Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2018 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Saturday, 3rd March 2018
Race 61 (I) @ 11:38: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
|
|
Entity
BAYF
BAYF
Otago |
Crew
#1
BAYF
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Michaela Townshend
|
|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Matt Lilley
|
|
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sean O Neill & Mike McManaway
|
Race 62 (J) @ 11:42: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#1
RRGS
Coached by: Fiona Paterson & Mark Cotham
|
|
Entity
TWIZ
TWIZ
Canterbury |
Crew
#1
TWIZ
Coached by: Trevor Wilson
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|
Entity
TTAI
TTAI
Otago |
Crew
#1
TTAI
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Glen Patterson & Jaimee Harrison
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
Race 63 (K) @ 11:46: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget Hendry
|
|
Entity
TTAI
TTAI
Otago |
Crew
#2
TTAI
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
Coached by: Hannah Starnes
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Megan Laas
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
Sunday, 4th March 2018
Race 152 (W) @ 10:25: B Final | ||
---|---|---|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget Hendry
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Danny Young
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Megan Laas
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Glen Patterson & Jaimee Harrison
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
Race 153 (X) @ 10:30: A Final | ||
---|---|---|
Entity
BAYF
BAYF
Otago |
Crew
#1
BAYF
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|
Entity
TTAI
TTAI
Otago |
Crew
#1
TTAI
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
Coached by: Hannah Starnes
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Michaela Townshend
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sean O Neill & Mike McManaway
|
Social