Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Courtney & Michael Arms
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Coached by: Judith Hamilton Abbey Roberts & Peter Fraser
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CBHS
Coached by: Liam Smith & Mj Keys
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CBHS
Coached by: Sophie Gilchrist & Alice Williams
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCO
Coached by: Andrew Taylor
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCO
Coached by: Andrew Taylor
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
GLDW
Coached by: Rob Mackenzie
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMB
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMB
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
HAMB
Coached by: Robin Clarke & Sam Whitburn
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
LIND
Coached by: Jeremy Coxon
- Click to expand crew ⇨
LIND
LIND
East Coast
East Coast
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBB
Coached by: Glynn Davies & Grant Morgan
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown & Callum Ross
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHIR
Coached by: Josh Dolan & James Alexander
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
SHIR
Coached by: Josh Dolan & James Alexander
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Danny Squire (stroke), Aiden Payne-Isaacs, Jett Lovegrove-Edlington, Tawera Marsh + Reuben Lovell (cox)
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Daniel Ward
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STAN
Coached by: Joe Barclay
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STAN
Coached by: Joe Barclay
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
STAN
Coached by: Joe Barclay
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STPA
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAKA
Coached by: Adrian Riepen & Eric Verdonk
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WAKA
Coached by: Matthew Allen
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WLCO
Coached by: Catherine Duffin & Connor Moore
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLCO
Coached by: Catherine Duffin & Fergus Murray
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Matt Cole
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Matt Cole
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social