You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2009.
Results: S.I. Masters
These static regatta results provide basic access to the outcome of the regatta.
They are not usually linked to from the profiles of the competitors or clubs/schools involved.
Club | Lane | Class | Crew (where known) | Place |
---|---|---|---|---|
Event One : Men's Single AB | Time 8:30 | |||
HORC | 2 | A | A Bealing | 1 |
WTUC | 3 | B | N.Bailey | 1 |
BLEC | 5 | B | Phil Walton | 2 |
CURC | 6 | B | B Casey | 3 |
Event Two: Womens Four EFGH+ Combined with Race One | ||||
Highlands | 1 | E | C.North, D.Arnestedt, L.Drew, J.Letts | 1 |
EventThree: Men's Single CD | ||||
Heat One | Time 8:35 | |||
MERC | 2 | C | Kevin Horan | 4 |
AWGC | 3 | C | P Spriggens | 2 |
HORC | 4 | C | B Tait | 1 |
AWRC | 5 | C | K.Flutey | 3 |
Heat Two | Time 8:40 | |||
ASHC | 2 | C | Nick Price | 1 |
WRAC | 3 | C | Greg (Jock) Manson | 2 |
INVC | 4 | C | F.Price | 3 |
Heat Three | Time 8:45 | |||
NELC | 2 | D | Malcom Bridge | |
NELC | 3 | D | Steve Odinot | 2 |
MERC | 4 | D | Neil Pollock | 3 |
AWGC | 5 | D | R Brock | 1 |
ASHC | 6 | D | Hugh Eaton | 4 |
Heat Four | Time 8:50 | |||
WRAC | 2 | D | Stephen Donaldson | 3 |
AWGC | 3 | D | J Sicely | 2 |
CURC | 4 | D | P Midgley | 5 |
AWRC | 5 | D | S.Geary | 1 |
INVC | 6 | D | A.Murray | 4 |
Event Four: Women's Four ABCD | ||||
Heat One | Time 8:55 | |||
Southland | 3 | B | C.North, W.Fisher, L.Ngaro, One required | scratched |
BLEC | 4 | A | Cynthia De Joux, Frances Graham, Phillipa Simmonds, A Inkster | 1 |
AWGC | 5 | B | S Rush, J Rush, R Sicely, A Luff | 2 |
Heat Two | Time 9:00 | |||
OAMC | 3 | C | Ashley Banks, Georgina Salter, Liz Pine, Nicki DeBuyzer | 2 |
AWGC | 4 | C | J Dutton, R Tait, J Conners, E Sicely | 3 |
ASHC | 5 | C | Jane Eaton, Helen Hodge, Emily Palmer, Sue Green | 1 |
Event Five: Mens Double EF | ||||
Heat One | Time 9:05 | |||
AWGC | 2 | E | G Hammond, T Upchurch | 1 |
NELC | 3 | E | Warren Amos, Elwyn Thomas | 4 |
Southland | 4 | E | H.Arnestedt, D.Galbraith | 2 |
BLEC | 5 | E | Willie Parker, Neil Campbell | 3 |
Heat Two | Time 9:10 | |||
MERC | 2 | E | Paul Reidy, Graham Simpson | 1 |
OTAC | 3 | E | Rob Hamlin, Russel Garbutt | 3 |
WELC | 4 | E | Craig Lawson, Laurie Counsell | 4 |
MERC | 5 | E | Don Strachan, Graham Fausett | 2 |
Heat Three | Time 9:15 | |||
AWGC | 2 | E | J Sicely, M Carey | 1 |
BLEC | 3 | E | Lyndsay Fraser, Jeremy Best | 3 |
INVC | 4 | E | D.Jamieson, B.McKenzie | 2 |
NELC | 5 | E | Malcom Bridge, Grant OFee | 4 |
Heat Four | Time 9:20 | |||
Southland | 1 | F | R.Ryan, R.Riley | 1 |
AWGC | 2 | F | AJ Luff, T Rush | 2 |
ASHC | 3 | F | Anthony Taylor, Hugh Eaton | 3 |
Event Six: Mens Double GH+ | Time 9:25 | |||
BLEC | 3 | I | Bill Chandler, Brian Hutchison | 3 |
RIVC | 4 | G | B.Thompson, J.Wilson | 1 |
OTAC | 5 | G | John Letts, John Parnell | 2 |
Event Seven: Womens Novice Quads & Fours | Time 9:30 | |||
NELC | 2 | Quad | Robynne Thomas, Jane Stuart, Kathryn OFee, Rosie Whitaker | 1 |
NELC | 3 | Quad | Richard Martin, Denise Martin, Maureen Miles, Mitchell Godsiff | 1 |
NELC | 4 | Quad | Pam Mahuika, Kay Halkett, Trish Strickland, Kevin Strickland | 2 |
OAMC | 5 | Quad | Nivonne Shultz, Jeanne Gray, Wynita Fisher, Lis Ngaro | 3 |
WRAC | 6 | Quad | Sharon Williamson, Di Saul, Louise Ingram, Venice Robb | 2 |
AWGC | 1 | Four | R Sicely, J Dutton, J Conners, E Sicely | 1 |
Event Eight: Women's Single AB | Time 9:35 | |||
AWGC | 2 | A | J Rush | 1 |
UNCC | 3 | B | Janet Joyce | 1 |
TWIC | 5 | B | Vanessa McIvor | 2 |
Event Nine: Women's Single CD | Time 9:40 | |||
HORC | 3 | C | R Tait | 2 |
UNCC | 4 | C | Marie McCoy | 1 |
Event Ten: Men's Four AB Combined with Event Nine | ||||
PICC | 1 | A | TBA | |
AWGC | 2 | B | A Bealing, J Watson, T Dinwiddle, J Sicely | 1 |
Event Eleven: Men's Four CD | ||||
Heat One | Time 9:45 | |||
AWGC | 1 | C | P Spriggens, C Smith, L O'Brien, M Stewart | 2 |
Southland | 2 | C | G.McKenzie, R.Cleveland, N.Bailey, F.Price | 3 |
CURC | 3 | C | D D'ath, A Brian, W Hampton, B Casey | 5 |
AVNC | 4 | C | G.Keys, C Flanegan, W McLaughlan, D Lindstrom | 1 |
Old Fokkers | 5 | C | Clint Bowles, Richard Austin, Tony Stock, Chris Johnson | 6 |
Old Fokkers | 6 | C | Mike Press, Shaun Gore, Dean Ewen, Mike Hamilton | 4 |
Heat Two | Time 9:50 | |||
MERC | 2 | D | Neil Pollock, Don Strachan, Graham Fausett, Dave Yorwath | 5 |
AWGC | 3 | D | J Verstappen, M Carey, R Brock, D Healy | 1 |
Southland | 4 | D | B.McKenzie, D.Jamieson, S.Geary, A.Murray | 3 |
WELC | 5 | D | Joe O'Neill, Barry Sayer, Craig Lawson, Laurie Counsell | 4 |
MERC | 6 | D | Paul Reidy, Graham Simpson, Kevin Horan, Jim Matchett | 2 |
Event Twelve: Women's Double EFGH+ | Time 10:00 | |||
BLEC | 3 | E | Lyn Walker, Ann McNicoll | 1 |
Southland | 4 | E | C.North, D.Arnestedt | 2 |
OTAC | 5 | F | Jan Letts, Lorraine Drew | 1 |
Event Thirteen: Mens Single EF | ||||
Heat One | Time 10:05 | |||
NELC | 2 | E | Grant OFee | 2 |
WTUC | 3 | E | M.Hollaway | 4 |
AWGC | 4 | E | G Hammond | 1 |
NELC | 5 | E | Malcom Bridge | 3 |
Heat Two | Time 10:10 | |||
WHOC | 2 | E | P.Sinclair | 2 |
INVC | 3 | E | D.Jamieson | |
AWGC | 4 | E | T Upchurch | 1 |
ARMC | 5 | E | Bunga Riwaka | 3 |
Heat Three | Time 10:15 | |||
BLEC | 1 | F | Willie Parker | 4 |
OTAC | 2 | F | Russell Garbutt | scratched |
MERC | 3 | F | Don Strachan | |
AWGC | 4 | F | T Rush | 2 |
AWRC | 5 | F | R.Ryan | 1 |
WTUC | 6 | F | H. Arnestedt | 3 |
Event Fourteen: Men's Single GH+ | ||||
Heat One | Time 10:20 | |||
NELC | 3 | H | Brian Keeper | 1 |
BLEC | 4 | I | Brian Hutchison | 2 |
BLEC | 5 | I | Bill Chandler | 1 |
Heat Two | Time 10:25 | |||
OTAC | 2 | G | John Parnell | 4 |
OTAC | 3 | G | John Letts | 3 |
ASHC | 4 | G | Anthony Taylor | 5 |
RIVC | 5 | G | B.Thompson | 2 |
INVC | 6 | G | Ron Riley | 1 |
Event Fifteen: Men's Double AB | Time 10:30 | |||
AWGC | 3 | A | A Bealing, T Dinwiddie | 1 |
AWGC | 4 | B | C Smith, M Stewart | 2 |
Event Sixteen: Men's Double C | ||||
Heat One | Time 10:35 | |||
BLEC | 2 | C | Philip Walton, Geoff Boyce | 4 |
MERC | 3 | C | Kevin Horan, Dave Yorwath | scratched |
AWGC | 4 | C | D Healy, J Verstappen | 2 |
HORC | 5 | C | B Tait, J Watson | 1 |
ASHC | 6 | C | Nick Price , Warwick Lovett | 3 |
Heat Two | Time 10:40 | |||
CURC | 2 | C | B Casey, W Hampton | 4 |
AWRC | 3 | C | K.Flutey, S.Geary | 1 |
WTUC | 4 | C | H. Arnestedt, N.Bailey | 3 |
Old Fokkers | 5 | C | Dean Ewen, Bruce Cartwright | 2 |
Event Seventeen Women's Single EFGH+ | Time 10:45 | |||
NELC | 1 | E | Dee Taylor | 1 |
BLEC | 2 | E | Lyn Walker | 2 |
WTUC | 3 | E | D. Arnestedt | 3 |
NELC | 4 | F | Barbara Dalgliesh | 1 |
OTAC | 5 | F | Jan Letts | 3 |
OTAC | 6 | F | Lorraine Drew | 2 |
Event Eighteen: Men's Double D | ||||
Heat One | Time 10:50 | |||
NELC | 1 | D | Terry Bourke, Steve Odinot | 2 |
MERC | 2 | D | Jim Matchett, Neil Pollock | scratched |
CURC | 3 | D | A Svoboda, A Brian | 1 |
AWGC | 4 | D | F Rawlinson, L O'Brien | 3 |
INVC | 5 | D | G.McKenzie, R.Cleveland | 5 |
CURC | 6 | D | D D'ath, P Midgley | 4 |
Heat Two | Time 10:55 | |||
AWGC | 1 | D | P Spriggens, R Brock | 2 |
AVNC | 2 | D | G Keys, W McLaughlan | 1 |
INVC | 3 | D | F.Price, A.Murray | 4 |
Old Fokkers | 4 | D | Clint Bowles, Richard Austin | 6 |
Southland | 5 | D | D.Jamieson, M.Hollaway | 5 |
WRAC | 6 | D | Steve Donaldson, Greg (Jock) Manson | 3 |
Event Nineteen: Men's Four EFGH+ | ||||
Heat One | Time 11:00 | |||
Southland | 2 | E | R.Ryan, K.Flutey, S.Geary, D.Galbraith | 1 |
Southland | 3 | E | P.Sinclair, Mike Hollaway, R.Cleveland | |
AWGC | 4 | E | A Luff, T Rush, T Upchurch, G Hammond | 2 |
ASHC | 5 | E | Nick Price, Hugh Eaton, Warwick Lovett, Anthony Taylor | 3 |
Heat Two | Time 11:05 | |||
OTAC | 3 | F | Russell Garbutt, Rob Hamlin, John Letts, John Parnell | 1 |
Southland | 4 | G | R.Riley, S.Thompson, J.Wilson, H.Arnestedt | 2 |
BLEC | 5 | H | Willie Parker, Bill Chandler, Brian Hutchison, Brian Keeper | 3 |
Event Twenty: Women's Double AB | ||||
Heat One | Time 11:10 | |||
BLEC | 3 | A | Phillips Simmonds, A Inkster | 2 |
AWGC | 4 | A | J Rush, S Rush | 1 |
INVC | 5 | A | W.Fisher, N.Ngaro | 3 |
Heat Two | Time 11:15 | |||
OAMC | 2 | B | Ashley Banks, Nicki DeBuyzer | 3 |
BLEC | 3 | B | April Walton, Cynthia De Joux | 1 |
AWGC | 4 | B | R Sicely, Ann Luff | 4 |
ASHC | 5 | B | Emily Palmer, Helen Hodge | 2 |
WNKC | 6 | B | Amanda Inkster, TBA | scratched |
Event Twenty-one: Women's Double CD | ||||
Heat One | Time 11:20 | |||
UNCC | 1 | C | Astrid Harris, Trudy Keys | 3 |
OAMC | 3 | C | Nivonne Shultz, Jeanne Gray | 5 |
AWGC | 4 | C | R Tait, J Dutton | 2 |
UNCC | 5 | C | Marie McCoy, Dorle Pauli | 1 |
NELC | 6 | C | Marie Ades, Sandra Babbage | 4 |
Heat Two | Time 11:25 | |||
OAMC | 1 | D | Liz Pine, Georgina Salter | 3 |
NELC | 2 | D | Dee Taylor, Silvia Walsh | 1 |
ASHC | 3 | D | Jane Eaton, Sue Green | 4 |
NELC | 4 | D | Barbara Dalgliesh, Trisha Strickland | 2 |
Event Twenty-two: Men's Novice Four/ Quad combined with Event 21 2nd Heat | ||||
BLEC | 6 | D | Geoff Boyce, Phil Webster, Darryl Harper, Wayne De Joux | 1 |
Lunch Break | ||||
Event Twenty-three: Mixed Double D | ||||
Heat One | Time 12:10 | |||
XLCA | 1 | D | CURE, UNION | 1 |
AWGC | 2 | D | T Uppy, Jane C | 3 |
NELC | 3 | D | Richard Martin, Michelle Godsiff | 6 |
XLCA | 4 | D | CURE, UNION | 2 |
NELC | 5 | D | Terry Bourke, Maureen Miles | 4 |
INVC | 6 | D | D.Jamieson, C.North | 5 |
Heat Two | Time 12:15 | |||
MERC | 2 | D | Paul Reidy, TBA | 2 |
AWGC | 3 | D | R Brock, J Dutton | 1 |
NELC | 4 | D | Jane Stuart, Mike Nikora | 3 |
AWGC | 5 | D | E Sicely, J Sicely | 4 |
XLCA | 6 | D | CURE, UNION | |
Heat Three | Time 12:20 | |||
ASHC | 2 | D | Warwick Lovett, Sue Green | 2 |
AWGC | 3 | D | M Carey, R Sicely | 1 |
NELC | 5 | D | Kathryn OFee, Grant OFee | 3 |
Event Twenty-four: Mixed Double EFGH+ | ||||
Heat One | Time 12:25 | |||
RIVC | 2 | F | B Thompson, Annette Skellion | 3 |
RIVC | 3 | F | J Wilson, Barabara Delglash | 1 |
WTUC | 4 | F | H. Arnestedt, D. Arnestedt | 2 |
OTAC | 5 | F | John Parnell, Lorraine Drew | 4 |
ASHC | 6 | F | Anthony Taylor, Jane Eaton | 5 |
Heat Two | Time 12:30 | |||
OTAC | 2 | G | John Letts, Jan Letts | 5 |
BLEC | 3 | G | Bill Chandler, Lyn Walker | 4 |
BLEC | 4 | E | Willie Parker, Ann McNicoll | 1 |
ARMC | 5 | E | Bunga Riwaka, Rima Riwaka | 3 |
MERC | 6 | E | Jim Matchett, Georgina Salter | 2 |
Event Twenty-five: Men's Quad ABCD | ||||
Heat One | Time 12:35 | |||
BLEC | 3 | A | Phil Walton, Jeremy Best, Neil Campbell, Lyndsay Fraser | 1 |
AWGC | 4 | B | A Bealing, M Stewart, C Smith, T Dinwiddie | 1 |
Heat two | Time 12:40 | |||
Southland | 2 | C | G.McKenzie, R.Cleveland, N.Bailey, F.Price | 3 |
AWGC | 3 | C | P Spriggens, D Healy, B Tait, J Watson | 1 |
AVNC | 4 | C | G.Keys, C Flanegan, W McLaughlan, D Lindstrom | 2 |
Old Fokkers | 5 | C | Clint Bowles, Richard Austin, Tony Stock, Mike Hamilton | 5 |
Old Fokkers | 6 | C | Dean Ewen, Shaun Gore, Bruce Cartwright, Mike Press | 4 |
Heat Three | Time 12:45 | |||
NELC | 1 | D | Richard Martin, Ron Bensdorp, Mike Nikora, Elwyn Thomas | 6 |
Southland | 2 | D | B.McKenzie, D.Jamieson, S.Geary, A.Murray | 2 |
MERC | 3 | D | Paul Reidy, Graham Simpson, Kevin Horan, Jim Matchett | 3 |
MERC | 4 | D | Neil Pollock, Don Strachan, Graham Fausett, Dave Yorwath | 5 |
AWGC | 5 | D | R Brock, J Verstappen, F Rawlinson, L OBrien | 1 |
CURC | 6 | D | D D'ath, A Brian, A Svoboda, P Midgley | 4 |
Event Twenty-five and a half: Open Novice Double | Time 12:50 | |||
OAMC | 2 | C | Nivonne Schultz, Jeanne Gray | 4 |
BLEC | 3 | Wayne De Joux, Darryl Harper | 3 | |
NELC | 4 | Richard Martin, Denise Martin | 1 | |
NELC | 5 | Maureen Miles, Michelle Godsiff | 5 | |
NELC | 6 | Kathy O'Fee, Rosie Whittaker | 2 | |
Event Twenty-six: Women's Open Pair Combined with above event | ||||
OAMC | 5 | Georgina Salter, Nicki DeBuyzer | 1 | |
BLEC | 4 | A Inkster, Phillipa Symonds, new entry 9.25am | scratched | |
Event Twenty-seven: Novice Single | ||||
Heat One | Time 12:55 | |||
WELC | 2 | W | Frances Graham | 2 |
NELC | 3 | W | Trish Strickland | 4 |
AWGC | 4 | W | R Sicely | 5 |
AWGC | 5 | W | J Dutton | 3 |
NELC | 1 | Silvia Walsh, late entry | 1 | |
Heat Two | Time 1:00 | |||
MERC | 1 | M | Paul Reidy | Scratched |
BLEC | 2 | M | Geoff Boyce | 1 |
NELC | 3 | M | Elwyn Thomas | 2 |
NELC | 4 | M | Kevin Strickland | 3 |
AWGC | 5 | M | M Stewart | 4 |
AWGC | 6 | M | L OBrien | |
Event Twenty-eight: men's Quad EFGH+ | ||||
Heat One | Time 1:10 | |||
NELC | 2 | E | Warren Amos, Grant OFee, Steve Odinot, Malcom Bridge | 3 |
AWGC | 3 | E | G Hammond, T Upchurch, M Carey, F Rawlinson | 2 |
Southland | 4 | E | R.Ryan, K.Flutey, S.Geary, D.Galbraith | 1 |
BLEC | 5 | E | Phiilp Walton, Jeremy Best, Willie Parker, Lyndsay Fraser | 4 |
Heat Two | Time 1:15 | |||
AWGC | 2 | E | T Rush, J Verstappen, J Sicely, A Luff | 1 |
Southland | 3 | E | P.Sinclair, Mike Hollaway, R.Cleveland, G.McKenzie | 3 |
ASHC | 4 | E | Nick Price, Hugh Eaton, Warwick Lovett, Anthony Taylor | 2 |
Heat Three | Time 1:20 | |||
OTAC | 2 | F | Russell Garbutt, John Letts, Rob Hamlin, John Parnell | 1 |
Southland | 3 | G | R.Riley, S.Thompson, J.Wilson, H.Arnestedt | 1 |
BLEC | 4 | H | Bill Chandler, Brian Hutchison, Dave Hunt, Brian Keeper | 1 |
Event Twenty-nine: Men's Pair ABC | Time 1:30 | |||
AWGC | 2 | B | P Spriggens, C Smith | 1 |
MERC | 3 | C | Neil Pollock, Kevin Horan | 2 |
HORC | 4 | C | B Tait, J Watson | 1 |
WELC | 5 | C | Joe O'Neill, Barry Sayer | 3 |
Old Fokkers | 6 | C | Dean Ewen, Mike Press | SCRATCHED |
Event Thirty: Men's Pair DEFG+ | ||||
Heat One | Time 1:35 | |||
Southland | 2 | D | F.Price, R.Cleveland | 3 |
Southland | 3 | D | A.Murray, S.Geary | 2 |
AWRC | 4 | D | K.Flutey, R.Ryan | 1 |
Heat Two | Time 1:40 | |||
Southland | 2 | E | D.Galbraith, M.Hollaway | |
Southland | 3 | E | P.Sinclair, D.Galbraith | 1 |
MERC | 4 | E | Paul Reidy, Graham Simpson | 2 |
WELC | 5 | E | Craig Lawson, Laurie Counsell | 3 |
Heat Three | Time 1:45 | |||
AWGC | 3 | F | T Rush, A Luff | 1 |
RIVC | 4 | G | B.Thompson, J.Wilson | 1 |
Event Thirty-one: Women's Quad ABC | ||||
Heat One | Time 1:50 | |||
AWGC | 2 | B | S Rush, J Connors, Ann Luff, J Rush | 2 |
BLEC | 3 | B | Linda Hall, Cynthia De Joux, Aril Walton, Phillipa Simmonds | 1 |
OAMC | 4 | B | Nivonne Shultz, Jeanne Gray, Wynita Fisher , Lis Ngaro. | 4 |
XLNM | 5 | A | Lyn Walker, Anne McNicol, Jane Stuart, Kathy O'Fee | 1 |
Heat Two | Time 1:55 | |||
NELC | 1 | C | Barbara Dalgliesh, Trisha Strickland, Marie Ades, Sandra Babbage | 3 |
NELC | 2 | C | Astrid Fisher, Dee Taylor, Jenny Kaye-wood, Silvia Walsh | 2 |
OAMC | 3 | C | Ashley Banks, Georgina Salter, Liz Pine, Nicki DeBuyzer | 4 |
AWGC | 4 | C | R Sicely, J Dutton, R Tait, E Sicely | 6 |
ASHC | 5 | C | Emily Palmer, Helen Hodge, Jane Eaton, Sue Green | 5 |
UNCC | 6 | C | Astrid Harris, Dorle Pauli, Trudy Keys, Deb Hymers-Ross | 1 |
Event Thirty-two: Women's Quad DEFG+ | Time 2:00 | |||
NELC | 1 | D | Robynne Thomas, Michelle Godsiff, Denise Martin, Maureen Miles | 1 |
BLEC | 2 | D | Lyn Walker, Ann McNicoll, TBC, TBC | |
Highlands | 3 | E | C.North, D.Arnestedt, L.Drew, J.Letts | 1 |
NELC | 4 | E | Pam Mahuika, Kay Halkett, K Strickland | 2 |
Event Thirty-three: Mixed Double ABC | ||||
Heat One | Time 2:05 | |||
AWGC | 1 | A | T Dinwiddie, J Rush | 1 |
XCOM | 2 | C | Neil Campbell, A Inkster | 2 |
BLEC | 3 | B | Geoff Boyce, Cynthia De Joux | 1 |
AWGC | 4 | B | F Rawlinson, A Luff | 2 |
INVC | 5 | B | N.Ngaro, F.Price | |
WNKC | 6 | B | Amanda Inkster, TBA | scratched |
Heat Two | Time 2:10 | |||
BLEC | 2 | C | April Walton, Phil Walton | 4 |
BLEC | 3 | C | Jeremy Best, Phillipa Simmonds | scratched |
MERC | 4 | C | Neil Pollock, Vanessa McIvor | 3 |
HORC | 5 | C | B Tait, R Tait | 2 |
AWGC | 6 | C | D Healy, S Rush | 1 |
Heat Three | Time 2:15 | |||
WRAC | 2 | C | Greg (Jock) Manson, Janet Joyce | 1 |
ASHC | 3 | C | Hugh Eaton, Helen Hodge | 4 |
ASHC | 4 | C | Nick Price, Emily Palmer | 2 |
XLCA | 5 | C | CURE, UNION | 3 |
Heat Four | Time 2:20 | |||
XLCA | 2 | C | CURE, UNION | |
INVC | 3 | C | W.Fisher, D.Galbraith | 1 |
WTUC | 4 | C | D. Arnestedt, N.Bailey | 2 |
XLCA | 5 | C | CURE, UNION | 3 |
Social