Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2013 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Saturday, 2nd March 2013
Race F @ 07:50: Event 3, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#3
WAKA
|
Race G @ 07:54: Event 3, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race I @ 08:02: Event 3, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: James Stokes
|
Race T @ 08:46: Event 7, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race W @ 08:58: Event 8, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race A @ 09:14: Event 9, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race B @ 09:18: Event 9, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race E @ 09:30: Event 11, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race G @ 09:38: Event 12, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race Q @ 10:38: Event 17, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Victoria Boult (stroke), Micaela McLeod, Nina Champion, Rachel Youngman, Sophie Lake, Talya Sautos, Tatjana Reid, Whitney Middendorf + Ben Wales (cox)
|
Race R @ 10:46: Event 18, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race B @ 11:26: Event 22, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race C @ 11:30: Event 22, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race E @ 11:42: Event 23, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race G @ 11:54: Event 25, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race L @ 12:14: Event 26, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race M @ 12:18: Event 26, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#3
WAKA
|
Race N @ 12:22: Event 26, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race Z @ 13:10: Event 30, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race D @ 13:26: Event 32, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race E @ 13:30: Event 33, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race F @ 13:34: Event 33, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race G @ 13:42: Event 34, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race H @ 13:46: Event 34, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race N @ 14:18: Event 37, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race P @ 14:26: Event 38, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race S @ 14:46: Event 40, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race X @ 15:06: Event 42, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race Z @ 15:18: Event 43, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race A @ 15:22: Event 43, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race C @ 15:34: Event 44, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race D @ 15:38: Event 44, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race F @ 15:46: Event 45, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race L @ 16:10: Event 46, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race M @ 16:14: Event 46, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
|
Race O @ 16:26: Event 48, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Ben Luke (stroke), George Dennison, Latham Jones, Reid Long, Logan Boyd, Will Saxon, Josh Tell, Oliver Jolly + Henry Matthews (cox)
|
Race S @ 17:35: Event 3, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: James Stokes
|
Race Y @ 18:20: Event 7, A Final | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Race B @ 18:35: Event 9, B Final | ||
---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
|
Social