Event Sponsor
Entrants list: Maadi Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Yen-Cheng Lee (stroke), Thomas Goodfellow, Haydn Cheung, Tate Mathieson, Cooper Philp, Kahngyou Bae, Zachary Chu, Ben Worrall + Lucas Lee (cox)
Coached by: Ashleigh Richards
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Cayden Imrie (stroke), Aston Garvin, Kayden Simmons, Dylan Jackson-McClutchie, Oscar Moore, Ben Gillanders, Jack Bacon, Louis Steverson + Archer Garvin (cox)
Coached by: Lynley Allison & George Baxter
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CHCO
Max Airey (stroke), Che de Luca, Gus Moylan, George Wilson, Max Osmers, Oscar Malone, Ollie-Cooper King, Louis Fogarty + Daniel Wilson (cox)
Coached by: Andrew Taylor & Jack Chapman
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCO
Freddie Hastie (stroke), Tom Gardiner, Jack James, Zack James, Harvey Gubb, George Davidson, Max Durkin, Jackson Robertson + Jamie Burdon (cox)
Coached by: Andrew Taylor & Anna Johnston
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
HAMB
Dillon Cable (stroke), Connor Brownlee, Mason Bowker, Rory Bourke, Cash Filipo, Luke Nicol-Swindale, Maxwell Kara, Shakayden Pang + Ezra Scott (cox)
Coached by: Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMB
Ben McNae (stroke), Toby Wales, Alex Lord, Yahya Aly, Keaton Danby, Sam Mason, Toby Higgins, Max Bunting + Isaac James (cox)
Coached by: Alex Brown & Isabella Knight
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MLBB
Willem Rowe (stroke), Aidan Bennett, Logan Flight, Hunter Marfell, Toby Randall, Drew Materoa, Bronson Blissett, Luke Bown + Blake Marfell (cox)
Coached by: Dylan Burton & Ethan Alderlieste
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OBHS
Toby McClean (stroke), Jack West, Liko Edwards, Victor Edwards, Ben Thompson, George Tisdall, Tomas Tisdall, Zach Hall + Noah Clarke (cox)
Coached by: Beth Anderson & Grayson Small
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
SJHM
Cooper Smith (stroke), Connor Giles, James Davies, Delani Thomas, Levi Wiki, Kingi Kipa, Flynn Wilson, Jacob van Straalen + Charlie Hooker (cox)
Coached by: Alex Andersen & Antoneo Van Deursen
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Caleb Blake (stroke), Tyler Tretheway, Gus Weir, Christopher Snyman, Te Kokoru Thompson-Evans, George Benjamin, Harry Parham, Lachlan Murphy + James Verry (cox)
Coached by: Drew Tierney & Martyn O'Leary
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Liam Dowling (stroke), Connor Mackie, Monty Neubert, George McGuinness, Zac Woods, Benjamin Rickard, Henry Sutton, Joshua Irwin + Harry Gardner (cox)
Coached by: Hamish Mackie & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Jared Freeman (stroke), Cooper Mowbray, Finn Judd, Torin Bidois-Treacy, Otis Twose, Zachariah Srhoj, Christian Norton, Harper Darling + Artus Penny (cox)
Coached by: Harry Molloy & James Russell
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Angus Denize (stroke), Jack Calcinai, Leo O'Reilly, Cameron Moores, Jakob Kampenhout, Noah Kline, Patrick Butcher, Sahasya Yerramsetti + Leon Lee (cox)
Coached by: Fin Sherlock
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Leonardo Bacchus (stroke), Nathan Fry, Charlie Tallon, Lucas Forsyth, Tristan Allemann, Andy Shi, Nam-Anh Nguyen, Ollie Moy + Olivia Wilson (cox)
Coached by: Dexter Peffers & Epernay Norman
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Social