Day sheets: Club Regatta
These are the day sheets for the 2018 Club Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 1st December 2018
Alpha | Time | Event | Div | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08:08 | 2 | B U16 1X heat | Race: 1 | ROTC1 | BPCC2 | |||||||
D | 08:12 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 2 | BPCC1 | WHAC1 | ||||||||
E | 08:16 | Race: 3 | BPCC3 | ||||||||||
F | 08:20 | 3 | W Clb 1X heat | Race: 1 | WHAC1 | ||||||||
H | 08:28 | 4 | M Clb 1X heat | Race: 1 | WHAC1 | BPCC1 | |||||||
I | 08:32 | 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated | Race: 2 | | |||||||||
L | 08:44 | 7 | M Int 1X heat | Race: 1 | WHAC2 | BPCC2 | |||||||
M | 08:48 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 2 | TGAC1 | BPCC1 | ||||||||
N | 08:52 | Race: 3 | TGAC3 | ||||||||||
O | 08:56 | Race: 4 | WHAC1 | TGAC2 | |||||||||
S | 09:12 | 10 | M Nov 4+ heat | Race: 2 | TGAC2 | ||||||||
T | 09:16 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 3 | TGAC1 | |||||||||
X | 09:32 | 12 | G U18 1X heat | Race: 1 | BPCC3 | TGAC2 | |||||||
Y | 09:36 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 2 | BPCC2 | |||||||||
Z | 09:40 | Race: 3 | BPCC4 | ||||||||||
A | 09:44 | Race: 4 | BPCC1 | TGAC1 | |||||||||
C | 09:52 | 14 | W Int 2X heat | Race: 1 | ROTC1 | BPCC1 | |||||||
D | 09:56 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 2 | WHAC1 | ROTC2 | BPCC4 | |||||||
E | 10:00 | Race: 3 | BPCC3 | WHAC2 | |||||||||
F | 10:04 | Race: 4 | BPCC5 | BPCC2 | |||||||||
H | 10:12 | 15 | B U16 4X+ heat | Race: 2 | TGAC1 | ||||||||
I | 10:16 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 3 | ROTC1 | |||||||||
K | 10:24 | 16 | B U18 2X heat | Race: 2 | WHAC2 | ||||||||
L | 10:28 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 3 | TGAC1 | |||||||||
M | 10:32 | 17 | M Int 4X+ heat | Race: 1 | BPCC1 | ||||||||
R | 10:52 | 19 | M Nov 4X+ heat | Race: 3 | BPCC1 | TGAC1 | |||||||
S | 10:56 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 4 | TGAC2 | BPC*2 | ||||||||
V | 11:08 | 21 | G U18 4X+ heat | Race: 2 | TGAC1 | BPCC1 | |||||||
X | 11:16 | 22 | W Nov 2X heat | Race: 1 | ROTC2 | WHAC1 | |||||||
Y | 11:20 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 2 | TGAC1 | ROTC1 | ||||||||
Z | 11:24 | Race: 3 | TGAC2 | ||||||||||
F | 11:48 | 27 | W Clb 2X heat | Race: 1 | ROTC1 | ||||||||
H | 11:56 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 3 | BPCC1 | |||||||||
K | 12:08 | 29 | M Nov 8+ heat | Race: 2 | TGAC1 | ||||||||
L | 12:12 | 30 | G U16 1X heat | Race: 1 | BPCC4 | ||||||||
M | 12:16 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 2 | BPCC1 | TGAC1 | ||||||||
N | 12:20 | Race: 3 | BPCC2 | ROTC1 | BPCC3 | ||||||||
O | 12:24 | 31 | M Int 2X heat | Race: 1 | TGAC1 | WHAC2 | |||||||
Q | 12:32 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 3 | WHAC1 | |||||||||
V | 12:52 | 32 | W Nov 4+ heat | Race: 4 | TGAC1 | ROTC1 | |||||||
Y | 13:04 | 34 | W Int 8X+ heat | Race: 1 | BPCC1 | ||||||||
B | 13:16 | 36 | B U16 2X heat | Race: 1 | BPCC3 | ||||||||
C | 13:20 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 2 | ROTC1 | TGAC1 | BPCC1 | |||||||
D | 13:24 | Race: 3 | BPCC2 | ROTC2 | TGAC2 | ||||||||
H | 13:40 | 38 | W Clb 4+ heat | Race: 1 | TGAC1 | ||||||||
O | 14:08 | 44 | M Nov 2X heat | Race: 1 | BPCC1 | TGAC1 | |||||||
P | 14:12 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 2 | TGAC2 | BPCC2 | ||||||||
R | 14:20 | 45 | W Nov 8X+ heat | Race: 1 | TGAC1 | ||||||||
V | 14:36 | 48 | W Int 1X heat | Race: 1 | BPCC2 | ||||||||
X | 14:44 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 3 | BPCC1 |
Scratched crew. The grey crossed-out crew (i.e. ROTC1) was scratched after being drawn in the race.
Sunday, 2nd December 2018
Alpha | Time | Event | Div | Lane 1 | Lane 2 | Lane 3 | Lane 4 | Lane 5 | Lane 6 | Lane 7 | Lane 8 | Lane 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A | 07:30 | 49 | G U16 2X heat | Race: 1 | ROTC1 | BPCC3 | |||||||
B | 07:34 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 2 | BPCC2 | |||||||||
D | 07:42 | Race: 4 | BPCC1 | WHAC1 | |||||||||
E | 07:46 | 50 | G U18 2‑ heat | Race: 1 | ROTC1 | ||||||||
G | 07:54 | 51 | B U16 4+ heat | Race: 1 | | ||||||||
H | 07:58 | 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated | Race: 2 | ROTC1 | |||||||||
I | 08:02 | 54 | W Nov 4X+ heat | Race: 1 | TGAC3 | BPCC1 | |||||||
J | 08:06 | 1,2->A Final; 3,4->B Final | Race: 2 | TGAC2 | |||||||||
L | 08:14 | Race: 4 | TGAC1 | ||||||||||
M | 08:18 | 55 | M Int 4+ heat | Race: 1 | TGAC2 | ||||||||
R | 08:38 | 57 | M Nov 8X+ heat | Race: 1 | BPC*1 | ||||||||
T | 08:50 | 58 | B U18 1X heat | Race: 1 | | ROTC1 | |||||||
U | 08:54 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 2 | BPCC2 | |||||||||
V | 08:58 | Race: 3 | BPCC1 | ||||||||||
W | 09:02 | 59 | W Int 4X+ heat | Race: 1 | BPCC2 | ||||||||
X | 09:06 | 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated | Race: 2 | ROTC1 | |||||||||
Y | 09:10 | 61 | G U18 2X heat | Race: 1 | BPCC2 | TGAC2 | |||||||
Z | 09:14 | 1,2->A Final + 2 Fastest 3rd | Race: 2 | | |||||||||
A | 09:18 | Race: 3 | BPCC1 | TGAC1 | |||||||||
B | 09:22 | 64 | G U16 4X+ heat | Race: 1 | ROTC1 | ||||||||
C | 09:26 | 1,2,3,4->Final; Rest Eliminated | Race: 2 | BPCC1 | |||||||||
D | 09:30 | 65 | W Nov 8+ heat | Race: 1 | TGAC1 | ||||||||
F | 09:42 | 66 | B U16 8+ heat | Race: 1 | TGAC1 | ||||||||
K | 09:54 | 2 | B U16 1X final | Race: A | WHAC1 | BPCC2 | |||||||
L | 10:12 | 3 | W Clb 1X final | Race: A | WHAC1 | ||||||||
M | 10:16 | 4 | M Clb 1X final | Race: A | WHAC1 | ||||||||
P | 10:28 | 7 | M Int 1X final | Race: B | WHAC2 | ||||||||
V | 10:56 | 12 | G U18 1X final | Race: B | BPCC2 | ||||||||
W | 11:00 | Race: A | TGAC1 | BPCC1 | |||||||||
Y | 11:08 | 14 | W Int 2X final | Race: B | BPCC3 | ||||||||
Z | 11:12 | Race: A | BPCC2 | WHAC1 | BPCC1 | ||||||||
F | 11:36 | 19 | M Nov 4X+ final | Race: A | TGAC1 | ||||||||
I | 11:52 | 22 | W Nov 2X final | Race: B | ROTC2 | ||||||||
J | 11:56 | Race: A | TGAC1 | TGAC2 | ROTC1 | ||||||||
O | 12:20 | 27 | W Clb 2X final | Race: A | ROTC1 | BPCC1 | |||||||
Q | 12:28 | 29 | M Nov 8+ final | Race: A | TGAC1 | ||||||||
R | 12:32 | 30 | G U16 1X final | Race: A | | TGAC1 | | ||||||
T | 12:40 | 31 | M Int 2X final | Race: A | WHAC2 | ||||||||
U | 12:44 | 32 | W Nov 4+ final | Race: B | | ||||||||
Z | 13:08 | 36 | B U16 2X final | Race: B | TGAC2 | BPCC1 | |||||||
A | 13:12 | Race: A | ROTC2 | ||||||||||
C | 13:20 | 38 | W Clb 4+ final | Race: A | TGAC1 | ||||||||
I | 13:44 | 44 | M Nov 2X final | Race: A | BPCC1 | TGAC2 | TGAC1 | ||||||
J | 13:48 | 34 | W Int 8X+ final | Race: A | BPCC1 | ||||||||
J | 45 | W Nov 8X+ final | Race: A | TGAC1 | |||||||||
M | 14:04 | 48 | W Int 1X final | Race: A | BPCC1 | ||||||||
O | 14:12 | 49 | G U16 2X final | Race: A | BPCC1 | ||||||||
P | 14:16 | 50 | G U18 2‑ final | Race: A | ROTC1 | ||||||||
T | 14:32 | 54 | W Nov 4X+ final | Race: B | | BPCC1 | |||||||
U | 14:36 | Race: A | ROTC1 | TGAC1 | TGAC2 | ||||||||
V | 14:44 | 55 | M Int 4+ final | Race: A | TGAC2 | ||||||||
Z | 15:04 | 59 | W Int 4X+ final | Race: A | WHAC1 | ||||||||
A | 15:08 | 60 | W Clb 4X‑ final | Race: A | BPC*1 | ||||||||
B | 15:12 | 61 | G U18 2X final | Race: A | TGAC1 | BPCC1 | |||||||
E | 15:24 | 64 | G U16 4X+ final | Race: A | BPCC1 | ROTC1 | |||||||
F | 15:28 | 65 | W Nov 8+ final | Race: A | TGAC1 | ||||||||
G | 15:36 | 66 | B U16 8+ final | Race: A | | ||||||||
I | 15:44 | 68 | M Int 8+ final | Race: A | TGAC1 |
Scratched crews. Any grey crossed-out crew (e.g. TGAC1) was scratched after being drawn in the race.
Social