Gender mixed
Class
School class
Club (ability) intermediate senior premier
Club (other)
Masters class
Boat and and
Seats

Saturday, 12th December 2015

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:00 1 W Clb 4+
heat
Race: 1 CURC1 WTUC2 WHOC1 TIMC1 NOEC1 WTUC3 COLC2
B 07:04 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 AVNC1 RRGS1 MARN1 WTUC4 COLC3 VILL1
C 07:08     Race: 3 COLC1 WTUC1 RRGS2 TIMC2 NELC1 CGHS1
D 07:12 2A B U16 2X
heat
Race: 1 ASHC2 TIMC4 STCC1 DUAC1 OTAC3 NOEC5 INVC1 AVNC1
E 07:16 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WHOC2 AVNC11 NOEC3 CBHS1 CROC1 OTAC1 ASHC1
F 07:20     Race: 3 OTAC2 TIMC2 STCC2 STAN3 WHOC1 BURN1 CROC2
G 07:24     Race: 4 STAN3 STAN2 TIMC3 NOEC1 INVC2 WNKC1
H 07:28 2B B U17 2X
heat
Race: 1 STCC3 INVC3 OAMC1 TIMC1 OTAC4 WTUC1 AVNC12
I 07:32 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 NOEC2 NELC1 STCC4 NOEC6 WTUC2 OTAC5
J 07:36     Race: 3 CBHS2 OTAC7 NOEC4 AVNC2 NELC2
K 07:40     Race: 4 BURN2 OTAC6 NOEC7 CROC3 AVNC13 STAN1
L 07:44 3 W Opn 2-
heat
Race: 1 OGUC2 OAMC1 OGUC3 RRGS3 RPCS2 CGHS1 OTAC1 RRGS1
M 07:48 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2 OGUC1 CGHS2 RPCS3 RRGS2 TIMC1 RPCS1 AVNC1
N 07:52 4 M Opn 1X
heat
Race: 1 NOEC1 AVNC1 RPCS2 RPCS7 CBHS1 NELC2 CURC1
O 07:56 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 WHOC1 WNKC1 CURC2 RPCS3 RPCS6 RPCS4
P 08:00     Race: 3 DUAC1 RPCS5 RPCS1 ASHC1 NELC1
Q 08:04 5 M Clb 4+
heat
Race: 1 AVNC1 NELC1 CHCC3 OAMC1 AVNC21 NOEC1
R 08:08 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 CHCC2 CURC1 AVNC2 STAN2 CHCC1 WHOC1 KUJC1
S 08:12     Race: 3 CHCC4 WTUC1 CTYC1 STAN1 AVNC20 STCC1
T 08:16 6A B U15 2X
heat
Race: 1 TIMC1 TIMC7 WHOC2 OTAC1 STCC2 OAMC2 OTAC4
U 08:20 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 OTAC2 STCC3 OAMC1 OTAC3 CBHS3 WTUC1 NOEC1
V 08:24     Race: 3 TIMC6 NOEC3 CBHS2 TIMC2 STCC1 AVNC11
W 08:28 6B M Nov 2X (2000m)
heat
Race: 1 NELC2 OAMC3 OGUC1 NOEC4 TIMC5 OTAC5
X 08:32 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 STAN1 WHOC1 OTAC6 WTUC3 TIMC4 NELC1 DUAC1
Y 08:36     Race: 3 STCC4 AVNC12 CBHS1 OTAC7 WTUC2 TIMC3
Z 08:40 6C M Nov 2X (1000m)
heat
Race: 1 BURN1 NOEC5 NELC3 WTUC4 BURN2 NOEC2 AVNC13 BURN3
A 08:44 7 M Mst 1X (1000m)
final
Race: A DUAC3 OTAC2 DUAC2 DUAC1 OTAC1 TWLC1 UNCC1
B 08:59 10A B U16 8+
heat
Race: 1 STAN2 AVNC2 CBHS1 CHCC2 OAMC1 CHCC5 OTAC1 CHCC3
C 09:03 10B B U17 8+
heat
Race: 1 AVNC1 CHCC1 STAN1 NOEC1
D 09:07 11A G U16 4+
heat
Race: 1 TIMC3 CGHS2 VILL3 MARN1 RRGS1 NOEC2
E 09:11 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 CGHS3 VILL1 RRGS2 WTUC1 WHOC2 CURC1
F 09:15     Race: 3 TIMC1 COLC1 NOEC1 WTUC2 CROC1
G 09:19 11B G U17 4+
heat
Race: 1 AVSG1 NOEC3 VILL2 WTUC4 CROC2 TIMC2 WHOC1
H 09:23 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 MARN2 RRGS3 NOEC4 COLC2 WTUC3 CGHS1
I 09:27 12A M Clb 4X-
heat
Race: 1 NELC2 OAMC2 TIMC1 OTAC3 AVNC4 AVNC2
J 09:31 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 NOEC1 AVNC3 OAMC1 INV*1 CTYC1
K 09:35     Race: 3 ASHC1 WTUC1 CURC1 AVNC11 STCC1 OTAC2
L 09:39 12B M Opn 4X-
heat
Race: 1 AVNC1 NELC1 CBHS1 CURC2 RPCS1
M 09:43 13A W Clb 1X
heat
Race: 1 CURC1 NELC1 WHOC2 AVNC1 WNKC3
N 09:47 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 WHOC4 WHOC3 WNKC1 WNKC2 OGUC1 AVNC2
O 09:51     Race: 3 WHOC5 OGUC2 RRGS2 INVC1 WHOC1 WNKC4
P 09:55 13B W U20 1X
heat
Race: 1 OAMC1 OAMC2 OAMC3 ASHC1 AVNC3 AVNC4
Q 09:59 14A W Nov 8+
heat
Race: 1 RRGS1 MARN1 CURC1 CGHS2 NOEC1 COLC1
R 10:03 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 OAMC1 CGHS1 RRGS2 NEL*1 STAN1
S 10:07 14B G U15 8+
heat
Race: 1 TIMC1 CGHS3 TIMC2
S   14C G U15 8X+
heat
Race: 1 DUAC1
T 10:11 15A M Nov 4+
heat
Race: 1 AVNC12 NOEC1 NELC2 OTAC1 CURC1
U 10:15 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 AVNC11 NOEC4 CBHS1 STAN2 NELC1 OTAC2
V 10:19     Race: 3 WHOC1 TIMC1 CTYC1 OAMC1 AVNC13
W 10:23 15B B U15 4+
heat
Race: 1 CBHS3 TIMC2 STAN3 NOEC2 STAN1 NOEC3 CBHS2
X 10:27 16 W Opn 2X
heat
Race: 1 OGUC2 TIMC1 WTUC1 AVNC4 AVNC2 NELC1 RPCS1
Y 10:31 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 ASHC1 AVNC3 AVNC1 DUAC1 OGUC3 OGUC1 WTUC2
Z 10:35 17A G U17 1X
heat
Race: 1 WHOC1 WNKC5 TIMC2 NOEC4 OTAC1 OAMC5 NOEC3
A 10:39 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 NELC1 CTYC1 TIMC1 NOEC2 WNKC7 RRGS1 TIMC3 WHOC3
B 10:43     Race: 3 DUAC1 BURN1 MARN1 NOEC1 WHOC2 WNKC6 WHOC4
C 10:47 17B G U18 1X
heat
Race: 1 WHOC5 NOEC8 AVSG1 OAMC1 RRGS2 TIMC5 OAMC3
D 10:51 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 NOEC7 OTAC2 OAMC2 WNKC1 NOEC6 MARN2
E 10:55     Race: 3 TIMC4 NOEC5 DUAC2 OAMC4 ASHC1 RRGS3
F 10:59 18 M Opn 2-
heat
Race: 1 AVNC3 WHOC1 WTUC1 CHCC4 RPCS3 CHCC2 STAN3
G 11:03 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 STAN2 KUJC1 CURC1 WTUC2 CHCC3
H 11:07     Race: 3 NELC1 STAN1 AVNC1 KUJC2 RPCS2 KUJC3 CHCC1
I 11:11 19A B U16 4+
heat
Race: 1 NOEC1 AVNC11 TIMC1 WHOC1 CHCC1 ASHC1
J 11:15 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 OTAC2 INVC1 CHCC2 CBHS2 AVNC2
K 11:19     Race: 3 WTUC1 AVNC1 CBHS1 CROC1 CHCC4
L 11:23 19B B U17 4+
heat
Race: 1 NOEC3 NELC1 OTAC1 NOEC2 CURC1 OAMC1 STAN1 AVNC3 STAN2
M 11:27 20A M Clb 2X
heat
Race: 1 CTYC1 NELC3 INVC2 NOEC2 STCC1 AVNC6 AVNC4 WTUC1
N 11:31 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 CURC1 NELC2 CTYC2 AVNC1 AVNC2
O 11:35     Race: 3 AVNC7 AVNC5 CBHS1 CURC2 NELC1 NOEC1 OGUC1
P 11:39 20B M U20 2X
heat
Race: 1 CTYC3 CBHS2 STCC2 OAMC1 CROC1 AVNC8
Q 11:43 21A G U16 8+
heat
Race: 1 DUAC1 MARN1 RRGS1 OAMC1 OAMC2 WTUC1
R 11:47 21B G U17 8+
heat
Race: 1 COLC1 WTUC2 RRGS2 CGHS1 RRGS3 VILL1 NOEC1
S 11:51 22A B U17 1X
heat
Race: 1 STCC3 OAMC3 CBHS1 TIMC1 STCC4 OTAC5 DUAC1 NOEC2
T 11:55 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 BURN1 TIMC4 STCC5 OTAC6 TIMC5 TIMC3 OTAC1
U 11:59     Race: 3 NOEC1 OTAC3 INVC1 STAN2 WNKC2 OTAC2 INVC2
V 12:03     Race: 4 OAMC1 NELC1 TIMC2 OAMC2 WTUC1
W 12:07 22B B U18 1X
heat
Race: 1 CHCC1 STCC2 TIMC6 CBHS2 STAN3 NOEC3 AVNC11
X 12:11 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WHOC2 STCC1 WNKC1 BURN2 OTAC7 AVNC1 NOEC4
Y 12:15 23A W Nov 4+
heat
Race: 1 COLC1 STAN1 AVSG1 NOEC1 CGHS2 MARN2 AVNC1
Z 12:19 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 VILL1 COLC2 RRGS2 TIMC2 CGHS1 WTUC1 CURC1
A 12:23     Race: 3 RRGS1 STAN2 MARN1 NELC1 COLC3 CURC2 CTYC1
B 12:27 23B G U15 4+
heat
Race: 1 RRGS3 TIMC1 RRGS4
C 12:31 24A W Clb 2X
heat
Race: 1 TIMC2 OAMC4 CTYC1 CURC1 WHOC3 ASHC2 WHOC5
D 12:35 1->A Final +3NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 OTAC2 WHOC2 OTAC1 CURC2 DUAC1 AVSG1 BURN1 AVNC2
E 12:39     Race: 3 OGUC1 WNKC1 MARN1 WTUC2 AVNC3 NELC3 OAMC3 WHOC6
F 12:43     Race: 4 NELC1 WNKC2 NOEC1 ASHC1 WTUC1 DUAC2 WHOC1 INVC3
G 12:47     Race: 5 CGHS1 VILL1 INVC1 WHOC4 AVNC1 TIMC1 DUAC3
H 12:51 24B W U20 2X
heat
Race: 1 NOEC2 OAMC1 OAMC2 NELC2
I 12:55 25 W Opn 4-
heat
Race: 1 AVNC1 OGUC1 RPCS1
J 12:59 26A M Nov 8+
heat
Race: 1 CTYC1 TIMC1 OAMC1 AVNC12 NELC1 NOEC1 AVNC11
K 13:03 26B B U15 8+
heat
Race: 1 CBHS2 STAN1 STCC1 OTAC1
L 13:07 26C B U15 8X+
heat
Race: 1 CHCC1 CBHS1 WTUC1
M 13:11 27A G U16 4X+
heat
Race: 1 ASHC1 STAN1 DUAC1 TIMC1 CGHS2 WHOC1 WNKC1 NOEC2
N 13:15 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 VILL2 OTAC1 CGHS1 CROC1 MARN1 TIMC4 OAMC1 WTUC1
O 13:19     Race: 3 COLC1 TIMC3 MARN2 CURC1 OAMC2 VILL1 OTAC2
P 13:23 27B G U17 4X+
heat
Race: 1 MARN1 CROC2 NOEC5 CGHS3 NELC1 NOEC4
Q 13:27 1,2,3,4->A Final Race: 2 WHOC2 WTUC2 NOEC3 TIMC2 CTYC1
R 13:31 28 M Opn 4-
heat
Race: 1 WTUC1 AVNC2 KUJC1 WHOC1 AVNC1 RPCS1 CURC1
S 13:35 29 W Opn 1X
heat
Race: 1 RPCS1 OAMC1 OGUC2 OGUC1 AVNC1 RPCS2 WHOC1
T 13:39 30A G U15 2X
heat
Race: 1 VILL2 MARN1 TIMC1 OAMC1 DUAC3 TIMC2
U 13:43 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 BURN2 VILL4 MARN2 OAMC2 DUAC4 WNKC1
V 13:47 30B W Nov 2X (2000m)
heat
Race: 1 NELC1 DUAC2 AVNC1 STAN1 AVSG2 CGHS3 NOEC1
W 13:51 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 WHOC1 CGHS1 NELC2 VILL1 CGHS2 CTYC1
X 13:55     Race: 3 TIMC3 AVSG1 AVNC2 RRGS1 CTYC2 OTAC3
Y 13:59 30C W Nov 2X (1000m)
heat
Race: 1 NOEC5 WNKC4 WNKC3 BURN1 NOEC3 WTUC1 NELC3 OTAC1
Z 14:03 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 OTAC2 WNKC2 NOEC4 WNKC5 WTUC2 NOEC2 NOEC6
A 14:07 31 M Mst 4+ (1000m)
heat
Race: 1 NOEC1 DUAC1
B 14:11 33 Opn 2X (P) (1000m)
heat
Race: 1
C 14:26 34A B U16 4X+
heat
Race: 1 DUAC1 WHOC1 OAMC1 OTAC3 TIMC2 AVNC2 INVC1
D 14:30 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 TIMC1 STCC1 OTAC2 CHCC1 NOEC1 AVNC1 CROC1
E 14:34     Race: 3 STAN2 BURN1 WNKC1 ASHC1 STCC3 AVNC11
F 14:38 34B B U17 4X+
heat
Race: 1 CBHS1 NOEC2 OTAC1 CURC1 STAN1 AVNC3 WTUC1
G 14:42 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 CBHS2 AVNC12 STCC2 OTAC4 NELC1 OAMC2 NOEC3
H 14:46 35A W Clb 8+
heat
Race: 1 TIMC1 WTUC1 NELC1 WHOC1 RRGS2
H   35B W Opn 8+
heat
Race: 1 RPCS1
I 14:50 35A W Clb 8+
heat
Race: 2 VILL1 COLC1 CGHS1 RRGS1 WTUC2
J 14:54 35B W Opn 8+
heat
Race: 1 - - CANCELLED - -
K 14:58 36A M Clb 1X
heat
Race: 1 INVC4 TIMC1 WTUC1 OTAC1 AVNC6 CTYC2
L 15:02 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 OTAC2 CTYC1 AVNC11 INVC1 AVNC4 NOEC1 TIMC2 DUAC1
M 15:06     Race: 3 WHOC1 TIMC3 CURC1 OTAC3 AVNC9 WHOC2
N 15:10     Race: 4 ASHC1 AVNC8 AVNC3 WNKC1 CBHS2 CURC2
O 15:14 36B M U20 1X
heat
Race: 1 RPCS2 RPCS1 NOEC2 OAMC1 CBHS3
P 15:18 37 M Opn 2X
heat
Race: 1 RPCS2 AVNC2 NELC1 RPCS1 WHOC1
Q 15:22 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 RPCS4 RPCS3 CURC1 OAMC1
R 15:26 38A M Nov 4X+
heat
Race: 1 STCC1 AVNC13 CTYC1 TIMC1 DUAC1 CURC1
S 15:30 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 OTAC3 OAMC1 NELC1 STAN2 NOEC1 WTUC1
T 15:34     Race: 3 AVNC11 NELC2 NOEC2 CBHS3 WHOC1
U 15:38 38B B U15 4X+
heat
Race: 1 CHCC1 STAN1 CBHS2 OAMC3 OAMC2 TIMC2 STCC2
V 15:42 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 CBHS1 BURN1 NOEC4 OTAC1
W 15:46     Race: 3 OTAC2 CHCC2 NOEC3 WTUC2 TIMC3 AVNC12
X 15:50 39 M U19 2-
heat
Race: 1 NELC2 OAMC1 AVNC11 NOEC1 CHCC1
Y 15:54 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 NOEC2 NELC1 CTYC1 AVNC1 STCC1
Z 15:58 40A W Clb 4X-
heat
Race: 1 CURC1 NELC1 NOEC1 AVNC2 WHOC1 VILL1
A 16:02 1,2->A Final +2NF; Next Fastest 8->B Final Race: 2 AVNC1 INVC1 ASHC1 WHOC2 CTYC1 WTUC1
B 16:06     Race: 3 NELC2 OAMC1 DUA*2 OGUC1 DUAC1
C 16:10 40B W Opn 4X-
heat
Race: 1 AVNC3 RPCS1 OGUC2
D 16:14 41A G U16 2X
heat
Race: 1 NOEC1 TIMC7 DUAC2 MARN2 AVSG1 WTUC1 CGHS2
E 16:18 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 WHOC2 TIMC6 CGHS3 NOEC3 ASHC2 WNKC1 TIMC4 OTAC1
F 16:22     Race: 3 ASHC1 CURC1 WHOC3 CGHS1 OAMC1 NOEC4 CROC1 TIMC1
G 16:26     Race: 4 NOEC2 MARN1 WTUC2 NELC1 DUAC1 TIMC5 CROC2 WHOC4
H 16:30 41B G U17 2X
heat
Race: 1 WHOC1 TIMC2 NELC2 NOEC7 CGHS4 NOEC6 MARN1
I 16:34 1,2,3,4->A Final; 5,6,7,8->B Final Race: 2 TIMC3 AVSG2 VILL1 CROC3 NOEC5 NOEC8 CTYC1 MARN2

Sunday, 13th December 2015

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:00 42A W Nov 4X+
heat
Race: 1 DUAC1 RRGS5 CGHS3 OTAC1 NELC1 WNKC1
B 07:04 1,2->A Final; 3,4->B Final Race: 2 RRGS4 MARN1 NOEC1 VILL1 CGHS2
C 07:08     Race: 3 COLC2 MARN2 CGHS1 AVSG1 COLC3
D 07:12     Race: 4 CTYC1 NOEC2 CGHS4 WNKC2 WTUC1
E 07:16 42B G U15 4X+
heat
Race: 1 RRGS2 STAN1 TIMC3 MARN3 RRGS3 OAMC1 TIMC2
F 07:20 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 VILL2 BURN1 NOEC3 TIMC4 TIMC1 DUAC2 RRGS1
G 07:24 43A M Clb 8+
heat
Race: 1 AVNC11 WTUC1 CHCC3 NOEC1 STAN2 OAMC1 CHCC5
H 07:28 1,2,3,4->Final; Rest->Eliminated Race: 2 OTAC1 CBHS1 CHCC2 AVNC4 AVNC3 NOEC2 WTU*1
I 07:32 43B M Opn 8+
heat
Race: 1 NELC1 AVNC5 AVNC1 CHCC1 RPCS1 CURC1 AVNC2 STAN1
J 08:00 1 W Clb 4+
final
Race: B WTUC2 NOEC1 CGHS1 WTUC4 VILL1 WTUC1 COLC2 RRGS2
K 08:04 Race: A CURC1 AVNC1 COLC1 TIMC1 NELC1 RRGS1 WHOC1 MARN1
L 08:08 2A B U16 2X
final
Race: B NOEC1 CROC1 TIMC3 CBHS1 TIMC2 STCC1 CROC2 ASHC2
M 08:12 Race: A OTAC1 INVC1 AVNC11 INVC2 BURN1 TIMC4 STAN3 STAN2
N 08:16 2B B U17 2X
final
Race: B AVNC12 OTAC6 STCC3 AVNC13 STCC4 NOEC4 NOEC6 CBHS2
O 08:20 Race: A OTAC7 STAN1 NELC2 NELC1 OTAC4 BURN2 TIMC1 NOEC2
P 08:24 3 W Opn 2-
final
Race: B CGHS2 OAMC1
Q 08:28 Race: A OGUC3 AVNC1 CGHS1 RPCS1 RPCS2 RPCS3 OGUC2 OGUC1
R 08:32 4 M Opn 1X
final
Race: B NELC2 CBHS1 WNKC1 RPCS4 RPCS6 NOEC1
S 08:36 Race: A RPCS5 RPCS1 RPCS3 NELC1 RPCS7 WHOC1 RPCS2
T 08:40 5 M Clb 4+
final
Race: B NOEC1 AVNC20 AVNC21 STAN2 CURC1
U 08:44 Race: A CTYC1 WTUC1 AVNC1 KUJC1 STAN1 NELC1 WHOC1
V 08:48 6A B U15 2X
final
Race: B STCC3 TIMC7 WHOC2 STCC2 OTAC3 TIMC6 OAMC1
W 08:52 Race: A TIMC2 OTAC2 STCC1 OTAC1 CBHS3 AVNC11 TIMC1 CBHS2
X 08:56 6B M Nov 2X (2000m)
final
Race: B OTAC5 OAMC3 STCC4 DUAC1 TIMC3 STAN1 TIMC5 OTAC6
Y 09:00 Race: A WTUC2 TIMC4 NELC2 AVNC12 OGUC1 NELC1 CBHS1 WHOC1
Z 09:04 6C M Nov 2X (1000m)
final
Race: A BURN1 BURN3 NELC3 BURN2 NOEC5 AVNC13 WTUC4 NOEC2
A 09:08 7a M Mst 4X+ (1000m)
final
Race: A DUAC1 OTAC1 WNKC1
A   8a W Mst 1X (1000m)
final
Race: A PCUC1 TWLC1
B 09:12 10A B U16 8+
final
Race: A OAMC1 AVNC2 CHCC3 CBHS1 CHCC2 STAN2 OTAC1 CHCC5
C 09:16 10B B U17 8+
final
Race: A NOEC1 STAN1 CHCC1 AVNC1
D 09:20 11A G U16 4+
final
Race: B CROC1 WHOC2 MARN1 VILL3 TIMC3 WTUC2 CGHS3 NOEC1
E 09:24 Race: A WTUC1 COLC1 CGHS2 VILL1 TIMC1 RRGS1 RRGS2 CURC1
F 09:28 11B G U17 4+
final
Race: A WTUC3 AVSG1 CGHS1 WHOC1 RRGS3 NOEC3 NOEC4 VILL2 TIMC2
G 09:32 12A M Clb 4X-
final
Race: B OTAC2 AVNC3 AVNC11 NOEC1 AVNC4 STCC1 ASHC1 OAMC2
H 09:36 Race: A AVNC2 CURC1 NELC2 OAMC1 WTUC1 TIMC1 CTYC1 INV*1
I 09:40 12B M Opn 4X-
final
Race: A CURC2 NELC1 RPCS1 AVNC1 CBHS1
J 09:44 13A W Clb 1X
final
Race: B WHOC2 WNKC3 OGUC2 WHOC3 WHOC5 WHOC4 WNKC4
K 09:48 Race: A WNKC2 OGUC1 NELC1 WHOC1 AVNC2 CURC1 INVC1 WNKC1
L 09:52 13B W U20 1X
final
Race: A OAMC2 AVNC3 AVNC4 ASHC1 OAMC1 OAMC3
M 09:56 14A W Nov 8+
final
Race: A CGHS2 NEL*1 COLC1 STAN1 RRGS1 RRGS2 MARN1 OAMC1
N 10:00 14B G U15 8+
final
Race: A CGHS3 TIMC1 TIMC2
N   14C G U15 8X+
final
Race: A DUAC1
O 10:04 15A M Nov 4+
final
Race: B NOEC1 OAMC1 AVNC13 OTAC2 STAN2 NOEC4 OTAC1 CURC1
P 10:08 Race: A WHOC1 NELC2 CBHS1 AVNC12 TIMC1 AVNC11 CTYC1 NELC1
Q 10:12 15B B U15 4+
final
Race: A TIMC2 CBHS3 STAN3 STAN1 CBHS2 NOEC2 NOEC3
R 10:16 16 W Opn 2X
final
Race: A NELC1 OGUC3 AVNC2 AVNC3 RPCS1 OGUC1 OGUC2 DUAC1
S 10:20 17A G U17 1X
final
Race: B OTAC1 WHOC4 WHOC3 TIMC3 WHOC2 BURN1 OAMC5 WNKC6
T 10:24 Race: A - - CANCELLED - -
U 10:28 17B G U18 1X
final
Race: B - - CANCELLED - -
V 10:32 Race: A - - CANCELLED - -
W 10:36 18 M Opn 2-
final
Race: B - - CANCELLED - -
X 10:40 Race: A - - CANCELLED - -
Y 10:44 19A B U16 4+
final
Race: B - - CANCELLED - -
Z 10:48 Race: A - - CANCELLED - -
A 10:52 19B B U17 4+
final
Race: A - - CANCELLED - -
B 10:56 20A M Clb 2X
final
Race: B - - CANCELLED - -
C 11:00 Race: A - - CANCELLED - -
D 11:04 20B M U20 2X
final
Race: A - - CANCELLED - -
E 11:08 21A G U16 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
F 11:12 21B G U17 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
G 11:16 22A B U17 1X
final
Race: B - - CANCELLED - -
H 11:20 Race: A - - CANCELLED - -
I 11:24 22B B U18 1X
final
Race: A - - CANCELLED - -
J 11:28 23A W Nov 4+
final
Race: B - - CANCELLED - -
K 11:32 Race: A - - CANCELLED - -
L 11:36 23B G U15 4+
final
Race: A - - CANCELLED - -
M 11:40 24A W Clb 2X
final
Race: B - - CANCELLED - -
N 11:44 Race: A - - CANCELLED - -
O 11:48 24B W U20 2X
final
Race: A - - CANCELLED - -
P 11:52 25 W Opn 4-
final
Race: A - - CANCELLED - -
Q 11:56 26A M Nov 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
R 12:00 26B B U15 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
S 12:04 26C B U15 8X+
final
Race: A - - CANCELLED - -
T 12:08 27A G U16 4X+
final
Race: B - - CANCELLED - -
U 12:12 Race: A - - CANCELLED - -
V 12:16 27B G U17 4X+
final
Race: A - - CANCELLED - -
W 12:20 28 M Opn 4-
final
Race: A - - CANCELLED - -
X 12:24 29 W Opn 1X
final
Race: A - - CANCELLED - -
Y 12:28 30A G U15 2X
final
Race: A - - CANCELLED - -
Z 12:32 30B W Nov 2X (2000m)
final
Race: B - - CANCELLED - -
A 12:36 Race: A - - CANCELLED - -
B 12:40 30C W Nov 2X (1000m)
final
Race: A - - CANCELLED - -
C 12:44 31a M Mst 2X (1000m)
final
Race: A - - CANCELLED - -
D 12:48 34A B U16 4X+
final
Race: B - - CANCELLED - -
E 12:52 Race: A - - CANCELLED - -
F 12:56 34B B U17 4X+
final
Race: A - - CANCELLED - -
G 13:00 35A W Clb 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
G   35B W Opn 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
H 13:04 36A M Clb 1X
final
Race: B - - CANCELLED - -
I 13:08 Race: A - - CANCELLED - -
J 13:12 36B M U20 1X
final
Race: A - - CANCELLED - -
K 13:16 37 M Opn 2X
final
Race: A - - CANCELLED - -
L 13:20 38A M Nov 4X+
final
Race: B - - CANCELLED - -
Z 13:22 35B W Opn 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
M 13:24 38A M Nov 4X+
final
Race: A - - CANCELLED - -
N 13:28 38B B U15 4X+
final
Race: B - - CANCELLED - -
O 13:32 Race: A - - CANCELLED - -
P 13:36 39 M U19 2-
final
Race: A - - CANCELLED - -
Q 13:40 40A W Clb 4X-
final
Race: B - - CANCELLED - -
R 13:44 Race: A - - CANCELLED - -
S 13:48 40B W Opn 4X-
final
Race: A - - CANCELLED - -
T 13:52 41A G U16 2X
final
Race: B - - CANCELLED - -
U 13:56 Race: A - - CANCELLED - -
V 14:00 41B G U17 2X
final
Race: B - - CANCELLED - -
W 14:04 Race: A - - CANCELLED - -
X 14:08 42A W Nov 4X+
final
Race: B - - CANCELLED - -
Y 14:12 Race: A - - CANCELLED - -
Z 14:16 42B G U15 4X+
final
Race: A - - CANCELLED - -
A 14:20 43A M Clb 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
B 14:24 43B M Opn 8+
final
Race: A - - CANCELLED - -
User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.