Event Sponsor
Day sheets: Club Regatta
These are the day sheets for the 2020 Club Regatta.
click a filter below to remove it
Saturday, 28th November 2020
Race 102 (X) @ 15:24: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Coached by: Mark Clemo & Lucy Anderson
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
SJHM
[WKOC]
Coached by: Martyn Oleary
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Michael Smyth
|
|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Ten Byson
|
|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Thijs van Driel (stroke), Ben Mcmorran, Brion Ranginui, Benjamin O'Connor + Halena Fonua-Haggie (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
Race 103 (Y) @ 15:28: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
Boat: S-Kieran Fouhy
|
|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Giacomo Thomas
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Axel Dickinson
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
Race 104 (Z) @ 15:32: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#3
SJHM
Coached by: Martyn Oleary
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Waldo Singleton
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Martyn Oleary
|
Sunday, 29th November 2020
Race 202 (P) @ 12:12: B Final | ||
---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
|
|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Michael Smyth
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
|
|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
Boat: S-Kieran Fouhy
|
|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Ten Byson
|
|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Thijs van Driel (stroke), Ben Mcmorran, Brion Ranginui, Benjamin O'Connor + Halena Fonua-Haggie (cox)
Coached by: Alastair Riddle
|
|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#3
SJHM
Coached by: Martyn Oleary
|
Race 203 (Q) @ 12:16: A Final | ||
---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
Coached by: Axel Dickinson
|
|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle
|
|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Mike Ruiterman
|
|
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Waldo Singleton
|
|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Louise Beaumont & Giacomo Thomas
|
Social