Results: S.I. Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Millie Bochel-Hunter (stroke), Bella Thomlinson, Meila Spriggs, Rebekah Thomson + Leilani Jones (cox)
Coached by: Brendon Scott
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#2
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Hayden George
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#2
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
Kyala Fisilau (stroke), Sophie Spittle, Sophie Rohrbach, Evie Wilson, Kalani Fisilau, Emily Southee, Willow Brew, Atlanta McDowell-Williams + Breanna Kingan (cox)
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Briar Duncan (stroke), Charli Sinclair, Hannah O'Neill, Ciara Paterson, Grace Heath, Isla Nicholson, Olivia Davies, Bobbi Fleming-Wilson + Clair Wild (cox)
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Briar Duncan (stroke), Charli Sinclair, Hannah O'Neill, Ciara Paterson, Grace Heath, Isla Nicholson, Olivia Davies, Bobbi Fleming-Wilson + Clair Wild (cox)
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
Kyala Fisilau (stroke), Sophie Spittle, Sophie Rohrbach, Evie Wilson, Kalani Fisilau, Emily Southee, Willow Brew, Atlanta McDowell-Williams + Breanna Kingan (cox)
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davensport
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Jack Scott (stroke), Eddie Burgess, Harrison Thode, Nicholas Thom, Tamati Dennison, Henry Lucas, Zion Wikio, Judd Flannery + George Anderson (cox)
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Jack Scott (stroke), Eddie Burgess, Harrison Thode, Nicholas Thom, Tamati Dennison, Henry Lucas, Zion Wikio, Judd Flannery + George Anderson (cox)
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Maggie Dowling (stroke), Perri Hore, Jessica Broderick, Anna Fulton, Ruby Flannery, Elsie Burnside, Olivia Erasmus, Olivia Ollerenshaw + Bonnie McGregor (cox)
Coached by: Mike Hill & Millie Davensport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Maggie Dowling (stroke), Perri Hore, Jessica Broderick, Anna Fulton, Ruby Flannery, Elsie Burnside, Olivia Erasmus, Olivia Ollerenshaw + Bonnie McGregor (cox)
Coached by: Mike Hill & Millie Davensport
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Lachlan Wright (stroke), Zeke Goodsir, Harrison Weir, Finn Strang, Cody Marshall, Jett Rogers, Scott Hay, Lochlan McLaren + Henry Robinson (cox)
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Victor Edwards (stroke), Peiter van Rooyen, Nicholas Thom, Tomas Tisdall, Ben Thompson, Finn Mclean, Flynn Wilson, Angus Beaton + Harvey Brown (cox)
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Lachlan Wright (stroke), Zeke Goodsir, Harrison Weir, Finn Strang, Cody Marshall, Jett Rogers, Scott Hay, Lochlan McLaren + Henry Robinson (cox)
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Victor Edwards (stroke), Peiter van Rooyen, Nicholas Thom, Tomas Tisdall, Ben Thompson, Finn Mclean, Flynn Wilson, Angus Beaton + Harvey Brown (cox)
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard & Rachel O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rachel O'Connell & Matt Rickard
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#2
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rachel O'Connell & Matt Rickard
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard & Rachel O'Connell
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#2
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Davenport
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
NOEC
[QHSD]
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROC
[CROM]
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#3
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Esther Whiteside (stroke), Elsie Homer, Lola Castles, Stella Dineen, Georgia Graham, Georgia Cockburn, Aya Moetaua, Honor Garden + Bonnie McGregor (cox)
Coached by: Mike Hill & Tarina Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Millie Bochel-Hunter (stroke), Amelia Dickey, Tori Sarginson, Ayala Cunningham, Alyssa Wilson, Meila Spriggs, Bella Thomlinson, Rebekah Thomson + Elizabeth Engstrom (cox)
Coached by: Brendon Scott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Millie Bochel-Hunter (stroke), Amelia Dickey, Tori Sarginson, Ayala Cunningham, Alyssa Wilson, Meila Spriggs, Bella Thomlinson, Rebekah Thomson + Elizabeth Engstrom (cox)
Coached by: Brendon Scott
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Esther Whiteside (stroke), Elsie Homer, Lola Castles, Stella Dineen, Georgia Graham, Georgia Cockburn, Aya Moetaua, Honor Garden + Bonnie McGregor (cox)
Coached by: Mike Hill & Tarina Davenport
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Liesel Tolson (stroke), Holly Chisholm, Lucy Burke, Meg Miller, Xanthe Payne, Sienna Hore, Adi Davies, Liv Steele + Maggie Dowling (cox)
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard & Rachel O'Connell
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard & Rachel O'Connell
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#5
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#3
CROC
Coached by: Brendon Scott
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#4
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#2
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#3
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard & Rachel O'Connell
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Millie Bochel-Hunter (stroke), Leilani Jones, Meila Spriggs, Bella Thomlinson + Elizabeth Engstrom (cox)
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Millie Bochel-Hunter (stroke), Leilani Jones, Meila Spriggs, Bella Thomlinson + Elizabeth Engstrom (cox)
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Davenport
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
Olivia Davies (stroke), Ciara Paterson, Isla Nicholson, Bobbi Fleming-Wilson + Kate Baskerville (cox)
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Matt Rickard & Rachel O'Connell
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Archie Chittock (stroke), Cameron McFarlane, Charlie Tisdall, Harrison Thode, Jed Tisdall, Levi Heffernan, Niall Alexander, Tamati Dennison + George Anderson (cox)
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Archie Chittock (stroke), Cameron McFarlane, Charlie Tisdall, Harrison Thode, Jed Tisdall, Levi Heffernan, Niall Alexander, Tamati Dennison + George Anderson (cox)
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Kalani Fisilau (stroke), Atlanta McDowell-Williams, Chloe Southard, Emily Southee + Greer Dickson (cox)
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#2
OAMC
Kalani Fisilau (stroke), Atlanta McDowell-Williams, Chloe Southard, Emily Southee + Greer Dickson (cox)
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#2
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
WTKG
WTKG
Otago |
Crew
#1
OAMC
[WTKG]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago |
Crew
#1
OAMC
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Hayden George
|
|||
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#2
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHC
OBHC
Otago |
Crew
#1
OBHC
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
|
Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#1
NOEC
Coached by: Dave Hanan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#2
NOEC
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
|
|||
Entity
NOEC
NOEC
Otago |
Crew
#3
NOEC
Coached by: Mike Hill & Millie Davenport
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COLC
COLC
Otago |
Crew
#1
COLC
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
|||
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CROC
CROC
Otago |
Crew
#1
CROC
Coached by: Maude O'Connell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OAMC
OAMC
Otago
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
OAMC
[STKV]
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNKC
WNKC
Otago
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
WNKC
[MTAS]
Coached by: Rob Bruce
|
Social