You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2010, 2009, 2008.
Results: Otago Champs
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#4
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Mike Hill & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Mike Hill & Thomas Ryan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#4
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Lauren Gibb & Thomas Ryan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Lauren Gibb & Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#4
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#4
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Alice Porter (stroke), Taylor Skevington, Delilah Brown, Matilda Sutton, Annie Dowling, Georgia Drummond, Anika Leyser, Sophie Thode + Sophie Greenaway (cox)
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Ayala Cunningham (stroke), Alyssa Wilson, Elizabeth Engstrom, Hannah Spittle, Indiana Cameron, Sophie Thomson, Brooke Webb, Meila Spriggs + Kaylee Butler (cox)
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Nova Whiston (stroke), Sienna Marsden, Ellie Berry, Hana Jones, Neve Twiname, Fenella Millen, Lauren Bensemann, Catie Pascoe + Lucy Radford (cox)
Coached by: Chris Brooks
Boat: No Name Black riggers
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Kerah Alexander (stroke), Grace Pope, Ruby Hore, Olivia Harwood, Olive Fulton, Mika Robinson, Madeline Munro, Tayla Nutting + Bonnie McGregor (cox)
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Nova Whiston (stroke), Sienna Marsden, Ellie Berry, Hana Jones, Neve Twiname, Fenella Millen, Lauren Bensemann, Catie Pascoe + Lucy Maibach (cox)
Coached by: Chris Brooks
Boat: No Name Black riggers
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Kerah Alexander (stroke), Grace Pope, Ruby Hore, Olivia Harwood, Olive Fulton, Mika Robinson, Madeline Munro, Tayla Nutting + Bonnie McGregor (cox)
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Ayala Cunningham (stroke), Alyssa Wilson, Elizabeth Engstrom, Hannah Spittle, Indiana Cameron, Sophie Thomson, Brooke Webb, Meila Spriggs + Kaylee Butler (cox)
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Alice Porter (stroke), Taylor Skevington, Delilah Brown, Matilda Sutton, Annie Dowling, Georgia Drummond, Anika Leyser, Sophie Thode + Kate Baskerville (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#3
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#3
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Thomas Ryan
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Will Haley
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#4
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Will Haley
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#4
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Will Haley
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Will Haley
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#11
OTAC
Coached by: Gareth Vaughan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Thomas Ryan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#2
OAMC
[STKV]
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Masters grade: Open (27+)
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Fred Strachan
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Chris Brooks Boat: Noreen Agnes
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Masters grade: Open (27+)
Boat: Huia
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAM*
OAM*
Otago |
Crew
#1
OAM*
Composite crew. Coached by: Mark Stallard
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAM*
OAM*
Otago |
Crew
#1
OAM*
Composite crew. Coached by: Mark Stallard
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan & Grayson Small
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Kyala Fisilau (stroke), Sophie Spittle, Sophie Rohrbach, Atlanta McDowell-Williams + Greer Dickson (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
OAMC
[WTKB]
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Lauren Gibb & Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Lauren Gibb & Thomas Ryan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
OAMC
[WTKB]
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#3
OAMC
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#4
OBHC
Coached by: Lauren Gibb & Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Eddie Burgess (stroke), Jack Scott, Judd Flannery, Henry Lucas, Finn Mclean, Zion Wikio, Ben Thompson, Nicholas Thom + Dylan Young (cox)
Coached by: Lauren Gibb
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Eddie Burgess (stroke), Jack Scott, Judd Flannery, Henry Lucas, Finn Mclean, Zion Wikio, Ben Thompson, Nicholas Thom + Dylan Young (cox)
Coached by: Lauren Gibb
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Alice Porter (stroke), Taylor Skevington, Madison Lobb, Matilda Sutton, Poppy Edmond, Georgia Drummond, Delilah Brown, Annie Dowling + Isabella Davey (cox)
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
Hannah Bloxham (stroke), Anika Leyser, Anya Rhodes, Cameryn Smith, Emma Sayer, Sophie Thode, Caitlyn Uhrle, Hannah Paul + Sophie Greenaway (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Alice Porter (stroke), Taylor Skevington, Madison Lobb, Matilda Sutton, Poppy Edmond, Georgia Drummond, Delilah Brown, Annie Dowling + Kate Baskerville (cox)
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
Hannah Bloxham (stroke), Anika Leyser, Anya Rhodes, Cameryn Smith, Emma Sayer, Sophie Thode, Caitlyn Uhrle, Hannah Paul + Sophie Greenaway (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Will Haley
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Beth Anderson & Will Haley
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Jed Tisdall (stroke), Charlie Tisdall, Ryan Egan, Levi Heffernan, Roland Ozanne, Archie Chittock, Harrison Thode, Niall Alexander + George Anderson (cox)
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Bella Jolly
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Bella Jolly
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAM*
OAM*
Otago |
Crew
#1
OAM*
Composite crew. Coached by: Mark Stallard
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Scott Hay (stroke), Jake Roney, Stuart Isbister, Jett Rogers, Harrison Friend, Lachlan McEwan, Jacob Harrison, Lochlan McLaren + Breanna Kingan (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Scott Hay (stroke), Jake Roney, Stuart Isbister, Jett Rogers, Harrison Friend, Lachlan McEwan, Jacob Harrison, Lochlan McLaren + Breanna Kingan (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#3
COLC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#3
COLC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
KHSD
KHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[KHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Lola Castles (stroke), Esther Whiteside, Georgia Cockburn, Perri Hore, Georgia Graham, Elsie Homer, Aya Moetaua, Stella Dineen + Xanthe Payne (cox)
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Lola Castles (stroke), Esther Whiteside, Georgia Cockburn, Perri Hore, Georgia Graham, Elsie Homer, Aya Moetaua, Stella Dineen + Xanthe Payne (cox)
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#2
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#3
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#4
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#5
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#4
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#3
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#4
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
KHSD
KHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[KHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
WNKC
[MTAS]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Kalani Fisilau (stroke), Kyala Fisilau, Atlanta McDowell-Williams, Sophie Rohrbach + Greer Dickson (cox)
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Millie Bochel-Hunter (stroke), Leilani Jones, Amelia Dickey, Rebekah Thomson + Indiana Cameron (cox)
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Kalani Fisilau (stroke), Kyala Fisilau, Atlanta McDowell-Williams, Sophie Rohrbach + Greer Dickson (cox)
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Millie Bochel-Hunter (stroke), Leilani Jones, Amelia Dickey, Rebekah Thomson + Indiana Cameron (cox)
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Matt Rickard
Boat: Landmark
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Matt Rickard
Boat: Landmark
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Tim Sinnott (stroke), Tom Dunn, Archie Colquhoun, Harvey Brown, Toby McClean, Liko Edwards, Andre Adams, Jack West + Angus Perkins (cox)
Coached by: Beth Anderson & Grayson Small
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Jakub Lapcik (stroke), Oliver Dicey, Flynn Stuart, James White, Joseph Wood, Connor Haig, Hadley Farquharson, Cormick Fitzgerald + Kaylee Butler (cox)
Coached by: Bella Jolly
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Tim Sinnott (stroke), Tom Dunn, Archie Colquhoun, Harvey Brown, Toby McClean, Liko Edwards, Andre Adams, Jack West + Angus Perkins (cox)
Coached by: Beth Anderson & Grayson Small
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Jakub Lapcik (stroke), Oliver Dicey, Flynn Stuart, James White, Joseph Wood, Connor Haig, Hadley Farquharson, Cormick Fitzgerald + Kaylee Butler (cox)
Coached by: Bella Jolly
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: Glen Sinclair
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#3
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: George Bushell
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
OTAC
[JMCG]
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Matt Rickard
Boat: Landmark
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: Matt Rickard
Boat: Landmark
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUA*
DUA*
Otago |
Crew
#2
DUA*
Composite crew. Masters grade: Open (27+)
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Masters grade: Open (27+)
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Masters grade: Open (27+)
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
Masters grade: Open (27+)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: A J Humphreys
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
Coached by: A J Humphreys
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#2
OAMC
[STKV]
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#2
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#3
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Will Haley
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Will Haley
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Beth Anderson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Bella Jolly
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Bella Jolly
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Beth Anderson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
Coached by: Dylan Davis & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Silja Runge (stroke), Mackenzie Bryant, Niamh Odocherty, Ellie King, Tamara Gillingham, Fainche Dyde, Holley Dodd, Emer Bryant + Tessa Handford (cox)
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Silja Runge (stroke), Mackenzie Bryant, Niamh Odocherty, Ellie King, Tamara Gillingham, Fainche Dyde, Holley Dodd, Emer Bryant + Tessa Handford (cox)
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Lauren Gibb
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#3
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
WNKC
[MTAS]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#3
NOEC
[STHI]
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
WNKC
[MTAS]
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
NOEC
[STHI]
Coached by: Bridget McArthur
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#2
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago |
Crew
#1
WNKC
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Tarina Crampton
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGUC
OGUC
Otago |
Crew
#1
OGUC
Coached by: George Bushell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Bella Jolly
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Sam Holborow (stroke), George Tisdall, Henry Chittock, Munro Stuart, James Henderson, Zach Hall, Jack West, Toby McClean + Noah Clarke (cox)
Coached by: Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Sam Holborow (stroke), George Tisdall, Henry Chittock, Munro Stuart, James Henderson, Zach Hall, Jack West, Toby McClean + Noah Clarke (cox)
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUA*
DUA*
Otago |
Crew
#1
DUA*
Composite crew. Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Lachlan Wright (stroke), Zeke Goodsir, Cody Marshall, Jett Rogers, Scott Hay, Jake Roney, Nye Jones-Hogan, Lochlan McLaren + Henry Robinson (cox)
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Levi Heffernan (stroke), Charlie Tisdall, Ryan Egan, Archie Chittock, Alex Drummond, Harry Graham, Hayden Drummond, Peiter van Rooyen + Hunter Burgess (cox)
Coached by: Thomas Ryan
|
|||
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Simon Smith (stroke), Mathew King, Jed Mcintosh, Simon Lloyd, Leon Morris, Joseph Welham, Andrew Jolly, Nicholas McIntosh + Tessa Handford (cox)
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Simon Smith (stroke), Mathew King, Jed Mcintosh, Simon Lloyd, Leon Morris, Joseph Welham, Andrew Jolly, Nicholas McIntosh + Tessa Handford (cox)
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Lachlan Wright (stroke), Zeke Goodsir, Cody Marshall, Jett Rogers, Scott Hay, Jake Roney, Nye Jones-Hogan, Lochlan McLaren + Henry Robinson (cox)
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Levi Heffernan (stroke), Charlie Tisdall, Ryan Egan, Archie Chittock, Alex Drummond, Harry Graham, Hayden Drummond, Peiter van Rooyen + Hunter Burgess (cox)
Coached by: Thomas Ryan
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Henry Clatworthy (stroke), Angus Kenny, Hamish Yeatman, Harry Wilkinson, Jack Pearson, Gerard Wall, Denzil Edwards, Greg McLaughlin + Max Smith (cox)
Coached by: Simon Smith
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Henry Clatworthy (stroke), Angus Kenny, Hamish Yeatman, Harry Wilkinson, Jack Pearson, Gerard Wall, Denzil Edwards, Greg McLaughlin + Max Smith (cox)
Coached by: Simon Smith
|
Social