Event Sponsor
Entrants list: Maadi Regatta
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford & Max Wallace
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CBHS
Coached by: Maysie Scott & Matt White
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
FRAN
Coached by: Jason Wiliams & Gus Berghan
- Click to expand crew ⇨
FRAN
FRAN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GBHS
Coached by: Luke McKenzie
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
JMCG
Coached by: Georgia Clarke & Lily Rawson
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
JPCR
Coached by: Alastair Riddle & Steven Odinot
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KHSD
Coached by: Hayden George & Neil Burrow
- Click to expand crew ⇨
KHSD
KHSD
Otago
Otago
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce & Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NELB
Coached by: Hamish Tomlinson & Charlie Parker
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NPLB
Coached by: Greg Cox & Jason Wiliams
- Click to expand crew ⇨
NPLB
NPLB
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
RONC
Coached by: Cameron Moffat
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SHIR
Coached by: Sam Clarke & Nat Renouf
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STCC
Coached by: Ben Wright
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STPA
Coached by: James Russell
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Chris Thorsen
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAOP
Coached by: Ted Phelps & Paul Lands
- Click to expand crew ⇨
TAOP
TAOP
Wellington
Wellington
Crew
#2
TAOP
Coached by: Ted Phelps & Saskia Etherington
- Click to expand crew ⇨
TAOP
TAOP
Wellington
Wellington
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: Sarah Coatsworth & Craig Bocock
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Muir
Boat: Muir
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Dan McSweeny
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Jordan Manville & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNHS
Coached by: Jordan Manville & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTKB
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
WTKB
WTKB
Otago
Otago
Social