Day sheets: S.I. Rowing Champs
These are the day sheets for the 2015 S.I. Rowing Championships.
click a filter below to remove it
Saturday, 31st January 2015
Race W @ 10:22: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Sarah Bruce
|
|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Caitlin Buist
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#3
CTYC
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
|
|
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#1
RRGS
|
|
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough |
Crew
#1
WRAC
|
Race X @ 10:26: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Sarah Bruce
|
|
Entity
OTAC
OTAC
Otago
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#1
CTYC
|
|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|
Entity
RIVC
RIVC
Southland |
Crew
#1
RIVC
Coached by: Karen Westenra
|
Race Y @ 10:30: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Mark O'connor
|
|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#2
OTAC
|
|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#2
DUAC
Coached by: Russell Mills
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Rob McCaig & Emily Barker
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#2
CTYC
|
|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Annie Montgomery & Charlotte Kenny
|
Race {53} @ 10:38: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 1st February 2015
Race G @ 09:40: B Final | ||
---|---|---|
Entity
OTAC
OTAC
Otago |
Crew
#1
OTAC
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
|
|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Sarah Bruce
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Annie Montgomery & Charlotte Kenny
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Rob McCaig & Emily Barker
|
|
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#2
TIMC
Coached by: Sarah Bruce
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#2
CTYC
|
Race H @ 09:45: A Final | ||
---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Lauren Farnden
|
|
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
|
|
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#1
CTYC
|
|
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Mark O'connor
|
|
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough |
Crew
#1
WRAC
|
|
Entity
DUAC
DUAC
Otago |
Crew
#1
DUAC
Coached by: Simon Smith
|
|
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
AVNC
|
Social