Event Sponsor
Day sheets: N.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2013 N.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Friday, 8th March 2013
This Friday day sheet is empty.
Saturday, 9th March 2013
This Saturday day sheet is empty.
Sunday, 10th March 2013
Race Z @ 15:45: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Karen Parcell & Graham Watt
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
|
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#1
NAPB
Coached by: Jock MacIntosh
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Toby Patton
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Leith Menzies
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Graham Smith
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Aimee Pink
|
Race A @ 15:50: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Hannah Starnes & Michael Herder
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Barry Banks
|
|
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#2
LIND
Coached by: Jock MacIntosh
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Clive Steenson
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#1
LIND
Coached by: Jock MacIntosh
|
Race B @ 15:55: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#1
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#2
NAPB
Coached by: Jock MacIntosh
|
|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Graham Smith
|
|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Selwyn Cleland
|
|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#2
CULI
Coached by: David Reed
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Toby Patton
|
|
Entity
FRAN
FRAN
Whanganui |
Crew
#1
FRAN
Coached by: Jason Quitler & Lana Phipps
|
|
Entity
GBHS
GBHS
East Coast |
Crew
#1
GBHS
Coached by: Matt Rickard & Glenn Barwick
|
Race C @ 16:00: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Leith Menzies
|
|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
Coached by: David Reed
|
|
Entity
SUND
SUND
Auckland |
Crew
#2
SUND
Coached by: Brian Hawthorne
|
|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Sean Durkin & Catherine Duffin
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Roger Batley & Tom Stannard
|
|
Entity
LIST
LIST
Auckland |
Crew
#1
LIST
Coached by: Brian Hawthorne
|
Social