Day sheets: N.I.S.S.C.

These are the day sheets for the 2011 N.I. Secondary School Championships.

Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Friday, 11th March 2011

Race Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
1 07:30 1 B U17 1X
heat
Race: 1 WLCO1 SPTW1 JPCR1 HAMB1 CAMB2 KGCA2 ROTB2 PIOP1
2 07:35 Race: 2 WNCS1 STPA1 HLCR1 HTVH1 KGCA1 WLCO2 WNHS2 SPTW2
3 07:40     Race: 3 HAVE1 STPA2 LYTT2 WNHS1 DILW1 ROSE1 SJHS1 GLDW2
4 07:45     Race: 4 WNCS2 CAMP1 OTUM1 ROTB1 GLDW1 NAPB2 STAN1 STLN1
5 07:50     Race: 5 LIND1 NAPB1 CAMB1 AOTE1 AQUI1 TRID1 LYTT1 STPC1
6 07:55 2 G U17 4+
heat
Race: 1 MACL2 STPC1 WNCS1 WTLG1 WNHS1 HASG1 DIOC1
7 08:00 Race: 2 WHGG1 WTLG2 SHGH1 CARM1 STKT1 WKDS1 BARA2
8 08:05     Race: 3 WENT1 SHGH2 WTLG3 HLCR1 MACL1 BARA1
9 08:10 3 B U15 2X
heat
Race: 1 STPC2 SPTW1 STKT1 TAKA1 WNCS2 HAMB1 WLCO1 KGCA1
10 08:15 Race: 2 CAMB1 WNHS1 STPC1 HAMB2 WHAK1 SPLH1 TRGB1 STPA1
11 08:20     Race: 3 MTAL1 AGSB1 GBHS1 WLCO2 WNHS2 WHAK2 TAKA2 HAUR1
12 08:25 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 HAUR1 TAKA1 WNCS1 WENT1 DIOC1 WNHS1 STLN1
13 08:30 Race: 2 TRID1 TRGG22 JPCR1 TEKC1 NGTA1 WLGC2 CAMB1
14 08:35     Race: 3 SAMU1 ROTL1 WNCS2 PUKE1 DIOC2 WNGC1 EGGS2
15 08:40     Race: 4 EGGS1 ROSE1 WLGC1 CAMB2 WNHS2 STKT1
16 08:45     Race: 5 WNGC2 STPC1 TRGG21 TAKA2 WHHS1 HAMG1
17 08:50 5 B U18 2-
heat
Race: 1 SJHM1 WTLB1 STKT1 HLCR1 SPLH2 AGSB3 WLCO1 AGSB2
18 08:55 Race: 2 HAMB2 STPA1 NAPB1 AGSB1 WNCS1 SPLH1 WTLB2
19 09:00 6 G U18 2X
heat
Race: 1 WNCS1 STPC2 FRAS1 MARN1 SAMU1 STKT1 NGTA2
20 09:05 Race: 2 HAMG1 EGGS1 STPC1 ASHS1 BARA1 NGTA1 BTHC1
21 09:10     Race: 3 STOR1 NAPG1 CAMB1 KGCA1 ROSE1 SPLH1 GLDW1
22 09:15     Race: 4 TRGG21 WOOD1 WNHS1 WNGC1 MACL1 WLGC1
23 09:20 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 WTLB1 STKT1 SPLH1 STPA2 KGCA1 NPLB1 BTHC1
24 09:25 Race: 2 STAN1 CAMB1 WNCS1 HAMB1 TRGB2 HAUR1 STPC1
25 09:30     Race: 3 WHAK1 STKT2 KGCA2 STPA1 ROTL1 ROSE1 WNHS1
26 09:35     Race: 4 TRGB1 TAKA1 SPTW1 HAMB2 WHHS1 WLCO1
27 09:40 8 G U16 1X
heat
Race: 1 STAN2 BTHC1 GGHS2 WNHS1 PUKE1 TAKA2 GGHS1
28 09:45 Race: 2 STPC2 PUKE2 TEKC1 GLDW2 CULI1 SAMU2 WTLG1
29 09:50     Race: 3 CAMB1 WTLG2 GLDW1 EDWT1 SAMU1 WKDS1 BTHC2
30 09:55     Race: 4 TAKA1 TRID2 NPLG1 LYTT1 HASG1 QMAR2
31 10:00     Race: 5 HLCR1 QMAR1 MARN1 TRID1 STAN1 EGGS1
32 10:05 9 B N18 2X
heat
Race: 1 SPLH1 FRAS1 JPCR1 GBHS1 NAPB1 KGCA1 CAMB1
33 10:10 Race: 2 TRGB2 TAWA1 FRAS2 LYTT1 WNHS1 STKT1 EDWT2
34 10:15     Race: 3 WNHS2 HAVE1 NPLB1 HASB1 GLDW1 SPLH2 PUKE1
35 10:20     Race: 4 HAMB1 EDWT1 SJHS1 STPC1 WENT1 AQUI1
36 10:25     Race: 5 WLCO1 HAMB2 GLDW2 TRGB1 EDWT3 LIND1
37 10:30 9A G N18 8+
heat
Race: 1 KGCA1 WKDS1 TRGG21 STMW1 DIOC1 WTLG1
38 10:35 10 B U17 8+
heat
Race: 1 SHAK2 WTLB1 AGSB1 TRGB1 HAMB1 WNCS1 SHAK1 MACL1
39 10:40 11 G U17 4X+
heat
Race: 1 WLGC1 WENT1 EGGS1 SHGH1 JPCR1 STKT1 MACL1
40 10:45 Race: 2 TAKA1 SPLH1 HAUR1 CULI1 EDWT1 DIOC1
41 10:50     Race: 3 CARM1 ROTG1 SHGN1 WHGG1 QMAR1 HAMG1
42 10:55 12 B L18 4+
heat
Race: 1 STKT1 STPC1 SJHM1 SPLH1 TAKA2 KGCA1
43 11:00 Race: 2 PUKE1 AGSB1 WLCO1 TAKA1 JPCR1
44 11:05 13 G U15 4+
heat
Race: 1 BARA2 WKDS1 WNCS2 DIOC1 WTLG2 STKT1 HAUR1 HLCR1
45 11:10 Race: 2 MACL1 NGTA2 WNGC1 WKDS2 WLGC1 HAMG1 TEAW2 STLN1
46 11:15     Race: 3 WLGC2 HAMG2 WNGC2 SHGH1 WENT1 TEKC1 WNCS1 WNHS1
47 11:20     Race: 4 NGTA1 SAMU1 STPC1 WTLG1 EGGS1 BARA1 TEAW1
48 11:25 14 B U18 4X+
heat
Race: 1 CAMB1 STPA1 TAKA1 WTLB1 KGCA1 WLCO1
49 11:30 Race: 2 STPC1 KGCA2 WHHS1 STPA2 WNHS1
50 11:35 15 G U18 2-
heat
Race: 1 SHGH1 WNGC1 STPC1 BTHC1 MACL1 HLCR1 NGTA1
51 11:40 Race: 2 WLGC1 WKDS1 ROSE1 IONA1 SAMU1 STKT1
52 11:45 16 B U16 4+
heat
Race: 1 STPA1 STAN1 WTLB2 MACL1 AGSB2 STKT2 HLCR1
53 11:50 Race: 2 SPLH2 WTLB1 STKT1 WNCS1 HAUR1 SPLH1
54 11:55     Race: 3 HAMB1 MACL2 AGSB1 MTAL1 WNHS1 STPC1
55 12:00 17 G U16 8+
heat
Race: 1 WNHS1 STMW1 TRGG22 WKDS1 DIOC1
56 12:05 Race: 2 WNCS1 TRGG21 WLGC1 WTLG1 MARN1
57 12:10 17A B N18 8+
heat
Race: 1 TRGB1 STKT1 AGSB1 WTLB1 WLCO1 HAMB1 SPLH1 SJHM1
58 12:15 18 G L18 4+
heat
Race: 1 WNCS1 MACL2 HLCR1 DIOC1 HAUR1
59 12:20 Race: 2 MACL1 STMW1 WNHS1 STPC1 WTLG1
60 12:25 19 B U17 2X
heat
Race: 1 HAVE1 WTLB1 STPA1 LIST1 LYTT1 WLCO2 SPLH1 CULI1
61 12:30 Race: 2 STKT1 NAPB1 PUKE1 STAN1 ROSE1 SJHS1 WENT1 HTVH1
62 12:35     Race: 3 STPC1 TRGB1 DILW1 SPTW1 OTUM2 CAMB1 TAKA1 WHHS1
63 12:40     Race: 4 OTUM1 KGCA2 STLN1 FRAS1 STKT2 NAPB2 ROTB1 LYTT2
64 12:45     Race: 5 GLDW1 STPA3 WNHS1 ROTB2 CULI2 STPA2 WLCO1 KGCA1
65 12:50 20 G U17 1X
heat
Race: 1 RGTT1 LYTT1 TRID1 WKDS1 MARN1 SAMU1 WOOD1 QMAR1
66 12:55 Race: 2 STRA1 STPC1 CAMP1 GGHS2 WHAK1 GLDW1 CULI1
67 13:00     Race: 3 NAPG2 ROSE2 OTUM1 JPCR1 TAKA1 HASG1 ROSE1
68 13:05     Race: 4 GGHS1 NPLG1 WTLG1 TRGG22 PUKE1 HAUR1 TEAW1
69 13:10     Race: 5 HAMG1 EGGS1 TRGG21 NAPG1 KGCA1 CULI2 WLGC1
70 13:15 21 B U15 8+
heat
Race: 1 HAMB1 PUKE1 KGCA1 AGSB1 DILW1 WNCS2 STKT2
71 13:20 Race: 2 SHAK2 SPLH1 AGSB2 ROSE1 SHAK1 WNCS1 KGCA2
72 13:25     Race: 3 WNHS1 MTAL1 TAKA1 WTLB1 HAMB2 WLCO1 STKT1
73 13:30 22 G N18 2X
heat
Race: 1 WKDS1 TEAW1 GLDW2 STKT1 EDWT1 STMW1 SHGH1
74 13:35 Race: 2 MTAL1 BARA1 EGGS2 KGCA1 NAPG1 GGHS1
75 13:40     Race: 3 OTUM1 HAMG1 WOOD1 KGCA2 SPLH1 GLDW1
76 13:55     Race: 4 NGTA1 WHHS1 SHGN1 STMW2 EGGS1 ASHS1
77 14:00 23 B U18 4+
heat
Race: 1 WNCS2 KGCA1 HAMB1 STKT1 AGSB1
78 14:10 Race: 2 WNCS1 HAMB2 SPLH1 NAPB1 WTLB1
79 14:15 24 G U18 4+
heat
Race: 1 WNHS1 MACL1 STMW2 NGTA1 STPC1
80 14:20 Race: 2 WTLG1 STMW1 WKDS1 WNGC1 SHGN1
81 15:40 1 B U17 1X
final
Race: C LIND1 PIOP1 KGCA1 ROTB2 NAPB1 STPA2 WLCO2 ROTB1
82 15:45 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 DILW1 TRID1 HAMB1 HAVE1 STPA1 NAPB2 JPCR1 HLCR1
83 15:50 Race: 2 OTUM1 WNHS2 WLCO1 STPC1 STAN1 SJHS1 AOTE1 WNCS2
84 15:55 8 G U16 1X
final
Race: C GLDW2 WNHS1 BTHC2 QMAR2 MARN1 WTLG1 HLCR1 WKDS1
85 16:00 8 G U16 1X
semi-final
Race: 1 EDWT1 NPLG1 CULI1 GLDW1 PUKE1 STAN1 TAKA2 STPC2
86 16:05 Race: 2 HASG1 STAN2 CAMB1 TAKA1 EGGS1 TEKC1 QMAR1 GGHS1
87 16:35 4 G U15 4X+
final
Race: C STLN1 CAMB2 HAMG1 ROTL1 WNCS1 ROSE1 EGGS2 WLGC2
88 16:40 4 G U15 4X+
semi-final
Race: 1 TRID1 STPC1 DIOC1 JPCR1 WNGC1 EGGS1 DIOC2 WNHS1
89 16:45 Race: 2 TRGG21 TEKC1 TAKA1 WLGC1 WHHS1 PUKE1 STKT1 CAMB1
90 16:50 9 B N18 2X
final
Race: C SPLH2 NAPB1 AQUI1 CAMB1 TRGB2 NPLB1 WENT1 GLDW2
91 16:55 9 B N18 2X
semi-final
Race: 1 HAVE1 HAMB2 TAWA1 SPLH1 GLDW1 EDWT1 EDWT2 FRAS1
92 17:00 Race: 2 STPC1 JPCR1 LYTT1 SJHS1 TRGB1 PUKE1 LIND1 EDWT3
93 17:30 20 G U17 1X
final
Race: C ROSE2 GLDW1 GGHS2 HAUR1 QMAR1 JPCR1 MARN1 HAMG1
94 17:35 20 G U17 1X
semi-final
Race: 1 CAMP1 NPLG1 WKDS1 TAKA1 CULI1 TRGG21 ROSE1 RGTT1
95 17:40 Race: 2 PUKE1 WOOD1 NAPG2 TRGG22 WLGC1 STPC1 KGCA1 EGGS1
96 17:45 19 B U17 2X
final
Race: C GLDW1 WTLB1 LYTT2 WLCO2 DILW1 WLCO1 OTUM2 HTVH1
97 17:50 19 B U17 2X
semi-final
Race: 1 CULI1 ROTB1 ROSE1 LYTT1 CAMB1 STPA2 PUKE1 SPTW1
98 17:55 Race: 2 ROTB2 STAN1 STPC1 WNHS1 OTUM1 STPA1 KGCA2 NAPB1

Saturday, 12th March 2011

Race Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
99 08:00 25 G U16 4X+
heat
Race: 1 MARN1 EDWT1 ROTG1 STAN1 STKT1 QMAR1 STPC2 SPLH1
100 08:05 Race: 2 WLGC1 ROSE1 DIOC2 TEKC1 TRGG22 SAMU1 HAMG2 HAUR1
101 08:10     Race: 3 STPC1 PUKE1 MARN2 TRID1 JPCR1 TAKA1 DIOC1 WNHS1
102 08:15     Race: 4 HAMG1 TRGG23 CAMB1 WLGC2 EGGS1 SHGH1 BTHC1 TRGG21
103 08:20 26 B U16 2X
heat
Race: 1 TAWA1 NAPB1 CAMB1 AGSB1 STPC3 STPA1 AQUI1 WTLB1
104 08:25 Race: 2 HAUR1 STAN1 WNCS1 ROTL2 SPLH1 KGCA2 STPA2 MTAL1
105 08:30     Race: 3 LYTT1 HASB1 STAN2 PUKE2 SPLH2 ROTL1 GBHS1 TAKA1
106 08:35     Race: 4 TRGB2 PUKE1 WNHS1 SPTW2 BTHC1 NAPB2 FRAS1 WHAK1
107 08:40     Race: 5 STPC1 TRGB1 TAKA2 BTHC2 WHHS2 WLCO2 LIND1
108 08:45     Race: 6 HAMB1 WHHS1 STPC2 KGCA1 WNHS2 WLCO1 SPTW1
109 08:50 27 G U18 1X
heat
Race: 1 NAPG1 BTHC1 STPC2 CAMB1 STRA1 NGTA2 PIOP1
110 08:55 Race: 2 WLGC1 TAKA1 STPC1 RGTT1 HLCR1 STOR1 ROSE2
111 09:00     Race: 3 NGTA1 TRGG21 WOOD1 LYTT1 WHAK1 BTHC2 JPCR1
112 09:05     Race: 4 ROSE1 WTSC1 NAPG2 EDWT1 NGTA3 CAMP1 WNHS1
113 09:10     Race: 5 KGCA1 SAMU1 EGGS1 MARN1 WLGC2 WKDS1
114 09:15 28 B U18 1X
heat
Race: 1 LIND1 KGCA3 NAPB1 HAUR1 SPLH1 PIOP1 STPA2 CAMB1
115 09:20 Race: 2 WHHS1 OTUM1 EDWT1 WLCO1 NAPB2 AGSB1 WHGB1
116 09:25     Race: 3 STPA1 DILW1 AOTE1 KGCA1 HLCR1 TRGB1 ROTB1
117 09:30 29 G U15 2X
heat
Race: 1 WHHS2 WLGC1 GGHS1 NGTA1 STPC2 SAMU1 WNGC2 TRID2
118 09:35 Race: 2 TRGG22 WNGC1 OTUM1 WNCS2 STPC1 EGGS2 SAMU2 WNHS1
119 09:40     Race: 3 TRGG1 STKT1 MARN1 CAMB1 NAPG1 ROTL2 EGGS1 TRID1
120 09:45     Race: 4 PUKE2 JPCR1 WNCS1 WHHS1 WENT1 ROTL1 WNHS2 EDWT1
121 09:50     Race: 5 PUKE1 HLCR1 STKT2 HAMG1 TRGG21 WTLG1 STAN1
122 09:55 30 B U15 4X+
heat
Race: 1 STKT2 WNCS1 WTLB2 HAMB1 STPA2 STPC1 SPLH1 AGSB1
123 10:00 Race: 2 STPC2 WHAK1 SPLH2 CAMB1 DILW1 STPA1 WNCS2 TAKA2
124 10:05     Race: 3 HAUR1 STPC3 ROSE2 WLCO2 TAKA1 STKT1 KGCA1 WTLB1
125 10:10     Race: 4 KGCA2 ROSE1 DILW2 TRGB1 WLCO1 HAMB2 MTAL1 WNHS1
126 10:15 31 G U17 8+
heat
Race: 1 STMW1 WKDS1 WENT1 WNCS1 MACL1 WLGC1 BARA1
127 10:20 32 B U17 4+
heat
Race: 1 SHAK1 TRGB1 NAPB1 CULI1 STKT1 AGSB2
128 10:25 Race: 2 AGSB1 HAMB1 MACL1 SHAK2 WTLB1
129 10:30 33 G L18 2X
heat
Race: 1 MACL1 DIOC2 EGGS1 STKT1 OTUM1 GGHS1 STMW2 SAMU1
130 10:35 Race: 2 MARN1 TAKA2 STMW1 DIOC1 WTLG1 HAUR2 NGTA1 WNHS1
131 10:40     Race: 3 TEAW1 STPC1 JPCR1 TAKA1 EDWT1 HAUR1 HAMG1
132 10:45 34 B L18 2X
heat
Race: 1 PUKE1 NAPB1 LYTT1 EDWT1 WNCS2 GLDW1 FRAS1 WTLB1
133 10:50 Race: 2 PUKE2 WLCO2 EDWT2 STPC1 OTUM1 STAN1 KGCA1
134 10:55     Race: 3 WLCO1 HAUR1 JPCR1 WNCS1 STKT2 TAKA1 WNHS1
135 11:00     Race: 4 TRGB1 TAKA2 WNHS2 STPA1 JPCR2 STKT1 AGSB1
136 11:05 35 G U16 4+
heat
Race: 1 WENT1 WNHS1 WKDS1 TRGG22 MACL1 WNCS1 STPC1
137 11:10 Race: 2 DIOC2 WTLG1 STPC2 WNCS2 TEKC1 HAUR1 DIOC1
138 11:15     Race: 3 WLGC1 SHGH1 TRGG21 STKT1 SHGH2 WKDS2 SAMU1
139 11:20 36 B U16 8+
heat
Race: 1 HAMB1 SPLH1 WTLB1 SHAK2 CAMB1 STKT2 KGCA1
140 11:25 Race: 2 WNCS1 AGSB1 STKT1 SHAK1 NPLB1 STPA1 DILW1
141 11:30 37 G U18 4X+
heat
Race: 1 WLGC1 SPLH1 MACL1 WNCS1 TAKA1 NGTA1
142 11:35 Race: 2 CAMB1 SHGN1 STPC1 TRGG21 EDWT1
143 11:40 38 B U18 2X
heat
Race: 1 CAMB1 KGCA1 SPLH2 WHHS1 TRGB1 HTVH1 DILW1
144 11:45 Race: 2 STPA1 LYTT1 AGSB1 WHHS2 WTLB1 GLDW1
145 11:50     Race: 3 WLCO1 STPA2 TAKA1 SPLH1 KGCA2 LIST1
146 11:55 39 G U15 8+
heat
Race: 1 EGGS1 BARA1 WNHS1 TRGG21 WNCS1 STLN1 WTLG1 WKDS1
147 12:00 Race: 2 WNGC1 WLGC1 TAKA1 TEAW1 HAMG1 NGTA1 CAMB1 DIOC1
148 12:05 40 B U15 4+
heat
Race: 1 WNCS2 PUKE1 TAKA1 STPA2 MACL1 WTLB2 SPLH2 SHAK1
149 12:10 Race: 2 HAUR1 HAMB1 TAKA2 HLCR1 ROSE1 STKT1 STPA1 PUKE2
150 12:15     Race: 3 WTLB1 WNCS1 STKT2 HAMB2 WLCO1 MTAL1 SPLH1 SHAK2
151 12:20 41 G U17 2X
heat
Race: 1 WLGC1 OTUM1 QMAR1 EGGS2 NAPG1 TRID1 HAMG2 SHGH1
152 12:25 Race: 2 EDWT1 LYTT1 SPLH1 WHGG1 DIOC1 SHGH2 CULI1
153 12:30     Race: 3 WHGG2 STKT1 TRGG21 WENT1 FRAS1 HLCR1 TEAW1
154 12:35     Race: 4 WKDS1 HAMG1 JPCR1 WNHS1 WLGC2 IONA1 EGGS1 ROSE1
155 12:40 42 B U17 4X+
heat
Race: 1 TAKA1 STPC1 TRGB2 AGSB1 ROTB1 STAN1 PUKE1
156 12:45 Race: 2 MACL1 TAKA2 STPA1 KGCA1 STKT1 WLCO1
157 12:50     Race: 3 OTUM1 WNHS1 CULI1 STPC2 SPTW1 TRGB1
158 12:55 43 G N18 4+
heat
Race: 1 STMW1 KGCA2 WTLG1 SHGH1 HLCR1 STPC1
159 13:00 Race: 2 WKDS1 SHGH2 DIOC1 HASG1 GLDW1 HLCR2
160 13:05     Race: 3 NGTA1 HAUR1 SHGN1 WTLG2 KGCA1 WLGC1
161 13:10 44 B N18 4+
heat
Race: 1 STKT1 AGSB1 JPCR1 EDWT1 GLDW1 HAMB2
162 13:15 Race: 2 WTLB1 AGSB2 HAMB1 SJHM1 STPC1 WNHS1
163 13:20     Race: 3 TRGB1 SJHM2 SHAK1 FRAS1 NPLB1 WLCO1
164 13:25 45 G U16 2X
heat
Race: 1 WTLG1 SHGH1 DIOC2 TRGG21 WHHS1 TRID2 GGHS1 STKT1
165 13:30 Race: 2 ROTG2 PUKE2 CAMB1 QMAR1 TAKA2 WNHS1 CARM1 STAN1
166 13:35     Race: 3 TRID1 HAUR1 BTHC1 STPC3 QMAR2 TEAW1 STMW1 ROTG1
167 13:40     Race: 4 WNCS2 NGTA1 STAN2 EGGS1 DIOC1 TAKA1 STPC2 MARN1
168 13:45     Race: 5 HAMG1 EGGS2 BTHC2 WLGC1 PUKE1 WNCS1 STPC1 HAUR2
169 13:50     Race: 6 MARN2 WOOD1 TRGG22 WLGC2 GLDW1 GGHS2 WNGC1 HLCR1
170 13:55 46 B U16 1X
heat
Race: 1 TRGB1 STAN2 WLCO1 OTUM1 KGCA1 LYTT2 TAWA1 AQUI3
171 14:00 Race: 2 LIND1 SPTW1 STPA1 HAVE1 CAMP1 STAN1 CAMB1 WNHS2
172 14:05     Race: 3 WNHS1 SPLH1 HAMB2 STPC3 STPC2 TAWA2 CULI1 SJHS1
173 14:10     Race: 4 AQUI2 STPA2 SPLH2 NAPB2 STLN1 ROSE1 ROTL1
174 14:15     Race: 5 HAUR1 STPC1 LIND2 LYTT1 CAMB2 WLCO2 BTHC2
175 14:20     Race: 6 BTHC1 WHAK1 SPTW2 TRID1 RUTH1 AQUI1 NAPB1
176 14:25 47 G U18 8+
heat
Race: 1 STMW1 STPC1 BARA1 WNCS1 BARA2
177 14:30 Race: 2 WTLG1 WKDS1 SPLH1 WNHS1
178 14:35 48 B U18 8+
heat
Race: 1 WTLB2 SHAK1 AGSB1 WNCS1 HAMB2
179 14:40 Race: 2 WTLB1 HAMB1 SPLH1 STKT1 KGCA1
180 15:50 26 B U16 2X
final
Race: C WHHS1 WHHS2 ROTL2 TAKA2 WLCO1 WTLB1 TAKA1 BTHC1
181 15:55 26 B U16 2X
semi-final
Race: 1 PUKE1 KGCA1 STAN1 NAPB1 SPLH2 STPC1 TRGB2 STPC3
182 16:00 Race: 2 ROTL1 MTAL1 STPC2 TRGB1 WHAK1 STPA1 LYTT1 KGCA2
183 16:05 27 G U18 1X
final
Race: C NGTA2 KGCA1 BTHC2 HLCR1 EGGS1 WNHS1 CAMP1 STOR1
184 16:10 27 G U18 1X
semi-final
Race: 1 NGTA1 ROSE1 NAPG1 JPCR1 WLGC1 WLGC2 TAKA1 BTHC1
185 16:15 Race: 2 SAMU1 STPC2 TRGG21 WTSC1 WKDS1 STPC1 NGTA3 CAMB1
186 16:20 29 G U15 2X
final
Race: C WLGC1 MARN1 NAPG1 EGGS2 STPC2 ROTL1 PUKE2 PUKE1
187 16:25 29 G U15 2X
semi-final
Race: 1 WHHS2 WHHS1 OTUM1 EGGS1 SAMU1 TRGG21 TRID1 TRGG22
188 16:30 Race: 2 EDWT1 STPC1 GGHS1 STAN1 JPCR1 CAMB1 HLCR1 HAMG1
189 17:10 45 G U16 2X
final
Race: C TEAW1 HLCR1 EGGS2 WHHS1 WNGC1 SHGH1 CARM1
190 17:15 45 G U16 2X
semi-final
Race: 1 EGGS1 TRGG22 BTHC1 STAN1 TRGG21 STPC2 PUKE1 WLGC1
191 17:20 Race: 2 ROTG1 HAUR1 MARN1 GLDW1 STPC1 GGHS1 ROTG2 QMAR1
192 17:25 46 B U16 1X
final
Race: C TAWA1 STPA2 STPC2 WLCO2 NAPB2 HAUR1 CAMB1 WHAK1
193 17:30 46 B U16 1X
semi-final
Race: 1 ROTL1 WNHS1 KGCA1 STAN1 STPC1 RUTH1 STPC3
194 17:35 Race: 2 NAPB1 SJHS1 LYTT1 ROSE1 TRID1 LYTT2 HAVE1 STPA1

Sunday, 13th March 2011

Race Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
195 07:25 1 B U17 1X
final
Race: B NAPB2 OTUM1 WNHS2 SJHS1 JPCR1 HLCR1 STPA1 WNCS2
196 07:30 Race: A STAN1 AOTE1 WLCO1 HAMB1 STPC1 TRID1 HAVE1 DILW1
197 07:35 2 G U17 4+
final
Race: B MACL1 WTLG1 WENT1 WHGG1 CARM1 MACL2 BARA2 DIOC1
198 07:40 Race: A SHGH2 SHGH1 BARA1 WKDS1 WNCS1 HLCR1 STPC1 WNHS1
199 07:45 3 B U15 2X
final
Race: B TAKA2 STPC2 CAMB1 AGSB1 STKT1 WHAK2 HAMB2 WNHS1
200 07:50 Race: A STPC1 MTAL1 STPA1 TAKA1 HAUR1 WHAK1 KGCA1 HAMB1
201 07:55 4 G U15 4X+
final
Race: B STKT1 EGGS1 TAKA1 DIOC2 WLGC1 TRID1 CAMB1 WNHS1
202 08:00 Race: A PUKE1 WNGC1 JPCR1 DIOC1 WHHS1 TEKC1 TRGG21 STPC1
203 08:10 5 B U18 2-
final
Race: A HAMB2 AGSB1 WNCS1 NAPB1 WTLB1 AGSB2 WLCO1 AGSB3
204 08:15 6 G U18 2X
final
Race: B WOOD1 CAMB1 STOR1 WNHS1 STKT1 BARA1 MARN1
205 08:20 Race: A BTHC1 ROSE1 NAPG1 STPC1 WLGC1 STPC2 TRGG21 WNCS1
206 08:25 7 B U16 4X+
final
Race: B SPLH1 CAMB1 STAN1 WTLB1 TAKA1 STPA1 ROTL1 WHHS1
207 08:30 Race: A HAMB2 STKT1 KGCA1 WHAK1 STPC1 TRGB1 KGCA2 HAUR1
208 08:35 8 G U16 1X
final
Race: B EDWT1 TEKC1 GGHS1 TAKA2 QMAR1 NPLG1 STPC2 HASG1
209 08:40 Race: A STAN1 CAMB1 GLDW1 PUKE1 EGGS1 STAN2 CULI1 TAKA1
210 08:45 9 B N18 2X
final
Race: B JPCR1 STPC1 EDWT3 EDWT2 PUKE1 FRAS1 HAMB2 HAVE1
211 08:50 Race: A LIND1 GLDW1 LYTT1 TAWA1 SJHS1 SPLH1 TRGB1 EDWT1
212 09:00 9A G N18 8+
final
Race: A STMW1 WTLG1 WKDS1 KGCA1 DIOC1 TRGG21
213 09:10 10 B U17 8+
final
Race: A MACL1 SHAK2 WTLB1 HAMB1 SHAK1 AGSB1 WNCS1 TRGB1
214 09:15 11 G U17 4X+
final
Race: B SHGN1 HAUR1 STKT1 EGGS1 EDWT1 CARM1 MACL1 WENT1
215 09:20 Race: A QMAR1 WHGG1 TAKA1 ROTG1 WLGC1 SPLH1 JPCR1 DIOC1
216 09:30 12 B L18 4+
final
Race: A JPCR1 AGSB1 SPLH1 SJHM1 WLCO1 TAKA1 STPC1 KGCA1
217 09:35 13 G U15 4+
final
Race: B MACL1 WTLG2 WLGC1 WNCS1 HLCR1 STPC1 TEAW1 WLGC2
218 09:40 Race: A WTLG1 DIOC1 BARA1 SHGH1 WKDS1 WKDS2 TEKC1 TEAW2
219 09:50 14 B U18 4X+
final
Race: A WHHS1 WNHS1 KGCA2 STPA1 STPC1 KGCA1 TAKA1 WTLB1
220 10:00 15 G U18 2-
final
Race: A STKT1 ROSE1 WLGC1 WKDS1 STPC1 SHGH1 HLCR1 MACL1
221 10:05 16 B U16 4+
final
Race: B STPA1 STPC1 SPLH2 MTAL1 MACL2 AGSB2 HAUR1 HLCR1
222 10:10 Race: A WTLB2 WTLB1 STKT1 HAMB1 MACL1 AGSB1 STAN1 SPLH1
223 10:20 17 G U16 8+
final
Race: A STMW1 MARN1 DIOC1 WKDS1 WTLG1 TRGG21 WNHS1 WLGC1
224 10:30 17A B N18 8+
final
Race: A STKT1 WTLB1 TRGB1 SJHM1 HAMB1 AGSB1 SPLH1 WLCO1
225 10:40 18 G L18 4+
final
Race: A STPC1 WTLG1 HLCR1 MACL1 WNCS1 WNHS1 HAUR1 DIOC1
226 10:45 19 B U17 2X
final
Race: B KGCA2 NAPB1 PUKE1 CULI1 STAN1 ROTB2 ROTB1 SPTW1
227 10:50 Race: A LYTT1 OTUM1 WNHS1 STPA2 STPC1 ROSE1 CAMB1 STPA1
228 10:55 20 G U17 1X
final
Race: B PUKE1 NPLG1 ROSE1 EGGS1 TAKA1 NAPG2 STPC1 CAMP1
229 11:00 Race: A KGCA1 CULI1 TRGG21 WLGC1 WKDS1 WOOD1 TRGG22 RGTT1
230 11:05 21 B U15 8+
final
Race: B KGCA2 PUKE1 WNHS1 SHAK2 SPLH1 DILW1 WLCO1 TAKA1
231 11:10 Race: A KGCA1 WNCS1 WTLB1 HAMB1 SHAK1 STKT1 AGSB1 HAMB2
232 11:15 22 G N18 2X
final
Race: B EGGS2 WOOD1 SHGH1 BARA1 EGGS1 KGCA2 EDWT1 WHHS1
233 11:20 Race: A WKDS1 HAMG1 SPLH1 ASHS1 KGCA1 TEAW1 NAPG1 SHGN1
234 11:30 23 B U18 4+
final
Race: A WNCS2 SPLH1 AGSB1 HAMB1 NAPB1 WTLB1 STKT1
235 11:40 24 G U18 4+
final
Race: A NGTA1 SHGN1 WTLG1 WKDS1 STPC1 WNHS1 MACL1 STMW1
236 11:45 25 G U16 4X+
final
Race: B WNHS1 TEKC1 TRGG22 STPC1 MARN1 EGGS1 SPLH1 CAMB1
237 11:50 Race: A TAKA1 WLGC2 WLGC1 TRGG21 STAN1 DIOC1 HAUR1 ROTG1
238 11:55 26 B U16 2X
final
Race: B SPLH2 STPC3 KGCA1 KGCA2 PUKE1 STPA1 LYTT1 ROTL1
239 12:00 Race: A NAPB1 STPC2 STAN1 WHAK1 TRGB2 TRGB1 STPC1 MTAL1
240 12:05 27 G U18 1X
final
Race: B WLGC2 ROSE1 NGTA3 STPC2 TAKA1 BTHC1 SAMU1 CAMB1
241 12:10 Race: A WTSC1 TRGG21 NAPG1 JPCR1 WKDS1 STPC1 WLGC1 NGTA1
242 12:15 28 B U18 1X
final
Race: B NAPB1 DILW1 ROTB1 EDWT1 OTUM1 SPLH1 NAPB2 LIND1
243 12:20 Race: A AOTE1 HAUR1 CAMB1 WHHS1 STPA1 TRGB1 WHGB1 STPA2
244 12:25 29 G U15 2X
final
Race: B CAMB1 GGHS1 HLCR1 EDWT1 WHHS2 TRID1 OTUM1 SAMU1
245 12:30 Race: A HAMG1 STPC1 JPCR1 STAN1 TRGG21 EGGS1 WHHS1 TRGG22
246 12:35 30 B U15 4X+
final
Race: B AGSB1 KGCA2 STPC2 STPC1 TRGB1 TAKA1 WTLB1 TAKA2
247 12:40 Race: A STKT1 WTLB2 HAMB2 KGCA1 HAMB1 WHAK1 ROSE1 STPA1
248 12:50 31 G U17 8+
final
Race: A STMW1 WENT1 WNCS1 WKDS1 BARA1 WLGC1 MACL1
249 13:00 32 B U17 4+
final
Race: A AGSB2 WTLB1 STKT1 MACL1 NAPB1 HAMB1 SHAK1 AGSB1
250 13:05 33 G L18 2X
final
Race: B JPCR1 TAKA2 STKT1 TAKA1 HAMG1 DIOC1 GGHS1 TEAW1
251 13:10 Race: A OTUM1 HAUR1 STPC1 MARN1 MACL1 EGGS1 WTLG1 WNHS1
252 13:15 34 B L18 2X
final
Race: B WNHS2 WLCO2 OTUM1 WLCO1 WNCS2 TAKA2 TAKA1 NAPB1
253 13:20 Race: A STKT1 WTLB1 STPC1 JPCR1 STPA1 GLDW1 WNHS1 STAN1
254 13:25 35 G U16 4+
final
Race: B WTLG1 SHGH1 SHGH2 DIOC2 WNCS1 DIOC1 WENT1 TRGG22
255 13:30 Race: A WLGC1 STPC2 TRGG21 WKDS1 HAUR1 STPC1 WKDS2 WNHS1
256 13:40 36 B U16 8+
final
Race: A WNCS1 STKT1 WTLB1 AGSB1 KGCA1 SHAK1 HAMB1 SPLH1
257 13:50 37 G U18 4X+
final
Race: A SPLH1 TAKA1 TRGG21 STPC1 WLGC1 WNCS1 CAMB1 EDWT1
258 13:55 38 B U18 2X
final
Race: B HTVH1 WLCO1 GLDW1 TAKA1 CAMB1 SPLH1 AGSB1 WHHS2
259 14:00 Race: A KGCA1 KGCA2 TRGB1 STPA2 STPA1 WHHS1 WTLB1 LYTT1
260 14:10 39 G U15 8+
final
Race: A EGGS1 TAKA1 TEAW1 WTLG1 DIOC1 WKDS1 BARA1 WLGC1
261 14:15 40 B U15 4+
final
Race: B STKT2 PUKE1 SPLH2 MACL1 STKT1 SHAK2 HAUR1 TAKA1
262 14:20 Race: A STPA1 HAMB2 WTLB1 SHAK1 HAMB1 HLCR1 WTLB2 WNCS1
263 14:25 41 G U17 2X
final
Race: B EGGS1 TEAW1 WHGG1 NAPG1 WHGG2 IONA1 EDWT1 OTUM1
264 14:30 Race: A TRGG21 SHGH2 SPLH1 HLCR1 ROSE1 QMAR1 JPCR1 SHGH1
265 14:35 42 B U17 4X+
final
Race: B TAKA2 PUKE1 TAKA1 OTUM1 STPA1 TRGB1 WLCO1 SPTW1
266 14:40 Race: A STKT1 STPC2 MACL1 WNHS1 STPC1 STAN1 KGCA1 ROTB1
267 14:45 43 G N18 4+
final
Race: B STMW1 HASG1 STPC1 GLDW1 HLCR2 WTLG2 HAUR1 NGTA1
268 14:50 Race: A SHGN1 DIOC1 WKDS1 KGCA1 SHGH1 WTLG1 WLGC1 HLCR1
269 14:55 44 B N18 4+
final
Race: B STPC1 FRAS1 NPLB1 WTLB1 JPCR1 WNHS1 HAMB2 AGSB2
270 15:00 Race: A SHAK1 HAMB1 EDWT1 TRGB1 SJHM1 AGSB1 SJHM2 GLDW1
271 15:05 45 G U16 2X
final
Race: B TRGG22 STPC2 HAUR1 QMAR1 EGGS1 WLGC1 ROTG1 GGHS1
272 15:10 Race: A MARN1 ROTG2 PUKE1 STAN1 STPC1 GLDW1 TRGG21 BTHC1
273 15:15 46 B U16 1X
final
Race: B NAPB1 STPA1 LYTT1 SJHS1 STPC1 STPC3 ROTL1
274 15:20 Race: A KGCA1 ROSE1 WNHS1 STAN1 TRID1 HAVE1 RUTH1 LYTT2
275 15:30 47 G U18 8+
final
Race: A BARA2 BARA1 WNCS1 WKDS1 STPC1 WNHS1 SPLH1 WTLG1
276 15:40 48 B U18 8+
final
Race: A KGCA1 HAMB2 SHAK1 HAMB1 AGSB1 STKT1 WTLB1 WNCS1
User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.