Event Sponsor
Day sheets: Maadi
These are the day sheets for the 2017 Maadi.
click a filter below to remove it
Monday, 27th March 2017
This Monday day sheet is empty.
Tuesday, 28th March 2017
Race 199 (I) @ 11:56: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
Coached by: Pat McQuinn
|
|
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
Race 200 (J) @ 12:00: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Brenda Lawson
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#2
HAVE
Coached by: Jock Mackintosh & Don McDonald
|
|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#1
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
Race 201 (K) @ 12:04: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUH
Coached by: Brenda Lawson
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
Race 202 (L) @ 12:08: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#2
LIND
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
Race 203 (M) @ 12:12: Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#3
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
Race 204 (N) @ 12:16: Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Maurice Maxwell
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Pat McQuinn
|
|
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Peter Abbot
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: David Potts & Clive Steenson
|
Race 205 (O) @ 12:20: Heat 7 | ||
---|---|---|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
Race 206 (P) @ 12:24: Heat 8 | ||
---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Mark Day
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
|
|
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#1
LIND
Coached by: Jeremy Coxon & Mike Trautvetter
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Wednesday, 29th March 2017
Race 321 (M) @ 10:36: Repechage 1 | ||
---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
Race 322 (N) @ 10:40: Repechage 2 | ||
---|---|---|
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#1
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
Race 323 (O) @ 10:44: Repechage 3 | ||
---|---|---|
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#2
LIND
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#2
HAVE
Coached by: Jock Mackintosh & Don McDonald
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
Race 324 (P) @ 10:48: Repechage 4 | ||
---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: David Potts & Clive Steenson
|
Race 379 (S) @ 16:25: F Final | ||
---|---|---|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
|
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
|
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#2
LIND
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
Race 380 (T) @ 16:30: E Final | ||
---|---|---|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#2
HAVE
Coached by: Jock Mackintosh & Don McDonald
|
Race 381 (U) @ 16:35: Quarter-final 1 | ||
---|---|---|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Maurice Maxwell
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
Race 382 (V) @ 16:40: Quarter-final 2 | ||
---|---|---|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Peter Abbot
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Mark Day
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
Race 383 (W) @ 16:45: Quarter-final 3 | ||
---|---|---|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
|
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
Race 384 (X) @ 16:50: Quarter-final 4 | ||
---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Thursday, 30th March 2017
Race 482 (O) @ 16:45: D Final | ||
---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Peter Abbot
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
Race 483 (P) @ 16:50: C Final | ||
---|---|---|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Maurice Maxwell
|
|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Mark Day
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
|
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
Race 484 (Q) @ 16:55: Semi-final 1 | ||
---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
Race 485 (R) @ 17:00: Semi-final 2 | ||
---|---|---|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
Friday, 31st March 2017
This Friday day sheet is empty.
Saturday, 1st April 2017
Race 570 (N) @ 15:43: B Final | ||
---|---|---|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
Race 571 (O) @ 15:50: A Final | ||
---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
Social