Event Sponsor
Entrants list: Maadi Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford & Rob Meates
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CBHS
Coached by: Maysie Scott & Matt White
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith & Natalie Wilson
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
FRAN
Coached by: Greg Cox & Jason Wiliams
- Click to expand crew ⇨
FRAN
FRAN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GBHS
Coached by: Luke McKenzie
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
KHSD
Coached by: Hayden George & Neil Burrow
- Click to expand crew ⇨
KHSD
KHSD
Otago
Otago
Crew
#1
MTAL
Coached by: James O'Sullivan & Will Tucker
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NELB
Coached by: Hamish Tomlinson & Charlie Parker
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OBHS
Coached by: Matt Thompson & Kellie Hageman
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Whairepo
Boat: Whairepo
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
RONC
Coached by: Cameron Moffat
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SCOT
Coached by: Jessica Turfrey
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHIR
Coached by: Nat Renouf & Sam Clarke
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STCC
Coached by: Daniel Ryan
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent & Hamish Mackie
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Coached by: James Russell
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Nabeel Khan
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: Richard Gee & Nicola Austin
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WAKA
Coached by: Jimmy Cavanagh
Boat: Muir
Boat: Muir
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: Jimmy Cavanagh
Boat: Boult
Boat: Boult
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WLCO
Coached by: Michele Munro & Ben Riddell
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNHS
Coached by: Alan Luff & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTKB
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
WTKB
WTKB
Otago
Otago
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social