Day sheets: Maadi Regatta
These are the day sheets for the 2024 Maadi Regatta.
click a filter below to remove it
Monday, 18th March 2024
Race 17 (Q) @ 09:04: Event 4, Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Nageesha Samarasekera (stroke), Annaliese Buchannan, Haylie Dwight, Orla Crosbie + Scarlet Forster-McAuliffe (cox)
Coached by: Kenna Lowe & Grace Mitchell
|
Race 47 (U) @ 11:04: Event 12, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Graham Smith
|
Race 71 (S) @ 12:40: Event 20, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Kirsty Dunhill & Dylan Burton
|
Race 96 (R) @ 14:20: Event 27, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Genevieve Lyne (stroke), Annaliese Buchannan, Nageesha Samarasekera, Savannah Bargh + Linaya Karanatillake (cox)
Coached by: Graham Smith
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Tuesday, 19th March 2024
Race 128 (N) @ 08:56: Event 35, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Madeline Mitchell (stroke), Samantha Bradley, Charlotte McKenzie, Lucy Mitchell + Amelia Mitchell (cox)
Coached by: Kenna Lowe & Grace Mitchell
|
Race 150 (J) @ 10:24: Event 41, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Graham Smith
|
Race 190 (X) @ 13:04: Event 51, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Genevieve Lyne (stroke), Annaliese Buchannan, Nageesha Samarasekera, Sofia Scala, Chloe Li, Jaime Lock, Olivia Merrilees, Savannah Bargh + Linaya Karanatillake (cox)
Coached by: Graham Smith
|
Race 228 (J) @ 16:40: Event 20, Repechage 1 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Kirsty Dunhill & Dylan Burton
|
Wednesday, 20th March 2024
Race 256 (Q) @ 09:16: Event 35, Repechage 1 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Madeline Mitchell (stroke), Samantha Bradley, Charlotte McKenzie, Lucy Mitchell + Amelia Mitchell (cox)
Coached by: Kenna Lowe & Grace Mitchell
|
Race 269 (D) @ 10:16: Event 41, Repechage 2 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Graham Smith
|
Race 292 (A) @ 11:56: Event 51, Repechage 2 | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Genevieve Lyne (stroke), Annaliese Buchannan, Nageesha Samarasekera, Sofia Scala, Chloe Li, Jaime Lock, Olivia Merrilees, Savannah Bargh + Linaya Karanatillake (cox)
Coached by: Graham Smith
|
Thursday, 21st March 2024
Race 336 (U) @ 11:05: Event 41, C Final | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Graham Smith
|
Friday, 22nd March 2024
Race 386 (J) @ 14:50: Event 20, A Final | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Coached by: Kirsty Dunhill & Dylan Burton
|
Saturday, 23rd March 2024
Race 412 (P) @ 11:03: Event 35, B Final | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Madeline Mitchell (stroke), Samantha Bradley, Charlotte McKenzie, Lucy Mitchell + Amelia Mitchell (cox)
Coached by: Kenna Lowe & Grace Mitchell
|
Race 442 (T) @ 16:23: Event 51, B Final | ||
---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland |
Crew
#1
STCU
Genevieve Lyne (stroke), Annaliese Buchannan, Nageesha Samarasekera, Sofia Scala, Chloe Li, Jaime Lock, Olivia Merrilees, Savannah Bargh + Linaya Karanatillake (cox)
Coached by: Graham Smith
|
Social