Results: S.I. Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt 1X
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
[TIMC]
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Glen Patterson & Dean Milne
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#3
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|||
Entity
WRAC
WRAC
Marlborough
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
WRAC
[MLBB]
Coached by: John Robinson & Matt Straker
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
STBD
[AVNC]
Coached by: Dale Maher
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Hudson 1x
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
[AVNC]
Coached by: Ben Wright & Josh Dent
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#1
BURN
[AVNC]
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
BURN
[AVNC]
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury
Entity
CTYC
CTYC
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
[CTYC]
Coached by: Tim Osmers & Tom Fraser, Josh Dolan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
[AVNC]
Coached by: Ben Wright & Josh Dent
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#1
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt 1X
|
|||
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMC
Coached by: Glen Patterson & Dean Milne
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
STBD
[AVNC]
Coached by: Dale Maher
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
BURN
[AVNC]
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
|||
Entity
WHOC
WHOC
Southland |
Crew
#1
WHOC
Coached by: Russell Jenkins
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury
Entity
TIMC
TIMC
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
[TIMC]
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
ASHC
ASHC
Canterbury |
Crew
#1
ASHC
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
|
|||
Entity
WTUC
WTUC
Southland |
Crew
#2
WTUC
Coached by: John Morrison
Boat: Hudson 1x
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
[AVNC]
Coached by: Ben Wright & Josh Dent
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury
Entity
AVNC
AVNC
Canterbury |
Crew
#3
STBD
[AVNC]
Coached by: Dale Maher
|
Social