Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2014 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Saturday, 8th March 2014
Race C @ 09:22: Event 9A, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Ryelee Breen (stroke), Alice Young, Simone Reid, Sasha Holland, Sandy Reid, Genevieve Walker-Radich, Brittany Spark, Courtney Shaw + Margot Darling (cox)
|
Race J @ 09:50: Event 13, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#2
COLU
|
Race O @ 10:10: Event 17, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Sara Griffin (stroke), Olivia Anderson, Ryelee Breen, Shannon Harrison, Simone Reid, Kate Campbell, Heidi Wright, Alice Young + Margot Darling (cox)
|
Race W @ 10:42: Event 20, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race B @ 11:02: Event 22, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#2
COLU
|
Race D @ 11:10: Event 22, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race J @ 11:34: Event 25, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race Q @ 12:02: Event 27, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race H @ 13:10: Event 35, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race T @ 13:58: Event 41, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race Y @ 14:18: Event 43, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race A @ 14:26: Event 43, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#2
COLU
|
Race G @ 14:50: Event 45, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race E @ 17:20: Event 9A, A Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Ryelee Breen (stroke), Alice Young, Simone Reid, Sasha Holland, Sandy Reid, Genevieve Walker-Radich, Brittany Spark, Courtney Shaw + Margot Darling (cox)
|
Sunday, 9th March 2014
Race C @ 07:45: Event 13, B Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#2
COLU
|
Race H @ 08:30: Event 17, A Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Sara Griffin (stroke), Olivia Anderson, Ryelee Breen, Shannon Harrison, Simone Reid, Kate Campbell, Heidi Wright, Alice Young + Margot Darling (cox)
|
Race M @ 09:05: Event 20, B Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race P @ 09:25: Event 22, B Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race U @ 10:00: Event 25, A Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race X @ 10:20: Event 27, A Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race H @ 11:35: Event 35, A Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race N @ 12:30: Event 41, B Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race Q @ 12:55: Event 43, B Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#2
COLU
|
Race R @ 13:00: Event 43, A Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Race T @ 13:15: Event 45, B Final | ||
---|---|---|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
|
Social