Day sheets: S.I.S.S.C.
These are the day sheets for the 2020 S.I. Secondary School Championships.
click a filter below to remove it
Friday, 13th March 2020
This Friday day sheet is empty.
Saturday, 14th March 2020
Race 53 (F) @ 08:25: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt & John Parnell
|
|
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#2
COLU
Coached by: Matthew Adam & Saskia Klinkenberg, Gabby Hunter
|
|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Lisa Owen
|
Race 54 (G) @ 08:30: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: David Ayres & Matt Rickard
|
|
Entity
QCHA
QCHA
Marlborough |
Crew
#1
QCHA
Coached by: Keiran Gaudin & Cynthia De Joux
|
|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
|
Entity
KAIA
KAIA
Canterbury |
Crew
#1
KAIA
Coached by: Armin Svoboda & Alex Kennedy
|
|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Emily Goodhew
|
|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Coached by: Matthew Adam & Saskia Klinkenberg, Gabby Hunter
|
Race 55 (H) @ 08:35: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Kendal Everest & Mawera Cryer
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Matt Lilley
|
|
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#2
RRGS
Coached by: Rangi Ruru
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda & Alex Kennedy
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: David Ayres & Matt Rickard
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Laura Glen
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 15th March 2020
Race 146 (M) @ 09:25: B Final | ||
---|---|---|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Lisa Owen
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt & John Parnell
|
|
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Matt Lilley
|
|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda & Alex Kennedy
|
|
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Laura Glen
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: David Ayres & Matt Rickard
|
|
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Coached by: Matthew Adam & Saskia Klinkenberg, Gabby Hunter
|
Race 147 (N) @ 09:30: A Final | ||
---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Emily Goodhew
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Kendal Everest & Mawera Cryer
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: David Ayres & Matt Rickard
|
|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith & Hamish Morton
|
|
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
|
|
Entity
QCHA
QCHA
Marlborough |
Crew
#1
QCHA
Coached by: Keiran Gaudin & Cynthia De Joux
|
|
Entity
KAIA
KAIA
Canterbury |
Crew
#1
KAIA
Coached by: Armin Svoboda & Alex Kennedy
|
Social