 3 RRGS1 WTLG1 STPC1 WNGC1 TRGG1 TAKA1 QMAR1 CRAI1
B 11:36     Race: 4 WEGC1 CAMB1 HAUR1 PUKE1 STKT1 DUNS1 JHAR1
C 11:40     Race: 5 NCOG1 STMG1 RRGS2 WNCS1 RONC1 BTHC1 VILL1
D 11:44 13 M O15 4+ (L)
heat
Race: 1 WLCO1 TIMB1 SHAK1 CHCO1 ONSL1 KGCA1
E 11:48 14 G U15 4+
heat
Race: 1 CGHS1 STMG1 BARA2 SHGH12 RRGS2 STAN2 IONA1
F 11:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 STMW2 BARA1 GGHS1 RRGS1 WKDS3 QMAR1
G 11:56     Race: 3 DIOC2 WKDS1 DIOC1 STMW1 MTAL1 ONSL1
H 12:00     Race: 4 WKDS2 NAPG1 HAMG1 SHGH11 STAN1 MACL1
I 12:08 15 B U18 4X+
heat
Race: 1 SHIR1 GLDW1 AGSB1 PUKE1 NELB1 STPC1
J 12:12 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 MTAL1 MLBB1 WNCS1 KGCA1 JPCR1 STAN1 STBD1
K 12:16     Race: 3 CHCO1 TEAW1 WLCO1 WENT1 SHIR2 WNHS1
L 12:20 16 G U18 2-
heat
Race: 1 HAMG1 WKDS1 KAPI1 CGHS1 TRGG1 STKT1 WAKA1
M 12:24 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 HUAN1 MARN1 SPLH1 DIOC2 RRGS1 GGHS1 WKDS2
N 12:28     Race: 3 HLCR1 ONEW1 CRAI1 DIOC1 QMAR1 BARA1 SHLH1
O 12:32 17 B U16 4+
heat
Race: 1 MACL1 WTLB1 STAN1 CBHS1 ROTO1 WTLB3
P 12:36 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 AGSB1 MTAL1 HAMB2 JHAR1 STBD1 WNCS2
Q 12:40     Race: 3 HLCR1 NAPB1 CHCO1 CAMB2 ONSL1 WTLB2
R 12:44     Race: 4 CHCO2 STAN2 HAMB1 WNCS1 SLDB1
S 12:48 18 G U16 8+
heat
Race: 1 CRAI1 VILL1 CGHS1 EGGS1 TRGG1 WNCS1 STMG2 RRGS1
T 12:52 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 MTMA1 STPC1 STMG1 EGGS2 RRGS2 WLGC1 WKDS1 STKT1
U 12:56 19 B N18 8+
heat
Race: 1 SHIR1 SPLH1 GBHS1 CBHS1 HAMB1 AGSB2 SHAK1 AGSB1
V 13:00 20 W O15 4+ (L)
heat
Race: 1 CRAI1 TRGG1 WTLG1 WAKA1 STPC1 CAMB1
W 13:04 21 B U17 2X
heat
Race: 1 ASHB1 JMCG1 TRID1 NPLB1 CROM1 ONSL1 JPCR1 BURN1
X 13:08 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TIMB1 TAUH1 AGSB1 CAMB1 WHAK1 CROM2 SCOT1 NELB1
Y 13:12     Race: 3 CULI2 STBD1 SPTW1 WLCO1 HLCR1 WTKB1 SMCO1
Z 13:16     Race: 4 SPTW2 MTAL1 STCC1 TAUP1 JMCG2 WTLB1 CAMB2
A 13:20     Race: 5 MACL1 FRAN1 ONSL2 SLDB1 NELB2 STKV1 MLBB1
B 13:24     Race: 6 ASHB2 HAUR1 RONC1 JHAR1 CULI1 SJHM1 NPLB2
C 13:28 22 G U17 1X
heat
Race: 1 PUKE1 MLBG1 WTLG1 SLDG1 TAUH1 VILL1 PUKE2
D 13:32 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 MLBG2 STLN2 KAVA1 TTAI1 ONSL1 QMAR1 JPCR1
E 13:36     Race: 3 WOOD1 TTAI3 KATI1 WLGC1 ONEW1 GLDW1 TIMG1
F 13:40     Race: 4 STPC1 ONSL2 HAUR1 HLCR1 STAN1 IONA1 RONC1
G 13:44     Race: 5 RGTT1 HAMG1 TTAI2 HUAN2 MTRO1 STLN1 NGTA1
H 13:48     Race: 6 ASHB1 LYTT1 MTAL1 SHGH11 OTUM1 HUAN1 WEGC1
I 13:56 23 B U15 8+
heat
Race: 1 GBHS1 SHIR1 SPLH1 SPTW1 STAN1 WTLB2
J 14:00 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 AGSB1 WLCO1 CHCO1 HAMB2 WTLB1 CBHS1
K 14:04     Race: 3 STKT1 MTAL1 STBD1 HAMB1 HAMB3
L 14:08 24 G N18 2X
heat
Race: 1 AQUI1 MACL1 CULI1 ROSE1 SPLH1 HLCR1 TRGG1 ROTL1
M 14:12 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WTLG1 CGHS1 TIMG1 OTUM3 TAUP1 NAPG1 CASH1 TIMG2
N 14:16     Race: 3 GLDW1 TMTH1 WNCS1 BURN1 NCOG1 BURN2 BTHC1 TAKA1
O 14:20     Race: 4 WHGG1 HAVE1 ASHB1 SLDG1 HTVH1 NCOG2 RONC1 CRAI1
P 14:24     Race: 5 TEAW1 STHI1 OTUM2 CAMB2 STPC1 DUNS1 STMW1
Q 14:28     Race: 6 HAMG1 ONSL1 WEGC1 STLN1 CAMB1 FRAS1 KGCA1
R 14:32 25 B U18 4+
heat
Race: 1 STKT2 STKT1 SHAK1 WLCO1 WTLB1 SHIR1 STAN1 SHAK2
S 14:36 26 G U18 4+
heat
Race: 1 WNCS1 DIOC3 COLU1 STMG2 STAN1 MARN1 DIOC2
T 14:40 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 STKT1 CGHS1 SPLH1 WKDS1 COLU2 RRGS1 BARA1
U 14:44     Race: 3 STHI1 DIOC1 STMG1 WTLG1 SPLH2 NCOG1 EGGS1
V 14:48 27 G U16 4X+
heat
Race: 1 STPC2 VILL1 WNHS1 SAMU1 DUNS1 STHI1 TRID1
W 14:52 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 MTMA1 CULI1 STPC1 WEGC1 RONC1 STMG1 TRGG1
X 14:56     Race: 3 ASHB1 MACL1 PUKE2 GLDW2 CGHS1 HAUR1 HOWI1
Y 15:00     Race: 4 TRGG2 CGHS2 CAMB1 WKDS1 HAMG1 SLDG1 PUKE1
Z 15:04     Race: 5 STMW1 VILL2 QMAR1 MLBG1 WTLG1 GLDW1 RRGS2
A 15:08     Race: 6 BTHC1 MTAL1 WLGC1 RRGS1 WNCS1 AVSG1
B 15:12 28 B U16 2X
heat
Race: 1 SHAK1 NAPB2 KGCA1 TRGB1 HLCR1 TIMB1 BTHC1 SHIR1
C 15:16 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TIMB1 NELB2 SJHM2 OBHS2 WLCO1 CAMB1 WAKA1 SLDB1
D 15:20     Race: 3 WTLB1 KGCA2 LIND1 SJHM3 HAMB1 STAN1 OBHS1
E 15:24     Race: 4 WNHS1 NAPB1 HAUR1 ONSL1 TAKA1 JMCG2 WTKB1
F 15:28     Race: 5 MACL1 KGCA3 CBHS1 FRAN1 WHAK1 TEKC1 MLBB1
G 15:32     Race: 6 JPCR1 NELB1 STPC1 STBD1 JHAR1 TIMB2 SJHM1
H 15:36     Race: 7 STCC1 SPTW1 HAVE1 CAMB3 BURN1 STPA1 JMCG1
I 15:44 29 G U18 1X
heat
Race: 1 OTUM1 WHAK1 STLN1 ASHB2 TAUH1 NCOG1 ASHB1
J 15:48 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 BARA1 GGHS2 MTAS1 ONEW1 KAPI1 AOTE1 TRGG1
K 15:52     Race: 3 CGHS1 LYTT1 GGHS1 RGTT1 WLGC1 WNGC1 CAMB1 PUKE1
L 15:56     Race: 4 STPC1 WHHS1 KAVA1 ROTL1 SAMU1 SLDG1 TAUP1
M 16:00     Race: 5 STHI1 MLBG1 MTAL1 STAN1 WAKA1 WOOD1
N 16:04 30 B U18 1X
heat
Race: 1 STCC1 CAMB1 SCOT1 WHAK1 FRAN1 TAKA1 AQUI1
O 16:08 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SPTW1 TEAW2 TIMB1 BURN1 OTUM1 VERD1 ONSL1
P 16:12     Race: 3 SHIR1 MLBB1 JMCG2 TRID1 AQUI2 CBHS1 TIMB2
Q 16:16     Race: 4 OTUM2 WTKB2 WENT1 AGSB1 JMCG1 STAN2 NPLB1
R 16:20     Race: 5 WTKB1 STPA1 ASHB1 TAUP1 PUKE1 WTLB1 TAKA2
S 16:24     Race: 6 BTHC2 STAN1 CHCO1 STPC1 HLCR1 MTAL1 TTAI1
T 16:28     Race: 7 WTLB2 NELB1 KAVA1 OTUM3 SJHM1 PUKE2
U 16:32 31 G U15 2X
heat
Race: 1 JPCR1 NAPG2 ONSL1 SHGH11 GGHS2 STPC2 TRGG1
V 16:36 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STLN1 BURN1 WENT1 OTUM1 STPC1 HAMG3 FRAS1
W 16:40     Race: 3 TRID1 TRGG2 IONA1 ROSE1 NAPG1 TEAW2
X 16:44     Race: 4 HAUR1 OTUM2 CAMB1 BTHC1 TEAW1 QMAR2
Y 16:48     Race: 5 WNCS1 CGHS1 SPLH1 PUKE1 HAMG2 STMW1 SLDG1
Z 16:52     Race: 6 HAMG1 WHGG1 TAKA1 CRAI1 HAUR2 WEGC1
A 16:56     Race: 7 GGHS1 RONC1 PUKE2 TIMG1 AQUI1 STHI1
B 17:00 32 B U15 4X+
heat
Race: 1 SJHM1 CAMB1 GBHS1 GLDW2 ONSL1 HAMB1 TIMB1
C 17:04 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 WTLB1 HAMB4 STLN1 DUNS1 AGSB1 SPTW2 HAUR2
D 17:08     Race: 3 SPTW1 HAUR1 SPLH1 HAMB2 OBHS2 SHIR2 TRGB1
E 17:12     Race: 4 AGSB2 JMCG1 OBHS1 STAN1 CBHS1 MTAL1
F 17:16     Race: 5 WTLB2 SHIR1 WAKA1 MACL1 GLDW1 HAMB3
G 17:20 33 G U17 8+
heat
Race: 1 STPC1 EGGS1 RRGS1 MARN1 WLGC1 DIOC1
H 17:24 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WNCS1 WAKA1 COLU1 RRGS2 STKT1

Tuesday, 28th March 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 34 B U17 4+
heat
Race: 1 NAPB1 HAMB4 CHCO2 KGCA1 STKT1 HAMB1
B 08:04 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WTLB1 CBHS1 STPA1 STBD1 TRGB1 HAMB5
C 08:08     Race: 3 CHCO1 STAN1 SPTW1 SHAK1 SHIR1 HOWI1
D 08:12     Race: 4 HAMB2 WNCS1 HAMB3 AGSB1 WTLB2
E 08:16 35 W O15 2X (L)
heat
Race: 1 TRGG1 SLDG1 STKT1 CAMB2 WAKA2 WTLG1 CRAI1
F 08:20 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STPC1 AVSG1 WTLG2 CAMB1 WAKA1 JPCR1 NCOG1 WENT1
G 08:24 36 M O15 2X (L)
heat
Race: 1 SHAK1 SHIR1 SPTW1 TIMB2 TAKA1 CBHS1 WTLB1
H 08:28 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 ONSL1 JPCR1 TIMB1 AGSB1 STPA1 STCC1 STBD1
I 08:32     Race: 3 NELB1 KGCA1 HAUR1 WNHS1 WTKB1 CULI1
J 08:36     Race: 4 SJHM1 WLCO1 KGCA2 STAN1 ASHB1 MTAL1
K 08:40 37 G U16 4+
heat
Race: 1 SHGH11 CGHS1 MACL1 RRGS3 AVSG1 STMG1
L 08:44 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 MARN1 CRAI1 WNCS1 STKT1 WKDS1 STMW1 WNHS1
M 08:48     Race: 3 SAMU1 COLU1 STPC1 STMG2 WKDS2 HAMG1
N 08:52     Race: 4 MTAL1 RRGS1 CGHS2 HOWI1 HLCR1 WLGC1
O 08:56 38 B U16 8+
heat
Race: 1 CHCO2 WNCS1 WTLB2 CBHS1 HAMB1 MTAL1 CHCO1
P 09:00 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STCC1 WTLB1 STAN1 STBD1 AGSB1 MLBB1
Q 09:04 39 G U18 4X+
heat
Race: 1 TRGG1 WNCS1 WLGC1 NCOG1 TRGG2 STHI2
R 09:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 GLDW2 CGHS1 MLBG1 ASHB1 VILL1 WTLG1
S 09:12     Race: 3 DIOC1 BARA1 GLDW1 OTUM1 SLDG1 STHI1
T 09:16     Race: 4 STPC1 GGHS1 TAUP1 CRAI1 WAKA1
U 09:20 40 B U18 2X
heat
Race: 1 SMCO1 WENT1 TAUP1 STPC1 WTKB1 TIMB1 TAUH1 AQUI1
V 09:24 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 TRID1 SPTW1 STCC1 BTHC1 WNHS1 CAMB1 PUKE1 WNCS1
W 09:28     Race: 3 SHIR1 KAVA1 TEAW1 WTLB1 NELB1 HUAN1 STPA1 PUKE2
X 09:32     Race: 4 JMCG1 JPCR1 WHAK1 SCOT1 WLCO1 HAUR1 OTUM1 CBHS1
Y 09:34     Race: 5 - - CANCELLED - -
Z 09:36 41 G U15 8+
heat
Race: 1 SHGH11 RRGS1 DIOC1 BARA1 STAN1 STMG1
A 09:40 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 STMW1 RRGS2 MACL1 EGGS1 CGHS1 WKDS1
B 09:44 42 B U15 4+
heat
Race: 1 SPLH1 STBD1 SHIR1 SPTW1 JMCG1 MTAL2 WTLB2
C 09:48 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 STKT1 WNCS1 WTLB3 TRGB1 ONSL1 MTAL1 HAMB1
D 09:52     Race: 3 STKT2 MTAL3 SHIR3 SHIR2 AGSB2 SHAK1 WTLB1
E 09:56     Race: 4 STBD2 STAN1 GBHS1 SPTW2 MACL1 AGSB1
F 10:00 43 G U17 2X
heat
Race: 1 SHGH11 NCOG1 WHHS1 HUAN1 WNCS1 HLCR1 CRAI2
G 10:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 ONSL2 WNGC1 CRAI1 QMAR1 BARA1 AVSG1 CAMB1
H 10:08     Race: 3 WTLG1 WEGC1 CASH1 PUKE2 NCOG2 MLBG1 STMG1
I 10:12     Race: 4 VILL1 GLDW1 MTAL1 TTAI1 WTLG2 PUKE1 HAUR2
J 10:16     Race: 5 STLN1 HAMG1 TIMG1 STPC1 TAKA1 DUNS1
K 10:20     Race: 6 ONSL1 KGCA1 NCOG3 WENT1 HAUR1 TRGG1
L 10:24     Race: 7 DIOC1 MACL1 RONC1 JHAR1 NGTA1 STMW1
M 10:28 44 B U17 4X+
heat
Race: 1 SPTW1 HAMB1 HAUR1 KGCA2 MACL1 SPTW2 HLCR1 STAN1
N 10:32 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 GLDW1 WNCS1 CULI1 HAMB2 RONC1 TAUP1 JHAR1 TRGB1
O 10:36     Race: 3 HAMB3 ASHB1 WLCO1 CROM1 ONSL2 TAKA1 STCC1 MTAL1
P 10:40     Race: 4 ONSL1 CAMB1 NELB1 WTKB1 STKT1 KGCA1 SCOT1
Q 10:44     Race: 5 SHIR1 SJHM1 JPCR1 WTLB1 GLDW2 SLDB1 JMCG1
R 10:48 45 G N18 4+
heat
Race: 1 DIOC1 RRGS2 MTMA1 STPC2 CRAI1 WKDS2
S 10:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 CGHS1 STMG1 HAMG1 COLU1 SPLH1 NCOG1 TIMG1
T 10:56     Race: 3 HTVH1 MARN2 RRGS1 STMW1 QMAR1 DIOC2 ONEW2
U 11:00     Race: 4 ROSE1 STPC1 NCOG2 ONEW1 WKDS1 MARN1 ONSL1
V 11:04 46 B N18 4+
heat
Race: 1 CASH1 AGSB2 HAMB2 SJHM1 STBD1
W 11:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 SPLH2 CBHS1 WAKA1 HAMB3 SHAK1
X 11:12     Race: 3 SPTW1 CBHS2 AGSB1 SJHM2 NELB1 ASHB1
Y 11:16     Race: 4 GBHS1 SPLH1 ROTO1 HOWI1 TIMB1 HAMB1
Z 11:20 47 G U15 8X+
heat
Race: 1 SAMU1 CAMB1 WTLG1 BARA1 STMG1 RRGS1
A 11:24 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WEGC1 EGGS1 STHI1 WNHS1 DUNS1 TRGG1
B 11:28 48 G U16 2X
heat
Race: 1 ROTL1 MLBG2 STPC1 SHGH11 WNHS1 WLGC1 BTHC2 SHLH1
C 11:32 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STMW1 HAMG1 HOWI1 WTLG2 CRAI1 TAKA1 CULI2 MLBG1
D 11:36     Race: 3 TMTH1 OTUM1 WHGG1 DUNS1 STHI1 TIMG1 BTHC1
E 11:40     Race: 4 WNCS1 QMAR1 CROM1 HAVE1 TRID1 HAUR1 MTAS1
F 11:44     Race: 5 STAN1 CGHS1 TRGG1 PUKE1 JPCR1 WNGC1 GLDW1
G 11:48     Race: 6 CULI1 WTLG1 CAMB1 BARA1 SAMU1 ASHB1 WLGC2
H 11:52     Race: 7 HAUR2 TAUP1 TEAW1 SLDG1 MTMA1 ASHB2 AVSG1
I 11:56 49 B U16 1X
heat
Race: 1 BURN2 ONSL1 WHAK2 SJHM1 WAKA1 STCC2 STKV1 HAVE1
J 12:00 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 KGCA2 TAUP1 PUKE1 HAVE2 MLBB1 AGSB1 TRGB1 WTKB1
K 12:04     Race: 3 GLDW2 SHIR2 CAMB1 BTHC1 WTKB2 BURN1 TAUH2 JMCG2
L 12:08     Race: 4 TIMB2 SJHM2 LIND2 SHIR1 JHAR2 SLDB2 JMCG1 TRGB2
M 12:12     Race: 5 STAN1 TRID1 OBHS1 STPC2 MTAS1 JHAR3 WNHS1 SLDB1
N 12:16     Race: 6 WLCO1 KGCA1 STCC1 CHCO1 STAN2 KAVA1 WENT1 TEAW1
O 12:20     Race: 7 WHHS1 GLDW1 STPC1 WHAK1 SCOT1 CULI1
P 12:24     Race: 8 MACL1 HASB1 JHAR1 RONC1 WNHS2 CAMB3 TIMB1 LIND1
Q 12:28 50 B U15 8X+
heat
Race: 1 WTLB1 CHCO1 HAUR1 HAMB1 GLDW1 OBHS1 SPTW1
R 12:32 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 HAMB3 STAN1 CBHS1 AGSB1 WLCO1 HAMB2
S 12:36 51 G U18 8+
heat
Race: 1 STMG2 EGGS1 RRGS2 WAKA1 WTLG1 DIOC1
T 12:40 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 STMG1 SPLH1 DIOC2 EGGS2 STPC1 RRGS1
U 12:44     Race: 3 STKT1 COLU1 CGHS1 BARA1 WNCS1
V 12:48 52 B U18 8+
heat
Race: 1 SHIR1 STKT1 HAMB1 SHAK1 TRGB1
W 12:52 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 CHCO1 WTLB1 WNCS1 MLBB1 CHCO2 STAN2
X 12:56     Race: 3 SHAK2 STAN1 CBHS1 STPA1 AGSB1
Y 13:20 1 B U17 1X
repechage
Race: 1 WHHS1 NPLB4 TAUP1 TIMB1 STBD2 PUKE1
Z 13:24 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 ROTL1 WTLB2 STKV1 NPLB3 ONSL2 WTKB1 STBD1 AGSB2
A 13:28     Race: 3 KGCA4 GLDW1 HLCR2 RONC2 KGCA1 FRAN1 KGCA2 JMCG3
B 13:32     Race: 4 HLCR1 AGSB1 KAVA1 MTRO1 TRGB1 CROM1 STCC4
C 13:36 2 G U17 4+
repechage
Race: 1 SHGH11 HTVH1 CRAI1 STMG1 HAMG1 MARN1 JHAR1
D 13:40 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 HLCR2 QMAR1 STPC2 STAN1 WAKA1 NCOG1 MARN2
E 13:44     Race: 3 EGGS1 DIOC1 COLU1 STMW1 HLCR1 WAKA2
F 13:48 3 B U15 2X
repechage
Race: 1 SPTW2 RONC1 WNCS1 OBHS1 STPA1 STLN1 TAUP1
G 13:52 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 TIMB2 SPTW1 SHIR1 BURN1 SJHM1 CAMB2 SJHM2 GBHS1
H 13:56     Race: 3 STLN2 HLCR1 HAUR1 CAMB1 DUNS1 ROTO1 WHAK1 ONSL1
I 14:00 4 G U15 4X+
repechage
Race: 1 BURN1 BARA2 SHGH11 WNHS2 SAMU2
J 14:04 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 PUKE1 WNHS1 CAMB1 QMAR1 OTUM1 ROSE1
K 14:08 5 B U18 2-
repechage
Race: 1 CHCO2 STKT1 HUAN1 STKT2 STCC1
L 14:12 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 JPCR1 STAN1 HAVE1 TIMB1 AQUI1
M 14:16 6 G U18 2X
repechage
Race: 1 WHHS1 CGHS1 STMG1 CRAI2 VILL1 STHI1 DIOC1 SLDG2
N 14:20 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 WNCS1 WNCS2 TAUP1 WAKA1 TRGG2 KAPI1 WLGC2 WNGC1
O 14:24     Race: 3 OTUM1 STPC2 HUAN1 ASHB2 GGHS2 TIMG1 GGHS1 BARA1
P 14:28 7 B U16 4X+
repechage
Race: 1 STBD1 STCC2 HAUR1 WTLB1 KGCA2 TRGB1
Q 14:32 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STAN1 SJHM1 TIMB1 OBHS1 CBHS1 BURN1 WAKA1
R 14:36     Race: 3 SPTW1 NELB1 SHIR1 JMCG1 STCC1 CAMB2 JHAR1
S 14:40 8 G U16 1X
repechage
Race: 1 MLBG1 TAUP2 SAMU1 CGHS1 ASHB2 GLDW4 CROM2
T 14:44 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 QMAR1 NGTA1 ROSE1 ROTG1 WNGC1 SAMU2 WEGC1 KATI1
U 14:48     Race: 3 SAMU3 MLBG2 ROTL1 TAKA2 CULI1 TTAI1 TEAW1 CULI2
V 14:52 9 B N18 2X
repechage
Race: 1 AGSB1 ONSL1 BURN1 NELB1 STPC1 CASH1 TRID1 RONC1
W 14:56 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 WHHS1 WAKA1 STPA1 SCOT1 MLBB1 ASHB1 FRAN1 TIMB2
X 15:00     Race: 3 SJHM3 NELB2 OBHS1 SHAK1 CASH2 KGCA1 SJHM2 ASHB2
Y 15:04 10 G N18 8+
repechage
Race: 1 BARA1 DIOC1 MARN1 NCOG1 EGGS2 MTMA1
Z 15:08 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 STHI1 RRGS2 CGHS1 ONEW1 STMG1 HAMG1
A 15:12 11 B U17 8+
repechage
Race: 1 CHCO3 HAMB2 SHAK1 WNCS1 STPA1 TRGB1 NAPB1
B 15:16 12 G U17 4X+
repechage
Race: 1 BTHC1 TRGG1 RONC1 CASH1 CAMB1 STAN1 JPCR1 HLCR1
C 15:20 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SHGH11 OTUM1 CRAI1 BARA1 WNCS1 STKT1 QMAR1
D 15:24     Race: 3 JHAR1 RRGS2 STMW1 TAKA1 DUNS1 MLBG1 WHGG1 WTLG1
E 15:28 14 G U15 4+
repechage
Race: 1 ONSL1 STAN2 DIOC2 BARA1 RRGS2 SHGH11 GGHS1
F 15:32 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STMW1 CGHS1 DIOC1 MACL1 WKDS3 BARA2
G 15:36     Race: 3 SHGH12 MTAL1 WKDS2 QMAR1 IONA1 STMW2
H 15:40 15 B U18 4X+
repechage
Race: 1 STAN1 WENT1 SHIR1 JPCR1 PUKE1 TEAW1
I 15:44 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 STBD1 MTAL1 GLDW1 WNHS1 MLBB1 SHIR2 AGSB1
J 15:48 16 G U18 2-
repechage
Race: 1 HLCR1 SHLH1 WAKA1 HUAN1 KAPI1 WKDS2
K 15:52 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 GGHS1 ONEW1 RRGS1 BARA1 HAMG1 MARN1 STKT1
L 15:56 17 B U16 4+
repechage
Race: 1 ONSL1 WTLB3 WTLB2 CBHS1 AGSB1 WNCS1 WNCS2
M 16:00 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 HLCR1 STAN2 CHCO1 MACL1 STBD1 ROTO1
N 16:04     Race: 3 SLDB1 WTLB1 CHCO2 HAMB2 NAPB1 JHAR1
O 16:08 18 G U16 8+
repechage
Race: 1 STMG2 VILL1 CRAI1 RRGS1 STMG1 STKT1 RRGS2
P 16:12 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 MTMA1 EGGS2 STPC1 WLGC1 EGGS1 CGHS1 TRGG1
Q 16:16 21 B U17 2X
repechage
Race: 1 TRID1 ASHB2 JPCR1 HLCR1 SPTW2 AGSB1
R 16:20 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CROM2 ONSL1 JHAR1 TIMB1 CAMB2 FRAN1 SPTW1
S 16:24 22 G U17 1X
repechage
Race: 1 STLN2 PUKE1 NGTA1 ONEW1 HLCR1 LYTT1
T 16:28 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TTAI2 STAN1 SHGH11 QMAR1 TAUH1 TTAI3
U 16:32 23 B U15 8+
repechage
Race: 1 CHCO1 STKT1 SHIR1 HAMB2 WTLB2
V 16:36 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 HAMB3 SPTW1 MTAL1 CBHS1 WTLB1 GBHS1
W 16:40 24 G N18 2X
repechage
Race: 1 NCOG1 TAUP1 BTHC1 HLCR1 CAMB2 CRAI1 ONSL1 ROSE1
X 16:44 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 OTUM3 ASHB1 CGHS1 FRAS1 TEAW1 TMTH1 WHGG1
Y 16:48 26 G U18 4+
repechage
Race: 1 STMG2 STKT1 EGGS1 DIOC2 RRGS1 DIOC3 SPLH2 STHI1
Z 16:52 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 COLU2 BARA1 STAN1 STMG1 WKDS1 WTLG1 MARN1
A 16:56 27 G U16 4X+
repechage
Race: 1 PUKE1 SAMU1 RRGS2 CGHS1 STMG1
B 17:00 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STHI1 CULI1 CGHS2 AVSG1 QMAR1 HOWI1
C 17:04 28 B U16 2X
repechage
Race: 1 JPCR1 ONSL1 CBHS1 TIMB1 STPA1 LIND1 NELB2 NAPB2
D 17:08 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 STAN1 SHAK1 TIMB1 WTKB1 JHAR1 TEKC1 SPTW1 SJHM2
E 17:12 29 G U18 1X
repechage
Race: 1 ONEW1 CGHS1 WOOD1 STLN1 SLDG1 GGHS2 MTAL1 TAUH1
F 17:16 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 TRGG1 TAUP1 WNGC1 MTAS1 STHI1 NCOG1 LYTT1
G 17:20     Race: 3 WHAK1 STAN1 OTUM1 WLGC1 ROTL1 BARA1 KAVA1
H 17:24 30 B U18 1X
repechage
Race: 1 AGSB1 HLCR1 MLBB1 OTUM3 CAMB1 WTKB1 SPTW1
I 17:28 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 JMCG2 BURN1 TTAI1 OTUM2 FRAN1 TAUP1
J 17:36 31 G U15 2X
repechage
Race: 1 OTUM2 SHGH11 STMW1 TEAW2 AQUI1 HAMG3
K 17:40 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGG2 WHGG1 STLN1 TEAW1 NAPG2 HAMG2
L 17:44 32 B U15 4X+
repechage
Race: 1 SPTW2 SPTW1 WTLB1 CBHS1 TIMB1 MACL1 WTLB2 SJHM1
M 17:48 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 STLN1 AGSB2 OBHS2 WAKA1 DUNS1 GLDW2 SPLH1
N 17:52     Race: 3 MTAL1 HAMB4 GBHS1 TRGB1 STAN1 HAMB3 ONSL1 SHIR2

Wednesday, 29th March 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 33 G U17 8+
repechage
Race: 1 EGGS1 RRGS2 STKT1 WAKA1 WLGC1 DIOC1 MARN1
B 08:04 34 B U17 4+
repechage
Race: 1 SHAK1 NAPB1 SPTW1 WTLB1 HAMB1 HAMB2
C 08:08 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 HOWI1 HAMB3 STAN1 STKT1 STPA1 HAMB4
D 08:12     Race: 3 CHCO1 WNCS1 TRGB1 CHCO2 HAMB5
E 08:16 35 W O15 2X (L)
repechage
Race: 1 CAMB2 SLDG1 WTLG1 WTLG2 STPC1 NCOG1
F 08:20 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WAKA1 JPCR1 WENT1 TRGG1 STKT1 WAKA2
G 08:24 36 M O15 2X (L)
repechage
Race: 1 WTKB1 SPTW1 NELB1 SHAK1 STCC1 ASHB1 AGSB1
H 08:28 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TIMB2 KGCA1 MTAL1 CULI1 TAKA1 TIMB1 KGCA2
I 08:32     Race: 3 WTLB1 WLCO1 CBHS1 SJHM1 STPA1 HAUR1 ONSL1
J 08:36 37 G U16 4+
repechage
Race: 1 SAMU1 WNHS1 WKDS2 WNCS1 CGHS1 CGHS2 MACL1 STMW1
K 08:40 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 WLGC1 STPC1 SHGH11 HAMG1 HLCR1 MARN1 AVSG1
L 08:44     Race: 3 MTAL1 STMG2 HOWI1 CRAI1 RRGS3 STKT1
M 08:48 38 B U16 8+
repechage
Race: 1 CHCO2 MTAL1 CBHS1 MLBB1 STBD1
N 08:52 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STCC1 WTLB1 AGSB1 CHCO1 WNCS1 WTLB2
O 08:56 39 G U18 4X+
repechage
Race: 1 OTUM1 STHI2 BARA1 CGHS1 NCOG1 GGHS1 WTLG1
P 09:00 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STHI1 WLGC1 DIOC1 WAKA1 MLBG1
Q 09:04     Race: 3 TAUP1 SLDG1 CRAI1 VILL1 WNCS1 GLDW2
R 09:08 40 B U18 2X
repechage
Race: 1 STCC1 STPA1 TIMB1 PUKE1 JPCR1 WENT1 SPTW1
S 09:12 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SMCO1 SHIR1 AQUI1 HUAN1 JMCG1 WNCS1 OTUM1 TEAW1
T 09:16     Race: 3 TAUP1 CBHS1 PUKE2 WLCO1 TRID1 WTKB1 BTHC1 SCOT1
U 09:20 41 G U15 8+
repechage
Race: 1 SHGH11 RRGS2 MACL1 EGGS1 DIOC1 BARA1 STAN1 STMW1
V 09:28 42 B U15 4+
repechage
Race: 1 MTAL3 WTLB2 AGSB2 MTAL2 MTAL1 GBHS1 STKT1 ONSL1
W 09:32 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 JMCG1 SHIR2 STBD2 WTLB1 SHIR1 TRGB1 SPTW2 SHIR3
X 09:36     Race: 3 SPTW1 MACL1 STBD1 AGSB1 WNCS1 STKT2 WTLB3
Y 09:40 43 G U17 2X
repechage
Race: 1 WNGC1 SHGH11 DUNS1 JHAR1 NCOG2 WTLG2
Z 09:44 1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAKA1 TRGG1 BARA1 GLDW1 HLCR1 PUKE2
A 09:48 44 B U17 4X+
repechage
Race: 1 JHAR1 ASHB1 JPCR1 STAN1 CAMB1 CULI1 GLDW2 SPTW2
B 09:52 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 TRGB1 ONSL1 MTAL1 WNCS1 SLDB1 HAMB1 HAMB3
C 09:56     Race: 3 NELB1 HAMB2 HAUR1 TAKA1 SCOT1 JMCG1 HLCR1 CROM1
D 10:00 45 G N18 4+
repechage
Race: 1 STMW1 MTMA1 QMAR1 DIOC1 SPLH1 MARN1 TIMG1 HAMG1
E 10:04 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 WKDS2 MARN2 ONEW1 DIOC2 STPC2 COLU1 ROSE1 ONEW2
F 10:08     Race: 3 ONSL1 NCOG2 HTVH1 STPC1 NCOG1 RRGS2 STMG1
G 10:12 46 B N18 4+
repechage
Race: 1 SJHM2 HAMB3 ASHB1 SHAK1 SJHM1 TIMB1 AGSB2
H 10:16 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SPTW1 SPLH1 CBHS2 CASH1 SPLH2 ROTO1
I 10:20     Race: 3 GBHS1 NELB1 HOWI1 WAKA1 STBD1
J 10:24 47 G U15 8X+
repechage
Race: 1 BARA1 CAMB1 STHI1 SAMU1 WEGC1 EGGS1 RRGS1
K 10:28 48 G U16 2X
repechage
Race: 1 SAMU1 WTLG2 ASHB2 CGHS1 WNHS1 OTUM1 CROM1 WLGC1
L 10:32 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 WHGG1 TRGG1 TRID1 CULI1 MLBG1 BTHC2 MTMA1 STMW1
M 10:36 49 B U16 1X
repechage
Race: 1 MACL1 OBHS1 SHIR2 HAVE1 MLBB1 JHAR2
N 10:40 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 WTKB1 WNHS2 CHCO1 TRGB2 JMCG2 STAN1 WHHS1 ONSL1
O 10:44     Race: 3 LIND2 BURN2 CULI1 TRID1 KAVA1 TIMB1 HAVE2 GLDW2
P 10:48     Race: 4 SLDB1 SLDB2 AGSB1 HASB1 GLDW1 WHAK2 WTKB2 TEAW1
Q 10:52 51 G U18 8+
repechage
Race: 1 EGGS2 WNCS1 EGGS1 RRGS1 RRGS2
R 10:56 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 STKT1 SPLH1 BARA1 WTLG1 DIOC2 STMG2
S 11:00 52 B U18 8+
repechage
Race: 1 MLBB1 SHAK2 WNCS1 SHAK1 TRGB1
T 11:04 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 CHCO1 SHIR1 AGSB1 STAN2 STPA1
U 11:08 50 B U15 8X+
repechage
Race: 1 WTLB1 GLDW1 CHCO1 WLCO1 AGSB1
V 11:12 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 HAMB3 STAN1 CBHS1 OBHS1 HAUR1 SPTW1
W 11:35 1 B U17 1X
final
Race: F KGCA4 AGSB2 WTLB2 PUKE1 HLCR1 STCC4
X 11:40 Race: E NPLB4 TRGB1 TAUP1 KGCA1 MTRO1 NPLB3 HLCR2 WTKB1
Y 11:45 1 B U17 1X
quarter-final
Race: 1 WENT1 ASHB1 LIND1 TRID1 STKT1 MACL1 STBD1
Z 11:50 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 STKV1 SLDB1 TAKA1 RONC1 STCC1 NELB1 OTUM1 FRAN1
A 11:55     Race: 3 RONC2 STCC2 NPLB2 WTLB1 CAMB1 RUTH1 ONSL1 CROM1
B 12:00     Race: 4 AGSB1 SCOT1 ASHB2 NPLB1 VERD1 JHAR1 MTAS1 TIMB1
C 12:05 4 G U15 4X+
quarter-final
Race: 1 WNHS2 STMG1 WTLG1 STPC1 DUNS1 WTLG2 GGHS1 WNHS1
D 12:10 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 QMAR1 CRAI1 DUNS2 VILL1 BARA1 TRGG2 SAMU1 BURN1
E 12:15     Race: 3 SHGH11 MTAL1 HAUR1 TRGG1 GLDW1 WEGC1 STHI1 ROSE1
F 12:20     Race: 4 CAMB1 NAPG1 WLGC1 CGHS1 RONC1 IONA1 CGHS2 BARA2
G 12:35 8 G U16 1X
final
Race: E TTAI1 TAUP2 ROTL1 WNGC1 WEGC1 ASHB2
H 12:40 8 G U16 1X
quarter-final
Race: 1 TEAW2 TAUP1 HLCR1 ASHB1 HUAN1 GLDW1 CROM1 CGHS1
I 12:45 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 WTLG1 MTAS2 RUTH1 ONEW1 SHLH1 SLDG2 MTAS1 NGTA1
J 12:50     Race: 3 HAMG1 TAKA1 WNHS1 WENT1 SLDG1 GLDW2 TIMG1 CULI1
K 12:55     Race: 4 WTLG2 BARA1 GLDW3 CRAI1 WLGC1 IONA1 TAUP3
L 13:00 21 B U17 2X
quarter-final
Race: 1 AGSB1 SCOT1 STBD1 NPLB1 MACL1 HAUR1 MTAL1 TIMB1
M 13:05 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 JHAR1 JMCG1 WTLB1 RONC1 WHAK1 SMCO1 NELB2 SPTW2
N 13:10     Race: 3 HLCR1 NELB1 SLDB1 WLCO1 ASHB1 JMCG2 NPLB2 FRAN1
O 13:15     Race: 4 SPTW1 CROM1 SJHM1 STCC1 CAMB1 STKV1 WTKB1 JPCR1
P 13:35 22 G U17 1X
quarter-final
Race: 1 ONEW1 STPC1 GLDW1 VILL1 RGTT1 WEGC1 JPCR1 TTAI2
Q 13:40 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 QMAR1 WOOD1 RONC1 ASHB1 ONSL1 PUKE2 MTRO1 LYTT1
R 13:45     Race: 3 NGTA1 KAVA1 STLN1 WLGC1 WTLG1 IONA1 OTUM1 SHGH11
S 13:50     Race: 4 STAN1 TIMG1 HUAN1 HAUR1 TTAI1 HAMG1 SLDG1 PUKE1
T 13:55 24 G N18 2X
quarter-final
Race: 1 CRAI1 CASH1 GLDW1 ROTL1 STHI1 CAMB1 SLDG1 CGHS1
U 14:00 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 ASHB1 BURN1 RONC1 WTLG1 KGCA1 SPLH1 STPC1 BTHC1
V 14:05     Race: 3 NCOG1 TIMG1 DUNS1 WNCS1 MACL1 HTVH1 STLN1 TEAW1
W 14:10     Race: 4 WHGG1 AQUI1 TIMG2 HAVE1 WEGC1 STMW1 TAKA1 HLCR1
X 14:15 27 G U16 4X+
quarter-final
Race: 1 CGHS1 CAMB1 ASHB1 STPC2 GLDW1 WLGC1 TRGG1 CULI1
Y 14:20 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 AVSG1 HAUR1 SLDG1 RRGS1 STPC1 VILL1 VILL2 STMG1
Z 14:25     Race: 3 RRGS2 WKDS1 WTLG1 MACL1 DUNS1 WEGC1 WNCS1 STHI1
A 14:30     Race: 4 QMAR1 WNHS1 BTHC1 HAMG1 RONC1 MLBG1 GLDW2 SAMU1
B 14:40 28 B U16 2X
final
Race: E NELB2 JHAR1 STPA1 LIND1 TEKC1 SPTW1 ONSL1 WTKB1
C 14:45 28 B U16 2X
quarter-final
Race: 1 CAMB3 WNHS1 SJHM1 KGCA1 MLBB1 WAKA1 SJHM3 TIMB1
D 14:50 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 JMCG2 KGCA3 KGCA2 WLCO1 STPC1 HAVE1 TIMB1
E 14:55     Race: 3 SHIR1 NELB1 NAPB1 HAMB1 JMCG1 CAMB1 MACL1 CBHS1
F 15:00     Race: 4 TIMB2 OBHS1 WHAK1 TAKA1 TRGB1 STCC1 OBHS2 STAN1
G 15:15 30 B U18 1X
quarter-final
Race: 1 AQUI2 WENT1 BTHC2 WTLB1 WHAK1 TIMB1 WTLB2 WTKB1
H 15:20 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 WTKB2 PUKE1 SJHM1 VERD1 STPC1 TRID1 TAKA1 OTUM2
I 15:25     Race: 3 STCC1 MTAL1 NPLB1 SHIR1 NELB1 OTUM1 ASHB1 AGSB1
J 15:30     Race: 4 STAN1 CBHS1 AQUI1 JMCG1 STPA1 PUKE2 ONSL1 TTAI1
K 15:35 31 G U15 2X
quarter-final
Race: 1 RONC1 BTHC1 HAMG1 TRGG1 SLDG1 WENT1 TRID1 STMW1
L 15:40 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 QMAR2 WNCS1 NAPG1 CRAI1 STPC1 TIMG1 JPCR1 NAPG2
M 15:45     Race: 3 GGHS2 BURN1 CAMB1 ROSE1 STHI1 WEGC1 SPLH1 AQUI1
N 15:50     Race: 4 FRAS1 GGHS1 STPC2 HAUR1 CGHS1 IONA1 TAKA1 STLN1
O 16:05 43 G U17 2X
quarter-final
Race: 1 NGTA1 HAUR2 CRAI1 TIMG1 NCOG1 ONSL1 MLBG1 DUNS1
P 16:10 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TTAI1 CRAI2 CASH1 HAUR1 AVSG1 RONC1 HAMG1 GLDW1
Q 16:15     Race: 3 SHGH11 CAMB1 PUKE1 STMW1 WTLG1 WENT1 STLN1 NCOG2
R 16:20     Race: 4 NCOG3 MACL1 HUAN1 VILL1 STPC1 WEGC1 ONSL2 TAKA1
S 16:25 49 B U16 1X
final
Race: F CULI1 WTKB2 OBHS1 LIND2 MACL1 SLDB1 ONSL1
T 16:30 Race: E TRGB2 JHAR2 SLDB2 WNHS2 SHIR2 WHAK2 HAVE2
U 16:35 49 B U16 1X
quarter-final
Race: 1 MLBB1 WNHS1 TIMB2 WAKA1 KGCA2 BTHC1 WLCO1 STAN1
V 16:40 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 WHHS1 WHAK1 STPC2 JMCG1 CAMB1 WENT1 JHAR1 TRID1
W 16:45     Race: 3 KAVA1 SJHM1 SCOT1 KGCA1 MTAS1 RONC1 PUKE1 HASB1
X 16:50     Race: 4 GLDW1 SHIR1 TRGB1 STPC1 CAMB3 STKV1 BURN1 HAVE1
Y 16:55 48 G U16 2X
final
Race: E BTHC2 OTUM1 WNHS1 STMW1 WTLG2 TRID1 CULI1 CGHS1
Z 17:00 48 G U16 2X
quarter-final
Race: 1 TIMG1 HAUR1 CRAI1 STPC1 STAN1 WTLG1 HAUR2 ASHB2
A 17:05 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 QMAR1 SHGH11 AVSG1 HOWI1 ASHB1 DUNS1 JPCR1 MLBG1
B 17:10     Race: 3 SHLH1 HAMG1 MTAS1 SLDG1 STHI1 CAMB1 PUKE1 CROM1
C 17:15     Race: 4 WLGC2 BTHC1 GLDW1 HAVE1 ROTL1 TAUP1 TAKA1 WHGG1

Thursday, 30th March 2017

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
final
Race: D CROM1 STBD1 FRAN1 RONC2 AGSB1 OTUM1
B 08:05 Race: C WENT1 NELB1 MACL1 STKV1 SCOT1 ONSL1 STCC2 MTAS1
C 08:10 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 TAKA1 STKT1 ASHB2 CAMB1 LIND1 STCC1 NPLB2 NPLB1
D 08:15 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 ASHB1 JHAR1 TRID1 VERD1 RONC1 WTLB1 SLDB1 RUTH1
E 08:20 2 G U17 4+
semi-final
Race: 1 CRAI1 DIOC1 STMG1 RRGS1 BARA1 STPC2 QMAR1 STMW1
F 08:25 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MARN1 HAMG1 COLU1 STPC1 WNCS1 STAN1 HLCR1 WAKA1
G 08:30 3 B U15 2X
final
Race: C HAUR1 STLN1 DUNS1 SPTW1 SJHM2 SPTW2
H 08:35 3 B U15 2X
semi-final
Race: 1 HLCR1 GLDW1 STCC1 SLDB1 SPLH1 JMCG2 OBHS1 SJHM1
I 08:40 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SHIR1 TIMB1 JPCR1 HAMB1 JMCG1 LIND1 CAMB1 STPA1
J 08:45 4 G U15 4X+
final
Race: D BARA2 ROSE1 OTUM1 PUKE1 SHGH11 BURN1
K 08:50 Race: C WNHS2 NAPG1 STHI1 IONA1 TRGG2 STMG1 SAMU1 WEGC1
L 08:55 4 G U15 4X+
semi-final
Race: 1 CAMB1 WTLG1 VILL1 TRGG1 STPC1 WLGC1 MTAL1 CRAI1
M 09:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAUR1 DUNS2 GLDW1 CGHS1 BARA1 DUNS1 RONC1 WTLG2
N 09:05 6 G U18 2X
final
Race: C TIMG1 STPC2 STHI1 KAPI1 SLDG2
O 09:10 6 G U18 2X
semi-final
Race: 1 GGHS2 SLDG1 GLDW1 ASHB1 NCOG1 AVSG1 CRAI2 TRGG2
P 09:15 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HUAN1 CRAI1 WTLG1 TRGG1 STPC1 WLGC1 WAKA1 VILL1
Q 09:20 7 B U16 4X+
semi-final
Race: 1 TIMB1 SHIR1 KGCA2 MLBB1 KGCA1 OBHS1 WTLB1 NELB1
R 09:25 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STAN1 HAUR1 JMCG1 CAMB1 STPC1 SJHM1 STCC1 TRGB1
S 09:30 8 G U16 1X
final
Race: D MTAS1 TEAW2 TAUP3 HAMG1 NGTA1 CULI1
T 09:35 Race: C BARA1 TIMG1 WTLG2 TAKA1 MTAS2 CROM1 WTLG1 TAUP1
U 09:40 8 G U16 1X
semi-final
Race: 1 WLGC1 GLDW1 ONEW1 HUAN1 SLDG1 IONA1 WENT1 SLDG2
V 09:45 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 GLDW2 GLDW3 ASHB1 RUTH1 CRAI1 WNHS1 SHLH1 HLCR1
W 09:50 9 B N18 2X
semi-final
Race: 1 MLBB1 KGCA1 NELB1 ROSM1 HAMB1 SCOT1 CASH1 SJHM2
X 09:55 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 ASHB1 STPA1 CASH2 SJHM1 TIMB1 STPC1 SHAK1 BURN1
Y 10:05 12 G U17 4X+
final
Race: C BTHC1 TAKA1 CRAI1 STAN1 CASH1 OTUM1 STKT1
Z 10:10 12 G U17 4X+
semi-final
Race: 1 WNCS1 WEGC1 AVSG1 STPC1 ONSL1 VILL1 CAMB1 STMW1
A 10:15 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 BARA1 STPC2 WLGC1 HAUR1 NCOG1 RRGS1 MLBG1 RONC1
B 10:30 14 G U15 4+
semi-final
Race: 1 WKDS3 IONA1 RRGS2 STMG1 RRGS1 DIOC1 DIOC2
C 10:35 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SHGH11 BARA1 MTAL1 WKDS1 STAN1 MACL1 WKDS2 CGHS1
D 10:40 17 B U16 4+
semi-final
Race: 1 WNCS1 HAMB2 CHCO1 MTAL1 STAN1 CBHS1 MACL1 NAPB1
E 10:45 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STBD1 AGSB1 CHCO2 CAMB2 HAMB1 STAN2 WTLB1 WTLB2
F 10:50 21 B U17 2X
final
Race: D HLCR1 SPTW2 JHAR1 FRAN1 SPTW1 AGSB1 JPCR1
G 10:55 Race: C NELB2 NPLB2 WTKB1 JMCG1 NELB1 SCOT1 STBD1 CROM1
H 11:00 21 B U17 2X
semi-final
Race: 1 SMCO1 HAUR1 SJHM1 MACL1 WLCO1 RONC1 ASHB1 STKV1
I 11:05 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MTAL1 WTLB1 NPLB1 WHAK1 STCC1 SLDB1 CAMB1 JMCG2
J 11:20 22 G U17 1X
final
Race: D LYTT1 NGTA1 ONEW1 SHGH11 MTRO1 TTAI2
K 11:25 Race: C HAMG1 WEGC1 PUKE1 QMAR1 STPC1 KAVA1 PUKE2 IONA1
L 11:30 22 G U17 1X
semi-final
Race: 1 RONC1 RGTT1 TIMG1 WTLG1 VILL1 ONSL1 WLGC1 SLDG1
M 11:35 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 JPCR1 TTAI1 GLDW1 HAUR1 ASHB1 STLN1 WOOD1 OTUM1
N 11:40 24 G N18 2X
final
Race: D TEAW1 HLCR1 WHGG1 STPC1 STLN1 CGHS1 CAMB1
O 11:45 Race: C HTVH1 CRAI1 CASH1 AQUI1 NCOG1 BURN1 TAKA1 BTHC1
P 11:50 24 G N18 2X
semi-final
Race: 1 WEGC1 DUNS1 KGCA1 WNCS1 ROTL1 STMW1 STHI1 RONC1
Q 11:55 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SLDG1 TIMG2 GLDW1 HAVE1 WTLG1 MACL1 ASHB1 TIMG1
R 12:05 27 G U16 4X+
final
Race: D STMG1 CULI1 WTLG1 AVSG1 WLGC1 QMAR1 STHI1 SAMU1
S 12:10 Race: C CAMB1 VILL2 TRGG1 GLDW2 HAUR1 WEGC1 RRGS2 BTHC1
T 12:15 27 G U16 4X+
semi-final
Race: 1 RONC1 DUNS1 MLBG1 MACL1 GLDW1 RRGS1 STPC2 SLDG1
U 12:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 CGHS1 VILL1 WKDS1 STPC1 HAMG1 ASHB1 WNHS1 WNCS1
V 12:25 28 B U16 2X
final
Race: D TIMB1 SJHM3 CBHS1 KGCA3 MACL1
W 12:30 Race: C CAMB3 JMCG2 HAVE1 NELB1 WNHS1 STAN1 SHIR1 STCC1
X 12:35 28 B U16 2X
semi-final
Race: 1 OBHS2 WAKA1 TAKA1 KGCA1 HAMB1 WLCO1 NAPB1 KGCA2
Y 12:40 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SJHM1 STPC1 JMCG1 TIMB1 OBHS1 MLBB1 WHAK1 CAMB1
Z 12:45 29 G U18 1X
final
Race: C NCOG1 ROTL1 STHI1 WOOD1 KAVA1 GGHS2
A 12:50 29 G U18 1X
semi-final
Race: 1 MTAS1 SAMU1 CAMB1 ASHB1 AOTE1 WAKA1 STLN1 OTUM1
B 12:55 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WLGC1 RGTT1 KAPI1 STPC1 MLBG1 ASHB2 WNGC1 SLDG1
C 13:00 30 B U18 1X
final
Race: D STCC1 TTAI1 STAN1 AGSB1 AQUI2 OTUM2 TAUP1 WTKB2
D 13:05 Race: C SHIR1 ONSL1 MTAL1 CBHS1 BTHC2 TRID1 TAKA1 WENT1
E 13:10 30 B U18 1X
semi-final
Race: 1 VERD1 OTUM1 AQUI1 WHAK1 NPLB1 PUKE1 TIMB1 PUKE2
F 13:15 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WTLB2 STPA1 NELB1 JMCG1 STPC1 WTKB1 SJHM1 ASHB1
G 13:20 31 G U15 2X
final
Race: D TRID1 QMAR2 FRAS1 WEGC1 HAMG1 GGHS1 AQUI1
H 13:25 Race: C GGHS2 BTHC1 RONC1 NAPG2 STLN1 BURN1 TIMG1 TAKA1
I 13:30 31 G U15 2X
semi-final
Race: 1 IONA1 STMW1 CRAI1 STHI1 TRGG1 CGHS1 ROSE1 NAPG1
J 13:35 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WENT1 HAUR1 SLDG1 STPC2 STPC1 CAMB1 JPCR1 SPLH1
K 13:40 32 B U15 4X+
final
Race: C GBHS1 STAN1 GLDW2 MACL1 TIMB1 OBHS2
L 13:45 32 B U15 4X+
semi-final
Race: 1 HAMB3 OBHS1 AGSB1 HAUR1 HAMB1 GLDW1 SJHM1 DUNS1
M 13:50 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WAKA1 HAUR2 HAMB2 SHIR1 JMCG1 CAMB1 TRGB1 CBHS1
N 13:55 34 B U17 4+
semi-final
Race: 1 STKT1 WNCS1 STPA1 KGCA1 CBHS1 HAMB1 SPTW1
O 14:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAMB2 STAN1 TRGB1 AGSB1 SHIR1 WTLB1 CHCO1 HAMB3
P 14:05 36 M O15 2X (L)
semi-final
Race: 1 TIMB2 HAUR1 TIMB1 SHIR1 JPCR1 SHAK1 STCC1 WLCO1
Q 14:10 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MTAL1 CULI1 SJHM1 STAN1 WNHS1 NELB1 STPA1 WTKB1
R 14:15 37 G U16 4+
semi-final
Race: 1 CGHS1 STMG2 WNCS1 WKDS1 STMG1 HAMG1 HLCR1 RRGS3
S 14:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STPC1 MARN1 CRAI1 COLU1 RRGS1 WKDS2 HOWI1 MACL1
T 14:25 39 G U18 4X+
semi-final
Race: 1 BARA1 VILL1 WLGC1 ASHB1 TRGG1 NCOG1 DIOC1 SLDG1
U 14:30 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 GGHS1 CGHS1 CRAI1 GLDW1 STPC1 WAKA1 WNCS1 MLBG1
V 14:55 40 B U18 2X
semi-final
Race: 1 TEAW1 WLCO1 HUAN1 WNHS1