Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
CAMB
Kaylee Honiss (stroke), Alizee Paine, Alyssa George, Ashley Bennett, Gabrielle Balsom, Lucy Reed, Brea McDonald, Poppy Benge + Ruby Thornton (cox)
Coached by: Michelle Munro & Darren Hobbs
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
EGGS
Kyla Sandford (stroke), Rhea Sabris, Samantha Smith, India Methven, Maddison Arnold, Margot Grigg, Milla Ward, Zainab Bandukwala + Lulu Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: Paul Westbury
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAUR
Alex Sorensen (stroke), Molly Reader, Emma Gordon, Molly Smith-Soppet, Macy Jenkins, Maggie Morrison, Florence Somerville, Abby Reader + Faith Ball (cox)
Coached by: Hannah Stone
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
OTUM
Emma Averill (stroke), Amy Charman-Moore, Amy McCauley, Rhianna Loughnan, Amelia Wright, Kiara Blom, Natalie Simmons, Amelia Wards + Fergus Bremner (cox)
Coached by: Alan McLean
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
QMAR
Phoebe Wood (stroke), Rosa Findlay, Georgia Thirkell, Teneka Te Moananui, Ella Craig, Bianca Martin, Isabella Pennington, Isabel Knight + Rachel Vass (cox)
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
SAMU
Francesca Favel (stroke), Madison Farrely, Lily Loughnan, Emilia Skelton, Olivia Jones, Rosie Marsh, Lily Quin, Theresa Chatterjee + Victoria O'Brien (cox)
Coached by: Heather Scott & Ruby Leverington
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHGH
Sinead Cooper (stroke), Holly Watson, Brooke Pitchford, Ashlie Turner, Kyla Turner, Savannah Freeman, Brooklyn Chitty-Smith, Penelope Roberts + Madaline Stephens (cox)
Coached by: Alana Scuhler & Duncan Grant
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Holly-Anne Simonds (stroke), Olivia Bartlett, Nieve Campbell, Grace Reidy, Sophia Hynds, Georgia Manning, Olivia Yi, Anastasia Makagon + Christina Chen (cox)
Coached by: Rob Ryan & Olivia Hofer
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Olivia Yi (stroke), Georgia Hands, Sarah Mackie, Linda Zhong, Lucia-Belle Stanisich, Hannah Morgan, Abi Riach, Renee Murphy + Beracah Liu (cox)
Coached by: Rob Ryan & Georgia Evans
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STMW
Kate Thompson (stroke), Millie Harland, Jessica Jackson, Kyla Dey, Caitlin Chadwick, Tara Hudson, Ciara Fenwick, Alyx Honeyman + Ngaio Reid (cox)
Coached by: Kim O'Neill
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STPC
Emma Butcher (stroke), Holly Williams, Emma Stead, Francesca Pollock, Jorja Metcalfe, Molly Bayly, Samara Mockford, Caitlin Huxtable + Maddison Brown (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Millie Baker (stroke), Natasha Dickie, Stella Fielder, Miranda McArthur, Shivon Hanham, Ella Walton, Aimee Clink, Lily Cawood + Milla Swanson-Dobbs (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Sydelle Langis (stroke), Anna Stuart, Annabelle Knowles, Alexandra Ward, Maddy Ellis-Pegler, Abbie Dench, Isabella Foster, Kiara Ibarraran + Nicolette Grant (cox)
Coached by: Katie Halliday & Kevin Herbison
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGG
Lia Chalmers (stroke), Olivia Phizacklea, Danielle Neilson, Emily Holland, Annabel Robinson, Katie Swinehart, Brooke Poutawera, Summer Paterson + Elloise Cleghorn (cox)
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WEGC
Alex Colson-Clark (stroke), Coco Boswell, Ella Murdoch, Imogen Hetariki, Jess Riddell, Lucy Coltart, Mia Murdoch, Sophie Attard + Jessica Corney (cox)
Coached by: Christie Davis
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WLGC
Maeghan Casey (stroke), Caitlin Revell, Taylor Bryers, Anna Tirikatene, Louise Cameron, Emily Rampton, Alana Taggart, Unity Crabtree + Regina Custodio (cox)
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Jaime Maybery (stroke), Holly Lennox, Anna Bullock, Ngatatau Tumango, Ella Cairncross, Claudia McKinnon, Kaia Potaka-Osborne, Margy Hazelhurst + Bella Stevenson-Watt (cox)
Coached by: Gillian Blue & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
Caitlin Rawlings (stroke), Bianca Coplestone, Claire Snelling, Emma Patterson, Maloney, Katie Booth, Hannah Coyle, Phoebe Allen + Mackenzie Harvey (cox)
Coached by: Claire Harrison
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social