Event Sponsor
Day sheets: N.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2013 N.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Friday, 8th March 2013
Race T @ 09:16: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
|
|
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Rebecca Ryall
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Fiona Symes
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
Race U @ 09:20: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
PARA
PARA
Wellington |
Crew
#1
PARA
Coached by: Nick Tonkin
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Karin Mary & Toby Patton
|
|
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTG
Coached by: Alastair Riddle
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: David Potts
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Aimee Pink
|
|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Rob Ryan
|
|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
Race V @ 09:24: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Chris Pearson
|
|
Entity
GGHS
GGHS
East Coast |
Crew
#1
GGHS
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Rob Ansell & Allan Tong
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#2
WNCS
Coached by: Fiona Symes
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
Saturday, 9th March 2013
This Saturday day sheet is empty.
Sunday, 10th March 2013
Race I @ 08:45: B Final | ||
---|---|---|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Fiona Symes
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTG
Coached by: Alastair Riddle
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Chris Pearson
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Rebecca Ryall
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#2
WNCS
Coached by: Fiona Symes
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
|
Race J @ 08:50: A Final | ||
---|---|---|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Janey Wackrow
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Karin Mary & Toby Patton
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: David Potts
|
Social