Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2020 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Friday, 13th March 2020
Race 1 (A) @ 13:00: Event 1, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 3 (C) @ 13:10: Event 1, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#3
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 4 (D) @ 13:15: Event 1, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 7 (G) @ 13:30: Event 3, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 10 (J) @ 13:45: Event 4, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 11 (K) @ 13:50: Event 4, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 18 (R) @ 14:25: Event 8, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 27 (A) @ 15:10: Event 12, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Holly Dalzell (stroke), Molly Christiansen, Samantha Earl, Jemmimah McCombe-Rae + Willa Sonntag (cox)
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 43 (Q) @ 16:55: Event 21, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Saturday, 14th March 2020
Race 54 (G) @ 08:30: Event 27, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 57 (J) @ 08:45: Event 28, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 62 (O) @ 09:10: Event 30, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Race 64 (Q) @ 09:20: Event 30, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 67 (T) @ 09:35: Event 31, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 68 (U) @ 09:40: Event 31, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 76 (C) @ 10:20: Event 35, Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 91 (R) @ 11:40: Event 43, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 96 (W) @ 12:05: Event 44, Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 101 (B) @ 12:30: Event 47, Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 104 (E) @ 12:45: Event 47, Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 111 (L) @ 16:40: Event 1, B Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 115 (P) @ 17:05: Event 3, A Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 117 (R) @ 17:15: Event 4, A Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 121 (V) @ 17:50: Event 8, B Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 127 (B) @ 18:30: Event 12, B Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Holly Dalzell (stroke), Molly Christiansen, Samantha Earl, Jemmimah McCombe-Rae + Willa Sonntag (cox)
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 15th March 2020
Race 139 (F) @ 08:30: Event 21, A Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 147 (N) @ 09:30: Event 27, A Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 154 (U) @ 10:05: Event 31, B Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 155 (V) @ 10:10: Event 31, A Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 160 (A) @ 10:45: Event 35, B Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 173 (N) @ 12:30: Event 43, A Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 174 (O) @ 12:40: Event 44, A Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Race 178 (S) @ 13:05: Event 47, B Final | ||
---|---|---|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#2
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
Social