Event Sponsor
Entrants list: Maadi Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BAYF
Coached by: Gareth Vaughan & Lou Turnbull
- Click to expand crew ⇨
BAYF
BAYF
Otago
Otago
Crew
#1
CASH
Coached by: Joe Young & Matt Allen
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CASH
Coached by: Joe Young & Matt Allen
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CBHS
Coached by: Tim Osmers & Scott Shackleton
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
GBHS
Coached by: Joshua Kelly
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAUR
Coached by: Tom Leonard
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAUR
Coached by: Tom Leonard
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Kamira Haggie
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JHAR
Coached by: Julie Dyer
- Click to expand crew ⇨
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#1
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Jack McLaughlin
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester & Martin O'Brian
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce & Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NAPB
Coached by: Matt Lawson
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#1
NELB
Coached by: Brent Smith
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OBHS
Coached by: Thomas Ryan & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Ruamahanga
Boat: Ruamahanga
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
OTUM
Coached by: Simon Aubrey
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTO
Coached by: Kamira Haggie
- Click to expand crew ⇨
ROTO
ROTO
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SCOT
Coached by: Jess Turfrey
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHAK
Coached by: Terry Dolan
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & David Knight
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SJHM
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
Boat: Mahi Tahi
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STCC
Coached by: Paddy Dowling
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STPA
Coached by: Sam Jackson & Harry Williams
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAOP
Coached by: Ted Phelps & Kylie Scott
- Click to expand crew ⇨
TAOP
TAOP
Wellington
Wellington
Crew
#2
TAOP
Coached by: Ted Phelps & Melissa Sattler
- Click to expand crew ⇨
TAOP
TAOP
Wellington
Wellington
Crew
#1
TAUH
Coached by: Craig Martin
- Click to expand crew ⇨
TAUH
TAUH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Liam Parker
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: Richard Gee & Nicola Austin
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TWIZ
Coached by: Kelvin Maker & Sarah Henderson
- Click to expand crew ⇨
TWIZ
TWIZ
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Mana
Boat: Mana
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WHGB
Coached by: Mike Podesta
- Click to expand crew ⇨
WHGB
WHGB
Auckland
Auckland
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Dan McSweeny
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social