Event Sponsor
Entrants list: Maadi Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AQUI
Coached by: Steve Finlayson
- Click to expand crew ⇨
AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BTHC
Coached by: Marcus Grimmer
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
BURN
Coached by: Molly Meates
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
BURN
Coached by: Molly Meates
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
Coached by: Molly Judson & Arlia O'Sullivan
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith & Natalie Wilson
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#2
DUNS
Coached by: Simon Smith & Natalie Wilson
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GGHS
Coached by: Danielle Lapointe
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMG
Coached by: Karl Manson
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Coached by: Jeremy Cryer
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols & Chris Williams
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
IONA
Coached by: Hamish Lack & Nick Sye
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
Crew
#2
IONA
Coached by: Hamish Lack
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
Crew
#1
MARN
Coached by: Izzy Crowther & Chloe Haglund
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MTAL
Coached by: India Mattocks
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
OGHS
Coached by: Lucy Merriman & Mike Goldsmith
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ruamahanga
Boat: Ruamahanga
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
QHSD
QHSD
Otago
Otago
Crew
#1
RGTK
Coached by: Allan Luff & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
RGTK
RGTK
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
SPLH
Coached by: Beth Ross & Alison Mills
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget McArthur
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green & Zoe Mills
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAUP
Coached by: Mark Freeman
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGG
Coached by: Steve Finlayson
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRID
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams & Stew Widger
- Click to expand crew ⇨
WHGG
WHGG
Auckland
Auckland
Crew
#2
WHGG
Coached by: Chris Williams
- Click to expand crew ⇨
WHGG
WHGG
Auckland
Auckland
Crew
#1
WOOD
Coached by: Heidi Oliver
- Click to expand crew ⇨
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social